Anket Doldurarak Para Kazanma -15 GÜVENİLİR Site ve 6 İpucu!

Anket Doldurarak Para Kazanma -15 GÜVENİLİR Site ve 6 İpucu!

İnternetten anket doldurarak para kazanmak ister misiniz? Artık internet herkesin elinin altında… Telefonunuzla, bilgisayarınızla boş vaktinizi değerlendirebilirsiniz.

Anket doldur para kazan diyebilmek için anket güvenilir siteler ve uygulamalar hangileri? Bilmek gerekiyor. Yazının devamında sizlere 2023 yılı için güvenilir ve en kazançlı olan sitelerden bahsettim. Sizlere işin mantığından, kazancından ve daha fazlasından bahsedeceğim

İPUCU: Sizlere birçok anket doldurarak para kazanma güvenilir siteler önerdim. Bu sitelerden birisiyle yetinmeniz, az para kazanmanıza neden olur. Birden fazla seçeneği değerlendirip, kazancınızı artırabilirsiniz!

Anket Doldurarak Para Kazanma Gerçek mi?

anket doldur para kazan
anket doldur para kazan

İnternetten anket doldurarak para kazanma yazılarını okuduğunuzda aklınızı kurcalayan bu soruya en net cevabı vereceğim. Güvenilir site ve uygulamalarla kesinlikle anket doldurarak kazanabilirsiniz. Anket doldurmanız karşılığında neden ödeme aldığınızı merak ediyor musunuz?

Anket siteleri insanların bir hizmete, ürüne vs. karşılık yorumlamalarını ölçmeye yarıyor. Bazı şirketler hizmet değerlendirmesi için bu anket sitelerine para ödüyorlar. Sitelerde aldıkları paranın bir kısmını anket dolduranlara veriyor.

Ancak, anket doldurarak para kazanma işlemi, yalnızca ek gelir sağlayabilecek bir yöntemdir ve tam zamanlı bir iş olarak düşünülmemelidir. Ayrıca, bazı dolandırıcılar, anket doldurma sitelerinde sahte anketler kullanarak insanları kandırmaya çalışabilirler, bu nedenle anket doldurma siteleri seçilirken dikkatli olunması gerekmektedir.

1- Anketcepte

anket doldurarak para kazanma 2023

Türkçe anket doldurarak para kazanma uygulamaları arıyorsanız, çok iyi bir seçeneği sizlere sunmuş olayım. Anketcepte sayesinde siz de cebinize katkı sağlayabilirsiniz. Her doldurduğunuz anket için ceppara kazanırsınız. 100 ceppara ise 1 TL’ye denk geliyor. 25 TL’ye ulaştığınızda ödeme alabiliyorsunuz.

25 TL’ye erişmek için ise 2.500 ceppara sahibi olmanız gerekiyor. Hesabınıza banka kayıt edeceğiniz banka hesabınıza ücreti direkt çekebiliyorsunuz. Üstelik arkadaşlarınızı davet ederek de para kazanabileceksiniz. Arkadaşınız kayıt olup anket doldurursa, %5 size de kazanç sağlayacak.

2- Havucum

anket yaparak para kazanma
anket yaparak para kazanma

Eğer İngilizceniz yoksa, Türkçe siteleri tercih etmeniz önemlidir. Çünkü anket yanıtlarınızın tutarlı olması gerekiyor. Güvenilir anket sitelerinden birisi olan Havucum ile para kazanabilirsiniz. Çözeceğiniz her anket başına havuç kazanırsınız. 100 havuç ise 1 TL’ye denk geliyor.

Anketleri doldurmak için profildeki bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olması gerekiyor. Çünkü sistem sizin bilgilerinize göre anketleri gönderecek. Havucum uygulamasının en dikkat çekici özelliği ise ödeme yöntemlerinin çok seçenekli olması…

Banka havalesiyle paranızı direkt çekebilirken, bunun yanında Papara, Migros Hediye Çeki, Tosla Kart, Afad, Ahbap, Akut, Kızılay ve Türkiye Hayvanları Koruma Derneğine bağış şeklinde de kazancınızı değerlendirebiliyorsunuz.

