Kwai Para Kazanma | 2023 Güncel Kazanç Tablosu

Kwai Para Kazanma | 2023 Güncel Kazanç Tablosu

Kwai para kazanma, sosyal medyadan kazanç sağlamak için mevcut alternatiflerden birisidir. Son dönemde popüler olan uygulama üzerinden birçok kişi kazanç sağlıyor. Uygulama, para kazanmak için birçok alternatif sunduğu için yüksek kazançlar elde edebilmeniz mümkün. Peki, Kwaiden nasıl para kazanılır? Açıklayacağım…

Yazıya Kwai nedir sorusuyla başladım. Öncelikle uygulamayı tanımamız gerekiyor. Sonrasında Kwai video izleyerek para kazanma konusuna dair her şeyi açıklayan başlıklarla devam ettim.

Ayrıca Kwai para nasıl çekilir gibi sorulara da yanıt bulabilirsiniz. Kwai para nasıl kazanılır? Vakit kaybetmeden incelemeye başlayalım! ?

Kwai Nedir?

kwai nedir
kwai nedir

Kısa videolar, sosyal medyanın en önemli unsurlarından birisi olmaya devam ediyor. Instagram, TikTok gibi platformlar, sadece bu konsept üzerine yoğunlaşıyor. Kısa video konseptiyle ön plana çıkan uygulamalardan birisi de Kwai… Peki, Kwai nedir?

Kwai, kısa video paylaşabileceğiniz, izleyebileceğiniz, trendlere uygun içerikler oluşturabileceğiniz bir sosyal ağdır. Uygulama esas olarak TikTok ile rekabet içerisinde. Videolarınızı hızlı bir şekilde düzenlemenize olanak sağlıyor. Android ve iOS gibi platformlarda rahatlıkla indirilip kullanılabilir.

Uygulamanın Snapchat’e benzeyen bir tarafı da bulunuyor. Video oluşturma, film müzikleri, efektler, filtreler yönüyle oldukça benzer.

Uygulamayı tanıttıktan sonra Kwai izleyerek para kazanma unsurlarına geçebiliriz.

Kwai’ye benzer olarak Nonolive Para Kazanma yazısını da okuyabilirsiniz.

Kwai Nasıl Para Kazanılır?

Kwai Nasıl Para Kazanılır
Kwai Nasıl Para Kazanılır

Kwai, belirli şartlar dâhilinde yapacağınız işlemler üzerine para kazanmanızı da sağlıyor. İnternetten para kazanmak için oldukça güzel seçenekler sunuluyor. Kwai’den para kazanma yollarını sizler için listeledim. Buradan hareketle kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.

