Avon Temsilcisi Olmak İçin Şartlar – 3.300 TL ‘ye Varan Kazanç!

01.03.2022
Avon Temsilcisi Olmak İçin Şartlar – 3.300 TL ‘ye Varan Kazanç!

Son dönemde artan maliyetler hepimizin belini büktü. Birçoğumuz, çalışırken ek işlere yönelmeye başladık. Ben de ek iş fırsatlarını araştıranlar için çok merak edilen bir konu hakkındaki detayları aktarmak istiyorum. Yılardır hayatımızda önemli bir yer edinen Avon temsilcisi olmak için şartlar hakkında detayları öğrenmek ve oturduğunuz yerden binlerce lira kazanmak ister misiniz?

Eğer cevabınız evet ise size avon para kazanma yollarını anlatacağım. Avon satış temsilcisi ne kadar kazanır sorusuna cevap bulacağımız bu yazı sayesinde Avon temsilcisi olmak size ek para kazandıracak. Bunun yanı sıra avon üyelik şartları hakkında da detaylı bilgi alabileceksiniz. Üstelik avon üyelik hediyeleri hakkında da tüm bilgileri aktaracağım sizlere. O halde siz de hazırsanız, Avon temsilcisi olmak için şartlar hakkında merak edilen detaylara geçelim….

Avon Hakkında Bilinmeyenler

Avon temsilcisi olmak için şartlar

Avon temsilcisi olmak için şartlar

Avon temsilci kazançları hakkında merak edilen ayrıntılara geçmeden önce sizlere Avon şirketi hakkında detaylar vermek istiyorum. Avon şirketinin kuruluşu gibi bilgiler merakla araştırılıyor. Hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden saç ve cilt  bakım ürünleri, çeşitli makyaj malzemeleri, takı ve aksesuarların satışını yapan avon hakkında bilmediklerimiz neler? Gelin birlikte inceleyelim…

Avon 1886 yılında  David H. McConnell tarafından ABD’de kurulmuş bir şirket. Yıllık cirosu 10 milyar dolar olan şirketin 6 milyondan fazla temsilcisi var. Siz de ek gelir olarak tercih eden ya da bu işi meslek haline getiren avon temsilcilerinden biri olmak ister misiniz? O halde gelin avon temsilciliği olmak için şartlara ve avon üyelik hakkında detaylı bilgilere geçelim…

Avon Temsilcisi Olmak

Avon bugüne kadar dünyanın dört bir yanında milyonlarca kadının para kazanmasını ve kendi işini yapmasını sağladı. Girişimci kadınlar, avon temsilcisi olmak için şartları yerine getirerek tahmininizin çok üzerinde binlerce TL kazandı, kazanmaya da devam ediyor. Ayrıca Avon’un başlattığı Stand4her programı, meme kanseri ve kadına şiddetin önüne geçebilmek adına. 2030 yılına kadar 100 milyon kadının çalışma ve yaşam standartlarının iyileştirilmesi amaçlanıyor.

Siz de böyle bir firmanın temsilcisi olmak isteyebilirsiniz. Temsilciler ürünlerin satışını %50’ye varan kazanç ile ihtiyacı olan kişilere satarak gelir elde eden kişilerdir. Avon temsilcisi olmak gayet kolay ancak avon temsilcisi olmak için şartlar var. Bu şartları yerine getirdiğiniz takdirde avon temsilcisi olmanız ve avon avantajlarından yararlanmanız mümkün. Peki avon temsilcisi olmak için şartlar neler?

Avon Temsilcisi Olma Şartları

Avon Temsilcisi Olmak İçin Şartları

Avon temsilcisi olursanız herhangi bir mesai saati sınırlamanız olmayacak. Siz hangi saatlerde çalışmak isterseniz o zaman çalışırsınız. Kendi işinizin sahibi olduğunuzu düşünün. Bu anlamda kazancınız tamamen sizin elinizde olacak. Avon temsilcisi olmak için şartlar şu şekilde:

  • Avon temsilcisi olmak için ilk şart 18 yaşını doldurmuş olmak. Kadın ya da erkek fark etmeksizin herkes alınıyor ve herhangi bir ücret ödemesi yapılmıyor.
  • Bir diğer şart ise Türkiye ‘de ikamet ediyor olmanız gerekiyor. Ayrıca Türk vatandaşı olarak çalışmak sizin önceliğiniz oluyor. Ancak yabancı uyruklu ve Türkiye’de yaşıyorsanız da Avon Grow ile üye olabilirsiniz.

Avon Grow Uygulaması Nedir?

Avon grow uygulaması, son dönemin avon temsilcileri için teknolojik ve daha kullanışlı bir uygulaması haline geldi. Bu uygulama sayesinde kağıt form doldurmak durumunda kalmadan cep telefonlarınızdan form doldurabilirsiniz. Avon temsilcisi olmak için şartlar arasında bu uygulama da var!

