2022 En Yeni Waffle’cı Akın Bayilik Detayları

22.02.2022
2022 En Yeni Waffle’cı Akın Bayilik Detayları

Birikmiş bir sermayeniz var ve sermayenizi nereye yatırım yapacağınızı bilmiyorsanız, size bir seçenek sunmak isterim. Çıtır çıtır hamuru içine çeşit çeşit çikolata sosu ve isteğe göre meyve seçenekleriyle Waffle yemeyi sevmeyen insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Herkesin bu kadar sevdiği waffle’ı duyunca ilk aklımıza gelen Waffle’cı Akın bayilik alma fikrine ne dersiniz?

Eğer henüz karar veremediyseniz, yazımda Waffle’cı Akın bayilik şartları, Waffle’cı Akın bayilik maliyeti gibi merak ettiğiniz tüm soruların cevabını aldığınız zaman eminim fikriniz değişecek. O halde vakit kaybetmeden size Waffle’cı Akın bayilik detaylarını aktarmak istiyorum…

Waffle’cı Akın Hakkında

Waffle’cı Akın İlk olarak İstanbul’da kuruldu. Ardından İzmir’in Alsancak ilçesinde kurulmasıyla adından söz ettirmeye başlayan Waffle’cı Akın markasının sahibi ve yönetim kurulu başkanı Mehmet Geren, 1994 yılından bu yana hem ülkenin dört bir yanına hem de tüm dünyaya bu markayı duyurmayı başardı.

“Biz bir waffle sevdalısıyız…” sloganıyla yola çıkan firma, müşterilerini ve bayilik almak isteyen adaylara kapılarını açmaya devam ediyor. 30 ‘dan fazla  şubeye sahip olan Waffle’cı Akın hakkında bilgileri aldıysak gelelim en merak ettiğimiz “Waffle’cı Akın bayilik şartları nelerdir?” sorusunun cevabını bulmaya…

Waffle’cı Akın Bayilik Şartları

Waffle'cı Akın Bayilik
Waffle’cı Akın Bayilik

Bu denli bilinen ve adıyla tüm dünyaya yayılmaya başlayan Waffle’ın önde gelen markalarından Waffle’cı Akın bayilik almanın da bazı şartları var. Bu şartlara uyduğunuzu düşünüyorsanız ve yeterli sermayeye sahipseniz, kesinlikle bayilik açmalısınız. Peki Waffle’cı Akın bayilik şartları nelerdir? Firma, şartlarını şöyle açıklıyor:

 • Waffle’cı Akın’ın bayilik vermek için ilk şartı gerekli sermayenizin olmasını istiyor.
 • Sermayeden sonra diğer şartı ise insan yönetiminde başarılı olmanızı bekliyor.
 • Ayrıca olmazsa olmazı müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmanız gerekiyor. Hatta öyle ki Waffle’cı Akın, müşteri memnuniyetini sağlayacağını düşündüğü adaylara bayilik veriyor.
 • Girişimci ruhunuzun iyi olduğunu düşünüyorsanız, firmanın diğer şartı da bu ruha sahip olmanız.
 • Başvurunuzun kabul edilmesi için başarılı bir iş deneyimine sahip olmanız gerekiyor. Başarılı bir CV, olumlu değerlendirmenizi sağlayacak.

Waffle’cı Akın’ın şartları bu kadar basit. Bu şartlara uyduğunuzu düşünüyorsanız, başvuru adımlarını takip etmeniz gerekiyor. İşte bilmeniz gereken Waffle’cı Akın bayilik adımları…

Waffle’cı Akın Franchising Adımları

Waffle'cı Akın bayilik

Waffle’cı Akın bayilik başvurusunda bulunmak istiyorsanız Waffle’cı Akın Franchising izlemeniz gereken bir süreç var. Size o süreçten bahsetmek istiyorum İşte firmanın başvuru süreci:

1. Bilgi alma süreci: 

ilk olarak yapacağınız işlem Waffle’cı Akın ve bayilik detayları hakkında firmayla iletişime geçerek bilgi almak.

2. Başvuru yapma süreci:

Waffle’cı Akın, başvurmak isteyen adayların, başvurmak için özgeçmişinin, iş tecrübelerinin ve referanslarının olduğu belgeleri info@waffleciakin.com e-posta adresine göndermeniz gerekiyor.

3. Ön görüşmeye çağırma:

 Başvuruda bulunan bayilik adaylarının şartlara uyduğu görülürse, adaylar firma yetkilileri tarafından çağırılır. Çağırılan bayi adaylarıyla yüz yüze ön görüşme yapılır.

4. Bayilik için plan sunumu:

Adaylar olumlu sonuç aldığı takdirde 2. bir görüşme için tekrar davet edilir. Firma bu görüşmede iş ve tutulacak dükkan hakkındaki plan hakkında detaylı bir sunum almak ister. Açacağınız dükkanın konumu ve pazar payı çok önemli.

5. Adayların seçilmesi:

Tüm bu adımları eksiksiz tamamlayan adayların bilgileri, yönetim kuruluna verilir. Ardından yönetim kurulu Waffle’cı Akın bayilik almak için başvuran adayın doğru bir aday olup olmadığına karar verir.

6. Eğitim süreci:

Aday yönetim kurulundan da olumlu sonuç alırsa, oryantasyon süreci başlar. Bayilik için kabul edilen hiç bir aday 1 haftalık eğitimi almadan bayilik işine başlayamaz. Eğitimin alınmasının ardından dükkan bulma, sunma ve hazırlık süreci başlar.

7. Uygulama ve açılış süreci:

Eğitim süreci ve dükkan bulma sürecinde de herhangi bir sorun yaşanmazsa eğitiminizin tamamlanmasının ardından dükkanınız için kontrat imzalanır ve dükkanınızın açılışı yapılır.

