İŞKUR Evde Sabun Paketleme Başvurusu Telefon Numaraları 2023

02.01.2023
İŞKUR Evde Sabun Paketleme Başvurusu Telefon Numaraları 2023

İŞKUR evde sabun paketleme başvurusu alan ve evlere ek iş veren firmaların telefon numaraları paylaşan devlete bağlı platformdur. Paketleme işi iletişim için, bu platformu kullanabilirsiniz. Bu içeriğimizde, güvenilir evde paketleme işi veren firmaları 2023 için sıraladım!

Evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ve adresler aracılığıyla başvuru yapabileceğiniz gibi, aynı zamanda yorum bölümünden de iletişim bilgilerinizi paylaşarak başvuru yapabilirsiniz. Yorum bölümünden başvuru yaptığınız takdirde, firmalar sizinle iletişime geçebilir. Onun dışında İŞKUR sabun paketleme işi için nasıl başvuru yapacağınızı da zaten anlattım.

Evde sabun paketleme işi Bursa, İstanbul, İzmir Ankara, Antalya, Konya, Mersin, Kocaeli, Eskişehir, Sakarya, Sivas, Isparta gibi birçok ilden yapılabiliyor!

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

İŞKUR Evde Sabun Paketleme Başvurusu Nasıl Yapılır?

İŞKUR Evde Sabun Paketleme Başvurusu
İŞKUR evde is

İŞKUR Evde Sabun Paketleme Başvurusu yapmak için, ilk olarak firmalar ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bunu yorum bölümünden bilgilerinizi paylaşarak ya da iletişim numaralarını arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Başvuru yapmak için, ilk olarak yorum bölümünden mail adresinizi ve yaşınızı yazın.
 2. Yorum yaptıktan sonra mail adresinizi sıklıkla kontrol edin, firmalar sizinle iletişime mail üzerinden geçecektir. (Telefon numaranızı paylaşırsanız, sizi arayabilirler.)
 3. Mail adresiniz ile başvuru yapmak istemiyorsanız, sıraladığımız telefon numaralarını arayarak birebir başvuru yapın.

Faydalı İçerik: Evde Kına Paketleme İşi

Evde Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evlere sabun paketleme işi veren firmalar
İŞKUR Evde Sabun Paketleme Başvurusu

Evde sabun paketleme işi İŞKUR aracılığıyla, firma tarafından size gönderilen kutuların açılması ve doğru şekilde paketlenmesi şeklinde yapılır. Peki, işkur evde paketleme başvurusu nasıl yapılır? İŞKUR evde sabun paketleme başvurusu yapmadan önce, aşağıda yer alan yönergeleri incelemenizde fayda var…

 1. Firma, adresinize kargo ile ürünleri gönderir.
 2. Kutu içerisinde kitapçık ve talimatları içeren bir dosya bulunmaktadır.
 3. Bu talimatlara göre, sabun kutusunu düzelterek, içerisine uygun renkte ya da kokudaki sabunu yerleştirmeniz talep edilir.
 4. Sonrasında, süslemeleri de yaparak paketlemeyi tamamlarsınız.
 5. Yaptığınız paketleme miktarına göre, kazancınız atacaktır.
 6. Size gelen tüm ürünleri doğru şekilde paketledikten sonra, firmaya yeniden kargolayarak ödemenizi alabilirsiniz.

Diğer İŞKUR evde paketleme işi telefon numarası ve fırsatları için ayriyeten hazırlamış olduğumuz yazıya göz atabilirsiniz!

Evde Sabun Paketleme İşi Kazancı

Evde Sabun Paketleme İşi
İŞKUR Evde Sabun Paketleme Başvurusu

Evde sabun paketleme işi ile, aylık ortalama olarak 6 bin TL – 9 bin TL aralığında para kazanabilirsiniz. Fakat, bu noktada bilmeniz gereken en önemli husus; yaptığınız işe göre ödeme alacağınızdır. Yani ne kadar hızlı olur ve ne kadar fazla paketleme işi yaparsanız, o kadar fazla para kazanırsınız.

Fakat yine de İŞKUR evde sabun paketleme başvurusu yapmadan önce dikkat etmeniz gereken ortalama kazanç tablosunu aşağıda sergiledik. Bu oranlar iş miktarına göre yükselebilir ya da azalabilir.

