LC Waikiki Evlere İş – 2022’de Evden PARA KAZAN!

04.01.2022
LC Waikiki Evlere İş – 2022’de Evden PARA KAZAN!

“Evde iş yapmak istiyorum” diyenler için harika bir fırsat sunacağım! Evde iş imkanı arıyorsanız, LC Waikiki evlere iş veriyor… Türkiye’de LC Waikiki markasını bilmeyen yok. Bu kadar büyük bir firmayla güvenilir şekilde evden çalışabilirsiniz.

Fason firmalar aracılığıyla evlere ek iş veren LC Waikiki ile güvenle ve bol kazançla çalışabileceksiniz. Dışarıdan çalışmaya fırsatı olmayan ev hanımları için güzel bir evden para kazanma yöntemi. Ek gelire ihtiyacınız varsa, bu yolla para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sizlere LC Waikiki fason firmalar aracılığıyla nasıl iş veriyor? anlatacağım. Yazının sonunda LC Waikiki ile evden çalışmak için başvuruda bulunabileceksiniz.

İstanbul, Antalya, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Konya, Eskişehir, Sakarya gibi her yerden LC Waikiki için başvuru gerçekleştirebilirsiniz. LC Waikiki evlere iş başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi çeşitli bilmeniz gerekenleri sizlere sıraladım.

LCW evlere iş için hadi detaylara geçelim!

LC Waikiki İle Evden Kimler Çalışabilir?

LC Waikiki evlere iş
LC Waikiki evlere iş

Akıllarda bir diğer soru, LC Waikiki ile evden kimler çalışabilir? Endişelenmenize gerek yok. Çok basit şartları yerine getirebildiğiniz taktirde siz de başvuruda bulunabilirsiniz. LC Waikiki evlere iş için şartlar şu şekilde:

 1. TC vatandaşı olmak
 2. Çalışma için engel sahibi olmamak
 3. Banka hesabına sahip olma
 4. Temiz ve titiz çalışma düzenine sahip olmak
 5. Bireysel ya da grup şeklinde çalışmayı belirtmek

Bu şartları yerine getirebiliyorsanız siz de LC Waikiki evlere iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Öğrenci, ev hanımı, emekli olmanız fark etmiyor. Ek gelire ihtiyacınız varsa, sizler için harika bir seçenek olacak. Öyleyse detaylara devam edelim!

ÖNEMLİ: Değerli okuyucular, dediğim gibi LC Waikiki markası evlere direkt ek iş vermiyor! Fason firmalardan iş alabileceksiniz! Bazı siteler direkt markanın iş verdiğini söylese de bu doğru değil. O nedenle firma ile iletişime geçmeniz bir fayda sağlamaz

İlgilini Çekebilir: Evden kına paketleme işi

LC Waikiki Evde İş Kazancı Ne Kadar?

LCW evlere iş sayesinde ne kadar kazanabileceğinizi merak mı ediyorsunuz? Tekstil atölyesi evlere iş veren firmalar arasında bulunan LC Waikiki, fason firmalar ile çalıştığınızda kazancınızı etkileyen birçok nokta var. Yaptığınız iş, yaptığınız işin yoğunluğuna göre kazanacağınız para farklılık gösteriyor.

LCW evde iş imkanı ile kazancınızı bir nevi siz belirliyorsunuz diyebilirim. Tam zamanlı çalıştığınızı farz ederek hesaplayalım. Günlük ortalama olarak 7 – 8 saat kıyafet paketleme işi yaptığınızı düşünürsek, ayda 3.000 – 5.000 TL kazanabilmek mümkün.

Öğrenciyseniz ve yarı zamanlı olarak bu işi yapma fırsatınız da bulunuyor. O zaman günde 3 – 4 saatlik çalışabilirsiniz. Kazancınız buna göre şekillenecek. Ne kadar paketleme işi yaparsanız onun üzerinden ücret alacaksınız. LC Waikiki Evlere İş 2022 fırsatı için fason firmalarla nasıl çalışacağınıza dair hadi devam edelim!

İPUCU: Kendi ekibinizi kurarak daha çok iş alabilir ve daha çok kazanabilirsiniz! Eşinizle, komşularınızla bu iş sayesinde yüksek gelir elde edin…

LC Waikiki Evde Paketleme İşi ve Diğer İşler

LC Waikiki evlere iş
fabrikadan evlere is

Bu başlık altında sizlere LC Waikiki evlere iş olarak neler veriyor? Onlardan bahsedeceğim. LC Waikiki kendi markası üzerinden değil de fason firmalar aracılığıyla evlere iş veriyor demiştim.