Reklam izleyerek para kazanmak ister misiniz? Detaylar yazıda.

3- Anket Doldur Para Kazan- Napolyon

Anket Doldurarak Para Kazanma
Anket yaparak para kazanma

2023 Anket doldurarak para kazanma için Napolyon sitesine hemen bir göz atın! 1.5 milyona yakın kullanıcısıyla birlikte fazlasıyla tercih edilen bir online anket doldurma sitesi. Anket doldurarak para kazanma yorumları için en iyi yorumları alan sitelerden birisi Napolyon diyebilirim.

Doldurduğunuz anketlerden ve çeşitli oyunlardan NAP puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları da paraya dönüştürüyorsunuz.

Sistem çok basit. Üye olup, profilinizi bilgilerinizle dolduruyorsunuz. Ardından hemen anketlere katılıp, davet gönderiyorsunuz. Sonrasında kazandığınız puanları da paraya çeviriyorsunuz… Anketler ilgi alanlarınıza ve tercihlerinize göre gönderileceği için anketleri doldururken hiç sıkılmayacaksınız. Evde anket doldurarak para kazanma işte bu kadar basit!

4- LifePoints

Anket Doldurarak Para Kazanma
reklam izleyip anket doldurarak para kazanma

Koltuğunuzda arkanıza yaslanıp, internetten anket doldurarak para kazanma için tercih edebileceğiniz diğer bir site LifePoints… Anket yaparak para kazanma için LifePoints en güvenilir ve kazançlı sitelerden birisi. Yapmanız gereken çok basit.

LifePoinst sitesine giderek, kaydolmanız gerek. kaydolduktan sonra e – posta adresinizi doğrulayarak, aktifleştirmeniz gerekiyor. Ardından profilinizi tamamlayın. Girdiğiniz bilgilere göre sizlere anketler gönderileceğini için eksiksiz olarak bilgileri doldurmanız önemli bir konu. Ne kadar çok ayrıntı verebilirseniz, anketler ile o kadar eşleşirsiniz.

Profilinizi başarıyla tamamladıktan sonra, mail adresinizi düzenli olarak takip etmenizi öneriyorum. Anket kayıtları çok hızlı bir şekilde dolduğu için düzenli olarak takip etmeniz faydalı olacaktır. Unutmayın ne kadar çok anket, o kadar çok para…

5- i-Say

Anket Doldurarak Para Kazanma
anket doldur para kazan

Güvenilir anket doldurarak para kazandıran siteler için devam ediyorum… i-Say ile görüşlerinizi anketler aracığıyla paylaşıp, para kazanabileceksiniz. Ancak bu site sayesinde bazı anlaşmalı markalardan ödüller alabiliyorsunuz.

Nakit para isteyenler için belki 2. Değerlendirmeye alınabilir bir site. Örneğin biriken puanlarınızı Boyner, Carrefour gibi markalarda değerlendirebiliyorsunuz. Anket doldurarak kazançlı çıkmak için faydalanabileceğiniz bir site.

Anket doldurma dışında Para Kazandıran Uygulamalar aracılığıyla da internetten para kazanmak mümkün… Hemen yazıyı okuyun!

6- Survey Pago

Anket Doldurarak Para Kazanma
anket doldurarak para kazanmak

Ödüllü anket siteleri arasında bulunan Survey Pago ile çeşitli ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Boş zamanlarınızda, istediğiniz bir anda siteye girerek anket doldurarak ödüller kazanabilirsiniz.

Tamamladığınız her anket için bir ödül puanı kazanıyorsunuz. Puanlarınız biriktikçe bunları; Yemeksepeti hediye çeki, eGifts olarak değerlendirebiliyorsunuz. Telefon elinizde boş boş sosyal medya platformlarında vakit öldüreceğinize bu seçeneği bir göz önünde bulundurabilirsiniz.