Paketleme AdediGünlük KazançAylık Kazanç
100 adet300 TL6.000 TL
150 adet450 TL9.000 TL
200 adet600 TL12.000 TL
İŞKUR evde sabun paketleme işi başvurusu

Yukarıda tabloda haftanın 5 günü evde paketleme yapan kişinin günlük ve aylık kazançları hesaplanmıştır. Tablo ortalama kazançları ifade eder. Çalışacağınız firmaya, yapacağınız paketleme adedine göre kazançlar değişir. Evlere sabun paketleme işi veren firmalar, ortalama olarak aynı ücreti ödese de; sabunun türüne ve yapısına göre de gelir miktarı değişir

Daha fazla kazanmak ve prim ile gelirinizi arttırmak için bir ekip kurabilirsiniz. Ekibiniz olduğu takdirde hem prim kazanır, hem de evde paketleme işi miktarınızı arttırabilirsiniz. Firma tarafından aldığınız ürün sayısı arttıkça doğal olarak kazancınız da artacaktır. İŞKUR evde sabun paketleme başvurusu için devam edelim.

Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar

İŞKUR Evde Sabun Paketleme Başvurusu
İŞKUR Evde Sabun Paketleme Başvurusu

İŞKUR evde sabun paketleme başvurusu yapmadan önce evde sabun paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu firmalar, fabrika ve iş yerlerindeki iş yükünü azaltmak ve personel gider – maliyetlerini düşürmek amacıyla evlere kargoyla iş göndermektedir. Yol, yemek, sigorta ve benzeri giderler bu sayede kâra dönüşür.

Evlere iş veren firmalar istihdam sağladığı gibi, ev hanımları ve işsizlerin ek gelir oluşturmasında yardımcı olur. Aşağıda yer alan evde sabun paketleme işi iletişim bilgileri ile iletişime geçebilir, iş başvurusu yapabilirsiniz. Evde iş imkanı telefon numarası sayesinde tek tek firmaları gezme durumunuz olamayacak!

Fırsatı Kaçırmayın: Evde Kalem Paketleme İşi

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

İŞKUR un evde iş imkanları dışında direkt firmalarla telefon üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaraları yalnızca mesai saatlerinde aktif olup, başvuru kanalı olarak kullanılabilmektedir. Tüm Türkiye için kargoyla evlere ek iş veren firmaların telefon numaraları şu şekildedir;

 1. +90 322 323 84
 2. +90 322 359 91
 3. +90 216 418 34
 4. +90 212 480 05
 5. +90 212 243 76

Alakalı Yazı: Evde Paketleme işi Telefon Numarası

Evde Sabun Paketleme İşi Telefon Numarası

Evde Sabun Paketleme İşi İletişim
Evde Sabun Paketleme İşi İletişim

Evlere ek iş verilir ilanlarına ulaşmak ve başvuru yapmak isteyenler evde sabun paketleme işi iletişim adreslerini kullanabilirler. Evde sabun paketleme işi telefon numarası hatları ise aşağıdadır:

 1. +9021635422
 2. +9021652390
 3. +9021656110
 4. +9043821161
 5. +90 224 220 20

Son zamanlarda çok popüler bir evde ek iş fırsatı olan, Maske Paketleme İşi hakkındaki yazdığım yazıyı okuyun!

Evde Sabun Paketleme İşi Bursa Telefon Numarası

İŞKUR evde sabun paketleme başvurusu yapmak yerine direkt kendiniz firmalar ile iletişime geçmek isterseniz, telefon numaralarını kullanın. Bu numaralardan iş bulamazsanız, aşağıdaki diğer bir yönteme göz atın. Evde sabun paketleme işi bursa telefon numarası için 3 seçenek:

İŞKUR evde sabun paketleme başvurusu videolu anlatım.

İŞKUR evde sabun paketleme başvurusu başlıklı içeriğimizin yanı sıra, Güngören’de Evlere İş Veren Firmalar Paketleme Montaj başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Telefon Numaraları İçin Diğer Bir Yöntem

Evde sabun paketleme işi telefon numarası için sizlere farklı bir yöntem daha göstereceğim. Eğer firmalara ulaşamıyorsanız, direkt kendinizi telefon numaralarını bulabilirsiniz… Nasıl mı?

 • Google’ı açın.
 • Yaşadığınız şehirle birlikte sabun üretim yazın. Örnek: İstanbul sabun üretim
 • Arama kısmına tıklayın.
 • Arama butonun altındaki “Google haritalar” kısmına tıklayın.
 • Sol tarafta firmaların telefon numaraları ve adresleri yer alıyor.

Buradaki telefon numaralarını arayıp, evlere iş verip vermediklerini sorabilirsiniz. İŞKUR evde sabun paketleme başvurusu için iyi bir yöntem olacak.