Waffle’cı Akın Dükkan Modelleri

Waffle'cı Akın Bayilik

Waffle’cı Akın bayilik için adaylarına birkaç dükkan modelleri sunuyor. Siz hangi modeli uygulamak isterseniz veya hangi model bütçenize yeterse o model ile çalışabiliyorsunuz. Bazen yolda, AVM’de ya da cadde üzerinde gördüğümüz Waffle’cı Akın modellerinden bahsetmek istiyorum. İşte dükkan modelleri:

 • Mobil dükkan: 

İlk olarak size sunacağım seçenek portatif fayton şeklinde olan mobil dükkan seçeneği. Bedeli 150.000 TL‘den başlayan bu küşük fayton mobil dükkanda çok az elemanla rahatça çalışabilirsiniz.

 • Kioks Bayilik dükkanı:

Birçok AVM’nin terasında rahatlıkla görebileceğiniz bir diğer seçenek Kioks bayilik modeli. 40 metrekarelik bu modelde karar verdiyseniz fiyatı 150.000-160.000 TL arasında değişiyor.

 • Cafe modeli: 

Bu model diğerinden farklı olarak belli bir personel sayısına ve büyüklüğüne ihtiyaç duyuyor. İster AVM ister cadde üzerinde kiralayabileceğiniz bir dükkanda seçeceğiniz bu modelin bedeli ise 200.000 TL oluyor.

 • Food bayilik modeli: 

Bu onsept ise AVM’nin yeme katında bildiğimiz alanda açabileceğiniz konseptler arasında.

 • Waffle’cı Akın Cadde modeli: ,

Bu bayilik ise diğerlerinden farklı olarak kalabalık ve insan geçişinin fazla olduğu bir cadde üzerinde daha büyük bir dükkanda yapılması gereken bir seçenek. Bu seçeneğin bedeli ise 250.000 TL‘den başlıyor.

Waffle’cı Akın Bayilik Bedeli

Waffle'cı Akın Bayilik
Waffle’cı Akın Bayilik Bedeli

Buraya kadar geldiğinize göre en merak ettiğiniz sorunun cevabını almaya hazırsınız demektir. Waffle’cı Akın bayilik almak için tüm adımları başarıyla tamamladınız diyelim. Bu sürecin maliyeti ne kadar olacak? Waffle’cı Akın bedelini size şu şekilde aktarmak istiyorum:

 • Waffle’cı Akın, bayilik vereceği kişiden isim hakkı için 59.000  TL bedel istiyor.
 • Bunun yanı sıra Franchise Fiyatı Ortalama 200.000 – 400.000 TL bir tutar gerekiyor.
 • Hangi modeli seçeceğinize göre fiyat değişiklik gösterse de mağaza açılışı için maliyet 50.000 – 100.000 TL olacaktır.
 • Waffle’cı Akın ciro’dan pay istemiyor. Ortak reklam bedeli ise aylık 500 TL

Bayiliği alırsanız brüt kar marjı %70 olarak kazanacaksınız. Yani ayda 60.000 TL kar elde edeceğinizi de belirtmek isterim.?

Waffle’cı Akın Bayilik Açmak Avantajlı mı?

Waffle'cı Akın Bayilik

Kenarınızdaki sermayeyle açacağınız Waffle’cı Akın bayilik alma fikrinin avantajlı olup olmadığını merak ediyorsunuzdur eminim. Ancak emin olun Waffle’cı Akın bayiliğini alırsanız birçok avantajıyla karşılaşacaksınız. Size madde madde o avantajlardan bahsetmek istiyorum:

 • Wafflecı Akın, International Taste & Quality Institute (ITQI) tarafından verilen Uluslararası Üstün Lezzet Ödülü’nü kazanmış bir firma. Böyle önemli bir ödülü kazanmış bir firmanın bayiliğini almak adınızı daha çabuk duyulmasını sağlar.
 • Firma ürünlerini tedarik etme aşamasında Wafflecı Akın ekibi sizin her zaman yanınızda olur. Bu sayede kaliteli hizmetin adresi Waffle’cı Akın ile çalışmak önemli bir ayrıcalık olacak.
 • Firma olabildiğince düşük maliyetle, yüksek kar marjı elde edilmesini hedefliyor.
 • Ayrıca marka bayiliklerine yer seçiminde de destek oluyor. Bayiliğe uygun olan yerlerde bayilik açmanıza yardımcı oluyorlar.
 • Bayiliğinizin reklamı içinde ekstra bir şey yapmanız gerekmiyor. Bölge koruması, pazarlama desteği de Wafflecı Akın firmasının bayiliklerine sunduğu avantajlardan bir diğeri.
 • Mağazanız açılmadan önce sizlere ve personellerinize eğitim veriliyor. Böylece “bu işi bilmiyorum” endişesi de ortadan kalkmış oluyor.

Waffle’cı Akın Franchising İletişim

Waffle'cı Akın Bayilik

Tüm bu süreci, şartları ve maliyeti kabul ediyorsanız size Waffle’cı Akın  bayilik için ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerini aktarayım. Bu iletişim seçeneklerinden birini seçerek Waffle’cı Akın firmasıyla iletişime geçebilirsiniz:

 1. Waffle’cı Akın resmi sayfası başvuru formu
 2. E posta: info@waffleciakin.com
 3. Waffle’cı Akın iletişim  formu

Size bu yazımda Waffle’cı Akın bayilik hakkında tüm detayları sundum. Ancak size uyabileceğini düşündüğünüz başka firmaların da bayilik detaylarını öğrenmek isterseniz, Finansko resmi internet sitesinde editör ekibimizin hazırladığı bayilikler ve karlı iş fikirleri hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.