 1. Davetiye Koduyla Kazanç Sağlamak: Uygulama içerisinde para kazanmanın temel yollarından birisi, davetiye koduyla başkalarını üye yaparak kazanç sağlamak. Diğer davetiye koduyla kazanç sağlayan uygulamalarla benzerlik gösterir. Davetiye kodunuzla kaydolan her bir kullanıcı için 0,80 dolara kadar kazanç sağlarsınız. Bazı koşullara bağlı olarak bu rakam 40 dolara kadar çıkabiliyor.
 2. Günlük Görevlerle Kazanmak: Günlük görevlerinizi yaparak Kwai para kazanma sağlayabilirsiniz. Günde 3 dakika uygulama içerisinde kalıp video izleme gibi basit görevler var. Ancak bunu yaparak ciddi kazançlar sağlamanız mümkün değil. Esas olarak kullanıcıların uygulamayı kullanmasını teşvik etmek için pazarlama stratejisi olarak kullanılıyor.
 3. Günlük Olarak Giriş Yapmak: Kwai, uygulamaya giriş yaptığınız ve içerik ürettiğiniz her gün sandık ve ödül sunar. Uygulamanın “altın” olarak kendine ait bir para birimi yer alıyor. Her gün giriş yaparak altın kazanabilir, sonrasında gerçek paraya dönüştürebilirsiniz. Ancak burada da yüksek kazançlar elde edemezsiniz.
 4. Bonuslarla Kazanmak: Uygulamayı kullandıkça, yani videolar izledikçe size verilen bonuslardır. Belirli süreleri aştığınız takdirde bonus kazanç sağlayabiliyorsunuz.
 5. İçerik Oluşturarak Para Kazanmak: Belki de en çok kazanabileceğiniz yöntemdir. Kwai para kazanma hilesi burada çok araştırılıyor. Ancak bu hemen fark edildiği için tavsiye etmiyorum. Platform içerisinde içerik üretip, bunların izlenme sayılarını artırarak izleme başına kazanç sağlayabilirsiniz. Kazanç tablosunu bir sonraki başlıkta vereceğim.
 6. İş Birlikleri: Diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi Kwai için de kazanç sağlayabileceğiniz bir diğer yöntem iş birlikleri kurmaktır. Belirli bir takipçi sayısına ulaştıktan sonra markalarla anlaşma yapabilir, reklamlarını yapabilirsiniz. Böylelikle ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz.
 7. Etkinliklere Katıl: Kwai’de kendinizi tanıtmanız ve bonus kazanabilmeniz için çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Buradan da bonus kazançlar elde edebilirsiniz.
 8. Canlı Yayın: Belirli bir takipçiye ulaştıktan sonra canlı yayın açarak size yollanan hediyeleri sonrasında nakite çevirebiliyorsunuz.

Benzer içerik: Bigo Live Para Kazanma

Kwai Kazanç Tablosu 2023

kwai kazanç tablosu
kwai kazanç tablosu

Kwai’den para kazanabileceğinizi, nasıl kazanabileceğinizi anlattım. Peki, ne kadar kazanacaksınız? Aslında bu, uygulamada geçirdiğiniz süreye göre ve ürettiğiniz içeriklerin izlenme sayılarına göre değişiklik gösteriyor. Tabii takipçi sayınızın da etkili olduğunu söyleyelim.

İzlenme başına kazanabileceğiniz tutarları aşağıda tablo olarak verdim. Kwai 1000 izlenme kaç TL? sorusunu merak ediyorsanız, aşağıdaki tabloya göre hesaplayabilirsiniz.

İzlenme SayısıKazanç
İzlenme SayısıKazanç
101 – 500 arası0,80 dolar
501 – 1000 arası1,4 dolar
1001 – 10000 arası3,2 dolar
10001 – 30000 arası6,4 dolar
30001 – üzeri24 dolar
Kwai Kazanç Tablosu 2023

Kwai Para Kazanma Şartları

kwai para kazanma şartları
kwai para kazanma şartları

Kwai’den para kazanabilmeniz için belirli şartlar bulunuyor. Bu şartları sağlamanız hâlinde kazanmaya başlayabiliyorsunuz. İşte Kwai para kazanma şartları;

 • Ay boyunca en az 15 gün boyunca aktif olarak video paylaşmanız gerekiyor.
 • Paylaştığınız videoların kaliteli olması şartı var. Sistem tarafından kontrol ediliyor.
 • Başkasına ait olan kopya içerikler kazanca dâhil edilmiyor.
 • Video başına aylık olarak görüntüleme sayısı en az 100 olmalıdır.
 • S ve A seviye profillerde 20 videoda en az 5 tanesi ilk olarak Kwai’de paylaşılmalıdır.
 • B seviyesi için bu oran 20 de 10 şeklinde. C ve D seviyelerindeyse 20 de 20 şartı bulunuyor.
 • Platform için çekeceğiniz videoları paylaştıktan sonra ilk 3 gün içerisinde başka platformlarda paylaşmamalısınız.
 • Video kalitesi %80’in üzerindeyse ek olarak %5 bonus kazanç sağlarsınız.