Bu firmalar en fazla evde paketleme işi verdikleri için kısaca değinmek istiyorum. Fason firmalar genellikle kıyafet paketleme işi için çalışana ihtiyaç duyuyorlar. Bu işi yapmak ise çok basit. Kıyafetlere etiketleme işlemini gerçekleştirip, ambalajlara yerleştiriyorsunuz.

Firma sizlere zaten ne yapmanız gerektiğinin detayını en başta veriyor. Onun dışında LC Waikiki fason firmalar aracılığıyla şu işleri de verebilmekte

 • LCW evde çorap paketleme
 • İplik kesme, temizleme işi
 • Düğme dikimi
 • Kıyafet katlama işi
 • Ütü işi
 • Dikiş işleri
 • Kutu katlama işi

Gibi çeşitli işler mevcut. Güvenilir evde paketleme işi için LCW tam size göre… Bu işleri yapabileceğinizi düşünüyorsanız, aşağıda anlatacağım şekilde başvuruda bulunabilirsiniz. Koton evde paketleme işi başvuru formu için yazıya tıklayın. LC Waikiki evlere iş için iş fırsatlarından biraz bahsedelim.

LCW Evde Çorap Paketleme

LC Waikiki evlere iş
lcw evde çorap paketleme

LC Waikiki fason firmalar aracılığıyla en çok çorap paketleme işi veriyor diyebilirim. Bu iş hakkında bilgi sahibi olmanız faydanıza olabilir. Fason firma sizlere gerekli olan tüm malzemeleri çoraplarla birlikte teslim eder. Bu çoraplar eşleştirerek, olması gerektiği gibi paketleyip, etiketlendirmesini yapmalısınız.

Örneğin çorabın kaç numara olduğunu, fiyatını belirten etiketler sizlere teslim edilebilir. Elinizde firmanın verdiği örnek ürün olacaktır. Ona bakarak diğer işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. LCW evde çorap paketleme işi oldukça kolay bir iş.

Hemen şimdi evde çorap paketleme yazısını okuyun ve detayları öğrenin… Tam zamanlı olarak bu işi yapıp, cebinize katkı sağlayabilirsiniz! Paketlediğiniz çorapları belirlenen tarihte teslim ederek, ödemenizi alabiliyorsunuz.

DİKKAT: Sitemiz kendisi iş vermemekte. Yazılarımız tamamen tavsiye ve bilgilendirme amaçlıdır.

LCW İplik Kesme Temizleme

Fason firmalar vlere ek iş olarak iplik kesme ve temizleme işi de vermekte. Sizlere verilen iplikleri firmanın verdiği aparat ile kesip temizlemeniz gerekiyor. Daha önce deneyiminiz yoksa önemli değil. Kısa süre içerisinde işi öğrenip, eliniz hızlanacaktır. Böylece daha çok iplik kesme – temizleme işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Sizlere konu ile alakalı yazmış olduğum evde iplik kesme – temizleme işi hakkındaki yazıyı okuyarak, bilgi sahibi olabilirsiniz.

LCW Takı Paketleme

Biliyorsunuz ki LCW sadece giyim ürünlerinden oluşmuyor. Takı, toka, çanta gibi aksesuar ürünlerde çok popüler. Bu ürünlerin paketlenip, etiketlenme işlemleri de yine insanlar aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, bu işi de düşünebilirsiniz.

DİKKAT! LC Waikiki evlere ek iş verilir şeklinde ilan açıp sizden para, TC kimlik no, detaylı banka hesap bilgisi isteyen dolandırıcılara karşı dikkatli olun! LC Waikiki ve çalıştığı fason firmaların sizden böyle bir talebi olamaz. Evde iş imkanı arayanların sayısı arttığı için fırsattan yararlanmaya çalışan dolandırıcılar olabiliyor. Gerekli uyarımı da yaptığıma göre devam edebiliriz

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

LC Waikiki evlere iş
evde paketleme işi veren firmalar

Evde paketleme işi veren fason firmalara ulaşmak için sizlere küçük ipuçları vereceğim. İlk olarak en geçerli yöntemden bahsedeyim..

 1. Google arama motorunu açın
 2. Yaşadığınız şehirle birlikte tekstil atölyeleri yazın
 3. Arama gerçekleştirin ve “Haritalar” kısmına basın
 4. Sol tarafta karşınıza birçok firmanın iletişim adresleri çıkacak

Telefon numaraları ve adresleri bu şekilde kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Tekstil atölyesi evlere iş veren firmalar için en kolay ve hızlı yöntem bu. Ancak bu yöntemle karşınıza çıkan her firmanın evlere paketleme işi vs. verdiğini söylemiyorum.

