İŞKUR Evde Paketleme İşi – 2023 Başvuru Formu!

24.02.2023
İŞKUR Evde Paketleme İşi – 2023 Başvuru Formu!

Güvenilir evde paketleme işi mi yapmak istiyorsunuz? İŞKUR evde paketleme iş ilanları sayesinde siz de evinizden çıkmadan İŞKUR güvencesiyle çalışabilirsiniz! Konu ile alakalı bilmeniz gereken her detayı sizlere aktardım…

Ekonomik koşullar, ek gelir ihtiyacı derken birçok insan para kazanmak için çeşitli yollar arıyorlar. Evde ek iş fırsatları da bunlardan birisi… Evde ek iş için son dönemlerde en popüler iş alanıysa evde paketleme işleri. Birçok evde paketleme işi mevcut. Evde paketleme işi başvuru formu 2023 için İŞKUR’a ulaşabileceksiniz.

Deneyim ve yetkinlik gerektirmeyen paketleme işleri; özellikle ev hanımları, öğrenciler tarafından çok tercih ediliyor. Evden çıkmaya gerek kalmadan, evlere paketleme işi veren firmalar ile çalışarak para kazanılabiliyor.

Birçok insan evde paketleme işi için güvenilir firma arıyor. Sizlere bunun için bilgiler sunmaya devam ediyorum. Bu yazıda da güvenilir evde paketleme işi yapabilme yöntemi olarak İŞKUR’u önereceğim. İŞKUR evden paketleme işleri sayesinde içiniz rahat şekilde evde gelir edebileceksiniz.

Öyleyse lafı daha fazla uzatmıyorum ve İŞKUR evde paketleme iş başvuru için bilmeniz gereken her şeyi sıralıyorum…

İŞKUR Evde Paketleme İşi Veriyor mu?

İŞKUR Evde Paketleme
İŞKUR Evde Paketleme

İŞKUR evde ek is başvuru formu demeden önce bir konuyu açıklığa kavuşturalım. En çok merak edilen soruya açıklık getirmem gerek. İŞKUR evde paketleme işi veriyor mu? İŞKUR direkt olarak kendisi paketleme işi vermiyor. Bildiğiniz gibi Türkiye İş Kurumu bir istihdamı koruma, geliştirme kurumu olarak görev yapıyor. Devlet tarafından denetlenen bir kurum. Bu kuruma üye olup, iş başvurusu yapabiliyorsunuz.

İŞKUR ile çalışan bazı firmalar da evlere paketleme işleri veriyor. Sizlere aşağıda iş ilanları için detayları aktaracağım.

Özetle İŞKUR evde paketleme işini firmalar aracılığıyla veriyor. Bu ilanlara başvurarak siz de evden paketleme işi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece para kazanan birçok ev hanımı var. Dışarıda çalışmaya durumu olmayanlar için harika bir fırsat! Bu fırsatı değerlendirmek istemez misiniz?

Popüler yazı: LC Waikiki evlere is

Evde Paketleme İşi Kazancı

İŞKUR Evde Paketleme
Güvenilir evde paketleme işi

Şimdi gelelim İŞKUR evde paketleme işi sayesinde ne kadar para kazanacağınız mevzusuna… Bu işe adım atmadan önce ne kadar kazanacağınızı merak etmek en doğal hakkınız. İŞKUR paketleme işi için kazancınızın yaptığınız işin yoğunluğuna göre değişecektir.

Genellikle paketleme adedi üzerinden firmalar ödemelerini gerçekleştiriyor. Paketleme adedine ortalama olarak 3 TL veriliyor. Örnek bir kazanç tablosu sizlere sunayım:

Paketleme AdediKazanç
100300 TL
5001.500 TL
1.0003.000 TL
3.0009.000 TL

Yani ne kadar çok ürün paketlemesi yaparsanız, o kadar daha fazla ya da az kazanıyorsunuz. Firmalar düzenli olarak sizlerle çalışacakları için boş vakitlerinizde sık sık paketleme işi yaparak ayda 9.000 TL gelir elde edebilmek mümkün. Günde 7 – 8 saat çalışarak bu kazanca erişebilirsiniz.

Tabi ki çalışacağınız firmaya göre de bu ücret değişecektir. Ayrıca alacağınız işler arasında da farklar olacaktır. Örneğin mandal paketleme ve çorap paketleme işi için kazanç aynı olmaz.

Hangi Paketleme İşlerini Yapabilirsiniz?

İŞKUR Evde Paketleme
evde paketleme işi

Evde iş yapmak isteyenler için mükemmel bir fırsat olan paketleme işi için bol seçeneğiniz var. İŞKUR’a evde paketleme iş ilanları veren firmalar farklı farklı sektörlerden oluyorlar. Bunları bilerek aramalar yapmanız ve başvuruda bulunmanız faydanıza olacaktır. Peki hangi paketleme işlerini yapabilirsiniz?