7- Swagbucks

Anket Doldurarak Para Kazanma
anket doldurarak para kazandıran siteler

Anket doldurarak para kazanmak Swagbucks ile çok kolay! Sitede anket doldurarak puan biriktirmeniz gerekyor. Biriktirdiğiniz puanları hediye çekleri ya da nakit para olarak değerlendirebiliyorsunuz. Ayrıca bu sitede sadece anket doldurmak zorunda değilsiniz. Çeşitli birçok görev var…

Reklam izleyip anket doldurarak para kazanma için iyi bir seçenek. Ayrıca güvenilir bir site olduğunu da söylemem gerek. Dünyada birçok ülke tarafından sıkıntısızca kullanılıyor. Anket uzunluklarına göre alacağınız puanlar değişiklik gösterebiliyor. Yani 5 dakika da sürebilir 15 dakika da…

18.000 puana eriştiğiniz zaman 100 dolar kazanabiliyorsunuz. Dolar bazında para kazanacak olmak, anket doldur para kazan olayını daha da çekici hale getiriyor. Siteye kolayca e – mail adresinizle üye olup, kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bunu da okuyun! : Öğrenciler İçin Para Kazanma Yolları

8- Toluna

Anket Doldurarak Para Kazanma
anket doldurarak para kazanma güvenilir siteler

Türkiye’de sıklıkla kullanılan bir anket panelinden bahsedeceğim… Toluna online anketler aracılığıyla para kazanabileceğiniz bir anket sitesi. Yıllardır hizmet veren bu site sayesinde para kazanan birçok insan olduğunu söylemem gerekiyor. Sitede başka görevler sayesinde de para kazanma imkanınız var.

Ancak en kazançlı ve tercih edilenlerden birisinin anket doldurmak olduğunu söyleyebilirim.

Anketleri takip etmek için siteye giriş yapmak en sağlıklı yoldur. Ekstra birkaç anket sayesinde gelirinizi yükseltmek olası. Anketler için e- mailden haber beklemek kimi zaman bazı anketleri kaçırmanıza neden olabiliyor. Anket doldurarak para kazanma için siteye üye olun ve anket görevlerini tamamlayın!

9- Branded Surveys

Anket Doldurarak Para Kazanma
anket doldurarak para kazanma uygulamaları

Markaların sunduğu anketlerle fikriniz için ödeme almak ister misiniz? Branded Surveys, gayet güvenilir ve kazançlı çıkacağınız bir anket doldurma sitesi. Site dünyanın önde gelen pazar araştırması topluluklarından birisi ve fikriniz için sizi ödüllendirmeye hazır…

Profilinizi çeşitli anketlerle eşleştirebilmeniz için kendinizle ilgili birkaç basit soruyu yanıtlayarak üye olmanız gerekiyor. Anket doldurarak para kazandıran siteler arasında bulunan Branded Surveys’i seçeneklerinize mutlaka ekleyin. Tamamladığınız her anket için puan toplayın! Puanlarınızı PayPal veya Branded Pay aracılığıyla hediye kartları veya nakit olarak kullanabiliyorsunuz.

10- Opinion Outpost

Anket Doldurarak Para Kazanma
internetten anket doldurarak para kazanma

Dünyada 2 milyondan fazla kullanıcısı bulunan bir anket yaparak para kazanma sitesinden bahsedeceğim. Opinion Outpost’a kolayca üye olabilirsiniz. Doldurduğunuz anketlerle, reklamları izleyerek veya ürünleri test ederek para kazanabiliyorsunuz. Ayrıca paylaşımlarda bulunarak para kazanabiliyorsunuz.

Ödüllerinizi VISA kartlardan nakit para olarak alabiliyorsunuz. Dilerseniz Amazon’dan App Store ve iTunes’a kadar seçebileceğiniz ödülleri de değerlendirebilirsiniz. Ödüller kazanmak ve çevrimiçi anketler için ödeme almak istiyorsanız, neden bugün Opinion Outpost’a kaydolmuyorsunuz?

11- Valued Opinions

Anket Doldurarak Para Kazanma
evde anket doldurarak para kazanma

3 basit adımda para kazanabileceğiniz bir anket doldurma sitesi de Valued Opinions. Online anket doldurarak para kazanmak için sitedeki anketleri tercih edebilirsiniz. Çevrimiçi anket doldurarak her anketten 30’a yakın puan alabiliyorsunuz.

