Evde Çorap Paketleme İşi Telefon Numarası – 10.000 TL KAZANÇ!

Evde Çorap Paketleme İşi Telefon Numarası – 10.000 TL KAZANÇ!

Her geçen gün evde çalışmak isteyenlerin sayısı artıyor. Ben de evde ek iş olarak yapabileceğiniz çeşitli iş fırsatlarını sizlere aktarıyorum. Bu yazıda ek gelir sağlayabileceğiniz, evde çorap paketleme işinden bahsedeceğim.

Evde çorap paketleme işi veren firmalar ile çalışarak, paketleme işinden bol kazanç sağlayabilirsiniz. ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok para kazanmanız mümkün ayda 10.000 TL kazanmak istiyorsanız yazıyı okumaya devam edin.

Ev hanımları için para kazanma konusunda gerçekten harika bir fırsat… Ayrıca öğrenciler, emekliler de bahsedeceğim bu yöntem sayesinde para kazanabilirler. Mutlaka yazının tamamını okumanızı tavsiye edeceğim.

Evdeki arayanların sayısı arttığı için rekabet ortamından sıyrılabilmeniz için harika ipuçları verdim. Çorap paketleme işi çok kolay ve kazançlı! Hadi detaylara geçelim ve 2023 çorap paketleme işi başvuru hakkında bilgi sahibi olalım.

 Paketleme İşi Nedir?

Evde çorap paketleme
Evde çorap paketleme

Daha önce paketleme işleri hakkında bir fikriniz yoksa size kısaca bir bilgi vereceğim. Özellikle son yıllarda evlere ek iş veren firmalar, paketleme işleri için evden çalışabilecek insanlar arıyorlar. Böylece evden çıkmaya gerek kalmadan para kazanabilen birçok kişi var…

Siz de evde ek gelir sağlamak istiyorsanız, paketleme işi fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Konu hakkında bilgilendirdiğim yazıları, evde paketleme işleri yazı kategorisinde topluyorum. Haberiniz olsun! 🙂

Tıklayarak diğer paketleme işi fırsatlarını da değerlendirebilirsiniz ama önce hadi gelin evde çorap paketleme işini değerlendirelim.

Evde Çorap Paketleme Nasıl Yapılır?

evde çorap paketleme
evde ek iş çorap paketleme

Dediğim gibi son yıllarda paketleme işlerindeki artışından kaynaklı, birçok paketleme işi seçeneğiniz bulunuyor. Evde ek iş çorap paketleme de bunlardan bir tanesi. Peki, evde çorap paketleme nasıl yapılır? Evde çorap paketleme işi yapabilmeniz çok kolay.

 • Sizlere firma gerekli olan tüm malzemeleri teslim edecektir. Belirli bir adet sayısına göre çoraplar sizlere verilir ve geri teslim alınır. Çuvallarla sizlere teslim edilen çorapları türlerine göre ayırmanız gerekiyor.
 • Bazen sadece tek bir model çorap paketlenmesi istense de bazen çeşit çeşit türde çorapları paketlemeniz gerekebilir. Mesela babet çorap, uzun çorap, yün çorap, pamuk çorap, erkek – kadın çorabı gibi…
 • Bunları ayırdıktan sonra da sizlere verilen paket ambalajlara çorapları yerleştirmeniz gerekiyor. Firma size hangi çoraplarınızı paket dememiz gerektiğini en başta açıklayacaktır. İşlemler gördüğünüz gibi çok kolay.
 • Evde çorap paketleme işi veren firmalar, ürünlerin zarar görmesini istemezler. Temiz ve düzenli çalışmalısınız. ,
 • Burada dikkat etmeniz gereken en önemli şey, vaktinde paketleme işlerini yetiştirebilmeniz. Kimi zaman haftalık olarak 1.000 paketleme yapmanızı isteyen firmalar olabilir. Bunlara hazırlıklı olmalısınız. Sabırlı ve çalışkan biriyseniz bu iş sizin için oldukça karlı bir iş fırsat olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKECEK: Balon Paketleme İşi Telefon Numarası

Çorap Paketleme İşiyle 10.000 TL Kazanın!

evde çorap paketleme
evde çorap paketleme işi veren firmaların telefon numarası

Peki, çorap paketleme işinden ne kadar kazanç sağlanıyor? Kazancınızı belirleyen en önemli kısım, kaç adet paketleme işlemi gerçekleştirdiğinizdir. Ne kadar çok paketleme işlemi gerçekleştirirsiniz, o kadar fazla kazanç sağlarsınız.

