Para Kazandıran Uygulamalar – 22 GERÇEK KAZANÇLI Uygulama!

Para Kazandıran Uygulamalar – 22 GERÇEK KAZANÇLI Uygulama!

Kazandıran uygulamalar ile kazanmak ister misiniz? Kahvenizi, çayınızı alıp, arkanıza yaslanıp; elinizde telefon veya bilgisayar ile para kazanmak mümkün. Para kazandıran uygulamalar aracılığıyla siz de para kazanın!

Kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geliyor: İdeal olarak kanepede rahatça yatarken ve hiçbir şey yapmadan uygulamalarla para kazanmak… Bu mümkün! Kuşkusuz, bununla zengin olmayacaksınız, ancak yeterince kullanılırsa hoş bir ek gelir sağlayabilir.

Anket doldurarak para kazandıran uygulamalar, reklam izleyerek para kazandıran uygulamar gibi birçok seçenek var. Önemli olan güvenilir ve gerçek para kazandıran uygulamalar ile vakit geçirmek. Bu yazıyı yazma amacım, tam olarak bu… Yazıda size hızlı, güvenli ve çevrimiçi para kazanmanıza yardımcı olacak, 2023 yılına özel çeşitli uygulamalar göstereceğim. İnternetten para kazandıran uygulamalar nelermiş? Bakalım…

İPUCU: Sizlere önereceğim uygulamalardan sadece bir tanesi ile yetinmemenizi tavsiye ederim. Eğer vaktiniz çoksa, birden fazla uygulama ile daha çok para kazanabilirsiniz!

1- Swagbucks

Para Kazandıran Uygulamalar
Anket doldurarak para kazandıran uygulamalar

Sizlere anket doldurarak para kazandıran uygulamalar hangileri diye de sizlere bahsedeceğim. Zira en çok sorulan para kazanma uygulamaları bunlar oluyor. Sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada kolay para kazanmak için insanların tercih ettiği bir uygulama. Ne kadar çok anket doldurursanız, o kadar kazanç elde edebilirsiniz.

Anket doldurdukça puan kazanırsınız, biriken puanları sonrasında para olarak çekebilirsiniz.

Örneğin, anketler tipik olarak her biri yaklaşık 40 ila 200 SB puanı değerindedir. Kullanmak için gereken minimum bakiye, seçtiğiniz ödeme seçeneğine bağlıdır, ancak bazı hediye kartları 140 SB’ye kadar düşebiliyor… Sizlere bahsedeceğim anket uygulamaları için birden fazlasını tercih edin ve gerçek para kazandıran uygulamalar ile kazançlı çıkın!

2- MyPoints

Para Kazandıran Uygulamalar
reklam izleyerek para kazandıran uygulamalar

Reklam izleyerek para kazandıran uygulamalar ve anket doldurarak para kazandıran uygulamalar arasında bulunan Mypoints’ten bahsedeceğim. Köklü bir geçmişse sahip olan uygulama, 1996 yılından bu yana insanlara çeşitli yollardan para kazandırıyor.

Ayrıca sadece reklam izleme, anket doldurma sitesi değil. Video oyunları oynamak, e – mail okumak gibi yöntemlerle de para kazanabilirsiniz. Sizlere saydığım para kazandiran uygulamalar arasında en çeşitli olanı diyebilirim. Mutlaka Mypoints’i de değerlendirin! Yapmanız gereken uygulamayı indirip, üye olmak.

Bunu da okuyun! Öğrenciler için para kazanma yolları

3- Letgo

Para Kazandıran Uygulamalar
para kazandiran uygulamalar

Hemen hemen herkesin evinde kullanmadığı, artık ihtiyaç duymadığı eşyası vardır. Bu bir gitar da olabilir bir dolap da… etrafa bir göz at ve neyi gözden çıkarabilirsin bir düşün. Artık ihtiyacın olmayan eşyalardan kurtulma vaktiniz gelmiştir belki de? Ne dersiniz? Para kazandıran uygulamalar arasında Türkiye’de çok popüler olan Letgo’yu tercih edebilirsiniz.

İkinci el eşya satış platformu olan bu yerde herkes ikinci el eşyasını satarak para kazanabiliyor. Hatta spotçuluk yapmak gibi bir düşünceniz olursa, Letgo uygulamasını düşünebilirsiniz. Eski eşyaları ucuza alıp, bakımını yapıp daha yüksek fiyata dahi satabilirsiniz.

Para kazanmak için seçenek bol! Sizlere ipuçlarıyla birlikte para kazanma uygulamalarından nasıl para kazanabileceğinizi anlatmaya devam ediyorum.

4- Whaff Rewards

Para Kazandıran Uygulamalar
gerçek para kazandıran uygulamalar

Değişik yollarla para kazanma uygulamasından birisi olan Whaff Rewards, kullanımı çok basit. Anketler, videolar, oyunlar ile para kazanabiliyorsunuz.

