İŞKUR Evlere Ek İş Veriyor Mu? 2022 İçin EN GÜNCEL Bilgiler!

06.01.2022
İŞKUR Evlere Ek İş Veriyor Mu? 2022 İçin EN GÜNCEL Bilgiler!

Devlet kurumu olan Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ile evden çalışarak para kazanmak hakkında son zamanlarda çok fazla soru var. İŞKUR evlere ek iş veriyor mu? İŞKUR aracılığıyla evlere iş veren firmalar ile çalışma mümkün!


Peki İŞKUR evde ek iş fırsatları için ne yapmak gerek? Hepsinin detaylarını sizlere aktaracağım. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin sayısı yadsınamayacak kadar çoğaldı. İnsanlar boş vakitlerini gelire çevirmek istiyorlar. Bunun için çeşitli yollar var. Evde ne iş yapabilirim? Diye soruyorsanız, sizlere cevap vereceğim. Evde paketleme işi yapanların yorumları için de yanıtlarım olacak.

İŞKUR evde ek iş başvuru formu 2022 için de sizlere gerekli bilgileri vereceğim. Bu sayede yazının sonunda İŞKUR evde iş imkanı için bilmeniz gerekenleri bilerek başvuru gerçekleştirebileceksiniz.

İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Adana, Bursa, Konya, Elazığ, Rize, Trabzon gibi Türkiye’nin dört bir yanından evde ek iş ile çalışabilirsiniz. Özellikle ev hanımlarına iş veren firmalar olduğunun da altını çizmeliyim.

İŞKUR evlere iş hakkında neler bilmek lazım? Hadi detaylara geçelim!


İŞKUR Evlere İş Veriyor mu?

İŞKUR Evlere Ek İş
İŞKUR Evlere Ek İş

Akıllardaki en bariz soru İŞKUR evlere iş veriyor mu? Yukarıda kısaca cevabını versem de kısaca yine değinmem gerekiyor. Bazı firmalar özellikle son yıllarda evde çalışabilecek insanlara gerek duyuyorlar. Evlere iş veren firmalar bir hayli arttı diyebilirim. Bu firmalar da kendileri açısından güvenli olsun diye İŞKUR üzerinden çalışan alıyorlar.

Yani hem iş verenin hem de iş alanın kazançlı çıktığı bir yöntem. Bu mantıkla İŞKUR iş ilanları arasında eve ek iş veren firmalar var. İSKUR evde is imkani ile siz de evinizden çıkmanıza gerek kalmadan para kazanabilirsiniz. İŞKUR evlere ek iş veriyor hakkında akılda soru bırakmadığımıza göre devam edelim…

Mutlaka okuyun: Balon Paketleme İşi Telefon Numarası

İŞKUR Evlere İş Veren Firmalar

İŞKUR Evlere Ek İş
fabrikadan evlere is

İŞKUR evde ek iş fırsatlarından faydalanacaksanız hangi firmalar ile çalışacağınızı bilmek faydalı olabilir. Sıralayacağım firmaların hepsi İŞKUR aracılığı ile her gün iş ilanı açıyor diye bir durum yok.

Aralıklarla çeşitli firmalar ilan açıyor. Sizler için iş ilanı ararken faydalı olması açısından bu firmaları paylaştım. Peki İŞKUR aracılığıyla İŞKUR evlere ek iş veren firmalar hangileri? Bir göz atalım.

 • Plastik fabrikaları
 • Ambalaj Fabrikaları
 • Kimya Sanayi fabrikaları
 • Kıyafet Tekstil Firmaları
 • Düğme imalatı yapan firmalar
 • Boncuk imalatı yapan firmalar
 • Organizasyon firmaları (Düğün, kına, nişan gibi)
 • Hediyelik eşya üreten firmalar
 • Çeyiz dükkanları

Listeye daha birçok sektörden firma eklemek mümkün. Fabrikadan evlere iş veren firmalar da var. Oldukça fazla firmanın İŞKUR aracılığıyla evlere ek iş verdiği biliniyor. Belli başlı firmalar bu şekilde. Peki İŞKUR evlere iş veren firmalar sizlerden hangi işleri yapmanızı bekliyor? Öğrenelim.

İŞKUR Evlere İş Neler Veriyor?

İŞKUR Evlere Ek İş
İŞKUR evlere ek iş veriyor mu?

İŞKUR evlere iş veren firmalar genellikle sizden hangi işleri istiyorlar? Bilmeniz faydalı olabilir. Her ne kadar deneyimli olmak büyük önem taşımasa da işlerin neler olduğunu bilmek sizleri rakiplerinizden ön plana çıkartabilir. Evde paketleme işi için en azından iş modelleri hakkında bilgili olmanız size olumlu geri dönüşler oluşturacaktır. Peki İŞKUR firmaları ile çalışabileceğiniz iş modelleri neler?

