Paket Taxi Nedir, Maaşları Ne Kadar? 2022 Başvuru Formu

29.05.2022
Paket Taxi Nedir, Maaşları Ne Kadar? 2022 Başvuru Formu

Paket Taxi nedir? Gibi sorular, firmanın ivme kazanması ile başvuru formu ve başvuru yollarıyla beraber araştırılmaya başlandı. Bu içeriğimiz sayesinde Paket Taxi maaş, şartları ve avantajları neler? Gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz.

2015 senesinde kurulan Paket Taxi, online alışverişlerin artmasıyla birlikte son yıllarda büyümeye devam ediyor. İstihdam alanı da buna bağlı olarak genişliyor diyebilirim. Siz de Paket Taxi başvurusu ile iş sahibi olabilirsiniz. 2022 Paket Taxi kurye yorumlarıyla beraber tüm detaylar için okumaya devam edin.

Paket Taxi dünyasına katılarak para kazanmaya başlayın!

Paket Taxi Nedir?

paket taksi nedir
paket taksi nedir?

Paket Taxi adı henüz yeni yeni popüler hale geliyor. Bu nedenle akıllardaki il soruyu cevaplayarak yazıma girmek istiyorum.

Paket Taxi nedir?

En basit haliyle restoran, kafe ve marketlerin özel kuryeliğini yapan bir şirkettir. Sisteme kayıt olan firmalar; Paket Taxi ile anlaşarak hizmeti kararlaştırmakta ve ürünleri belirlenen fiyat üzerinden taşıttırmaktadır.

Sipariş geldiğinde ise firmalara özel olarak sunulan uygulama sayesinde kurye çağırarak; sipariş en hızlı şekilde söz konusu adrese gönderilmektedir. Aynı zamanda müşteriler, iletilen takip kodu sayesinde siparişin nerede olduğunu takip edebilmektedir.

Paket Taxi’nin hakkımızda yer alan metne göre; firma kendini şu şekilde tanımlıyor;

Türkiye’de hizmet veren firmaların en büyük sorunu olan kurye sorununu çözmek için adım atan marka; motorların çalınma ya da gasp etme sorunun da önüne geçmiş. Bunun yanı sıra, işletmelerin asıl işlerine odaklanmalarını sağlayarak; lojistik görevini üstlendiklerini ifade ediyorlar.

Dediğim gibi son yıllarda artık online alışveriş çok fazla. Kuryesi olmadan hizmet veren işletme sayısı da yok denecek kadar az. İşletmeler için oldukça karlı bir uygulama. Eğer kendi kuryeniz yoksa ve bunun için uğraşmak istemiyorsanız, Paket Taxi ile anlaşabilirsiniz.

Trendyol Go Motorlu Kurye başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Paket Taxi Sahibi Kimdir?

Ordu doğumlu olan Raşit Emir Süer, Paket Taxi’nin kurucularından birisidir.restoranlar ve kafeler başta olmak üzere marketlere kurye hizmeti veren bir lojistik ağının sahibi olan Raşit Emir Süer, 2021 yılının Ocak ayında 2020 yılının en iyi lojistik girişimi ödülünü de almıştır.

Her geçen gün hizmet ağını büyüten Paket Taxi ailesine katılabilirsiniz! Kendi aracıyla kurye olmak hakkında daha fazla bilgi olmak için yazdığım yazıyı okuyabilirsiniz. Paket Taxi nedir? Şimdi iyice öğrenebiliriz!

Paket Taxi Nasıl Çalışır?

paket taksi
paket taksi nasıl çalışır

Paket Taxi nedir, Paket Taxi çalışma modeli; hem kurye hem de anlaşmalı markanın yararı üzerine çalışmaktadır. Motokuryelerin sağlıkları, güvenlikleri ve anlaşmalı markanın iş yükünün hafiflemesi için ciddi politikalara sahiptir.

