Bereket Döner Bayilik Alma 2022 Güncel Detayları

16.02.2022
Bereket Döner Bayilik Alma 2022 Güncel Detayları

Günümüzde kendi işinin patronu olmayı herkes hayal eder. Siz de “kendi işimin patronu olmak istiyorum, bilinen bir firmanın bayiliğini almak istiyorum” diyenlerdenseniz, bugün size yeni bir konuyla geldim. Bereket Döner bayilik alma detayları…

Herkesin severek yediği Bereket Döner’in bayilerinden biri olmak ister misiniz? O zaman size tüm detaylarıyla Bereket Döner franchise almayı anlatacağım… “Kenarımda biraz para var ama ne yapacağımı bilmiyorum” diyorsanız da harika bir fırsat olduğunu belirtmem gerek.

Yazının sonunda Bereket Döner bayilik şartları, franchise bedeli 2022 için tüm bilgileri öğrenmiş olacaksınız. Lafı uzatmadan bilgilere geçiyorum! 🙂

Bereket Döner Hakkında

bereket döner franchise

bereket döner bayilik almak

Bereket Döner bayilik açma kararını almadan önce size biraz Bereket Döner markasından bahsedeceğim. Bunu bilmeniz, kararınız için çok yararlı olabilir.

Bereket Döner 1988 yılında İstanbul Beyoğlu’nda küçük bir dükkanla hizmet vermeye başladı. Bereket Döner’in sahibi Hayrettin Taşkıran, 25 metrelik küçük bir dükkanı kiralayarak bu işe başladı.

Şimdilerde yüzlerce şubesi olduğunu ve bunun için gerçekten çok çalıştıklarını röportajlarında anlatır. Gerçekten de güzel bir başarı hikayesi. Mutlaka Hayrettin Taşkıran’dan bu hikayeyi dinlemenizi öneririm…

Bereket Döner aynı zamanda helal et kesimi ve oldukça steril bir mutfağa sahip.  Türk Gıda Kodeksi belgelerin yanı sıra 2006 yılında aldıkları ISO 22000 Gıda Güvenliği ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgeleri de var. Bu belgeler de aslında ne kadar güvenilir olduklarını bir kez daha gözler önüne seriyor.

Bereket Döner bayilik veriyor mu? Sorusunu soruyorsanız, cevap evet! Bayilik açma fikri, seveni çok olduğu için size ciddi anlamda kazanç sağlayacak.

Peki bayilik açmak için detayları neler? Bereket Döner bayilik şartları nelerdir? Hangi yolları izlemelisiniz? Sizi heyecanda bırakmadan hemen önemli detaylarına geçiyorum….

Bereket Döner Bayilik Fiyatları

Bereket döner bayilik

Bereket döner bayilik ne kadar?

Size Bereket Döner hakkında bilgileri yukarıda kısaca sundum. Şimdi geldik maddi kısma. Yani sizi ilgilendiren en önemli soruya: Bereket döner franchise bedeli 2022’de ne kadar? Bayilik için ne kadar sermaye gerektiği konusu değişkenlik gösterebiliyor. Neden diyecek olursanız, bayilik konseptleri buna en büyük etken.

Hangi konsepti seçeceğinize göre Bereket Döner bayilik fiyatları farklılık gösteriyor. Bunlara göz atacağız. Ayrıca bayilik açmak isterseniz, firma size 3 ay boyunca %50 indirim sunuyor. 😉

Bereket Döner Bayilik Konseptleri

bereket döner franchising

bereket döner bayilik fiyatları

Ancak Bereket döner bayiliği sadece dükkan için vermiyor.

 1. İlk seçenek olarak Bereket Döner durak konsepti var. Bu konsepti 6 metrekarelik taşınabilir karavan konsepti olarak size sunuyor.
 2. Bunu istemezseniz Bereket Döner Express bayiliği seçeneğine göz atabilirsiniz. Bu seçenek 25 ile 40 m² Arası Cadde Üzeri veya AVM Dükkan olarak geçiyor. Bereket Döner Express için son açıklanan miktar 30 Bin TL+ KDV.
 3.  Bereket Döner 80 ile 200 m² Arası dükkan seçeneği de var.
 4. Bu seçenek de size göre değilse son seçenek biraz daha pahalıya mal olabilir. Bereket Döner Since1988 bayiliği almak isterseniz, 100 Bin ile 250 Bin TL arası bir miktarı gözden çıkarmak zorundasınız.

Evet, bu fiyatlar gözünüzü korkutmuş olabilir. Ancak aylık cirosunu okuyunca şaşıracaksınız. Bereket Döner’in aylık cirosu 50 Bin- 500 Bin arasında değişiyor. Yani yatıracağınız parayı geri kazanacağınızı rahatça söyleyebiliriz.

Bu konuda da bir düşünmenizde fayda var. Tabi şu konuda da uyarmam gerekecek. Müşterilerin ilgisini çekmek size kalmış. Yani müşterileri kendi bünyenize çekebildiğiniz takdirde para kazanacaksınız.