Evde Paketleme İs İlanları

Evde sabun paketleme işi başvuru için bu ilanları değerlendirebilirsiniz. Engelli bireyler için İŞKUR paketleme iş ilanı için buraya tıklayın.

Mekanik işlem ve paketleme bölümünde çalışacak bay veya bayan eleman aranmaktadır. İş ilanına gitmek için buraya tıklayın.

Köpük tabak paketleme işi için deneyimli 15 kişi işe alınacaktır. Başvuru yapmak için buraya tıklayın.

Güvenilir evde paketleme işi için İŞKUR evde sabun paketleme başvurusu yapabilirsiniz. Diğer ilanlara ulaşmak için, buraya tıklayın.

Sahibinden evde paketleme işi için buraya tıklayın.

Güvenilir Evde Paketleme İşi

Güvenilir evde paketleme işi
işkur evde sabun paketleme başvurusu

Güvenilir evde paketleme işi, yalnızca İŞKUR aracılığıyla mümkündür. Bu nedenle, İŞKUR evde sabun paketleme başvurusu yapmanız, çok daha sağlıklı olacaktır. Bunun için, sıraladığımız telefon numaralarıyla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İŞKUR evde paketleme işi başvuru formu nasıl doldurulur? yazısını okuyarak hemen işe koyulabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, sabun paketleme işi veren firmalar diğer işlere nazaran çok daha önem vermekte ve daha fazla ücret ödemektedir. Evde paketleme işi yaparak ek gelir sağlayabilir ya da kendi ekibinizi kurarak bir iş modeli yaratabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi Yapanların Yorumları

Evde paketleme işi yaparak para kazanan insanların hallerinden gayet memnun olduklarını görüyoruz. Ancak paketleme işlerinin artışıyla beraber bu durumdan faydalanmak isteyen dolandırıcılar var. O nedenle güvenilir paketleme işi için güvenilir firmalarla çalışmanız gerekmekte! Firmasından memnun, evde sabun paketleme işi yapanların yorumları gayet pozitif diyebiliriz

ÖNEMLİ UYARI

“Evlere sabun paketleme işi veriyoruz” diyerek sizden ön ödeme talep edenlere, TC numaranızı isteyenlere inanmayınız. Dolandırıcılara karşı dikkatli olunuz!

YORUMLAR

 1. Yusuf dedi ki:

  annem ve kardeşim bu işi yapmak istiyoruız, belimde sıkıntı olduğu için gündelik işlere çıkamıyorum yardımcı olabilir misiniz ?

  1. Nazmiye dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

   1. Ayşegül çiçek dedi ki:

    Evde ek iş yapmak istiyorum yaş 27

    1. Sait dedi ki:

     Bende paketlemek İstiyorum benim melmeket ARDAHAN

     1. Gulderen dedi ki:

      İzmir aliagada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

     2. Hanife çilekçi dedi ki:

      Evde paketleme işi yapmak istiyorum

     3. Dilek Coşkun dedi ki:

      Bende paketleme işi yapmak istiyorum bilgi verir misiniz

     4. Songül öktem dedi ki:

      Bizde yapmak istiyoruz Kars merkez

     5. Ayşe Uğurlu dedi ki:

      Evde paketleme işi yapmak istiyorum yer ankara sentepe yenimahalle

     6. Dilara dedi ki:

      Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

     7. Mihriban dedi ki:

      Evde ek iş yapmak istiyorum. Kiracıyız ihtiyacımız var bu işe yardımcı olursanız çok sevinirim. Yaş 26. Antalya oturuyorum.

     8. Elif dedi ki:

      Evde paketleme işini yapmak istiyorum çalışmaya ihtiyacım var

     9. Elif dedi ki:

      Evde paketleme işi yapmak istiyorum

     10. Ela Satı Ebil dedi ki:

      Merhabalar Evde Sabun Paketlemek İstiyorum bu sayede hem evime hem eşime katkıda bulunmak istiyorum yardımcı olur musunuz

     11. Onur dedi ki:

      merhaba bende paketleme isi istiyorum bilgi alabilir miyim

     12. Remziye dedi ki:

      Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

    2. Özlem Bakar dedi ki:

     annem ile Paketleme işi yapmak istiyoruz
     Yaş 45
     Yaş 21

     1. Nurşin Bozkurt dedi ki:

      Derince Kocaelideyim.evde paketleme yapmak istiyorum yaşım 32

    3. Ayşe dedi ki:

     Merhaba bu işi aldınız mı acaba

    4. Emine dedi ki:

     Evde paketleme iş yapmak istiyorum

   2. Rukiye dedi ki:

    Evde paketleme işi yapmak istiyorum yas 27 yardımcı olursanız sevinirim

   3. Şule Kalfa dedi ki:

    Evde ek iş yapmak istiyorum

   4. Gülsün dedi ki:

    Daha önce yalova da paketleme işi yaptım elim hızlıdır şu anda İzmir Buca’da ikamet etmekteyim işsiz oldugum için paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

   5. Aynur dedi ki:

    Ben de bu işi yapmak istiyorum.