Firma, Paket Taxi ile anlaştıktan sonra; sipariş geldikçe kurye talep etmekte ve kuryeler GPS ile takip edilerek müşteriye rapor edilmektedir. Böylece işletmeler siparişleri için daha avantajlı çalışabilirler. Bu avantajlara göz atacak olursak;

 • Kuryelerin takibi konusunda işletmeler çaba harcamak zorunda kalmaz.
 • Kurye araçlarının çalınması, arızalanması gibi konularda sıkıntı yaşanmaz,
 • İşletmeler profesyonel kurye hizmetinden yararlanırlar. Böylece kaliteli bir hizmet vermiş olurlar.
 • Lojistik konusunda işletmeler efor sarf etmek zorunda kalmaz.
paket taxi avantajları
paket taxi avantajları

Sıralanabilecek birçok avantaj söz konusu… Paket Taxi ekibi diyor ki “Gelenekçi lojistik hizmetini yıkıyoruz, bilişim çağının gereklerine göre bir lojistik hizmetini sizler için yeniden inşa ediyoruz.” Evet, şimdi Paket Taxi maaş bilgilerine geçebiliriz.

Okumak İsteyebilirsiniz: Yemeksepeti Banabi Kurye Olmak

Paket Taxi Maaşları 2022 GÜNCEL!

Paket Taxi Nedir, Maaşları Ne Kadar? 2021 Başvuru Formu
Paket Taxi fiyatları

Paket taksi nedir sorusu kadar maaşlar hakkında da soru var… Firma, kuryelerini motosiklet sahibi yaparak; aynı zamanda aylık 5 Bin TL maaş ödemektedir. Bu maaş oranı; yapılan iş oranına göre zaman içerisinde arttırılabilmektedir. Günlük çalışma süresi ise 8 saat, 9 saat ile 12 saat aralığında değişmektedir.

Tam olarak Paket Taxi maaşları 2022 tablo olarak şu şekildedir;

 • 8 saat çalışan kurye maaşı: 9 bin TL – 9 bin 600 TL
 • 9 Saat çalışan kurye maaşı: 11 bin TL
 • 12 Saat çalışma (1,5 Saat mola): 13 bin TL

Not: 9 saatin üzerinde çalışıldığı takdirde; paket başı 9,5 TL ücret alınmaktadır. Haftada 1 gün izin bulunmaktadır.

Paket Taxi kuryesi olmak, maaş oranlarına göz atınca oldukça karlı iş fikri olarak göze çarpmaktadır. Paket taxi ücretlerinden sonra en önemli konumuza bakabiliriz. Paket taxi kurye şartları neler?

Paket Taxi Şartları 2022

Kendi Aracıyla Kurye Olmak
Paket Taxi Şartları 2022

Paket Taxi nedir? Anvatajları neler? Artık bu konulara hakim olduğunuzu düşünüyorum. Aklınızda Paket Taxi kuryesi olarak işe katılma fikriniz varsa, birtakım şartlar hakkında bilgi sahibi olmanız gerek. Bu şartları sizler için araştırdım.

Şartları yerine getirebildiğinizi düşünüyorsanız, siz de vakit kaybetmeden iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Merak etmeyin! Sizlere işe nasıl başvuracağınızı yazının devamında anlatacağım. Önce Paket Taxi şartları nelermiş? Göz atalım…

 • Ehliyete sahip olmak
 • 18 yaşından büyük olmak
 • Dikkatli olmak ve trafik kurallarına uymak
 • Firmanın belirlediği ekipmanları mutlaka kullanmak
 • Sizlere teslim edilecek ekipmanlara zarar vermemek
 • Güler yüzlü olmak
 • Paket Taxi sistemini öğrenmek

Paket Taxi kuryesi olmak için kendi aracınızı kullanabiliyorsunuz. Araçlı başvuruların daha ön plana çıktığını söyleyebilirim. Temel Paket Taxi çalışma şartları böyle… Ayrıntılara hakim olduğunuza göre nasıl iş bulacağınızı artık anlatabilirim.