 • Davetiye katlama işi
 • Nikah şekeri paketleme işi
 • Kıyafet ütüleme işi
 • Kıyafet paketleme işi
 • Bakliyat paketleme işi
 • Battaniye katlama işi
 • Mandal paketleme işi
 • Maske paketleme işi
 • Kına paketleme işi
 • Karton kutu paketleme işi
 • El işleme işleri
 • Boncuk, teşbih dizme işleri

Yine firmalar kadar çeşitli bir iş modeli listesi mevcut. Özellikle paketleme işleri çok rağbet görüyor diyebilirim. Bu tarz iş modelleri hakkında fikrinizin olması, firmalar için önemlidir. Bu tarz iş ilanları için başvuruda bulunmanız gerekiyor. Buraya kadar işin mutfağından sizlere biraz bahsettim.

İŞKUR evlere ek iş veriyor dedim. Peki İŞKUR evlere iş başvuru formu nasıl dolduruluyor? Artık İŞKUR eve iş için ne yapmanız gerektiğinden bahsedebilirim.

İlgili içerik: İŞKUR Evde Sabun Paketleme Başvurusu

İŞKUR Evde Paketleme İşi

İŞKUR Evlere Ek İş
İŞKUR evde paketleme işi başvuru ekranı

İŞKUR evde paketleme işi hakkında daha detaylı sizlere bilgi vereceğim. En çok sorulan sorulardan birisi olduğu için ve İŞKUR aracılığıyla evde paketleme işi alma olasılığınız yüksek olduğu için… Şöyle yanlış bir anlaşılma var. İŞKUR direkt kendisi sizlere evde paketleme işi vermiyor.

Yani firmalar sizlere evde paketleme işi veriyor. Evde ne iş yapabilirim diye düşünenler İŞKUR iş ilanlarındaki paketleme işlerine başvuruda bulunabilirler. En çok karşılaşacağınız iş modeli olduğu için bu konudan sizlere ayrıca bahsetmek istedim. İŞKUR evlere ek iş için devam edelim!

işkur evde çorap paketleme işi veren firmalar ile de iletişime geçebilirsiniz. Hatta İŞKUR olmasına bile gerek yok. Evlere çorap paketleme işi için yazdığım yazıya göz atabilirsiniz!

İŞKUR Evde Paketleme İş Başvurusu

İŞKUR Evlere Ek İş
İŞKUR evlere iş başvuru formu

İŞKUR evde paketleme işine nasıl başvurulur ? sorusu için sizlere farklı bir başvuru seçeneği olmadığını söylemek istiyorum. Eğer evde paketleme işi için İŞKUR’dan yararlanacaksanız, sizlere aşağıda sunduğum başvuru yöntemini kullanmalısınız.

İşkur evlere iş başvuru formu sayesinde işkur iş ilanlarına erişebileceksiniz. Oradan paketleme işi veren firmalar ilan yayınladıysa, iş başvurusu gerçekleştirebiliyorsunuz. Kısa sürede başvuru işlemlerini halletmek mümkün. Güvenilir evde paketleme işi için İŞKUR’u tercih edebilirsiniz.

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Şartları

İŞKUR Evlere Ek İş
Evde ek iş yapmak için nereye başvurabilirim

İŞKUR evlere ek iş veriyor mu? Artık yanıtını biliyorsunuz. İŞKUR evde iş imkanı için başvuruda bulunmadan önce bazı şartları yerine getirebiliyor olmalısınız. Herhangi bir iş ilanına başvurmadan önce mutlaka bu şartlar için kendinizi sorgulayın.

Diğer türlü işkur evde iş imkanı için fırsatınız bulunmuyor. Merak etmeyin, ağır bir şart söz konusu değil. İŞKUR Evde evlere ek iş başvuru şartları şu şekilde:

• T. C. Vatandaşı olmak
• Görevini sürekli yapabilmesine engel olacak hastalığa sahip olmamak ve bulaşıcı hastalığı bulunmamak.
• Emekli ve malul aylığı almama, öğrenci olmama (açık lise, açık öğretim öğrencileri hariç)
• Reşit olmak
• Yüz kızartıcı suçtan hükümlü bulunmamak
• Güvenlik soruşturması olumlu olmak
• Kamusal haklardan kısıtlama ve yasak yememiş olmak

Temel olarak işkur evde ek iş başvuru formu doldurabilmek için bu şartları yerine getirebilmek gerekiyor.