Hem Google Play Store hem de App Store’ dan bu uygulamayı ücretsiz ve kolayca indirebilirsiniz. Avon grow uygulaması sayesinde anında kayıt, anında temsilci no. ve şifre, kayıt takibi, kayıt davet linki gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. 18 yaşından büyük herkes kayıt yapabilir.

Avon Temsilci Kazancı

Avon Temsilcisi Olmak İçin Şartlar

Avon temsilcisi olmak için şartların size uygun olduğuna karar verdiyseniz gelelim ayda ne kadar para kazanacaksınız sorusunun cevabını bulmaya. Artan maliyetlerden dolayı herkes avon temsilci kazancını merak ediyor.

Avon, temsilcilerine %33 ‘e kadar kar marjı sunuyor. Avon para kazanma detaylarını size şu şekilde aktarayım. Size sunacağım tablo tamamen size bağlı. Siz ne kadar çalışırsanız, kazancınız o kadar fazla olur. İşte örnek kazanç tablosu:

 
ÖRNEK SATIŞ TUTARI %30 SATIŞ %33 SATIŞ %25 SATIŞ
500 TL 150 TL 165 TL 125 TL
1.000 TL 300 TL 330 TL 250 TL
10.000 TL 3000 TL 3300 TL 2500 TL

 

Avon Üyelik Hakkında

Avon temsilci olmak için şartlar

Avon temsilci olmak için şartlar

Avon temsilcisi olmak için şartları öğrendik. Avon para kazanma için bilmeniz gereken tüm soruların cevaplarını da aldıysanız gelelim avon üyelik hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulmaya.

Avon üyeliği de avon temsilcisi olmak kadar kolay ve ekstra bir şartları yok. Avon üyesi olmak ve ürünlerinden faydalanmak istiyorsanız, sadece 18 yaşın üzerinde olmanız ve Türkiye’de ikamet ediyor olmanız gerekiyor. Üyelik başvurusu için Avon üyelik formunu doldurmanız gerekiyor. 

Avon üyesi olmak ücretli mi? diye düşünüyorsunuzdur eminim. Ancak endişelenmeyin. Avon üyesi olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Peki Avon üyelik avantajları neler?

Avon Üyelik Avantajları

Avon temsilci olmak için şartlar kadar avon üyelik avantajlarınız neler olacak diye merak ediyorsanız, size madde madde avantajlarını ve avon hediyeleri hakkında bilgileri aktaracağım. Bu avantajları gördüğünüz zaman eminiz siz de avon temsilcisi olmak için şartların kolaylığı kadar avantajlarının da ne kadar cazip olduğunu fark edeceksiniz:

  • Avon üyesi olmaya karar verirseniz, tamamen ücretsiz üye olabilirsiniz. Ayrıca ürünlerde %33 indirim alabilirsiniz.
  • 3580’e KAYITEVET yazarak, tamamen ücretsiz üye olur ve 2 saat içinde kesin dönüş alırsınız. Avon şifrenizi aldıktan ve giriş yaptıktan sonra giriş yaparak alışverişe başlayabilirsiniz.
  • Bunlar dışında avon sizleri kampanya ve hediyelerden de yararlandırıyor. Parfüm, şampuan, yatak örtüleri, saç maşası gibi birçok ürün hediye olarak gelebiliyor.
  • Üstelik sadece bunlarla sınırlı da değil. Hediye almak yerine avon para da tercih etme hakkınız var. Avon para, avon ürünleri içinde rahatça kullanabileceğiniz bir para birimi.
  • Bu avantajların, hediyelerin sahibi olabilmek için temsilci ya da satış lideri olmanız gerekir. 

3. Avon’dan nasıl para kazanılır?

Bu noktada ilk olarak çevrenizi kullanabilirsiniz. Çevrenizden sipariş aldıktan sonra siparişi girip, ürünü alıp müşteriye teslim edin. Ardından ücret ödemesini alın. Katalog’ta yazan paranın indirimli faturasını ödedikten sonra kalan %33 karın tamamı sizin cebinize kalacak.

 

4. Ürünler kaç günde ulaşıyor?

Ürünler yaklaşık 2-3 gün içerisinde temsilcinin eline ulaşıyor. 

 

Bu yazımda evde ek iş imkanı sağlamak isteyen, ya da işim olsun, çalışayım diyenler için Avon temsilcisi olmak için şartları anlattım. Avon para kazanma şartlarının ne kadar az olduğunu görünce siz de avon üyelik almak ya da avon temsilcisi olmak istemişsinizdir. Avon dışında diğer iş imkanları hakkında detayları incelemek isterseniz, Finansko web sitemizdeki evde ek iş imkanlarını da inceleyebilirsiniz.

Avon temsilci olmak için şartlar hakkında aklınıza takılan sorular varsa, sizinle yazının sonundaki YORUM kısmında buluşalım…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.