Torku Market Bayilik Ücreti – 2022 Güncel Şartları

06.12.2021
Torku Market Bayilik Ücreti – 2022 Güncel Şartları

Yerli üretim yapan Torku, 2007 yılından bu yana hizmetlerine devam etmektedir. Ülkemizde birçok kişinin ilk tercihi olmakla beraber, Torku market bayilik ile yeni yatırımcıları da kendisine çekmektedir.

Günümüzde girişimci ve yatırımcı, büyük bir talebin de olmasının etkisiyle işletme sahibi olma yoluna gider. Bu noktada birçok kişi farklı markaların, firmaların bayiliğine alma yolunu tutar. Dolayısıyla akıllara Torku’nun market bayiliği verip, vermediği sorusu gelir. Torku Doğrudan Market bayiliği fırsatını değerlendirin!

Firma işletme sahibi olmak isteyen kişilere, bayiliğini vermektedir. Burada gerekli Torku bayilik şartlarını sağlamanız ardından, başvuru yapmanız mümkün. Peki, bunun için talep edilen bir ücret var mı?

Başvuru koşulları neler ve nasıl başvurulur? Hepsini sırasıyla anlatacağım. 🙂

Torku Market Bayiliği Alınmalı Mı?

Torku Market Bayiliği
Torku Market Bayiliği

Torku market bayiliği alınmalı mı? Bayilik veren firmalar için sorulan birçok soru vardır. Ancak bunların ilklerinden biri açılıp, açılmaması yönündedir. Zira hiçbir işletme, tüm koşulları yerine getirip bayiliği alması ardından işlerinin kötü gitmesini istemez

Torku market bayiliği de bu konuda ilk sorulanlar arasındadır. Bilindiği gibi firma, tamamen yerli ve doğal üretim yapmaktadır. Bu nedenle sunduğu ürünler ülkemizdeki birçok vatandaş tarafından öncelikle tercih edilmektedir. Dolayısıyla açmanız ardından kısa sürede kâr elde etmeniz mümkündür.

Zira birçok insan Torku ürünleri almak istese de, bilindiği üzere her yerde kolayca bulunamayabilir. Ancak bu durumu karşılarsanız, olumlu bir yatırım yapabilirsiniz.

Son birkaç yılda çok fazla ön plana çıkan Getir firmasından bayilik almayı düşünebilirsiniz. Sizlere farklı önerilerde de bulunuyorum ki sermayenizi en iyi şekilde değerlendirin. Getir bayilik şartları yazısını okuyarak detayları şimdi öğrenebilirsiniz…

Torku Market Bayilik Avantajları

Torku Market Bayilik Avantajları
Torku Market Bayilik Avantajları

Torku Market, Türkiye’nin en kaliteli market zincirlerinden birisi. Özellikle kendi ürettikleri ürünleri satarak farkını ortaya koymuş bir firma. Böyle bir firma ile çalışmanın elbette çeşitli avantajları söz konusu. Peki bu avantajlar neler? Şöyle sıralayabilirim.

 • Torku’nun daimi müşterilerine satış gerçekleştireceksiniz.
 • “Helal gıda” belgesiyle siz de satışlarınızı gerçekleştirebileceksiniz.
 • Torku’nun sahip olduğu birçok sertifika var. Ürünlerinin güvenilir ve tercih edilir olmasının sebebi bu. Siz de Torku Market bayiliği alarak, satışlarınızı sertifika güvencesiyle satmış olursunuz.
 • Firma bayiliklerine yüksek teknoloji imkanı da sunuyor. Böylece işinizi en hızlı ve kaliteli şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.
 • Son derece hijyenik ve hassas bir çalışma sistemine sahip olacaksınız.
 • Reklam, tanıtım gibi konularda Torku, görevi kendisi üstlenmekte.
 • Torku Market şubeleri

Gördüğünüz gibi Torku Doğrudan Market bayilik, bol avantajlı. Açıkçası bunlar benim sizlere sıralayabildiklerim. Firma ile iletişime geçtiğinizde daha birçok avantajla karşılaşacaksınız.

Okumak İsteyebilirsiniz: Bijuteri Dükkanı Açmak

Torku Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Torku Bayilik
Torku Bayilik

Torku market açacaksanız, firmanın ürettiği ürünleri de bilmeniz gerekir. Torku’nun gün geçtikçe büyümesinin en büyük nedenlerinden birisi, geniş ürün yelpazesine sahip olması. Yani sizlerde Torku Market bayiliği açacaksınız, ürünleriniz şöyle olacak;

 1. Dondurulmuş ürünler,
 2. Bitkisel yağlar,
 3. Bulgur ürünleri,
 4. İçecekler,
 5. Miniki,
 6. Çikolata kaplamalılar, çikolatalar,
 7. İkramlık çikolatalar,
 8. Geleneksel lezzetler,
 9. Şekerleme ürünleri,
 10. Şeker ürünleri,
 11. Sosta ve sirke,
 12. Modern seracılık ürünleri,
 13. Et ve et ürünleri,
 14. Yoğurt ve ayran ürünleri,
 15. Krema, tereyağı ve peynir ürünleri,
 16. Gofretler ve bisküviler,
 17. Kekler,
 18. Krakerler,

Helal ürün üretimi ile bilinen Torku, Türkiye pazarında ciddi bir müşteri portföyüne sahip olan yerli firmalar arasındadır. Bu nedenle, hedef potansiyel müşteri; diğer markalara nazaran çok daha fazladır.

