Coffeemania Bayilik 2022 Şartları ve Bedeli!

17.12.2021
Coffeemania Bayilik 2022 Şartları ve Bedeli!

Kahve bayiliği veren firmalar arasında bulunan Coffeemania için başvuruda bulunabilirsiniz. 2022 yılı Coffeemania bayilik şartları ve Coffeemania bayilik maliyeti için yazımı okumaya devam edin!

Bayilik veren firmalar aracılığıyla kendi işinizin patronu olabilir ve birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Bunun için birbirinden farklı sektörlerden bayilik alma şansınız var. Kar marjı yüksek sektörlerden birisi olan kahve sektörünü de mutlaka düşünmek gerek.

coffeemania bayilik
coffeemania bayilik

Coffeemania büyümeye tam gaz devam eden kahve dükkanlarından birisi. Siz de Coffeemania’dan bayilik almayı düşünüyorsanız, yazıyı atlamadan okuyun! Coffeemania bayilik ücreti ve bedeli gibi soruların yanıtlarını öğrenelim…

Coffeemania Firması Hakkında

coffeemania bayilik
coffeemania bayiliği almak

Coffeemania ilk olarak 2009 yılında, İzmir’de kuruldu. İzmir’de yoğun bir ilgi ile karşılaşan firma, sonrasında franchise sistemiyle birlikte Türkiye’nin her yerine bayilik açmaya başladı. Türkiye’de başlayan serüven yurt dışına kadar yayıldı diyebilirim.

65’ten fazla şubesiyle birlikte, hız geçmeden büyümeye devam eden bir firma. Coffeemania’nın yola çıkış hedefi “nitelikli kahve dendiğinde akla gelen ilk marka” cümlesine bağlıydı. Hala bu hedefe bağlı olarak büyümeye devam eden bir marka.

Coffeemania’dan bayilik alarak, ailenin bir üyesi olabilirsiniz. Coffeemania bayilik veriyor mu? diye düşünüyorsanız, cevap gördüğünüz üzere evet!

Coffeemania’nın hazırladığı tanıtım filmini izleyebilirsiniz.

Coffeemania Bayilik Avantajları

Coffeemania Bayilik Avantajları
Coffeemania Bayilik Avantajları

Coffeemania bayilik alma düşünceniz varsa, firmanın avantajlarını öğrenmek istemez misiniz? Coffeemania bayiliği gerçekten bol avantajlı… Bu avantajları şöyle sıralayabilirim.

 • Rekabet içeren bir sektörde prestiji yüksek bir firmanın güvencesiyle çalışma fırsatınız olacak.
 • Eğitim, teknik, teknolojik sistemler konusunda firma şubelerine destek sağlar
 • Potansiyel Coffeemania müşterilerinden faydalanabilirsiniz.
 • Mağaza dekorasyonu konusunda da yine firma şubelerine destek sağlıyor.
 • Reklam, tanıtım, broşür gibi konularda markanın kendisi gerekli çalışmaları yürüyor. Böylece reklam konusunu sizin düşünmesine gerek kalmaz.
 • Menü, değişimler hepsi tarafınıza sağlanıyor.
 • Kendinize en uygun olan mağaza konseptini seçebiliyorsunuz.

Bunlar benim araştırıp bulduğum avantajlar. Eminim firmanın bayiliklerine daha birçok avantaj sağladığı durumlar vardır. Başvuru için iletime geçtiğinizde firma ile tüm detayları zaten görüşüyor olacaksınız.

Biliyorsunuz ki kahve dükkanı markaları çok fazla ve rekabet durumu da yüksek. Bu nedenle sektördeki başarılı firmalar ile çalışmak büyük avantaj sağlıyor. Coffeemania bayilik şartları için uygunsanız, siz de marka ile çalışabilirsiniz.

Kahve sektörü dışında, sermayenizi daha farklı sektörlerde de değerlendirebilirsiniz. Sizler için karlı iş fikirleri için bayilik fırsatlarını yazıyorum. Örneğin Torku Doğrudan market bayiliği hakkında yazmış olduğum yazıyı okuyabilirsiniz.

Coffeemania Mağaza Konseptleri

Coffeemania Mağaza Konseptleri
Coffeemania Mağaza Konseptleri

Coffeemania bayiliği almak istiyorsanız, firmanın bünyesinde bulundurduğu mağaza konseptlerinden bir tanesini seçmeniz gerekiyor. Mağaza konseptlerinin temel farkı; mağaza büyüklüğü, dükkan, ürün yelpazesi. Bazı konseptler daha maliyetliyken, bazıları daha yüksek maliyet gerektiriyor.

Elbette büyük mağaza konseptlerinden birisine sahip olursanız, aylık cironuz da daha yüksek olacaktır. Ancak sermayeniz daha düşükse, küçük konseptleri de deneyebilirsiniz. Mağaza konseptleri şu şekilde:

 • Mazağa Konsepti
 • Bean Konsepti
  • Bean Kiosk: Mağaza büyüklüğü 10 – 12 m2, sıcak ve soğuk içecek, unlu mamul, pasta ve tost ürün yelpazesi ile hizmet veren konsept
  • Bean Shop: Mağaza büyüklüğü 20 – 28 M m2, sıcak ve soğuk içecek, unlu mamul, pasta, tost ürün yelpazesi ile hizmet veren konsept
  • Bean Shop in Shop: Mağaza büyüklüğü 6 m2 sıcak ve soğuk içecek, unlu mamul, pasta, tost ürün yelpazesi ile hizmet veren konsept
  • Bean Station: Mağaza büyüklüğü 1 – 2 m2, sıcak içecek ürünleriyle self servis hizmet verir. Personelsiz çalışır. Mini bir konsepttir.
 • Coffeemania Next: Coffeemania’nın yeni üyesi Coffeemania Next, 3. nesil kahvecilerin sık tercih edeceği bir konsept. Peki neden Coffeemania Next? Görseli okuyun!

