Evde Yara Bandı Paketleme İşi – 2022 İçin Hemen BAŞVUR!

04.01.2022
Evde Yara Bandı Paketleme İşi – 2022 İçin Hemen BAŞVUR!

Sizlere evde ek iş için evde paketleme iş fırsatlarını sunmaya devam ediyorum. Bu yazıda da sizlere evde Yara Bandı paketleme işi hakkında detaylardan bahsedeceğim. Bu iş fırsatı hakkında bilmeniz gereken her şeyi tek tek sizlere anlattım. Mutlaka hepsini okumanızı öneriyorum!

 Yazının sonunda Böylece Yara Bandı paketleme için başvuruda bulunabileceksiniz. Evde yara bandı paketleme işi telefon numarası için bilgileri de sizlere aktardım.

İstanbul Ankara Antalya Bursa İzmir gibi büyük şehirler gibi Gebze, Düzce Isparta Konya Malatya gibi küçük şehirlerden de evde Yara Bandı paketleme işi yapabileceksiniz.

2022 yılında yara bandı paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçerek, evde para kazanmanın sefasını süre Bileceksiniz. ev hanımları öğrenciler emekli der ek Kazancı ihtiyaç duyan herkesin kolaylıkla yapabileceği bir evde ek iş.

Hadi detayları öğrenmeye başlayalım…

Kimler Yara Bandı Paketleme İşi Yapabilir?

evde yara bandı paketleme işi
evde yara bandı paketleme işi

En başta akıllardaki bir soruyu gidermek istiyorum. Evde yara bandı paketleme işi için büyük bir kriter söz konusu değil. Firmaların bazıları 18 yaşından büyük olmayı yeterli görüyorlar.

Onun dışında herhangi bir eğitim durumu ya da deneyim aranmıyor. Bu yüzden herkesin rahatlıkla yapabileceği bir evde ek iş fırsatı olduğunu belirtmem lazım.

Özellikle ev hanımları için harika bir fırsat olduğunu tartışmaya dahi gerek yok. Ayrıca yukarıda da belirttiğim gibi Türkiye’nin her yerinden bu işi yapabilmeniz mümkün.

Okumak isteyebilirsiniz: Evde Mandal Paketleme

Paketleme İşi Nedir?

yara bandı paketleme işi
yara bandı paketleme işi

 Daha önce bu konu hakkında bir fikriniz yoksa, sizlere kısaca açıklamak istiyorum. Paketleme işleri son yıllarda çok popüler olan bir iş fırsatı oldu. Firmalar bünyelerindeki paketleme işlerini artık evde çalışabilecek durumda olan insanlara veriyorlar.

Böylece kendi bünyelerinde paketleme işçisi çalıştırmak yerine, dışarıya daha uygun maliyetle bu işi yapabilecek, evden çalışabilecek insanlara devrediyorlar. Paketleme işi için birçok fırsat söz konusu…

Bunun için sizlere yazmış olduğum tüm paketleme işleri hakkında yazdığım yazıları evde paketleme işleri yazı kategorisi altında topluyorum. Daha sonra bu kategoriyi inceleyerek farklı İş fırsatlarını değerlendirme şansını yakalayabilirsiniz.

Yara Bandı Paketleme İşi Nasıl Yapılıyor?

evde yara bandı paketleme işi
Evde yara bandı paketleme işi telefon numarası

 Şimdi sizlere ile evde yara bandı paketleme işi hakkında detaylar vereceğim. Bu detayları bilerek firmalara başvurursanız bir sıfır önde olma şansınız vardır. Firmalar her ne kadar deneyim aramasa da işle alakalı insanları tercih etmeye özen gösteriyorlar.

Hiç merak etmeyin çünkü evde Yara Bandı paketleme işi gerçekten çok kolay. Üstelik bu iş için öyle saatlerinizi vermenize hiç gerek yok. Gündük 5-6 saat çalışarak evinizde para kazanabilirsiniz.

 •  Evde yara bandı paketleme işi veren firmalar ile anlaştığınız da gerekli olan tüm malzemeler sizlere verilecektir. Bu malzemeler; büyük rulo yara bandı maket bıçağı, yara bandı kutuları olacak.
 • Malzemeleri aldıktan sonra yapmanız gereken işlem yara bantlarının rulolardan maket bıçağı yardımı ile düz bir şekilde kesebilmek.

Daha farklı bir evde ek işinden de kısaca bahsedeyim. Evde İplik Kesme ve Temizleme İşi ile de para kazanabilirsiniz.

 • Maket bıçağı ile saatler geçireceğiniz için mutlaka korumanıza dikkat etmelisiniz. Evinizde küçük çocuklar varsa onlardan uzak olarak bu iş gerçekleştirmenizi tavsiye ediyorum.
 •  Yara Bandı ruloları için herhangi bir kirlenme söz konusu olamaz. Çalışırken hijyenik bir ortamda çalışmaya özen gösterin ve elinizin temizliğinden emin olun. Mümkünse eldiven bone gibi yardımcı malzemeler kullanabilirsiniz.
 • Düzgünce kestiğiniz yara bantlarının teker teker yara bandı kutularına yerleştirmeniz gerekiyor. Kutular kaçlı ise o kadar adet yara bandı yerleştirmeniz lazım. 10’lu 20’li yara bandı kutuları olabilir bu konu hakkında firma zaten Size gerekli olan bilgileri sağlayacaktır.
 • Kutu yerleştirme işleri bittikten sonra size verilen kolilere, yara bandı kutularını yerleştirmeniz gerekiyor. Bu kadar basit! En son firmanın sizlere verdiği tarihte, paketlenmiş yara bantlarını teslim etmeniz gerekiyor.