Bereket Döner Bayilik Şartları

bereket döner bayilik

Bereket döner bayilik açmak için kazanacağınız ortalama miktarı ve kenarınızda bulundurmanız gereken miktarı yazdım. Bayilik açmak için bir de madalyonun öteki yüzü var; bayilik açma şartları. Peki Bereket Döner bayilik açma şartları nelerdir? Şimdi hiç vakit kaybetmeden sizlere madde madde en günce Bereket döner bayilik açma şartlarını yazacağım. Bereket döner bayilik açmak isteyenler için şartlarını şu şekilde sıralıyor;

 • Bereket döner firmasının en önem verdiği konu açılacak olan bayiliğin yeri ve konumu. Açılacak olan bayilik mutlaka işlek bir caddede ya da bir Alışveriş Merkezinde olmalı. Ayrıca araç sahibi olan müşterilerine göre de park sıkıntısı yaşamayacakları bir konumda olmalı.
 • Kısacası açacağınız dükkan ulaşım ve görünüm açısından kolayda olacak, araç parkına uygun ve rakiplere olması gerektiği mesafede olacak.
 • Cadde Üstünde bir Restoran seçecekseniz en az 80 m2 olmak zorunda. Ya da Alışveriş Merkezinde bir restoran açmaya karar verdiyseniz ortalama 30 m2‘nin altında olmaması gerekiyor.
 • Bereket Döner; bayilik vereceği dükkanın baca, doğalgaz, gibi altyapı ve boru hatlarının titizlikle kontrol edilmesi, herhangi bir sorun varsa onarılmasını bekliyor.
 • Verilecek olan bayiliğe göre yapılacak olan dükkan döşemesinin ve mimarisinin Bereket döner standartlarına göre yapılması en önemli şartları arasında.
 • Bayilik alabilmek için gerekli sermayenin olması gerekiyor. Bu miktarın ne kadar olduğunu yukarıda anlatmıştım. Detayları firmayla iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.

Tüm bu şartlara uyum sağladıktan sonra Kendinizi ve özgeçmişinizi tanıtan Bereket Döner Bayilik başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Başvurunuz gönderildikten kısa bir süre sonra firma yetkilileri sizi yüz yüze görüşmeye çağıracak. Orada vereceğiniz izlenim önemli. Görüşmeniz olumlu geçerse sizinle anlaşma imzalayacaklar.

Gerekli anlaşmalar sağlandıktan sonra firma yetkilileriyle birlikte açacağınız bayi dükkanı hakkında planlama yapacaksınız. Dükkanın açılacağı yerden, mimarisine kadar her ayrıntı için firma yetkilileriyle hareket edeceksiniz. Yukarıda da belirttiğim gibi, dükkanın konumu en önemli etkenlerden biri. Çünkü her ne kadar Bereket döner imzalı bir dükkan açsanız da, müşteri kazanmak sizin elinizde olacak.

Buraya Dikkat!

bereket döner bayilik şartları

bereket döner bayilik şartları

Sizi önemli bir konuda da rahatlatayım. Aranızda ” ben bu konuda hiç bir şey bilmiyorum, ne yapacağım?” diyenler vardır eminim. Bu konuda hiç endişelenmemenizi öneriyorum. Çünkü Bereket Döner, bayilik açmak isteyen kişilerle gerekli konularda anlaşmaya vardığı takdirde bir oryantasyon eğitimi veriyor. Yukarıdaki aşamalardan sonra bayiliğiniz açılıyor.

Yani siz, bayilik konusunda ve Bereket döner ile ilgili konularda tam donanımlı bir hale geliyorsunuz. Üstelik sadece siz değil almış olduğunuz tüm personeller de Bereket dönerin sunduğu bu eğitimlere zorunlu olarak katılacak. Merak etmeyin, kısaca yeter ki kenarınızda gerekli sermaye olsun ve açmaya karar verin diyorlar. ?

Ve tabi siz bayilik açtığınız zaman da sizi yalnız bırakmayacaklar. Buna göre bayiliğinizde ihtiyacınız olan tüm ürünler Bereket döner tarafından tedarik edilecek.

Bereket Döner Bayilik İçin İletişim

bereket döner bayilik başvurusu

bereket döner bayilik başvurusu

Tüm bilgileri edindik ve kararımızı verdiysek gelelim diğer konuya. Bereket Döner’in Türkiye’nin birçok ilinde yüzlerce bayisi bulunuyor. ” Bereket Döner’in bayiliğini açmak istiyorum, Peki, Bereket döner firmasına bayilik başvurusu nasıl yapacağım diyorsanız, yazımın devamını okumaya devam edin… 3 Yol var:

 1. Telefonla görüşme yapmak için 0850 474 09 99 numaralı telefon numarasından Bereket Döner bayilik yetkilisine ulaşabilirsiniz.,
 2. Telefon numarasının yanı sıra, Bereket Döner Bayilik Başvuru Formu ‘a tıklayarak tüm bilgilerinizi eksiksiz doldurduktan sonra başvurunuzu gönderebilirsiniz.
 3. Bir diğer seçenek olarak Bereket Döner firmasının info@bereketdoner.com.tr e-posta adresine bir e-posta gönderebilirsiniz.

Bu 3 seçenekten herhangi birini seçerek Bereket döner firmasıyla iletişime geçebilir, Bereket döner bayilik açma konusunda detaylı tüm desteği alabilirsiniz. Ben bu yazımda size Bereket döner bayilik açmak hakkında tüm detaylı bilgileri yazdım. Tabi eğer isterseniz Bereket döner dışında diğer iş fikirlerimize de göz atabilirsiniz. Siz kıymetli okurlarımızla YORUM kısmında buluşalım…

YORUMLAR

 1. Cihan dedi ki:

  Merhaba ben ingilterede yaşıyorum bu bölgeye şube veriyormusunuz veriyorsanız ederi ne bilgilendirirseniz çok memnun kalırım.