   6. Duygu dedi ki:

    Eskişehir de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

    1. Büşra Özyılmaz dedi ki:

     Evde paketleme işi yapmak istiyorum

   7. Yaşar dedi ki:

    MÜSTAKİL evimiz var, paketleme yapabiliriz.

    1. Zeliha dedi ki:

     Evde paketleme yapmak istiyorum evime eşime katkım olsun

   8. Nevin dedi ki:

    İşsizim evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yaşım 46

   9. Emine dedi ki:

    Bende kirada oturuyorum ve evime ek gelir sağlmak için bu işi yapmak istiyorum eşim ve ben 49 yaşındayım

  2. Rabia dedi ki:

   Evde ek iş olarak yapmak istiyorum . Yaş 23

   1. Neslişah dedi ki:

    Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  3. Nesrin dedi ki:

   Ev hanımı olarak evde paketleme işi yapmak istiyorum bu ise gerçekten çok ihtiyacım var yaşım 19 Mardin dargecite yasıyorum

   1. Süreyya dedi ki:

    Eşim işsiz ve benim bu işe ihtiyacim var evime katkida bulunmak istiyorum 3 cocuk annesiyim 38 yasimdayim

   2. Şeyma dedi ki:

    Ben işe başvuru yapmak istiyorum bu benim e posta adresim geri dönerseniz sevinirim
    Yaş 19

  4. Zehra Özdemir dedi ki:

   Ankara’da evinden çalışmak üzere iş talebim olacak paketleme işi

  5. Mukime Öztürk dedi ki:

   Sabun paketleme işi için ekip kurabilirim çalışmak isterim inşallah

   1. Sezen dedi ki:

    Evde paketleme işi yapmak istiyorum 38 yaş Tekirdağ Çerkezköy

  6. BUSENUR ÖRÜKCÜ dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum yaş 19

  7. Derya dedi ki:

   Bende evde aileme katkıda bulunmak istiyorum yaş 38

   1. Hüseyin dedi ki:

    Slm. Ben evliyim kiradayiz eşim üniversite bitirmiş ama işsiz, ve gerçekten bize çok uygun bı iş, benle eşim birlikte evde çalışarak geçimimizi sağlaya biliriz, inşaallah sayenizde

  8. Sema baydak dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  9. Havva dedi ki:

   Evde ek iş yapmak istiyorum, el becerim var ev hanımıyım yardımcı olursanız çok sevinirim. KDZ eregli

  10. Nurşen dedi ki:

   Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler esenler İstanbul

  11. Gözde nur dedi ki:

   Bende evde paketleme yapmk istiyorum lütfen yardımcı olun çok iyi ve titiz hızlı çalışırım

  12. Hilal dedi ki:

   Bnde evde paketleme işi yapmak istiyorum yaşım 22 yardımcı olur musunuz

  13. Türkan seyfi dedi ki:

   Ankara Çankaya’da oturuyorum 50 yaşındayım iş kurdan evde sabun paketleme yapmak istiyorum

  14. Selma Kazak dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum yaşım 33

   1. Merve dedi ki:

    Merve 29 yaşındayım

  15. Özlem dedi ki:

   Evde ek iş yapmak istiyorum yaş 40

  16. Murat dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  17. Merve dedi ki:

   Evde paketleme isi yapmak istiyorum

  18. Zeynep dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum yer İstanbul ihtiycim var

  19. Özge dedi ki:

   Evde paketlemek istiyorum ihtiyacımız var Ağrı Doğubeyazıt ilçesinde yaşıyorum

  20. Yasemin dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  21. Kader dedi ki:

   Yaşim 39 asgari ücretin altında çalişiyorum aldığım para yetmiyor bana yardımcı olur musunuz

  22. Deniz dedi ki:

   Merhaba bende evde çalışmak zorundayım okula giden öğrencim var hem çocuğumla ilgilenmek hemde para kazanmak zorundayım bana yardımcı olabilir misiniz