Kendi işinizin patronu olmak Coffeemania mağaza konseptlerinden dilediğinizi seçerek ilerleyebilirsiniz.

Karlı Bayilik Fikri: Levent Börek Bayiliği

Coffeemania Coffeemania Kar Marjı Ne Kadar?

Coffeemania
Coffeemania kar marjı

Coffeemania bayilik almak istiyorsanız, ne kadar kazanç elde edeceğinizi öğrenmelisiniz. Belirtmem gereken kısım, aylık Coffeemania kazancı mağaza konseptlerine göre değişir. Ayrıca mağazanın konumu da kazanç kısmını en etkileyen durumlardan.

Ortalama olarak bir kazançtan bahsedecek olursam, aylık brüt olarak 75.000 TL ciro sağlayan bir bayiliğin, net 10.000 TL kazancı olacaktır. Yani tüm maliyetleri çıkardığınızda 10.000 TL gibi bir kazancınız olacak. Hafta sonu yoğunluk sebebiyle, işlek bir konumdaki Coffeemania bayiliğinin daha yüksek kazançlar elde etmesi de mümkün.

Son zamanlarda börekçi dükkanı açmak çok karlı! Bülent Börekçilik franchise fırsatından faydalanabilirsiniz!

Coffeemania Bayilik Ücreti

Coffeemania bayilik maliyeti
Coffeemania bayilik maliyeti

Coffeemania franchise için ne kadar sermaye gerektiğini merak ediyor olmalısınız. Coffeemania bayilik maliyeti için hangi konsepti seçeceğiniz önemli bir konu. Bean mağaza konseptleri daha küçük konseplerden olduğu için ortalama 200.000 TL gibi bir sermaye gereklidir.

Büyü mağaza konsepleri için ise ortalama 500.000 TL sermaye gerekir. Franchise ve bayilik maliyeti için sizlere ancak ortalama sayı sunabiliyorum. Sebebi, birçok değişkenin olması. Bu nedenle firma ile iletişime geçtiğinizde ancak daha net sayıları öğrenirsiniz. Ancak elbette bayilik ücreti için belli bir sermayenizin olması gerektiğini bilin.

Coffeemania Bayilik Şartları

coffeemania bayilik
offeemania Bayilik Şartları

Coffeemania sektörde hızla büyümeye devam eden, prestijli bir marka. Firma bayilik açmak için başvuran girişimcilerin bazı şartları karşılayıp, karşılayamadıklarına mutlaka bakıyor. Şartlara uygunluk gösteren girişimci adaylarla birlikle ilerleyen aşamalara geçiyorlar. Peki Coffeemania bayilik şartları 2022 yılında nasıl? Hemen bakalım…

 • Coffeemania mağaza konseptlerinden birisini seçmek
 • Mağaza konseptine göre gerekli olan sermayeyi karşılayabilmek
 • Firmanın misyon ve vizyonu için uygun olmak
 • Finans ve insan yönetiminde başarılı olmak
 • Girişimci bir ruha sahip olmak
 • %5 royalty için aylık ödeme yapmak

Coffeemania bayilik şartları için sizlere sıralayabileceklerim bunlar. Firma ile ilerleyen aşamalarda şartlar konusunda daha ayrıntılı bilgi sahibi olabileceksiniz.

Popüler Yazı: Getir Bayiliği Almak

Coffeemania Bayilik Başvurusu

Coffeemania franchise almak için internetten kolayca ön başvuru yapabilirsiniz. 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Coffeemania franchising sayfasına gidin ve gerekli bilgileri doldurun.

 • Ad – soyad
 • e – mail adresi
 • telefon numarası
 • bayilik düşünülen şehir
 • notlar

Kısımlarını eksizsiz ve doğru şekilde doldurarak, formu gönder butonuna basın. Sonrasında e – mail adresinizden ya da telefon numaranızdan sizinle iletişim kurulacak. Firma ile gerçekleştireceğiniz ön görüşme olumlu sonuçlandığında, diğer detaylı aşamalara geçilecek.

Ön başvuruda Coffeemania bayilik şartları ve ücreti gibi konularda daha güncel bilgileri de alabilirsiniz. Ön başvuru yapmaktan çekinmeyin.

Coffeemania İletişim

Coffeemania bayilik hakkında aklınızdaki soruları, firma ile iletişime geçerek direkt öğrenebilirsiniz. Coffeemania iletişim adresleri:

Adres: Umurbey Mahallesi,1501 Sokak No: 2 / A, Alsancak / İZMİR

Telefon numarası: +90 232 422 19 32
Faks: +90 232 422 19 31

E- mail: info@coffeemania.com
Web sitesi: coffeemania.com

Sermayenizi daha farklı şekilde değerlendirmeyi düşünürseniz, GİRİŞİMCİLİK yazı kategorimi inceleyin! Her geçen gün çeşitli sektörlerden bayilikler hakkında bilgi vermeye devam edeceğim. Takipte kalın ve karlı iş fikirleri hakkında detaylı bilgileri öğrenin…

Kafanıza takılan soruları aşağıya yorum atabilirsiniz. Sizlere hemen dönüş yapacağım.

YORUMLAR

 1. ORHAN dedi ki:

  KONSEPT BAYİLİK ÜCRETLERİ AYRI AYRI MI HESAPLANIYOR ACABA