Adana Evde Paketleme İşi Telefon Numarası- 2022 İletişim

Adana Evde Paketleme İşi Telefon Numarası- 2022 İletişim

Adana evde paketleme işi telefon numarası, evde ek iş yaparak ek gelir elde etmek nerede ise herkes için mümkün. Nerede yaşıyor olur iseniz olun evde ek işler sayesinde kolayca ek gelir elde edebilirsiniz.

Paketleme işiyle siz de bulunduğunuz bölgede var olan firmaların iletişim numaraları ile iletişime geçerek ek gelir elde edebilirsiniz. Son yıllarda evden para kazanmak isteyenlerin sayısı artmışken, iş seçenekleri de fazlalaştı.

Adana evde paketleme işi, evde paketleme işi almak istiyorsanız eğer size en yakın veren herhangi bir firma ile görüşme sağlayarak, firmaya onlar ile çalışmak istediğinizi söylemeniz gerekir. Firma yakın ise bire bir giderek yüz yüze de görüşme sağlayabilirsiniz. Böylesi hem sizin için hem de firma için daha sağlıklı olurken telefon, mail ve arama ile de iletişime geçmeniz mümkündür.

Adana’da yaşıyor ve evden çıkmadan para kazanmak istiyorsanız, hadi okumaya devam edin! 🙂

Adana Evde Paketleme İşi 

Adana Evde Paketleme İşi 
Adana Evde Paketleme İşi 

Adana’nın birçok bölgesinde birçok firma ve fabrika evde paketleme işi vermektedir. Adana’da bulunan herkes evde ek iş yapma fırsatı bulabilir. Sadece merkezde olan kişilerin bu iş fırsatlarından yararlanabileceği gibi bir durum yok. Çukurova, Sarıçam, Seyhan, Yüreğir, Diğer, Aladağ, Ceyhan, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan‎, Pozantı,‎ Saimbeyli, Tufanbeyli‎, Yumurtalık ilçelerinden de evden para kazanabilirsiniz.

Adana’da en çok bilinen paketleme işi olarak Adana evde pamuk paketleme işi verilir. Pamuk paketleme işi oldukça pratik ve eğlencelidir. Anlaştığınız herhangi bir firma bulunduğunuz adrese kadar pamukları, paketleri ve paketleme için gerekli tüm malzemeleri getirir. Daha size nasıl yapılacağını gösterir ve belli bir süre verir. Belirlenen süre sonunda yetkililer gelir ve hazır olan paketleri teslim alır. İşlem bu kadar basit!

Bu gibi birçok evde paketleme işi de verilmektedir. Adana evde boncuk paketleme işi, Adana evde boncuk paketleme işi diye birden fazla kategoriye ayrılabilir.

Alakalı Yazı: İŞKUR Sabun Paketleme İşi

Adana Evde Paketleme İşini Neler Kapsar?

Adana Evde paketleme işini birden fazla kategori kapsar. Bunların en başında Adana evde sabun paketleme işi, pamuk paketleme işi, balon paketleme işi, gelir. Bunlar dışında birçok evde paketleme işi yer alıyor.

Gibi çok çeşitli seçenekler mevcut. İşler hakkında daha fazla detay öğrenmek için yazıların üzerine tıklayıp, bilgi edinebilirsiniz. Size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Adana Evde Paketleme İşi ile Ne Kadar Kazanılır?

Adana Evde Paketleme İşi 
Adana Evde Paketleme İşi kazancı

Kazanç mevzusu evde para kazanmak isteyenlerin merak ettiği bir konu. Evde paketleme işi ile neredeyse asgari ücret hatta daha fazlasını bile kazanmanız mümkündür. Adana’da bulunan herhangi bir paketleme işi seçeneklerinden, size uygun olanı seçip evde paketleme işine girebilirsiniz.

Evde paketleme işi ile aylık çok yüksek miktarlar kazanabilmek mümkündür. Burada önemli olan tek nokta el hızınız ve azminiz. Ne kadar çok azim ile yapar iseniz o kadar çok kazanırsınız. Eğer eliniz hızlı ya da evde birden fazla kişi ile çalışıyor iseniz aylık çok yüksek miktarlar kazanabilirsiniz. Hızınıza bağlı 2.000, 3.000 ya da 5.000 TL’ye kadar kazanabilmeniz mümkün.

Adanada evde paketleme işi yapanların yorumları genellikle iyi yönde. Doğru firmalar ve kişiler ile çalışarak kar sağlayabilirsiniz.

Adana Evde Paketleme İşi Veren Yerler

de Paketleme İşi Veren Yerler
de Paketleme İşi Veren Yerler

Adana evde paketleme işi veren firmalar, Adana oldukça büyük ve saniyesi olan bir şehir olduğundan bulunduğunuz ilçede birden fazla iş veren firma bulabilmeniz mümkündür. Paketleme işi veren firmalar çoğunlukla eve pamuk paketleme işi veren firmalardır. Adana’da sayısız pamuk tarlası olduğundan dolayı birçok firma makine gücünü azaltmak adına evlere pamuk paketleme işi vermekte.