  23. Gülizar dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum yaşım 20 AMASYA

  24. Songül güzel dedi ki:

   İşe ihtiyacım var

  25. Burcu dedi ki:

   Ankara Keçiören paketleme işi yapmak istiyorum

 2. Dilek dedi ki:

  Bu işi çok beğeniyorum bende yapmak istiyorum

  1. Burcu dedi ki:

   Bende evde kendime kazanç sağlamak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum

   1. İsa dedi ki:

    Evde paketleme işi yapmak istiyorum

    1. Rabiye dedi ki:

     Slm bu işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

   2. Yeter dedi ki:

    Üç çocuklu ev hanımıyım bu işe ihtiyacım var

   3. Zeynep Türkoğlu dedi ki:

    İşkur sabun paketleme yapmak istiyorum

  2. Çiğdem dedi ki:

   Bende bu işi yapmak istiyorum

  3. Yeter dedi ki:

   Üç çocuklu ev hanımıyım bu işe ihtiyacım var

  4. Tugba dedi ki:

   Ev calisicaz onun icin esime destek olmak istiyorum bende kazanc saglamak istiyorum yardimci olurmusunuz

  5. Sibel dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Eşimle birlikte yapabiliriz. İstanbul’dayim.

  6. Dilay dedi ki:

   Ben 20 yaşındayım bu ise ihtiyacim var yardımcı olirmusinuz kalabalık grupum var

  7. Ayse dedi ki:

   İyi akşamlar tane fiyatı nedir

 3. Cansu dedi ki:

  Evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum Ankara

  1. Seydi dedi ki:

   Evde paketleme işi arıyorum

   1. Merve dedi ki:

    Evde paketleme işi yapmak istoyorum yaa 29

  2. Arzu dedi ki:

   Evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum (Ankara)

 4. Yakup dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Elif dedi ki:

   Öğrenciyim masraflarımı karşılamak için acil ek işe ihtiyacım var.
   Sabun paketleme elim yatkın.

 5. Yakup Menzilcioğlu dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum. Her türlü paketleme olabilir. Acil

  1. Suzan deli dedi ki:

   Benim de bu işe çok ihtiyacım var paketleme

 6. naime demirtaş dedi ki:

  paketleme işi sabun olur veya başka evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum

  1. Mevlüt dedi ki:

   Evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum

   1. Muradiye dedi ki:

    Evde palet işi yapmak istiyor annem babam yardımcı ola bilir misin

   2. Aynur Özdemir dedi ki:

    Pakakleme işi istiyorum

    1. Songül dedi ki:

     Evde peketleme işi yapmak istiyorum
     Yaşım 23

  2. Halise dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 7. naime demirtaş dedi ki:

  paketleme işi sabun olur veya başka evde yapabileceğim paketleme işi olur tecrübem yok ama çabuk öğrenirim

 8. Esen dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 9. Sevda dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Başvurunuz işleme alınmıştır.

   1. Hatice dedi ki:

    Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler ?

    1. Ebru dedi ki:

     23 yaşındayım

     1. Esra dedi ki:

      Istanbul buyukcekemecede oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum 2 kişiyiz

     2. Aynur Arslan dedi ki:

      Merhaba bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

     3. Aliye Aydoğdu dedi ki:

      Bende paketleme işi yapmak istiyorum

   2. Emel dedi ki:

    Bende evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

   3. Reyhan dedi ki:

    evde paketleme işi yapmak istiyorum

   4. Rojda dedi ki:

    Evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum başka paketleme işi varsa onları da yapmak istiyorum

   5. Zeliha dedi ki:

    Ankara’da evde paketleme işi yapmak istiyorum. Oldukça düzenli ve pratik çalışırım.

   6. Aysel dedi ki:

    Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  2. Sevcan dedi ki:

   Bende evde paketleme yapmak istiyorum ısparta ihtiyacım vatr

   1. Tayyibe sarı kula dedi ki:

    paketleme yapmak istiyorum

 10. İlknur dedi ki:

  ahmet1991ilknur@gmail.com evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Humeyra Sarı dedi ki:

   Merhaba bisey sormak istiyorum sizde evde ek is istemişsiniz dönüş yapan oldu mu

   1. Nurcan dedi ki:

    Bende evde ek is yapmak istiyorum

    1. Zeynep dedi ki:

     Bende evde paket işi yapmak istiyorum

    2. Cansu dedi ki:

     Merhaba evde is yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

1 2 3 131