Biriktirdiğiniz puanları da anlaşmalı markalar üzerinden çekler, hediye kartları ile değerlendirebiliyorsunuz.Örneğin biriktirdiğiniz puanı TeknoSA, CarrefourSA üzerinden kullanabilirsiniz. Boş vakitlerinizi değerlendirmenin iyi yollarından birisi…

12- YouGov TR

Anket doldurarak para kazanma için diğer bir site YouGov. Site sayesinde anketlere katılarak nakit para kazanabilirsiniz. Anketlere katılmak için başlamadan için bazı bilgiler girmeniz gerekiyor. Bilgilerinizi girerken dahi puan kazanmaya başlıyorsunuz!

Sizlere birden fazla siteyi değerlendirmenizi tavsiye etmiştim YouGov sitesi de oldukça güvenli olduğu için anket doldurarak para kazanmak için mutlaka tercih etmeniz gerektiğini düşündüğüm bir site. Hemen üye olup, para kazanma şansınız var!

Benzer şekilde kolay para kazanmanıza olanak sağlayan başka bir yöntem var! Mail okuyarak para kazanma yazısını okuyun…

13- Market Agent

Anket Doldurarak Para Kazanma
anket para kazan

Market Agent ile anket doldur para kazan! Anketlerle çeşitli ürünleri şekillendirmeye yardımcı olarak para kazanacaksınız. Doldurduğunuz her ankette belli bir puan alıyorsunuz. 2 milyondan fazla kullanıcısı olan bu site aracılığıyla güvenle kolay para kazanabileceksiniz.

Ayrıca küçük bir ipucu da var… Arkadaşlarınızı siteye davet ederek komisyon alabiliyorsunuz. İlk olarak siteye üye olmalı ve panele giriş yapmalısınız. Anket yaparak para kazanma imkanıyla elinizdeki telefon ya da bilgisayar sayesinde ek gelir elde edebileceksiniz.

14- Mobrog

Anket Doldurarak Para Kazanma
anket doldurarak para kazanma uygulaması

Ücretli anketler ile Mobrog sitesinden kolaylıkla para kazanmaya başlayabilirsiniz. İlk önce site üzerinden üye olmanız gerekiyor. Aynı zamanda anket doldurarak para kazanma uygulamaları arasında bulunuyor.

Yani bilgisayarla web sitesinden ya da telefonla mobil uygulamasından anket doldurabiliyorsunuz. Kişiler veriler ise tamamen koruma altında olduğu için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir anket doldurma uygulaması.

15- Myiyo

Anket Doldurarak Para Kazanma
Google anket doldurarak para kazanma

Anket doldur para kazan için gelelim Myiyo sitesine… Güvenilir anket doldurma sitesinden birisi olan Myiyo sayesinde para kazanan birçok anket katılımcısı var. 2016 yılından bu yana araştırma sektörü için anketlere aracı olan bu site ile para kazanabilirsiniz. Anket doldurarak kazandığınız paraları banka hesabınıza rahatlıkla alabiliyorsunuz.

Site aracılığıyla anket dolduracaksanız mutlaka her gün ziyaret etmenizi öneririm. Kullanıcısı fazla bir anket doldurma sitesi olduğu için, anketler hızlı tükeniyor. Yani anketlerin size gelmesini beklemeyin. Panele girip kontrol edin.

Anketlerle Çok Para Kazanmak için 6 İpucu

Anket Doldurarak Para Kazanma
anket doldurarak para kazanma yorumları

Sizi anket doldurarak para kazandıran siteler listesiyle baş başa bırakmak yerine, anketlerle çok para kazanmanıza yardımcı olmak istiyorum. Her siteden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak birkaç sizlere sıraladım… İşte 6 ipucu!

1- Tüm sitelere kaydolun

Anketlerden çok para kazanmak istiyorsanız mümkün olduğunca çok portala kaydolmalısınız. Çünkü o zaman her zaman yanıtlamak için yeterli anketiniz olur ve bir ankete davet edilene kadar beklemeniz gerekmez. Ek olarak, kendiniz için en yüksek ücretli anketleri seçebilirsiniz.