En çok para kazanma yöntemi ise uygulamanın önerdiği oyunları indirmek ve seciye yükseltmek. Ödeme tutarına erişildiğinde paranızı çekebiliyorsunuz. İyi bir seçenek olduğunu söyleyebilirim.

5- Sweatcoin

Para Kazandıran Uygulamalar
yürüyerek para kazandiran uygulamalar

Yürüyerek para kazandiran oyunlar için sizlere önerebileceğim bir uygulama var. SweatCoin sayesinde siz de attığınız adımlara oranla kripto para kazanabiliyorsunuz. Biriktirdiğiniz coinleri sonrasında hediye çeki olarak kullanabiliyorsunuz. Uygulamanın amacı fitnessı ve sağlıklı yaşamı teşvik etmek.

Attığınız her 1.000 adım için 95 sweatcoin sahibi oluyorsunuz. Sonrasın bu puanı kullanabiliyorsunuz. Uygulamanın şu an 6 milyona yakın kullanıcısı bulunuyor. Güvenle kullanıp, coin sahibi olabilir ve faydalanabilirsiniz!

6- Rakuten

Rakuten (eski adıyla Ebates); tanınmış perakendecilerden, restoranlardan ve yemek dağıtım hizmetlerinden yapılan alışverişlerde %40’a varan nakit geri ödeme ile ödüllendiriyor. Yani direkt olarak para kazanmıyorsunuz. Mesela 400 TL bir alışveriş gerçekleştirdiniz diyelim, yüzde kırkı size geri dönüyor.

Kullanmak çok basit: Bir hesap oluşturun, uygulamada istediğiniz anlaşmaya dokunun, ardından işlemi uygulama gerçekleştirin. Nakit para kazanmak için Rakuten hesabınıza bir kredi veya banka kartı da bağlayabilirsiniz. Rakuten, satıcıyla satın alma işlemini onayladıktan sonra parayı hesabınıza geri yatırıyor ve bunun birkaç saat ila birkaç gün sürebileceğini söylüyor.

7- Google Ödüllü Anketler

Para Kazandıran Uygulamalar
google ödüllü anketler

Güvenli para kazandıran uygulamalar sizlere sıralamaya devam ediyorum. Google Play’den indirebileceğiniz bu uygulama adından da anlaşılacağı üzere Google’a ait bir uygulama. Yani iç rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ancak şöyle bir nokta var…

Google ödüllü anketler aracılığıyla kazandığınız parayı, Google Play üzerinde yer alan uygulamalarda harcayabiliyorsunuz. Google play kullanıcıları için işe yarar bir uygulama. Direkt nakit para alınmadığı için IOS kullanıcıları tarafından tercih edilmiyor.

8- Hadi

Para Kazandıran Uygulamalar
canlı yayında para kazandiran uygulamalar

Sizlere para kazandıran uygulamalar arasında bulunan bir appten bahsedeceğim. Hadi uygulaması canlı yayında para kazandıran uygulamalar arasında bulunuyor. Her gün saat 12.30 ya da 20.30’da düzenlenen bilgi yarışmasına katılmanız gerek. Alakalı firmalar sponsor olup, ortaya bir para ödülü koyuyor.

Yarışma sırasında toplam 12 soru bulunuyor. Bu soruların tamamına doğru yanıt veren yarışmacılara para eşit şekilde paylaştırılıyor. Fazlasıyla eğlenceli ve heyecanlı bir uygulama! Android ya da IOS cihazlarınıza indirerek hemen şimdi kullanmaya başlayabilirsiniz.

İndirmek için tıklayın

9- Oyna Kazan

Para Kazandıran Uygulamalar
canlı yayında para kazandiran uygulamalar

Hazır Hadi uygulamasından bahsetmişken, bir benzer online para kazanma uygulamaları arasında bulunan Oyna Kazan’dan bahsedeceğim. Bu da tıkı Hadi uygulaması gibi bir bilgi yarışması kullanıcılarına sunuyor. Her gün saat 10.00, 11.00, 14.30, 20.30, 21.15 saatlerinde yarışmalara dahil olabiliyorsunuz.

Hadi uygulamasından farkı ise yarışmada sadece bir kişinin kazanabiliyor oluşu. Çok zor sorularla karşılaşabileceğinizi belirtmem gerek. Kendine güvenenler uygulamayı indirerek internetten para kazanabilirler! Eğlenceli bir yol öyle değil mi?

10- Mercari

IOS ve android cihazlarda kullanabileceğiniz bir ürün satış platformu. Letgo uygulamasına benzer diyebilirim. Ürünü başarıyla çekilmiş fotoğraflarıyla birlikte uygulamaya koyuyorsunuz. Letgodan farkı, satışı gerçekleştiğinde para havuza düşer.