Kwai Para Kazanma İçin İpuçları!

kwaiden para kazanmak
kwaiden para kazanmak

Kwai’den para kazanılır mı? şeklindeki sorunuzu yanıtladım. Kazancınızı artırmak için neler yapabilirsiniz. Başlık içerisinde bu konuya değineceğim. ?

 • Nasıl içerikler üreteceğinizi belirleyin ve planlı gidin. İçeriklerinizi belirli bir plan dâhilinde oluşturursanız işiniz daha kolay olacaktır.
 • Kwai para kazanma hilesi nasıl yapılır gibi sorularla bu konulara bulaşmayın. İzlenme sayısı hileleri çoğu zaman çalışmaz. Çalışsa da uygulama tarafından fark edilir. Fark edildiğinde ise uzaklaştırılırsınız.
 • İzlenme sayısını artırmanız için etkileşim çok önemlidir. Uygulamayı daha fazla kullanın ve diğer insanlarla etkileşim içerisinde olun. Giderek popülerleşeceğinizi göreceksiniz.
 • Kaliteli içerikler üretin. İçerik fikri aklınıza geldiğinde hemen onu gerçekleştirmeye çalışmayın. Durun ve fikrinizi geliştirmeye çalışın.
 • Düzenli aralıklarla paylaşım yapın. Takipçi kitlesi oluşturmanızın en etkili yollarından birisidir.
 • Diğer yöntemlerle çok fazla kazanamayacağınızı belirtmiştim. Ancak yine de daha fazla vakit geçirerek Kwai para kazanma oranını artırabilirsiniz.

Telefonunuzla vakit harcarken para kazanın! Para kazandıran uygulamalar ile ek gelir elde edebilirsiniz…

Kwai Para Kazanma Güvenilir Mi?

Kwai para kazanma yorumları incelemesi yaptığımızda ilgili uygulamanın güvenilir olduğunu anlıyoruz. Birçok ödeme kanıtı ve yorum – görüş var. Eğer sosyal medyadan para kazanmayı istiyorsanız Kwai en iyi seçeneklerden birisi.

Çünkü ödemeler dolar üzerinden hesaplanıyor. Ülkemizde döviz kurlarının yüksek olduğunu düşünürsek güzel kazançlar elde edebilmeniz mümkün. Yani Kwai para kazanma doğru mu diye düşünmeyin. Tamamen gerçek. ?

Konu hakkında detaylı bilgi için Kwai Para Kazanmayazısını okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

kwai para kazanma
kwai para kazanma

Kwai’den para kazanma ile alakalı olarak sık sorulan soruları sizler için derledim. Yine de aklınıza takılan bir soru olursa, YORUM bölümünde belirtebilirsiniz.

Kwai Para Kazanma Hilesi Var Mı?

Aslında izlenme sayısını artıran çeşitli yazılımlar mevcut. Ancak uygulamalar tarafından bu hemen fark ediliyor. Yani bu işe girerseniz, hesabınızın kapanmasıyla sonuçlanabilir. O yüzden çok önermiyorum.

Kwai de Nasıl Para Kazanılıyor?

Uygulamada para kazanmanın birçok yolu mevcut. Ancak en fazla kazancı içerik oluşturarak ve izlenme sayısını artırarak sağlayabiliyorsunuz.

Kwai Para Nasıl Çekilir?

Kwai hesabınız açıkken, hesabınızdaki “Cüzdan” kısmından para çekme talebi yollayabiliyorsunuz.

Kwai’den Kazancımı Nasıl Artırabilirim?

Öncelikle izlenme sayınızı ve takipçi kitlenizi artırmanız gerekli. Bunları başardığınızda kazancınız da artacaktır. Çünkü kazanç, tamamen bu unsurlara bağlıdır.

Kwai Ücretli Mi?

Kwai’de yapacağınız işlemler için ücret talebinde bulunulmuyor. Öncesinde ya da sonrasında hiç bir para ödemezsiniz. Tamamen ücretsizdir

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.