İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu 2022 Nasıl Doldurulur?

06.01.2022
İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu 2022 Nasıl Doldurulur?

Son dönemlerde insanlar evden çalışmanın bir yollarını arıyorlar. Bunun en güvenilir yollarından birisi de devlet güvenceli İŞKUR aracılığıyla evden çalışmak. Sizlere konuyla alakalı İŞKUR evde ek iş başvuru formu hakkında gerekli bilgileri vereceğim.

Evde paketleme işi başvuru formu 2022 yılı hakkında bilmeniz gereken her şeyi bu yazıda topladım. Evden ek iş yapmak istiyorum diyenler için hazırladığım, sizlere faydalı bir yazı olacak. Birçok kişi artık İŞKUR ile çalışmak hakkında araştırma yapıyor ancak İŞKUR evde paketleme başvuru formu nasıl doldurulur ?

Biraz kafa karıştırıcı bir soru olarak kalıyor. İŞKUR Evde paketleme başvuru formu için neler yapmanız gerektiğini aşağıda sizlere aşama aşama gösterdim. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Konya, Denizli, Rize gibi Türkiye’nin her yerinden İŞKUR evde ek iş ilanları için başvuruda bulunabilirsiniz.  

İŞKUR iş ilanları sayesinde siz de evde ek iş fırsatlarından güvenle faydalanabileceksiniz. Öyleyse sizlere İş kur evde ek iş başvuru formu hakkında bilmeniz gerekenleri anlatmaya başlıyorum…

İŞKUR Evde İş Fırsatları

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu
İŞKUR evde ek iş

İlk önce İŞKUR evde ek iş başvuru formu hakkında detaylı bilgilere gelmeden önce, hangi iş imkanlarının bulunduğundan sizlere bahsedeceğim. İşkur evde iş ilanları için potansiyel olarak yapabileceğiniz işlere odaklanmanız gerektiğini düşünüyorum.

O yüzden aramalarınızı bu iş fırsatları hakkında gerçekleştirmeniz gerekecek. Tedirgin olmanıza gerek yok… İşkur evde ek iş başvuru formu için özel bir yeteneğe ya da eğitime sahip olmanız gerekmiyor. Herkes rahatlıkla işi zamanla öğrenerek, işler sayesinde evde ek gelir sağlayabilir.

Hemen bakalım hangi İŞKUR evde ek iş için hangi işler var?

Gördüğünüz gibi İŞKUR evde ek iş başvuru formu kısmını sıkıntısızca hallettiğiniz taktirde, İŞKUR evde ek iş ilanları için birçok seçeneğiniz bulunuyor. Önemli olan iş ilanlarını takip edip, sizlere göre olan işi yakalamak. Daha önce hiç deneyimim yok diye çekinmenize de gerek yok.

İŞKUR üzerinden işi alacağınız için firmalar deneyim aramıyor. Zaten evde paketleme iş ilanları gibi birçok ilan için yetkinlik gerekmiyor. Hepsi, herkesin rahatlıkla yapabileceği işler. Bunlar sizlere sıraladığım evde ek işler, listelediklerim dışında da karşılaşacağınız evde ek iş imkanlarını mutlaka değerlendirin.

Mantığı anladığınıza göre hadi şimdi İŞKUR evde paketleme işi başvurusu için detaylara geçelim. Evde paketleme işi İŞKUR için devam edilir?

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu
işkur evde ek iş başvuru formu nasıl doldurulur ?

İşkur evde iş için hangi işleri yapabileceğinizi sizlere sıraladım. Bu işler için hangi ilanlar açılırsa onları değerlendirmeniz gerekiyor. Tabi bu aşamalara erişmek için İŞKUR Evde ek iş başvuru formu nasıl doldurulur bilmek gerek. Bu soru hakkındaki kafa karışıklığının asıl nedeni, insanların direkt olarak İŞKUR evde ek iş başvuru formu diye bir form aramaları.

Sevgili okuyucular İŞKUR’un direkt böyle bir isme sahip formu yok. Ancak bu demek değil ki evde ek iş ilanları da yok… Sizlere anlattığım yolla İŞKUR’a üye olup, evde ek iş başvurusu nasıl yapılır öğreneceksiniz. Evde ek iş başvuru formu için yapmanız gerekenler çok basit. İki farklı yol var ve sizlere sırayla, görseller ile birlikte anlatacağım.

Mutlaka okuyun: LC Waikiki evlere is

1- İŞKUR Evde Ek İş İnternetten Başvuru

İŞKUR iş ilanları için herkese kolaylık sağlıyor. İnternet aracılığıyla İŞKUR  E – ŞUBE üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer İŞKUR üyeliğiniz yoksa, İŞKUR evde ek iş başvuru formu detaylarından önce üye olmanız gerekiyor. Dilerseniz E – Devlet giriş seçeneğinden E – Devlet bilgilerinizi girerek de üyeliğinize erişebiliyorsunuz. Normal siteden üye olmak için aşağıdaki görseldeki gibi  – Üye Ol –  kısmına tıklıyorsunuz.

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu
İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu

Karşınıza çıkan üyelik sözleşmesini onaylayıp devam etmeniz gerekiyor… T.C.  Kimlik no, ad, soyad gibi bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde doldurarak devam ediyorsunuz. Üye olma kısmını hallettikten sonra giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptığınızda aşağıdaki görselle karşılaşacaksınız. İşaretlediğim İŞKUR iş ilanları kısmına tıklayın.