Paketleme adediKazanç
50 paketleme250 TL
100 paketleme500 TL
200 paketleme 1000 TL

Eğer küçük bir ekibiniz varsa, günlük olarak 6 – 7 saatin üzerine çıkarak aylık 15.000 TL kazanç elde edebilmeniz mümkün. Tek kişiyseniz günde 100 paketleme rahatlıkla yapabilirsiniz. Düzenli olarak haftada 6 gün çalıştığınızı fark edersek, ay sonunda 10.000 TL kazanmış olursunuz.

Evden iplik kesme ve temizleme işiyle de para kazanabilirsiniz! Detayları öğrenmek için kırmızı yazıya tıklayın…

Firmaya anlaşırken mutlaka kaç adet paketleme yapmanız gerektiğini öğrenin çünkü firmanın sizlere vereceği teslim tarihi olacaktır. Bu tarihe kadar paketleme işlemini gerçekleştirdim teslim edilmesi gerekiyor. Şimdi gelelim evde çorap paketleme işi telefon numarası ve firmalar hakkında detaylı bilgilere…

Evlere Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar

Evlere Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar
evde çorap paketleme işi veren firmalar

Sizlere bahsedeceğim farzı firmalar sayesinde iş sahibi olabileceksiniz. Evde paketleme işi İstanbul, evde çorap paketleme işi Denizli  ve diğer bütün şehirler için bilgileri sizlere aktaracağım.

Değerli okuyucular evde çorap paketleme işi veren firmalar genellikle tekstil firmaları oluyor. Firmaları araştırırken bunun üzerinden ve araştırmanız sizin için faydanıza olacaktır. Gerçekleştirirken bunun üzerinden gerçekleştireceğiz.

İnternette araştırma gerçekleştirdikten en çok karşılaştığım, LC Waikiki evde çorap paketleme, Penti evde çorap paketleme işi veriyor mu? Ek olarak bu firmaların,  direkt şahıslara evde çorap paketleme işi vermediğini belirtmem gerekiyor ancak fason firmalar ile iş verebildiği durumlar söz konusu oluyor.

Çeşitli tekstil atölyeleri, çorap imalatı yapan fabrikaları çorap paketleme işi veriyorlar. İstanbul, İzmir, Antalya, Samsun, Artvin, Çorlu, Konya, Hatay, Denizli, Bursa, Sivas gibi birçok şehirden evde paketleme işi alabiliyorsunuz. Çorap paketleme de bunlardan bir tanesi. Şimdi sizlere iletişim numaralarından biraz bahsedeceğim.

Evde Çorap Paketleme Telefon Numarası

evde çorap paketleme işi telefon numarası
evde çorap paketleme işi telefon numarası

Evde çorap paketleme işi telefon numarası için sizlere bir yöntem sunacağım. Bu yöntemle iletişim numaraları için erişim sağlayabileceksiniz. Yapmanız gerekenler çok basit. İlk önce Google’ı açıyorsunuz ve yaşadığınız şehri yazıyorsunuz. Şehrin yanına tekstil firmaları kelimelerini ekleyerek arama gerçekleştiriyorsunuz.

Sonrasında üstte bulunan – haritalar – butonuna tıklayarak sonuçlara erişeceksiniz. Hemen sizlere bir örnekle anlatayım. İstanbul’da yaşadığınızı fark ederek bir arama gerçekleştireceğim.

 • İstanbul tekstil fabrikaları için Google’da arama yaptım
 • Aramaya bastıktan sonra üst kısımdaki “Haritalar”a tıkladım.
 • Karşıma birçok firmayla beraber iletişim adresleri çıktı.

Karşınıza çıkan her firma evlere paketleme işi veriyor diye bir durum söz konusu değil. Arayıp ya da adreslerine uğrayıp yetkili kişiler ile görüşebilirsiniz. evde çorap paketleme işi veren firmaların telefon numaraları için bu yöntem oldukça etkili.

Evde Paketleme İşi Veren Firmaların İletişim Numaraları için tıklayın!

Durumu açıklayarak evlere paketleme işi verilip, verilmediği hakkında konuşabilirsiniz. Evde çorap paketleme işi veren firmalar için aramayı bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Çorap paketleme işi veren firmalar ile çalışmanın diğer bir yoluna geçebiliriz.