Siz ürünü kargolayıp, ürün teslim edildiğinde de kullanı tarafından onaylanıp, havuzdaki para tanımladığınız banka hesabınıza geçer. Birçok kullanıcısı olan Mercari aracılığıyla güvenli satışlar gerçekleştirebilir ve para kazanabilirsiniz.

11- AirBnb

Para Kazandıran Uygulamalar
internetten para kazandıran uygulamalar

Para kazandıran uygulamalar arasında konaklama rezervasyonu ve kiralama için bir topluluk pazarı olan Airbnb de bulunuyor.  Boş bir daireniz veya sadece boş bir odanız varsa, onu turistlere veya gezginlere kiralayabilirsiniz! Evinizin, odanızın fotoğraflarını başarılı bir şekilde çekerek, uygulamaya detaylarıyla birlikte giriyorsunuz.

Site sizden kiralama gerçekleştirebildiğiniz taktirde ufak bir mktar komisyon alıyor. Ev ya da odanın fiyatını nasıl belirleyeceğinizi düşünüyorsanız, benzer konumda, benzer imkanlara sahip evlerin fiyatlarını uygulamadan değerlendirebilirsiniz. Para kazanma uygulamaları arasında çok tercih edilen bir uygulama.

12- Adobe Stock

Para Kazandıran Uygulamalar
online para kazandıran uygulamalar

Hobi fotoğrafçıları dikkat! Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız ve iyi çekimler yapıyorsanız, sizin için iyi bir gelir kaynağı var! Adobe Stock ile kendi çektiğiniz fotoğrafları veya videoları yüklemek ve satmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Her satış için bir komisyon vardır.

İyi bir fotoğrafsa ve birkaç kez indirilirse, karlı bir gelir kaynağına dönüşebilir. Bu nedenle uygulama, fotoğraflarını yine de paylaşmak isteyen ve bunun üzerine biraz para kazanmak isteyen tüm hobi fotoğrafçıları için faydalı. Üstelik para kazandıran uygulamar arasında dolarla kazanç elde edebileceğiniz bir uygulama.

13- Musely

Para Kazandıran Uygulamalar
en çok para kazandıran uygulamalar

Musely çok keyifli bir para kazandıran uygulama diyebilirim. Musely aslında bir satış ve fikir paylaşım yeri. Genellikle kadınların yoğun ilgili olduğu konular üzerinde ürünler satılıyor ve konular tartışılıyor. E peki nasıl para kazanma uygulaması oluyor? Şöyle ki burada bir etkileyici olarak kendinize blog başlatabiliyorsunuz.

Eğer gerçekten ilgili ve bilgiliyseniz insanlar sizin önerdiğiniz ürünleri alacaklardır. Yani bir influencer olacaksınız. Sattığınız ürünlerden yüzde 20 ye kadar kar alabiliyorsunuz. Para kazandıran uygulamalar 2023 için ilgiliyseniz tercih edebilirsiniz!

14- Bounty

Koltuğa uzanmış, telefona boş boş bakıyor musunuz? Vaktinizi hemen paraya çevirebilirsiniz. Bounty uygulamasını indirerek çeşitli görevleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz. Birçok insan buradaki görevlerden dilediklerini tamamlayarak cebini rahatlatıyor. Gayet güvenli bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

Görevler ne kadar zahmetliyse ona göre kazanç elde ediyorsunuz. Yapmanız gerekenler çok basit. App’i indirip, üye oluyorsunuz. Ardından istediğiniz görevleri seçerek, tamamlıyorsunuz. Sonrasında görevin onaylanması gerekiyor. Onaylandıktan sonra Cuma günü ödemenizi alabilirsiniz!

15- Money App

Money App’te tıpkı Bounty gibi,yapacağınız görevler sayesinde para kazanabileceğiniz bir uygulama. Nedir bu görevler diye soracak olursanız; anket doldurma, reklam izleme, oyun oynama gibi birçok seçenek var ve istediğinizi seçebiliyorsunuz. Reklam izleyerek para kazandıran uygulamalar arasında baya bir popüler diyebilirim. Seçenek olarak değerlendirebilirsiniz. IOS ve adroid cihazlarda rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

DİKKAT: uygulama üzerinde birden çok hesap oluşturmanız, engel yemenize sebep olabilir. VPN ayarlarınızı değiştirmeyin ve kimlik değişmeyin!

16- Yandex Toloka

Para Kazandıran Uygulamalar
kazandıran uygulamalar

En çok para kazandıran uygulamalar mı arıyorsunuz? Yandex Toloka uygulamasına bir göz at! IOS ve android cihazlarda kullanılabiliyor. Yandex’i zaten bilmeyen yok. Ne kadar güvenli olduğundan bu nedenle bahsetmeyeceğim.

