Evde Nikah Şekeri Paketleme İşiyle 12.000 TL Gelir Elde Et!

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşiyle 12.000 TL Gelir Elde Et!

Evde nikah şekeri paketleme işi ile para kazanmak istiyorsanız, çok doğru adrestesiniz. size bu iş ile alakalı bilmeniz gereken her şeyi anlatacağım. son yıllarda evde paketleme işleri çok fazla arttı ve bunlardan birisi de evde nikah şekeri paketleme işi…

2023 yılında evde para kazanmak isteyen; ev hanımları, öğrenciler, emekliler, ev ekonomisine katkı sağlamak isteyenler paketleme işleri sayesinde para kazanabiliyorlar. Nikah şekeri paketleme işi veren firmalar ile çalışarak, siz de bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Nikah törenlerinin vazgeçilmezi en önemli şeylerden birisi de nikah şekerleri… Birbirinden farklı, konsepte uygun nikah şekerleri üretiliyor. Bunların paketleme işlemleri ise insanlar tarafından gerçekleştiriliyor.

Peki evde nikah şekeri yapımı veren firmalar nereler? Kazancı nedir telefon numaralarına nasıl ulaşılır? Hepsini bu yazıda anlatacağım.

Evde Nikah Şekeri Paketleme Nasıl Yapılır?

Evde Nikah Şekeri Paketleme
nikah şekeri paketleme nasıl yapılır?

Nikah şekeri paketleme işi veren firmalar ile anlaşmadan önce işin işleyişi hakkında bilgi sahibi olmanız, sizi rakiplerinizden ön plana çıkartır.  Biliyorsunuz ki son zamanlarda evde ek iş arayanların sayısı bir hayli arttı. Bu nedenle firmalara başvuranların sayısı da çok fazla.

Bu nedenle sizlere evde nikah şekeri paketleme işi nasıl yapılır? Kısaca anlatacağım.. Herhangi bir deneyime sahip değilseniz problem değil çünkü evde nikah şekeri paketleme işi çok basit!

 • Nikah şekeri imalatı yapan bir firma sizinle anlaştığı takdirde gerekli olan tüm malzemeleri sizlere teslim eder. Malzemeleri nikah şekerleri, ambalajlar, süsleme malzemeleri, diğer ekstra ürünlerde oluşur.
 • Nikah şekerinin modellerine göre paketleme işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor.
 • Kimi firmalar sizlerden süsleme yapmanız için de talepte bulunabilirler. Böylece süsleme için ek ücret alarak paketleme işi ile iyi kazanç elde edebilirsiniz.
 • Nikah şekerlerini paketleme yaparken mutlaka hijyenik ortamda çalışmanız önemli bir konudur.
 • Eldiven, bone, önlük kullanarak paketleme işlemlerinizi evinizde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Nikah şekerlerini belirlenen adete göre ambalajların yerleştirip paketleme ve süsleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi ardından kolilere yerleştiriyorsunuz.
 • En son olarak da firmanın belirttiği tarihte bıçak şeker günde teslim ediyorsunuz.

Firma ile anlaşırken, ürünlerin nasıl paketlenip, süslenmesi gerektiği hakkında detaylı bilgileri konuşacaksınız. Kimi firmalar dediğim gibi bazen sadece paketleme işlemi gerçekleştirmenizi isteyebilirler. Bu da kazancınızı etkileyen bir durumdur.

İlginizi çekebilir: Evde mandal paketleme işi

Nikah Şekeri Paketleme İşi Kazancı 2023

Evde Nikah Şekeri Paketleme
Evde Nikah Şekeri Paketleme

Sizlere farklı bir ipucu verdikten sonra devam edelim. Firmalar ile anlaşarak nikah şekeri paketleme işinden ne kadar kazanacağız merak ediyorsanız, bir de buna bakalım. Nikah şekeri paketleme işi veren firmalar, genellikle adede göre sizlere bir ödeme yapar.

O hafta ya da ayda ne kadar nikah şekeri tamamladıysanız, ona göre bir ödeme alırsınız. Genellikle adet paketleme için 4 TL ödenir. Size örnek bir kazanç tablosu sunayım:

Paketleme SayısıKazanç
100400 TL
200800 TL
3001.200 TL
4001.600 TL
5002.000 TL
2023 nikah şekeri işi kazancı

Ay sonuna kadar 3 bin paketleme yaptığınızı düşünürsek, aylık en az 12.000 TL kazanırsınız.