Bunun dışında tekstil firmaları, plastik üretim fabrikaları, medikal malzeme firmaları evlere paketleme işleri verebiliyor. Bunları için firmalarla iletişime geçmek gerek. Hemen aşağıda sizlere telefon numaralarından bahsettim. Dilediğiniz ile iletişime geçerek evde paketleme işine giriş yapabilirsiniz. Sonrasında da paketleme işi için iş ilanlarına nasıl ulaşabileceğinizden bahsedeceğim.

Mutlaka Okuyun: Balon Paketleme İşi

Adana Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

leme İşi Telefon Numarası
dana Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Adana Evde Paketleme İşi Telefon Numarası, Adana’da yer alan ve evlere paketleme işi veren telefon numaralarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Adana Evde Paketleme İşi Veren Firma Telefon Numaraları;

 1. (0322) 323 84 4
 2. (0322) 359 91 7
 3. (0322) 321 15 9
 4. (0324) 613 15 5
 5. (0322) 613 13 8
 6. (0312) 216 30 0
 7. 444 75 87
 8. (0 382) 213 509
 9. (0 272) 213 173
 10. (0 382) 213 524
 11. (0312) 435 156
 12. (0312) 216 300
 13. (0312) 385 781
 14. (0322) 321 159
 15. (0324) 613 155
 16. (90 478) 211 348
 17. (0312) 317 036
 18. (0312) 269 401
 19. (0242) 243 477

Yukarıda yer alan telefon numaraları ile iletişime geçerek evde paketleme işinden faydalanabilir, kısa süre içerisinde düzenli bir gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaraları için yazdığım yazıya göz atabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Adana Başvuru

Evde Paketleme İşi Adana Başvuru
Evde Paketleme İşi Adana Başvuru

Telefon numaraları dışında aktif iş ilanları için başvuruda bulunabilirsiniz. Örneğin Adana ek iş ilanlarına Sahibinden.com üzerinden de başvurabilirsiniz. Kimi zaman ilanlar yayınlanabiliyor.

Onun dışında İŞKUR üzerinden evden ek iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Bunun için ilk olarak İŞKUR’a üye olmak gerekli. Detaylarıyla anlattığım, İŞKUR evde iş başvuru formu yazısını tıklayabilirsiniz.

Ayrıca Facebook Adana evde ek iş gruplarına da üye olabilirsiniz. Evlere paketleme işi verenler, Facebook üzerinden de ilan yayınlayabiliyorlar. Tüm bunlar dışında sizlere başka bir yol göstereceğim. İnternetin nimetlerinden faydalanmak gerek öyle değil mi?

Şimdi sizlere vereceğim örnek bir iş seçeneği üzerinden olacak. Bunu farklı iş seçeneklerine de elbette uygulayabilirsiniz. İlk olarak Google’ı açın. Sonrasında, Adana organizasyon şirketleri yazın. Organizasyon şirketleri evlere davetiye ve nikah şekeri paketleme işleri verebiliyor. Evde davetiye katlama işi Adana için uygun bir iş gayet.

Sonrasında üstteki seçeneklerde yer alan haritalar kısmını seçin. Karşınıza birçok organizasyon firmasının sonucu çıkacak. Aşağıdaki gibi bir görüntü ile karşılaşacaksınız.

Evde Paketleme İşi Adana Başvuru
Evde Paketleme İşi Adana Başvuru

Gördüğünüz gibi sol tarafta işaretlediğim yerde firmaların iletişim adresleri yer alıyor. Firmaların hepsine teker teker gidip, görüşme ayarlamak zor olacak. Onun yerine bu şekilde firmalarla irtibata geçip, iş alabilirsiniz. Yalnız yanlış olmasın! Bu firmalar evde paketleme işi için ilan oluşturmamışlar. Ancak arayıp, konuşarak evde çalışabileceğinizi belirtebilirsiniz. Bu da evde paketleme işi Adana başvuru için etkili bir yol.

Evde Paketleme İşi ile Para Kazanılır mı?

Evde paketleme işi ile para kazanmak mümkündür. Bunun için yapmanız gereken tek şey bulunduğunuz bölgede var olan eve paketleme işi veren bir firma ile iletişime geçerek bu işi yapmak istediğinizi söylemenizdir. Sizlere Adana evde paketleme işi ile alakalı araştırdıklarımı sundum.

Aklınıza takılan, anlayamadığınız kısımları aşağıya yorum olarak bırakabilirsiniz!

YORUMLAR

 1. Payende dedi ki:

  Ev hanımıyım evde paketleme işi arıyorum

 2. Melek dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum liutfen yardımcı olurmusunuz

 3. Meliha dedi ki:

  Ev hanımym paketleme işi istiyorum…

 4. Kübra İdiz dedi ki:

  Evhanımıyım evde paketjeme işi istiyirum

 5. Selma dedi ki:

  Adana da ikamet ediyorum
  Paketleme işi ne ihtiyacım var

 6. Dilşah dedi ki:

  Tercubeliyim evde paketleme işini yapmak istiyorum

 7. Maryam dedi ki:

  Merhaba. Benim adım Meryem. Evde gerçekten işe ihtiyacım var. İstanbul.

 8. Gamze karaçam dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var

  1. Sabiha dedi ki:

   Dönüş aldınız mı

 9. Zeliha dedi ki:

  Ev hanımyım evde çalışmak istiyorum çalışmaya ihtiyacım var işimi temiz ve titiz yaparım düzenli ve saatli çalışırım vaktinde hazır ederim