Hepsine abone olmanın hiçbir dezavantajı yoktur. Teklifi beğenmezseniz, istediğiniz zaman kolayca abonelikten çıkabilirsiniz.

2- Ayrı bir e-posta adresi kullanın

Tabii ki, bunu yapmak zorunda değilsiniz. Ancak anket doldurma sitelerini kullanmak için kendi e-posta adresinizi oluşturmanızı öneririz. Bu, size önerilen anketleri takip etmenizi kolaylaştırır.
Her durumda, e-postalarınızı her gün kontrol etmelisiniz! Çünkü birçok anket daveti yalnızca bir gün (bazen daha da kısa) için geçerlidir.

3- Anket cevaplarınız tutarlı olsun

Anketleri doldururken dürüst olun ve zaman kazanmak için yanlış bilgi vermekten kaçının. Çünkü bazen çelişkili bilgiler veya yanlış cevaplar için ceza alma durumunuz vardır. Siteden engellenebilirsiniz.

Ayrıca, örneğin daha fazla veya daha iyi anketler almak için zengin bir iş adamı olduğunuzu iddia ettiğiniz sistemi kandırmaya çalışmayın. Bu işe yaramayacak! Anket doldurarak para kazanma için dürüst olmalısınız.

4- Yalnızca saygın sitelere kaydolun

Şüpheli anketler yapan çok sayıda web sitesi var (biz kasten adlarından bahsetmiyoruz!) – bu yüzden ne pahasına olursa olsun onlardan kaçının.

Kaçınmanız gerekenler çoğunlukla gerçekçi olmayan vaatlerde bulunanlardır. Sizlere sıraladığım anket doldurarak para kazanma sitelerini tercih edin…

5- Limite ulaşır ulaşmaz nakit çekin

Asgari değere ulaştığınızda parayı her zaman hemen çekmeniz, kullanmanız faydalı olacaktır… ( büyük bir bonus için para biriktirmiyorsanız)

Çünkü bazı sitelerde puanlar belirli bir süre sonra sona erer veya yalnızca belirli bir süre için kullanılabilir. Bu nedenle para çekme limitine ulaştığınızda, parayı çekmek mantıklı bir hareket olacak.

6- Kaydolmak için asla ödeme yapmayın

Anketlerle çok para kazanabileceğiniz iyi siteler için kayıt her zaman ücretsizdir. Bu makalede listelediğimiz tüm sayfalara kaydolmak da tamamen ücretsiz. Bu nedenle, anket doldurarak para kazanmak için asla ödeme yapmayın!

Anket Doldurarak Para Kazanma Yorumları

İnternette anket doldurarak para kazananlar için bir araştırma yaptım. Anket doldurarak para kazanma yorumları için genellikle iyi yorumlar okuduğumu söyleyebilirim. Ancak doğru olmayan anket siteleri yüzünden parasını alamayan kişilerde mevcut.

Zaten bu işten para kazanmak istiyorsanız, kesinlikle doğru siteler ile anket doldurma yapmanız gerekiyor. Sizlere yukarıda en güvenilir olan anket doldurarak para kazanma siteleri hangileri paylaştım. Hepsini gönül rahatlığı ile kullanabilir ve para kazanabilirsiniz.

Anket Doldurarak Ne Kadar Kazanırım?

Anket Doldurarak Para Kazanma
Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket doldurarak para kazanma hakkında en çok sorulan sorulardan birisi kazanç kısmı. Kafalardaki bu soru işaretine bir açıklık getirmek istiyorum. Öncelikle anket doldurarak zengin olmayı beklemek biraz hayal ürünü olacaktır. Anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız, ufak cep harçlıkları ve çeşitli ödüller kazanacağınızı bilmelisiniz.

Bu durum elbette sizin elinizde. Benim vaktim bol diyorsanız anket doldurarak para kazanma siteleri sayesinde iyi kazançlarda elde edebilirsiniz. Aylık 2.000 – 3.000 TL kazanmak mümkün. Elbette tek bir site aracılığıyla değil, sizlere sunduğum birçok siteye üye olarak ve anket doldurarak bu paraya erişebilirsiniz. Boş vakitleri gelire çevirme için çekici bir yöntem!

YORUMLAR