Daha fazla evde nikah şekeri paketleme ve süsleme işi yaparak kazancınızı daha da artırabilirsiniz. Tamamen sizlere bağlı! Bence boş vaktiniz varsa, firmalardaki iş fırsatlarını bolca değerlendirin derim!

Eğer bir üst başlıkta bahsettiğim şekilde, kendiniz nikah şekeri yapıp satarsanız, bunun kazancı daha farklı olacaktır. Sipariş üzerine nikah şekerleri yapacağınız için kaç kişilik bir organizasyona çalıştığınız, kullandığınız malzemeler kazancınızı etkiler.

Evde çorap paketleme işi sayesinde de para kazanabilirsiniz! Hemen kırmızı yazıya tıklayın ve detayları okuyun…

Evde Nikah Şekeri İşi Avatantajları

Evde nikah şekeri paketleme işi için avantajlara göz atalım mı?

 • Evden çıkmanıza gerek kalmadan para kazanabileceksiniz.
 • Boş vakitlerinizi nakde
 • Deneyim sahibi olmanız gerekmez.
 • Eğitim durumu önemli değildir.
 • İş yoğunluğunuzu siz ayarlarsınız. Bir ay çalışıp, diğer ay çalışmayabilirsiniz.
 • Ev hanımları, öğrenciler, herkes bu işi yapabilir.

Evde Nikah Şekeri İşi Veren Firmalar

Evde Nikah Şekeri Paketleme
Evde nikah şekeri paketleme işi Veren firmaların telefon numaraları

Şimdi sırada evde nikah şekeri işi veren firmalar var! Bu firmalar ile çalışarak para kazanabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, İzmit, Sakarya hiç ama hiç fark etmiyor. Hangi ilde yaşarsanız yaşayın, evde nikah şekeri yaptıran firmalar ile çalışabiliyorsunuz.

Neden? Sebebi, nikah şekeri süsleme ve paketleme işi veren firmaların her yerde olması. Bu firmalar;

 1. Organizasyon şirketleri
 2. Nikah şekeri imalatı yapan dükkanlar
 3. Çeyiz evleri

oluyor… Bu yerler Türkiye’nin her noktasında var ve konum olarak sizlere yakın olan firmaları bulmanız zor değil. Şehrinizdeki çarşıları gezerek bile iş için görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.  

Böylece firmalarla anlaşmanız çok zor olmayacak. Peki, bu yerlerle nasıl iletişime geçebilirsiniz? Aşağıda sizlere aşama aşama anlattım. Şimdi bahsettiğim firmalarla nasıl iletişim kuracağımızı gösteriyorum. Hazır olun!

Evde maske paketleme işi için tıklayın!

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

evde nikah şekeri işi telefon numaraları
evde nikah şekeri işi telefon numaraları

Firmalardan sizlere kısaca bahsettim. Şimdi bahsettiğimiz firmaların adreslerinden bahsedeceğim. Bu adresler aracılıyla evde nikah şekeri paketleme işi için görüşebileceksiniz. Telefon numaraları dışında da iş ilanları için çeşitli yollar var. Onları da öğrenmek için atlamadan okuyun.

Evde nikah şekeri paketleme işi Veren firmaların telefon numaraları için sizlere göstereceğim ilk yöntem çok basit. Yapmanız gerekenler şöyle:

 • Google arama motorunu açmak
 • Yaşadığınız şehirle beraber firma bilgisi girmek.
 • Örneğin “İzmit organizasyon şirketleri” yazarak arama tuşuna basın
 • Ardından üstte yer alan – haritalar – butonuna basıyorsunuz.

Karşınıza birçok firma çıkacak.. Gördüğünüz gibi birçok düğün, nikah gibi organizasyon şirketleri var. Sol taraftaki yerde firmaların hem telefon numaraları hem de adresleri bulunuyor.

Eğer yakın konumdaysanız, firmalar ile yüz yüze görüşmeniz daha faydalı olacaktır. Burada karşınıza çıkan her firma evlere paketleme işi veriyor gibi bir durum yok.

Firmalara durumunu açıklayarak, sormanız gerekiyor. Eğer uzak konumda kalıyorsa, durumu telefon aracılığıyla halletmeye çalışabilirsiniz.