 • Evde kıyafet paketleme işi
 • Evde bardak paketleme işi
 • Evde pipet paketleme işi
 • Evde takı paketleme işi
 • Evde sabun paketleme işi

Gördüğünüz gibi birçok paketleme işi mevcut. İŞKUR üzerinden bu firmalarla alakalı iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Hepsi de zamanla el alışkanlığı kazanıp, rahatlıkla yapabileceğiniz işler. Herhangi bir deneyim gerektirmemeleri çok avantajlı bir durum.

Eve iş veren firmalar ile çalışabileceğiniz daha nice paketleme işleri var. Bunlar sadece bazı örneklerdi. Kırmızı yazılara tıklayarak İŞKUR’dan bağımsız iş alabileceğiniz firmalardan da bahsettim. Bir göz atmanızı öneriyorum.

İŞKUR Evde Paketleme İş İlanları 2023

İŞKUR Evde Paketleme
işkur evde paketleme başvuru formu

İŞKUR üzerinde bulunan ilanlara başvurmak oldukça kolaydır. İŞKUR iş ilanları başvuru için ilk olarak platforma kayıt olmanız gerekir. Aksi durumda işlem de yapılamaz. Üye olma işlemini tamamladıktan sonra yalnızca şu işlemleri takip etmeniz gerekiyor;

 1. İŞKUR – E ŞUBE adresine giriş yapın.
 2. Sağ üstte bulunan iş arayan girişi butonuna tıklayarak giriş yapın.
 3. Açık ilanlar üzerine tıklayın.
 4. Aradığınız iş bölümüne paketleme kelimesini yazın.
 5. İl kısmından ikamet ettiğiniz ya da yaşadığınız ilçenin bağlı olduğu ili yazın.
 6. Alt kısımdan ara butonuna tıklayın.

Bu işlemler işi kolaylıkla bulmanızı sağlayacaktır. Eğer ilçede yaşıyorsanız buraya göre filtreleme yapmanız da mümkündür. Ancak bu daha az sonuç çıkmasına da neden olabilir. O nedenle ilçeyi boş bırakmanızı tavsiye edeceğim.

İlde yaşamıyorsanız da işveren kişiler size kargo ile paketleri adresinize yollama kararı alabilir. Siz de aynı şekilde onlara geri yollayabilirsiniz.

Başvuru için de sadece ilginizi çeken duyuruya tıklamanız gerekir. Ardından müracaat edebilmek için ne yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Ayrıca İŞKUR evde paketleme başvuru formu ile başvuruda bulunabilirsiniz. Yazıyı tıklayıp, detayları görebilirsiniz. İŞKUR evde paketleme başvuru formu nasıl doldurulur? Sizlere anlattım.

Sahibinden.com evde paketleme işi için ilanları da kontrol edebilirsiniz.

Hangi İllerden İŞKUR Paketleme İşi Alınıyor?

işkur evde paketleme
işkur evde paketleme iş başvuru

Hangi şehirlerden İŞKUR paketleme işi alabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Sizlere iyi bir haberim var! Evde paketleme işi Konya İstanbul, Adana, Isparta, Antalya, İzmir, Tokat, Kayseri, Yozgat fark etmeksizin her yerden yapabileceğiniz bir iş.

İŞKUR’a üye olduktan sonra il ilanları için aramalarınızı kendi şehriniz üzerinden gerçekleştirin. Böylece kendi şehrinizdeki eve iş veren firmalar için başvuruda bulunabilirsiniz. Burada sizlere bulunacağım uyarı ise her zaman İŞKUR evde paketleme iş ilanları mevcut olmuyor.

İş ilanları düzenli olarak güncellendiği için kimi zaman ilan açılmamış olabilir. Bu yüzden düzenli olarak iş ilanı takibi yapmanızda yarar var. Evde ek iş arayanların sayısı fazla olduğu için bu ilanları kontrol ediyor olmanız lazım. Bu da benden size bir ipucu!

Sonuç:

Sizlere İŞKUR evde paketleme için bilmeniz gerekenleri sıraladım. Aklınıza takılan bir soru varsa aşağıya yorum bırakın, cevaplayayım! Daha fazla evde para kazanma yolu arıyorsanız EVDE EK İŞ yazı kategorisine göz atmaya ne dersiniz? Evden para kazanmak için size rehber olmaya devam ediyorum…

YORUMLAR

 1. Nuray Dereci dedi ki:

  Merhaba bende günlerdir forum dolduruyorum hiç bir kimse bakmıyor evde paketleme işi yapmak istiyorum okurun sayfasında bana göre bir iş yok nuray dereci

 2. Meltem bezgin dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var

 3. Damyana Panzehir dedi ki:

  Ev paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Mehmet Ali sağlam dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 4. Perihan Bektaş dedi ki:

  Paketleme iş istiyorum Zeytinburnu oturuyorum

  1. Fatma dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var Allah aşkına lütfen

 5. Z.Bengü Sevinç dedi ki:

  Fethiye-Muğlada yaşıyorum
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 6. Hülya dedi ki:

  Evde paketleme isi arıyorum yardımcı oluraaniz çok sevinirim ihtiyacım var

 7. Şukran alkan dedi ki:

  Sabun paket isi yapmak istiyorum nasil basvuru yapacagim

 8. Burcu ince dedi ki:

  Ev de paketleme işi yapmak istiyorum

1 2 3 7