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu
İşkur evde PAKETLEME başvuru formu nasıl doldurulur ?

İşkur evde paketleme başvuru formu 2022 için karşınıza çıkan bilgileri doldurmanız gerekiyor. Yaşadığınız şehri seçmeniz faydalı olacaktır. İlçe için de – tüm ilçeler – işaretli kalırsa sizin için daha faydalı oalcaktır. Kendinizi bir ilçeyle sınırlamanız işkur evde paketleme başvuru için imkanlarınızı daraltabiliyor.

Meslek kısmına da aşağıdaki gibi   – paketleme işçisi –  yazıyorum ve “ ara “ butonuna basıyorum. Karşınıza çeşitli iş ilanları çıkacak buradaki iş ilanlarından başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu
İşkur evde PAKETLEME başvuru formu nasıl doldurulur ?

İŞKUR evde ek iş başvuru formu için birçok insan iş ilanlarını takip ediyor. Bu nedenle her gün evde ek iş için ilanın olmaması normal bir durum. O yüzden düzenli olarak hesabınıza giriş yapıp İŞKUR evde paketleme iş ilanları gibi ilanları kontrol etmeniz gerekli. Bu da benden size bir tüyo olsun. Gelelim 2. Yönteme…

2- İŞKUR Evde Ek İş Temsilcilikten Başvuru

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu
işkur evde paketleme işi başvuru formu 2022

Sizlere internetten nasıl İŞKUR evde iş iş ilanları için başvuruda bulunacağınızı anlattım. Bir de diğer yöntem var. Bu da fiziksel olarak İŞKUR temsilciliğine giderek başvuruda bulunmak. Biraz daha zahmetli olsa da çevrenizde yakın bir temsilcilik varsa oradan da İŞKUR evde ek iş başvuru formu için danışabiliyorsunuz.

Yaşadığınız semte en yakın Türkiye İş Kurumu binasına giderek bir meslek danışmanı aracılığıyla, evde ek iş için başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için sizden istenecek bazı belgeler var:

 1. 1- 3 adet vesikalık fotoğraf.
 2. İkametgah İlmuhaberi (E – devletten alınabilir)
 3. Kimlik fotokopisi
 4. Sağlık raporu ( Aile hekimliğinden alınabilir)
 5. Adli sicil raporu (E – devletten alınabilir)
 6. Aile durum belgesi.
 7. IBAN numarası

Artık İŞKUR evde paketleme başvuru formu nasıl doldurulur? Biliyorsunuz!

İLGİLİ İÇERİK: Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

İŞKUR Evde Ek İş Yaparak 5.000 TL KAZAN!

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu
İŞKUR evde iş ilanları

İşkur evde ek iş başvuru formu nasıl doldurulur sizlere detaylarıyla anlattım. Gelelim bir de kazanç kısmına… İŞKUR evde paketleme başvuru formu kısmını eksiksiz hallettiğinize göre ne kadar kazanacağınızı da merak ediyorsunuzdur. Öncelikle belirtmem gereken kısım, firmaların sizlere yapacağı ödemeler arasında farklılıklar olabilir. Yani A firması ile B firmasının ödemesi değişkenlik gösterebilir.

Diğer bir nokta da yapacağınız işin yoğunluğu. Ne kadar çok evde paketleme işi yaparsanız o kadar kazanç elde edersiniz. Bu durum firmaya bağlıdır. Size bir hafta fazla evde ek iş verirken, diğer hafta daha az verebilir. Kazanç kısmını etkileyen böyle durumlar söz konusu.

İşin en iyi yanı İŞKUR evde ek iş başvuru formu ile bulduğunuz iş tamamen devlet güvencesine dayanıyor. İŞKUR evde paketleme işi yorumları için deneyiminizi bizimle paylaşın!

Böylece ödeme almama gibi bir risk söz konusu değil. Firma ve İŞKUR sizlere ödemenizi zamanında ve eksizsiz tamamlar. Ayrıca sigorta işlemi de yapılır. İŞKUR evde paketleme iş ilanları bol avantajlı diyebilirim. Aylık olarak ortalama 4.000 TL – 5.000 TL kazanabilirsiniz!

YORUMLAR

 1. Leyla dedi ki:

  Merhaba biz yeni geldik denizliye maddi durumomoz iyi olmadığı için evde paketleme işine baş vurdom bir tanede çocum var uardmcı olursanz çok sevinirim

  1. Nuray cevahir dedi ki:

   Evde paketleme yapmak istiyorum gerğ dönüş sağlarsanız cok mutlu olurum

 2. Ceylan Adıgüzel dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe ortadağ fatih mahallesinde yaşıyorum üç çocuk annesiyim evde boş zamanım çok çocuklarım okul okuyor 36 yaşında ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen sizden ricam erken dönüş yaparsanız çok sevinirim çok ihtiyacımız var şimdiden teşekkürler.

 3. Fatih gosterir dedi ki:

  Izmır bornovada n yazıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum . Kesinlikle problem yaşamazsınız.

 4. Leman Kayış dedi ki:

  Acil ihtiyacım olduğundan evde paketleme işi yapmak istiyorum

 5. nursel çamlıdağ dedi ki:

  emekliyim evde ek iş yapmak istiyorum izmir selçuk ta oturuyorum

 6. Nina barekzai dedi ki:

  Merhaba eve iş yapmak istiyorum.

 7. Müzeyyen kuş dedi ki:

  Paketleme işi için arıyorum

1 2 3 6