Firmalara Ulaşmak İçin Diğer Yollar

Evde Nikah Şekeri Paketleme
nikah şekeri paketleme işi veren firmalar

Evde nikah şekeri paketleme işi veren firmalar kimi zaman sahibinden.com sitesine de ilan koyabiliyorlar. Belli aralıklarla bu gibi siteleri takip edebilirsiniz. Nikah şekeri paketleme iş ilanları işinize yarayacaktır.

UYARI: Evlere nikah şekeri işi verilir diye ilanlar açılabiliyor. Bu ilanlara başvurduktan sonra sizden kimlik bilgisi, kaparo isteyenler olursa, vermeyin! Evde ek iş yapmak isteyen insanların sayısı arttıkça, dolandırıcılarda bu durumdan faydalanmak isteyebiliyorlar.

Kimi firmalar Facebook aracılığıyla da ilan verebiliyorlar. Evde paketleme işi ilanları için gruplara katılabilirsiniz. Buradaki ilanları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca evde nikah şekeri paketleme İŞKUR üzerinden de verilebiliyor.

İŞKUR evde ek iş formu doldurarak çeşitli işler alabiliyorsunuz. Yazıda sizlere anlattım. Tıklayıp okuyabilirsiniz.

Kendiniz Nikah Şekeri Yapıp Satın!

Evde Nikah Şekeri Paketleme
Nikah şekeri işi

Paketleme işi yapmak istemiyorsanız evde kendiniz nikah şekeri hazırlayıp satmak ister misiniz? Bu da oldukça etkili bir evde para kazanma yöntemi. Nikah şekeri yapıp satmak için gerekli olan malzemeleri temin ettikten sonra, evde sipariş üzerine nikah şekeri hazırlayıp satabilirsiniz.

Bu şekilde de para kazanmak mümkün. Süslemelerle, el işleriyle ilgili bir insansınız, nikah şekeri süsleyip satmak sizin için harika bir evde ek iş fırsatı olacak. Ufak bir maliyet ayırarak bu işe girebilirsiniz önemli olan burada süsleme malzemeleri ve nikah şekerlerini temin edeceğiniz yer.

Nikah şekerinin satmak için çeşitli stratejiler geliştirebilirsiniz bunlardan birisi şüphesiz sosyal medya mecralarından yararlanmak. Nikah şekeri işi için açacağını sosyal medya platformlarında sipariş üzerine nikah şekeri sattığımızı belirten bir iran oluşturabilirsiniz.

Buraya yaptığınız nikah şekerlerinin fotoğraflarını estetik çekilmiş fotoğraflarını yükleyebilir ve ücretli reklamlar satın alarak hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Örneğin Instagram, Facebook bunlar için çok uygun platformlar.

Onun dışında daha büyük düşünürseniz, kendi e-ticaret sitemiz oluşturabilir ve büyük satışlarda sağlayabilirsiniz evde nikah şekeri işi gerçekten evde yapılabilecek çok kolay bir iş.

SONUÇ:

Sizlere evde paketleme işi yaparak para kazanmanızı sağlayacak fikirler sunmaya devam ediyorum. Aklınıza takılanları yorum olarak bırakabilirsiniz. Daha fazla EVDE PAKETLEME İŞLERİ için tıklayabilirsiniz!

YORUMLAR

 1. Enis dedi ki:

  Evde her türlü ürün için paketleme işi yapacak büyük bir aileyiz. Desteklerinizi bekliyoruz.
  05415126110

 2. Burcu dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum esime yardimci olmak istiyorum

 3. Sevgül dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 4. Zeynep dedi ki:

  Evde paketleme işine ihtiyacım var iki çocuk okutuyorum maddi olarak eşime destek çıkmam lazım.

 5. seda dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum boş oturmaktan canım sıkılıyor pakleme işi yaptıgımda hem para kazanma istiyorum ihtiyacım var elim yatkındır paketleme işlerine

 6. seda dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum boş oturmaktan canım sıkılıyor pakleme işi yaptıgımda hem para kazanma istiyorum ihtiyacım var

 7. seda dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum

 8. cahide dedi ki:

  bun işte becerikliyımdır elim cok seri dır ihtiyacım cok var geri dönüş yaparsanız cok sevinirim

1 2 3 6