Domino’s Bayilik Alma Güncel Detayları 2022

21.02.2022
Domino’s Bayilik Alma Güncel Detayları 2022

Hem Türkiye’de hem de tüm dünyada milyonlarca insanın severek tükettiği pizza markalarından biri olan Domino’s Pizza 50’den fazla yıldır hayatımızda. Bu kadar sevilen pizzalar yapan bir markanın bayilerinden biri olup herkes gibi siz de kazancınızı katlamak ister misiniz? Domino’s Pizza franchise ile bu mümkün!

Size bu yazıda Domino’s Pizza bayilik hakkında tüm merak ettiğiniz detayları aktaracağım. 🙂

Sermayenizle ne iş yapmak istediğinizi düşünüyorsanız ve Domino’s Pizza gibi dünyada tanınan bir markanın bayiliğini almayı düşünüyorsanız, Domino’s bayilik almak için neler gerek? Domino’s Pizza bayilik bedeli ne kadar? gibi sorular hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri öğreneceksiniz.

Kendi işinizin sahibi olmak istiyorsanız hadi detaylara geçelim…

Domino’s Pizza Hakkında!

Dominos pizza bayilik alma hakkında detaylara geçmeden önce size Dominos pizza hakkında bazı bilgiler vermek isterim.  Dominos Pizza’nın kurucusu İtalya asıllı işletmeci Dominick DiVarti, 1963 yılında kendi adında bir dükkan açıyor. Ardından Tom Monaghan, 1960’lı yıllarda Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bu dükkanın adını satın alıyor.

Dominick Pizza’nın büyümeye başladığını gören ilk sahibi adını vermek istemiyor. Ardından servis personeli Jim Kennedy Domino’s adını buluyor. Bu sayede Dominick adı değişiyor. Böylece Domino’s Pizza bugünkü şeklini almaya başlıyor.

Dünyanın dört bir yanında binlerce şubesi ve bayisi olan Domino’s pizza yılda binlerce lira kazanırken, neden siz o bayilerden biri olmayasınız. ” Peki ama nasıl olacak?” diyorsunuz eminim. İşte Domino’s bayilik alma ile ilgili yapmanız ve bilmeniz gereken detaylara geçelim…

Domino’s Bayilik Alma Şartları

Domino's bayilik

dominos pizza bayilik şartları

Dünya çapında bilinen bir markanın bayiliğini almak için belli şartları da yerine getirmeniz gerekiyor. Ama işin sonunda hem kendi işinizin patronu olacaksınız, hem de bilinen bir markanın bayiliklerinden birini alacaksınız. Domino’s bayilik almak isteyen kişilere belli şartlar sunuyor.

Dominos pizza bayilik şartları;

 • Domino’s bayilik alma için bulacağınız dükkan iskanlı ve en az 80 m2, en çok 150 m2 olması gerekiyor. Dükkanınız ana caddede üzerinde veya kesişen ara caddede olursa daha çok insan görür ve ulaşımı daha kolay olur.
 • Dükkanın ön cephesi minimum 5 metre ve üzeri olması gerekir. Tavan yüksekliği 2.70 metre ve üzeri olmalı ve tercihen köşe dükkan olması gerekir. Bu şart da aynı şekilde dükkanınızın görünürlüğünü arttırır.
 • Domino’s bayilik alan kişinin minimum olarak %51 hisse ortaya koymasını ister.
 • Bayilik alacak kişi zaman ve enerjisini bayiliğe vermeli.
 • Fiziksel olarak gerekli ekipmanlara ve yeterliliğe sahip olunması gerekir.
 • Yöneticilik vasfının olması bayilik açmak için önemlidir.
 • Yeni fikirler üretilmesi ve markanın daha üst seviyeye çıkarılabilecek yeteneklerin var olması istenen şartlar arasındadır.
 • Dükkan kendinden bacalı olmalıdır. Veya binadan baca yapılması ile ilgili muvaffaktın alınması, mutfakta yapılacak pişirme işleri açısından gerekiyor.
 • Sevkiyat aracı için uygun bir alanın olması ve servise çıkacak motor park yerinin olması gerekmektedir.

Domino’s Bayilik Alma Adımları

domino's bayilik

dominos pizza franchise

Domino’s pizza gibi pizza alanında ünlü bir markanın bayiliğini almaya karar verdik ve yukarıdaki şartlara da tam olarak uyacağımızı düşünüyorsak gelelim bayilik almak için atılacak adımlara. Kenarınızda bayilik almak için gerekli sermayeniz var ve istenilen dükkanı da bulduysanız, Domino’s Pizza firması sizinle bayilik için şu adımları atacak;

 1. İlk önce bayilik almak için başvurunuzu iletişim adreslerinden tamamlayın. (Aşağıda adresleri sundum.)
 2. Başvurunuz ulaştıktan sonra olumlu karşılanırsa, firma sizi genel bir görüşme için merkeze davet eder.
 3. Daha sonra bayilik almak için başvuran adaylar açacakları dükkan çevresinde detaylı bir fizibilite çalışması yapar ve bunu kurula sunar.
 4. Bu işlemleri tamamladıktan sonra Domino’s eğitim koçları eşliğinde size ve 1 Asistan Müdür, 2 Vardiya Müdürü, 4 Mutfakçı, 8 Motorcunuza detaylı bir eğitim verecek. Bu teorik ve pratik eğitim sizin bu alanda gelişmenizi sağlayacak.
 5. Ön protokol ve eğitim için de bir ücret ödemeniz gerekecek.
 6. Kiralanan dükkana Domino’s Pizza standartlarına uyacak şekilde döşeme yapılır.
 7. Ardından Domino’s Pizza bayiliğinizin açılışı yapılır.