Evde Çorap Paketleme İşi Başvurusu

Evde çorap paketleme iş ilanları mı arıyorsunuz? Bunun için çeşitli yöntemler ile iş bulabilirsiniz. Sizlere önerebileceğim çok önemli 3 yol var. Evde çorap paketleme işi başvurusu için:

 1. İş ilan siteleri: Jooble, sahibinden.com gibi sitelere üye olup, evde paketleme iş ilanlarını takip edebilirsiniz.
 2. Sosyal medya platformları: Özellikle Facebook başta olmak üzere evde ek iş adı altında ilanlar yayınlanabiliyor. Örneğin Facebook’taki evde paketleme işi gibi gruplara katılabilirsiniz.
 3. İŞKUR: işkur evde çorap paketleme işi veren firmalar ile çalışabilirsiniz. Detayları aşağıda açıkladım!

İŞKUR Evde Çorap Paketleme İşi Veren Firmalar

evde çorap paketleme
İŞKUR evde çorap paketleme işi veren firmalar

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden de evlere paketleme işi veriliyor. Devlet destekli bir kurum olduğu için İŞKUR üzerinden evde ek iş fırsatlarından yararlanmanız oldukça avantajlı.

Ödemeler ve sigorta gibi durumlar düzenli ilerler. Peki İŞKUR evde çorap paketleme işi veren firmalar ile nasıl iletişime geçilir? Bu firmalara direkt erişmeniz mümkün değil çünkü İŞKUR üzerinden iletişim kurmanız gerek. Yani İŞKUR’a üye olmak gerekiyor.

İŞKUR evde ek iş başvuru formu hakkında detaylıca yazdığım yazıyı okuyarak, üye olabilir ve evde çorap paketleme iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Evde çorap paketleme işi başvuru için yukarıda ve şimdi bahsettiğim yöntemle kısa sürece iş alabilirsiniz.

Evde Çorap Paketleme Yorumları

Evde çorap paketleme işini yapanların yorumlarını merak mı ediyorsunuz? Düzgün firmalarla çalışan kişilerin bu işten oldukça memnun olduklarını söylemek mümkün.

Ancak evde çorap işi gibi evde ek iş seçeneklerinin artışıyla beraber dolandırıcılar da arttı. Böyle bir ortamda “evlere çorap paketleme işi verilir” diyerek ön ödeme, kaparo gibi isteklerde bulunanlar oluyor. Bu durumla karşılaşan çok fazla vatandaş var.

Haliyle şikayetçiler. Böyle bir durumla karşılaşmamak adına kesinlikle güvenilir firmalarla çalışmaya özen gösterin ve TC kimlik numaranızı, detaylı banka bilgilerinizi paylaşmayın. Ödeme yapmayın!

SONUÇ

Sizlere evde çorap paketleme işi hakkında detayları aktardım. Sunduğum yöntemleri kullanarak evden çorap paketleme işi yaparak ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz! Aklınıza takılan soru mu var? Hemen aşağıya yorum bırakın ve cevaplayayım…

YORUMLAR

 1. Ayşegül dedi ki:

  Bende paketleme işi istiyorum sanliurfaya gonderiminiz varmi

  1. Ferah Keleş dedi ki:

   Ben ankarada oturuyorum bende evde paketleme işi istiyorum

  2. Şengül dedi ki:

   Slm ben Şengül carsambadan nasıl ulaşabiliriz bende bu işi yapmak istiyorum

 2. mehmet doğan dedi ki:

  Eve boş vaktım cok oluyor..Bilecik-bozüyüklüyüm bu işi yapmak ıstıyorum

 3. Feride dedi ki:

  Ben de evde ek iş istiyorum size nasıl ulaşa bilirim

  1. Zehra dedi ki:

   Yozgat Akdağmadeni

 4. cahide dedi ki:

  bende buişi yapmak istiyorum kız meslek lisesi mezunuyum elim bu işlere cok yatkındır

 5. DİLBER dedi ki:

  BEN BU İŞİ İSTİYOM ELİM ÇOK KIVRAK ÇOK İTİZİM VE DİKATLİYİM BENİM BU İŞE İHTİYACIM VAR BENİM ÜÇ ÇOUĞUM VAR GEÇİM SIKINTIM VAR LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN BAN ŞORAP PAKITLEME İŞİ VERİN İŞTEN ÇOK MENMUN KALIRSINIZ

1 2 3 12