Torku Market Bayilik Ücreti

Torku bayilik ücreti
Torku bayilik ücreti

Ücretsiz bayilik veren firmalar birçok girişimci tarafından öncelik olarak değerlendirmeye alınır. Torku bayisi olmak isteyen yatırımcılar da bir ücret bulunup, bulunmadığını merak eder. Torku market bayilik ücreti olmasa da; sermaye şartı 300 Bin TL ila 500 Bin TL aralığındadır.

Burada öncelikle Torku’nun ücretsiz bayilik veren firmalar arasında olduğu bilinmelidir. Ancak bu durum, bir sermayenin gerekmediği anlamına gelmez. Belli başlı giderler için harcama yapmanız gerekiyor. Bu nedenle sermayeye sahip olmalısınız.

Şunu da belirteyim, her Torku Market bayilik için gerekli olan sermaye aynı olmayacak. Neden derseniz; dükkanın büyüklüğü, konumu ve şehir ücret konusunu etkileyecek. O nedenle tamamen net bir ücretten bahsetmem çok doğru olmaz.

Kargo sektöründe bayilik düşünmez misiniz? Sektörde öncü firmalardan birisi olan Yurtiçi Kargo bayilik veriyor. Hemen okuyun!

Torku Market Bayilik Şartları

torku market bayilik şartları
Torku market bayilik şartları

Torku market bayilik için bazı şartlar bulunur. Dolayısıyla yatırımınız ardından gerekli koşullar da sağlanmalıdır. Peki Torku Market bayilik şartları 2022’de nasıl?

 • Finansal olarak Torku Doğrudan Market bayilik için uygun olmak
 • Finans ve insan yönteiminde iyi olmak
 • İşin başında olabilmek, işe zaman ayırmak
 • Başarılı bir iş geçmişine sahip olmak
 • Temiz ticaret siciline sahip olmak
 • Gerekli belgeleri eksiksiz toplayabilmek

Gibi belli başlı şartları sizlere söyleyebilirim. Firma sizlere şartlar konusunda daha net bilgileri aktaracaktır. Firmanın başvuru formunda gerekli bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Bu bilgiler;

 1. Firma adı,
 2. İl,
 3. Firma sahibi ve ortakların adı soyadı,
 4. Şube mevcutsa adresi,
 5. Telefon numarası,
 6. Telefon 2,
 7. Fax numarası,
 8. E-mail,
 9. Firma kuruluş tarihi,
 10. Vergi dairesi,
 11. Vergi no,
 12. Depo büyüklüğü,
 13. Satış hedeflenen bölge/ilçe,
 14. Referanslar,

Gibi bilgiler yer alır. Dolayısıyla şart olarak görülür. Ayrıca her bayilik başvurusunda olduğu gibi güvenilirlik, referansınızın olması oldukça önemlidir. Teminat bunların arasında önemli bir maddedir.

Levent Börek Bayilik Şartları, Başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Torku Market Bayiliği Başvuru Yolları Nelerdir?

torku market bayilik şartları
torku doğrudan market bayilik

Torku market bayilik şartları yukarıda bahsettiğimiz gibi konular üzerinedir. Ardından bayiliğini almak isteyen adaylar, internet üzerinden başvurusunu yapabilir. Şartlar için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, rahatlıkla Torku Market bayilik için başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki işlemler uygulanmalıdır;

 1. Buraya tıklayarak Torku Market Bayiliği Başvuru adresine girin.
 2. Karşınıza çıkan formu, doğru biçimde doldurun.
 3. “Gönder” butonuna tıklayın.

Bundan sonra tek yapmanız gereken beklemedir. Firma gerekli incelemeler, değerlendirmeler ardından sizinle irtibat kurar. Ardından merak ettiğiniz diğer soruları yöneltebilir. Süreç iki taraf için de olumlu olduğu zaman, bayilik için diğer prosedürlere geçilir. Böylece kısa sürede bayilik olabilirsiniz.

Torku Bayilik Başvurusu İnternetten Yapılabilir Mi?

Eğer Torku’nun bayiliğini almak istiyorsanız, gerekli başvuru işlemlerini internetten yapabilirsiniz. Bunun için sadece yukarıda verdiğimiz linke girerek, müracaat etmeniz gerekir.

Torku Bayilik Veriyor Mu?

Torku bayilik vermektedir. Ancak bunun öncesinde aranan bazı şartlar da vardır. Bunlar yazımızda bahsedilmiş olup, hepsi yerine getirilmelidir. Bundan sonra kendi sitesi üzerinden online başvuru yapılabilir.

Torku Bayiliği Ücretli Mi?

Torku ücretsiz bayilik verir. Ancak bu durum bir sermayeye, birikime sahip olmanız gerekmediğini göstermez. Ortalama olarak 300 ile 450 bin Türk Lirası arasında yatırım yapmanız gerekir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.