Domino’s Pizza Bayilik Ne Kadar?

Bu denli dünya çapında bilinen ve çok getirisi olan markanın maliyeti ve bayilik almak için bir ücreti var. Domino’s bayilik bedeli ne kadar? Hemen bu soruya da açıklık getireyim.

 • Domino’s pizza İsim hakkı
 • Dekorasyon,
 • Mutfak ekipmanları,
 • Dükkan için gerekli olan eşyalar,
 • Çalışanların giydikleri giysiler dahil

Domino’s Pizza bayilik bedeli 250 Bin ile 270 Bin TL arasında değişiyor. Domino’s bayilik fiyatı sizin tutacağınız dükkana göre değişiklik gösterebilir.

Dominos Pizza Bayilik Kazancı

85 ülkeye hizmet veren ve Türkiye’de 500’den fazla bayiliğe sahip olan Domino’s bayiliği alırsanız gelelim en güze kısma; ne kadar kazanacaksınız? sorusunun cevabına…

Domino’s bayilik aldığınız zaman ilk olarak günde 4.000 TL ciro ile başlarsınız. Bu sayede aylık kar marjınızı 120 Bin TL olacaktır. Ancak her iş gibi bu işin de hemen atak yapmasını beklemek hata olur. Zamanla büyüyeceğinizden ve daha çok kazanacağınızdan şüpheniz olmasın.

Domino’s Pizza 2022 Güncel Fiyatları

dominos pizza franchise

dominos pizza franchise

CAZİP PİZZALAR
Süperos
Sucuksever
Klasik
Margarita
Küçük Boy Pizza: 41,99 TL
Orta Boy Pizza: 82,99 TL
Büyük Boy Pizza: 101,99 TL
ÖZEL PİZZALAR
Sosyal Pizza
Vegi Pizza
Fit Fresh Pizza
Tavuklu Pizza
Ballı Hardal Soslu Tavuklu
Küçük Boy Pizza: 45,99 TL
Orta Boy Pizza: 86,99 TL
Büyük Boy Pizza: 105,99 TL
BOL MALZEME PİZZALAR
Bol Malzemos Pizza
Dopdolu Extra Pizza
Extravaganzza Pizza
Karışık Pizza
Et Dönerli
Italiano
Küçük Boy Pizza: 49,99 TL
Orta Boy Pizza: 90,99 TL
Büyük Boy Pizza: 109,99 TL
GURME PİZZALAR
Mangal Sucuklu Pizza
Pastırma Sucuklu Pizza
Konyalım Pizza
New York Pizza
Dört Peynirli Pizza
Callypso Pizza
Etli Mangal Pizza
Küçük Boy Pizza: 53,99 TL
Orta Boy Pizza: 94,99 TL
Büyük Boy Pizza: 113,99 TL

Uyarı!

 • Bu noktada sizi uyarmam gerek. Kar marjınızı arttırmak tamamen size bağlı olacak. Domino’s bayilikleri 10:00 ile 11:00 arasında açılır, 02:00 ile 03 :00 kapanır.
 • Uzun çalışma saatleri süresi boyunca müşterilerin ilgisini çekmek ve kazanç elde etmek size ve dükkanınızın konumuna bağlı olacak. O yüzden Domino’s bayilik verirken dükkanın konumundan mimarisine kadar çok önem veriyor.
 • Ve tabi bir diğer önemli konu da hijyen konusu. Hijyen kurallarına uymazsanız müşterileriniz her ne kadar Domino’s Pizzalarını severek yese de dükkanınıza uğramak istemez, bu da sizin müşteri kaybetmenize sebep olur. Bu uyarıları kar elde edebilmek için mutlaka dikkate alın.?

Domino’s Pizza Bayilik İletişim

domino's bayilik

dominos pizza bayilik almak

Domino’s Pizza bayiliği almaya karar verdiyseniz, nereye nasıl başvuracağınız hakkında detaylı bilgileri aktarmak istiyorum. Domino’s bayilik için;

 • Mail yoluyla ulaşmak için frsatis@dominospizza.com.tr e-posta adresine bayilik hakkında başvurunuzu iletebilir detaylı bilgileri gönderebilirsiniz.
 • Mail yerine Domino’s Bayilik Formu doldurarak, size geri dönüş sağlamalarını isteyebilirsiniz.
 • Bu ikisini de tercih etmezseniz Domino’s 0850 755 33 22 Müşteri Hizmetlerini arayarak telefonda görüşebilirsiniz.

Bu üçünden birini yaparak Domino’s pizza bayilik başvurusu için ilk adımı atmış olursunuz. Bu iş fikri sayesinde hem kendi işinizin patronu olursunuz, hem de Domino’s gibi ünlü bir markanın bayiliğini alarak yatırmış olduğunuz paranızı katlamış olursunuz.

Ancak yine de Domino’s bayilik dışında başka fırsatları da değerlendirmeyi düşünürseniz, iş fikirleri ile ilgili diğer yazılarımızı okuyabilir, konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz…?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.