Bu uygulamada da bazı görevler yerine getirmeniz gerekiyor. Diğer görev yaparak para kazanma uygulamalarından biraz farklı. Zorluk dereceleri farklı görevler var. O sırada hangisine vakit ayırabilirseniz onu seçebilirsiniz. Para kazandıran uygulamalar fazlasıyla çeşitli.

Yukarıda da belirttiğim gibi birden fazlasını değerlendirerek cebinizi doldurmak hayal değil.

17- Slidejoy

Online para kazanma uygulamaları içerisindeki Slidejoy uygulamasını Google Play üzerinden indirebiliyorsunuz. En kolay para kazanma yöntemlerinden birisi. Hiçbir zahmete ya da görev yapmanıza gerek kalmıyor.

Uygulamayı aktifleştirdiğinizde ekran kilidinizi açtıkça para kazanıyorsunuz. Nasıl yani? Dediğinizi duyar gibiyim. Uygulama ekranınıza bildirimler ve reklamlar düşürür. Siz bunlara tıklamasanız dahi ekran açıldığı için para kazanmış olursunuz. Telefondan para kazanmak işte böyle kolay…

Sıradaki uygulamaya geçelim mi?

18- Bookscouter

Para Kazandıran Uygulamalar
para kazandıran uygulamalar

Kitapsever misiniz? Eğer öyleyseniz para kazandıran uygulamalar arasında bu başlık sizin için bir kaftan! Okuduğunuz ve bir süredir kitaplığın kıyısında, köşesinde bulunan kitaplarınızı satarak para kazanmak istemez misiniz?

Kitaplarınızı tozlu raflara mahkum etmek yerine bu uygulama sayesinde yeni okuyucularıyla buluşturabilirsiniz. Hem de siz para kazanırken… 2. El kitaplarınızı Bookscouter aracılığıyla satın ve hızlıca para kazanın! Emin olun, artık bir çok kişi sıfır kitaplar yerine ikinci el kitapları tercih ediyor.

19- Artıway

Para Kazandıran Uygulamalar
para kazandıran mobil uygulamalar

Dolaylı yoldan para kazandıran uygulamalar için sizlere Artıway seçeneğini de sunacağım. Bonusway uygulaması olarak birçok ülkede hizmet veren isim, Türkiye’de bu isimle çalışıyor. İşleyiş şeklinden bahsedeyim…

Bazı anlaşmalı olan e – ticaret siteleriyle, yapacağınız alışverişler sayesinde para kazanıyorsunuz. Biriken parayı sonrasın çekebiliyorsunuz. Birçok e – ticaret sitesi olduğu için bence değerlendirebilirsiniz. İnternetten alışveriş yapmayı sevenler için çok avantajlı.

20- Big Time Cash

Para Kazandıran Uygulamalar
para kazandıran mobil uygulamalar

Video oyunu oynayarak para kazanmak mümkün! Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve oyun seçeneklerinden birisini seçmek. Ayrıca süreli olarak para çekilişleri var.

Bu çekilişlere katılmak için bilet toplamanız lazım. Ne kadar çok bilet toplarsanız o kadar çok şansınız bulunuyor. Çok kullanışlı mı derseniz pek emin değilim ancak 2. Bir seçenek olarak değerlendirebilirsiniz.

21- Acorns

Sizlere farklı bir uygulamadan bahsetmek istiyorum. Direkt para kazanmanıza olanak sağlama sa tasarruf etmenizde rehber olarak, para kazanmanızı sağlıyor.

Birçok kullanıcısı bulunan bu uygulamayı siz de kullanmak isteyebilirsiniz diye buraya iliştiriyorum. Para biriktirme sayesinde iyi bir alışkanlık edinebilir ve paranızı daha iyi yönetebilirsiniz.

22- Snapwire

Fotoğraf çekmeyi sevenler için bir uygulama daha önereceğim. Para kazandıran uygulamalar arasında hobileri gelire çevirmek mümkün. Eğer iyi fotoğraflar çektiğinizi düşünüyorsanız, Snapwire uygulamasına fotoğraflarınızı yükleyin.

Ne kadar çok indirme alırsanız, o kadar kazanç elde edersiniz. Küçümsenemeyecek kadar bol kazançlı bir uygulama olduğu için sizlere sunmak istedim.

Sizlere birbirinden çeşitli para kazanma uygulamaları sıraladım… Umarım işinize yarar ve cebinize katkı sağlayabilirsiniz! Daha fazla para kazanma yöntemi için takipte kalın…

YORUMLAR

  1. Filomen dedi ki:

    Merhaba, bu uygulamalardan birini kullandığımızda paramız bize nasıl gönderiliyor?