Getir Kurye Olmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Paket Taxi Araçsız Başvuru Yapılır mı?

Evet, Paket taxi kurye olmak için aracınızın olmasına gerek yok. Firmanın verdiği motosikleti kira ödeyerek kullanabiliyorsunuz.

Paket Taxi Sayesinde Motosikletini Kazan!

Yanlış okumadınız! Paket Taxi kurye olmak için belki de en büyük avantajlardan birisi firmanın size sunduğu bu fırsattır. Paket taxi başvuru için kendi aracınıza sahip olmanız gerekmiyor. Firmanın sizlere kiralayacağı motosikleti kullanabiliyorsunuz.

Bunun için ilk üç ay 1.100 TL kira ödüyorsunuz. 3. aydan itibaren 2 bin ödeyerek, 12. ayın sonunda kullandığınız motosikleti satın alabiliyorsunuz! Birçok kişi bu sayede motosiklet sahibi oldu. Paket Taxi nedir? Konusu için bilmeniz gereken tüm konulara değineceğimi söylemiştim. 🙂

Paket Taxi İş İlanları

Paket Taxi iş ilanları
Paket Taxi iş ilanları

Paket Taxi nedir ? Sizlere açıklayarak ilerliyorum. Paket Taxi’nin büyümesiyle birlikte istihdam da genişliyor. Paket Taxi iş ilanları, firmanın lojistik ağını ve filosunu genişletmek amacıyla sürekli olarak aktiftir. İş ilanı başvurusu yapabilirsiniz. Kurye olarak Paket Taxi ekibinin bir parçası olarak, tatmin edici kazançlar alabilirsiniz.

Ayrıca, motorlu kurye olabilmenin yanı sıra; araçlı kurye de olabilirsiniz. Motokuryeler; kendi araçları yoksa firma tarafından 0 motor sahibi yapılmaktadır. Detaylı bilgi için Paket Taxi iletişim numarasından ya da internet sitelerinden iletişime geçebilirsiniz. İşte Paket Taxi iş başvuru formu;

Paket Taxi Başvuru Formu

paket taxi başvuru
paket taxi başvuru

Kurye olmak için Paket Taxi’nin formunu doldurmak gerek. Firmanın resmi internet sitesi üzerinden, Paket Taxi iş başvuru formu ile iş başvurunuzu gerçekleştirebilir; kısa süre içerisinde olumlu ya da olumsuz geri dönüş alabilirsiniz. Paket taxi başvurusu işte bu kadar basit!

Paket Taxi İletişim

Paket taxi nedir? Sorusu için hala merak ettikleriniz mi var? Paket Taxi hakkında tüm merak ettiklerinizi, firma ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Paket Taxi iletişim adresleri aşağıdaki gibi…

Adres: Şerifali Mahallesi Büyük Yavuz Sokak Royal Plaza No : 3
Ümraniye – İstanbul

E-Posta: info@pakettaxi.com.tr

Telefon+90 850 336 0 336

paket taxi nedir?

Paket Taxi Kurye Yorumları

Paket Taxi kurye yorumları; aşağıda sıralandığı gibidir. Tarafsız olarak çalışan kuryelerin olumlu / olumsuz tüm ifadeleri eklenmiştir. Böylece siz de birinci ağızdan düşünceleri duyarak, emin adımlarla hareket edebilirsiniz.

Paket Taxi Nedir
Paket Taxi Nedir
Paket Taxi Nedir
Paket Taxi Nedir

Paket Taxi nedir? Artık tüm detaylara hakimsiniz! Paket Taxi yetkilisi ya da kuryesiyseniz; yorum bölümünden düşüncelerinizi dile getirerek okuyuculara bilgi verebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Murat dedi ki:

  İzmir /Tire için kurye için başvuru yapmak istiyorum