Güngören’de Evlere İş Veren Firmalar Paketleme Montaj 2023

Güngören’de Evlere İş Veren Firmalar Paketleme Montaj 2023

Güngören’de Evlere İş Veren Firmalar Paketleme Montaj / Evde paketleme işi Güngören bu semtte yaşayan birçok insana gelir kapısı olmaktadır. Paketleme ve montaj türü olan bu işler, oldukça fazla sayıdadır. Aralarından bazıları,

 1. Boncuk dizme,
 2. Kurdele yapma,
 3. Çanta dikiş,
 4. Tül kesme,
 5. Davetiye katlama ve paketleme,
 6. Kibrit paketleme,
 7. Tekstil ürünlerini kontrol etme ve paketleme,
 8. Aksesuar paketleme,
 9. Mandal teli takma,

Gibidir. Bölgede sanayi mahallesinde bulunan firmalar üretimlerinin paketlemelerini yetiştirmek üzere sıklıkla evlere iş verme yoluna gitmektedir. Bunun haricinde tül, aksesuar, tekstil işletmeleri de evde paketleme işleri dağıtmaktadır.

Güngören’de Evlere İş Veren Firmaları Bulma

Evlere İş Veren Firmalar
Güngören’de Evlere İş Veren Firmalar Paketleme Montaj

Aşağıda yer alan evde paketleme işi telefon numaraları ile iletişime geçebilir, başvuru yapabilirsiniz.

 1. (0312) 431 032
 2. (0358) 218 131
 3. 444 7 58
 4. (0416) 214 283
 5. (0 416) 216 115
 6. (0 416) 216 557
 7. (0272) 215 183
 8. (0 272) 213 173
 9. (0472) 215 173

Güngören evde iş ilanları farklı şekillerde bulunabilir. Bunun ilk ve en kısa yolu çevrenizdeki tanıdıklarınıza sormanızdır. Zira bu tür işleri yapanlar, sizin de girmenize yardımcı olabilir. Firmalar yoğun üretim yaptığı için, paketleme elemanına daha sık gereksinim duyar.

Ancak çevrenizde böyle işleri yapanlar bulunmuyorsa, Güngören mevkiindeki işletmelere ve firmalara doğrudan gitmeniz de mümkündür. Bunlara doğrudan kendiniz gidebilir, durumu anlatarak paketleme işi için başvuru yapabilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalar

Bunun haricinde internette bulunan kaynakları kullanmanız da mümkündür. İstanbul içerisinde çok sayıda paketleme iş ilanı açık olarak beklemektedir. Bunlara başvuru yapmak istiyorsanız kariyer sitelerini takip edebilir, istediklerinize müracaat edebilirsiniz.

Bununla beraber kariyer siteleri evde iş vermediği için, paketleme ilanları da iş yerinde çalışmaya yöneliktir. Dolayısıyla işverene evden görev yapmak istediğinizi belirtmeniz şarttır.

Evlere İş Veren Firmalar Hakkında Bilgilendirme Videosu

Güngören’de Evlere İş Veren Firmalar Ne Kadar Verir?

Güngören evde iş ilanları birbirine göre farklı konular, sektörler üzerinedir. Dolayısıyla maaşlar da birbirine göre farklılık gösterir. Firmaların fiyat konusundaki stratejisi de burada bir etmendir.
Ancak genel hatlarıyla alınan maaş yapılan paketlemeler ile doğru orantılıdır. Belirli bir paket sayısına gelindiğinde firmadan firmaya değişen bir ücretlendirme yapılır. Bununla beraber günlük 10 ile 50 Türk Lirası arası kazanmanız mümkündür.

Güngören’de Evde İş Nasıl Yapılır ve Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evlere etiket işi veren matbaalar dâhil Güngören’de birçok ek iş vardır. Dolayısıyla hepsinin yapılışı farklıdır. Firmalar yeni başlayanlara nasıl yapılacağını göstermektedir ve iş de buna uygun olarak gerçekleştirilir.
Burada bilinmesi gereken işverenlerin sizden ücret talep etmeyeceği ve alınan işlerin zamanında teslim edilmesi gerektiğidir.

Güngören’de Evde Hangi İşler Yapılabilir?

Güngören evde iş oldukça farklı konulara sahiptir. Bazıları kibrit paketleme, tekstil ürünlerini kontrol etme ve paketleme, aksesuar paketleme, mandal teli takma gibidir.

Güngören’de Evde İş Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

Güngören’de evlere iş veren firmalar yakın çevrenizden bulunabilir. Eğer böyle tanıdıklarınız yoksa doğrudan firmalara giderek, başvuru yapmanız da mümkündür. Ayrıca internet kaynakları da kontrol edilmelidir.

Güngören’de Evde İş Ne Kadar Kazandırır?

Güngören’de evde ek iş farklı ücretlere sahiptir. Her firmaya göre bu değişir. Günlük 300 – 400 Türk Lirası arasında kazanmak mümkündür. Fazla paket yapılırsa, daha fazla kazanılır.

YORUMLAR

 1. Ogulcan dedi ki:

  Ev hanimiyim evde iş yapmak istiyorum daha oncede cok yaptim tecrubeliyim yardimci olursaniz cok sevinirdim

 2. Selin dedi ki:

  Merhaba evde ek iş paketleme istiyorum hangisi olursa farketmez. Hepsini yapabilirim daha önceden de boncuk işleme işi yapmıştım. Elim yatkındır hızlı ve temiz çalışırım.

 3. Zeynep dedi ki:

  Merhaba ben Zeynep evde paket veya davetiye katlama işi istiyorum..evde ablamla yapacağız elimiz yatkın ve temiz dikkatliyiz .. Şirinevlerde ikamet ediyorum .dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Mihriye dedi ki:

  4 kişiyiz elimiz çabuktur evde paketleme işi istiyorum

 5. Ayşe dedi ki:

  Merhabalar , ben Ayşe
  evde paketleme işi yamak için basvuruyorum. Ankara ,Etimesgut-Turkuaz toki de ikamet etmekteyim,1 çocuğum bulunmakta. daha önce İstanbul da yasarken evde paketleme işi ve tekstil,toka yapımı ,süsleme işleri yapmış bulunmaktayım
  geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Merve dedi ki:

   Merhaba geri dönüş oldu mu? Birde daha önce hangi paketleme işinde çalıştınız? Güvenilirse onunla devam etseydiniz keşke

 6. Ayşe dedi ki:

  Merhabalar , ben Ayşe
  evde paketleme işi ypmak için basvuruyorum. Ankara ,Etimesgut-Turkuaz toki de ikamet etmekteyim,1 çocuğum bulunmakta. daha önce İstanbul da yasarken evde paketleme işi ve tekstil,toka yapımı ,süsleme işleri yapmış bulunmaktayım