Firmalar ile kendiniz arayıp konuşmanız lazım. Durumu izah ederek, evde iş yapmak istiyorum diyerek kendinizi açıklamalısınız. Bazı firmalar sizlerle çalışmayı kabul edecek. Fason firmaların birçoğu, evden çalışabilecek kişiler arıyor.

Ayrıca sizlere eve paketleme işi veren firmalar telefon numaraları hakkında detaylı bilgiler paylaştığım bir yazı var. Kırmızı yazıya hemen tıklayarak öğrenebilirsiniz. Gelelim LC Waikiki evlere iş için en önemli kısma; evlere iş başvuru formuna…

LC Waikiki Evlere İş Başvuru Formu

LC Waikiki evlere iş
LC Waikiki ev hanımlarına iş başvuru formu

Evde iş yapmak istiyorum diyenler için fabrikadan evlere iş veren firmaları nasıl bulacağınızı size kısaca anlattım. Sırada en önemli konulardan birisi var. Şimdi sizlere LC Waikiki evlere is başvuru formu için bilmeniz gerekenleri anlatacağım.

Önce internette dönüp dolaşan bir bilgi kirliliği için açıklama yapmak istiyorum. LC Waikiki ev hanımlarına iş başvuru formu diye bir form yok. Ancak bu demek değil ki başvuru gerçekleştiremiyorsunuz… Başvurularınız için LC Waikiki kariyer fırsatlarını takip edebilirsiniz. Buradan aktif iş varsa başvuru gerçekleştirilebiliyor.

LC Waikiki daha çok fason firmalar aracılığıyla evlere ek iş veriyor demiştim. LC Waikiki evlere iş için fason firmaları takip etmeniz önemli bir konu. Ayrıca sahibinden.com üzerinden de firmalar ilan açabilmekte. Burayı da takipte kalın derim.

Facebook evlere ek iş gruplarına dahil olarak da bazı ilanlara denk gelinebiliyor. Özetle birçok başvuru yöntemi var. Sizlere bunları teker teker aktarıyorum. Sadece bir yöntemi kullanarak değil, sıraladığım tüm yöntemleri dikkate alarak evde iş alabilirsiniz.

Son yöntem olarak İŞKUR’a üye olmanızı tavsiye edeceğim. Fason firmaların bir kısmı İŞKUR üzerinden evden çalışabilecek durumda olan kişiler ile çalışıyorlar. İŞKUR evde ek iş ilanları için öncelikle E – ŞUBE uzantısından üyelik başvurusu yapmanız gerekiyor.

Sizlere konu ile alakalı olarak İŞKUR evlere ek iş başvuru formu yazısını yazmıştım. Aşama aşama nasıl forma erişebileceğinizi ve başvuruda bulunabileceğinizi anlattım. İŞKUR’un evde iş imkanları da oldukça tercih ediliyor

SONUÇ:

LC Waikiki evlere iş hakkında sizlere bilmeniz gereken her şeyi sıraladım. LCW evde iş başvurusu hakkında da artık bilgi sahibisiniz! Fason firmalar ile iletişime geçmeyi unutmayın… Aklınıza takılan bir soru varsa aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Daha önce LCW evde iş imkanı ndan faydalandıysanız bizlerle tecrübelerinizi paylaşın!

Daha fazla EVDE EK İŞ imkanı arıyorsanız, yazı kategorilerimize bir göz atın. Mutlaka evde iş yapma fırsatını yakalayacaksınız.

YORUMLAR

 1. Gülten dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  1. Neslihan kurt dedi ki:

   Evde. Ek is. Yapmak istiyorum yardimci olur musunuz

 2. Azra dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 3. SELMA KAYA dedi ki:

  Lcw wakinin evde paketleme işini yapmak istiyorum. Lütfen dönüş yapar mısınız

 4. güllü dedi ki:

  bizde katılmak istiyoruz

 5. Deniz dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak iatiyorum

 6. Yadigar koc muslimoglu dedi ki:

  Evde paketleme isine cok ihtiyacim var.

 7. esen dedi ki:

  evde paketleme işi istiyorum

 8. Zümeyran dedi ki:

  Bende lc waikikinin paketleme işini yapmak istiyorum

  1. Azra dedi ki:

   Evde paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

1 2 3 6