Evde Yara Bandı paketleme işi Kazancı

yara bandı paketleme işi
yara bandı paketleme işi İstanbul

Evde yere bandı paketleyerek aylık çok iyi kazançlar elde eden insanların olduğunu belirtmeliyim. Firma ile çalışırken ne kadar paketleme iş yaptığınız çok önemli. Ne kadar maaş alacağınız da buradan belirleniyor. Ortalama olarak günde 7 saatinizi ayırarak 150 adet yara bandı paketleme yapabilirsiniz.

Böyle bir hesaplama yaparsak da aylık 4.000 TL kazanma şansınız var evde Yara Bandı paketleme işi ile Kazancınız katlamak tamamen size bağlı Eğer günlük olarak haftanın her günü çalışıp 89 saat bu işe vakit ayırırsanız, 5000 TL‘den dahi fazla kazanabilirsiniz.

Tabi bu bir evde ek iş olduğu için firmaların sizlere vereceği paketlemeler sınırlı olacaktır. Elbette bu paketleme işleri çok az değil. En az günlük 100-150 paketleme yapmanızı isteyen firmalar olacak. Evde yara bandı paketleme işi için gerçekten vakit ayırmalı ve sabırlı olmalısınız.

İşte bu şekilde iyi kazançlar elde edebilir ve ev ekonomisine destek sağlayabilirsiniz.

 Yara Bandı Paketleme İşi Veren Firmalar

evde yara bandı paketleme işi
evde yara bandı paketleme işi

Gelelim hangi firmalar ile çalışarak evde yere paketleme işi yapabileceğinize. Evde yara bandı paketleme işi veren yerler genellikle kimya sanayi ve ilaç fabrikaları oluyor.

Kimi zaman plastik ambalaj üretimi yapan firmalar da yara bandı paketleme işi verebiliyorlar. Bu firmalar ile çalışabilmeniz için sizlere birkaç yol göstereceğim. Bu yollardan evde yara bandı paketleme işi alabilirsiniz.

 Evde Yara Bandı Paketleme İşi Telefon Numarası

Yara bandı paketleme işi veren firmaların telefon numaraları için uygulayabileceğiniz bir yöntem var. Yöntem çok basit. Yaşadığınız bölgeye ait bir Google araması gerçekleştiriyorsunuz.

Google haritalar kısımda Gebze kime ilaç imalatı yazarak bir arama gerçekleştiriyorsunuz aşağıdaki gibi bir sonuçla karşılaşacaksınız.

Buradaki firmaları arayarak evde yara bandı paketleme işi verip vermediklerini sorabilirsiniz. Ancak belirtmem gereken kısım, burada sonuçlarını gördüğünüz her firma evde paketleme işi görmüyor siz arayıp kendimiz durumu açıklayarak sormalısınız.

Örnek olarak evde yara bandı paketleme işi Gebze telefon numarası için yapacağımız arama şu şekilde.yara bandı paketleme işi İstanbul, yara bandı paketleme işi Gebze için de sizlere sunacağım yöntemlerle işleri alabilirsiniz. 

Evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaraları için tıklayabilirsiniz!

İŞKUR Evde Paketleme

evde yara bandı paketleme işi
evde yara bandı paketleme işi

Yara bandı paketleme işi için bir de diğer yöntem var. Bunun içinde İŞKUR’a üye olmamız gerekiyor. Devlet destekli bir kurum olan İŞKUR sayesinde evlere paketleme işi verilebiliyor.

İŞKUR ile çalışmak çok güvenilir. Devlet tarafından denetlendiği için ödemeler konusunda zarara uğrama şansınız yok. Bana kalırsa, sizlere sunduğum her yolu deneyerek, evde yara bandı paketleme işi için başvuru şansını değerlendirin.

Sizlere konu ile alakalı yazmış olduğum İŞKUR evde paketleme başvuru formu yazısı okuyarak detayları öğrenebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Bu yöntemde sizleri sundurma göre yazımızın sonuna gelebiliriz. Aklınıza takılan soruları aşağıya yorum olarak bırakabilirsiniz… Takipte kalın ve evde para kazanın! 🙂

YORUMLAR

 1. Nurşen dedi ki:

  Bende ev iş yapmak istiyorum Kocaeli darıcada oturuyorum

 2. Elif dedi ki:

  Bütün gün evde boş zamanım oluyor evde paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim mugla Milas da yasıyorum

  1. Feray dedi ki:

   Bende evde çalişmak istiyorum çok ihtiyacım var

 3. Özge dedi ki:

  Bilgi verirmisiniz