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu 2022

İŞKUR Evlere Ek İş
İŞKUR evlere iş başvuru formu

Yukarıda sizlere İŞKUR evlere ek iş için hangi sektörden firmalarla ve iş modelleriyle çalışabileceğinden bahsettim. İŞKUR başvuru şartları için de uygunsanız harika! Sizlerde ben bu işleri yaparım, evde ek iş için nereye başvurabilirim ? diye soruyorsanız, yanıt burada!

İŞKUR evde paketleme işine nasıl başvurulur? Evde paketleme işi 2022 için yapmanız gerekenlerden bahsedeceğim. İş kur evde iş imkanı için başvuru formu doldurmanız gerekiyor. İşlem aslında çok basit. İki şekilde işkur evlere iş başvuru formu oldurabiliyorsunuz.

 1. İnternetten, İŞKUR E – Şube üzerinden
 2. Türkiye İş Kurumu Binasından

İŞKUR E – Şube üzerinden başvuruda bulunacaksanız, mutlaka İŞKUR üyeliğinizin olması gerekiyor. Siteden direkt üye olabilirsiniz ya da E – Devlet üzerinden giriş yapabilirsiniz. İŞKUR binasına giderek kayıt olacaksanız da bazı belgeleri tamamlıyor olmalısınız.

Sizlere İŞKUR evde ek iş başvuru formu hakkında yazdığım yazıya davet ediyorum. Burada aşama aşama İŞKUR evde paketleme işi başuru ekranı için yapmanız gerekenleri anlattım. İŞKUR evde iş imkanı için mutlaka okuyun ve vakit kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirin! İŞKUR Evlere Ek İş için kazanca da hadi göz atalım…

İŞKUR Evde İş Kazancı Ne Kadar?

İŞKUR Evlere Ek İş
evde paketleme işi 2022

İşkur evler ek iş için detaylardan bahsettim sizlere. Kısaca kazanç kısmından da bahsetmek istiyorum. İŞKUR evde iş imkanı sayesinde aylık olarak ortalama 4.000 – 6.000 TL arasında kazanmak mümkün. Tabi bu kazanç yaptığınız işin yoğunluğuna göre değişecektir.

Örneğin evde paketleme işi olarak mandal paketleme işi yapıyorsunuz diyelim. Gün içerisinde 200 paketleme yaparak alacağınız kazanç ile 50 paketleme yaparak alacağınız kazanç aynı olmayacaktır. Ancak sonuç itibari ile binlerin üzerinde kazanmak mümkün.

İŞKUR Evde Paketleme İşi Yorumları

İŞKUR evlere ek iş için yazımın sonuna yaklaştım.Evde paketleme işi yapanların yorumları genellikle iyi yönde. Ancak dolandırıcılar çok fazla olduğu için kötü durumlarla karşılaşanlarda var. Örneğin evde ek is ilanları arayan kişiler, evlere iş veriyorum diyenlerle iletişime geçiyorlar. Sonrasında şahıslar onlardan kapora ve kimlik bilgisi isteyebiliyorlar.

Bu konuda sizlere uyarımı yapmış olayım. Evde paketleme işi arttıkça dolandırıcılar da arttı. Gözünüzü dört açmanız gerekiyor. İŞKUR evde paketleme işi yapanlar için dolandırıcılık söz konusu olmuyor. Çünkü zaten İŞKUR aracılığıyla iş alınmış oluyor.

SONUÇ:

Sizlere İŞKUR evlere ek iş fırsatları neler? bahsettim. Gördüğünüz gibi İŞKUR evlere ek iş veriyor. Bunun için sizlerin başvuruda bulunup, iş ilanlarını elinizden geldiğince takip etmeniz gerekiyor. Evde ek iş imkanları sayesinde sizde evinize ekonomik olarak destek olabilirsiniz! Daha fazla evde paketleme işi arıyorsanız, EVDE PAKETLEME İŞLERİ yazı kategorisine hemen göz atabilirsiniz!

YORUMLAR

 1. Herdem bulut dedi ki:

  Bende istiyorum evde paketleme işi

 2. Fatma meryem yesir dedi ki:

  Evde paket işi yapmak istiyorum

 3. Ümran dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum

  1. Ümran dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 4. Nigar Akıllı dedi ki:

  Bende paketleme işi istiyorum. Evimde her türlü paketleme işi olbilir

 5. Senay dedi ki:

  Bizde evde paketleme işi yapmak istiyoruz bize yardimci olursaniz seviniriz

  1. Özcan dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyoruz

 6. Samira Şenocak dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Necla dedi ki:

   Evde ek iş yaptınız mı nasıl süreç ilerlemesi bilgi verir misiniz

 7. Esin dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 8. Merve sahin dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum