Evde Kalem Paketleme – AYLIK 12.000 TL KAZANÇ FIRSATI!

Evde Kalem Paketleme – AYLIK 12.000 TL KAZANÇ FIRSATI!

Evden para kazanmak isteyenler için son dönemlerde paketleme işleri çok popüler hale geldi. Okuyacağınız yazıda da evde kalem paketleme işinden bahsedeceğim.

Ekonomik şartlar, kişisel şartlar derken insanlar evlerden yapabilecekleri işler arıyorlar. Eve iş veren firmalar ile çalışarak siz de evinizden çıkmadan para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde yapabileceğiniz paketleme işlerinden birisi de evde kalem işi. Birçok kalemin paketleme işlemleri insan eliyle gerçekleştiriliyor. Firmalar ise bünyelerinde paketleme işçisi barındırmaktan daha avantajlı olduğu için evde çalışabilecek insanlarla anlaşıyorlar. Sizin de evde boş vaktiniz varsa, evde tükenmez kalem paketleme işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

2023 evde kalem paketleme işi telefon numarası, firmalar, kazanç gibi detaylı bilgileri öğrenmek için yazıyı okumaya devam edin!

Kalem Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

evde kalem paketleme
evde kalem paketleme işi nasıl yapılır ?

Sizlere ilk başta evde kalem paketleme işi nasıl gerçekleştirilir? Bahsedeceğim… Böylece iş hakkında bilgi sahibi olarak firmalara başvuruda bulunabilirsiniz. Firmalara işi bildiğinizi bilerek başvurursanız, sizler için daha iyi olabilir. Firmaya sizden başka adaylarda başvurmuş olabilir. Deneyim sahibi olmak zorunda değilsiniz ancak fikir sahibi olmanız önemli!

 • Firmayla anlaştıktan sonra paketleme için gerekli olan tüm malzemeler sizlere veriliyor. Ardından işe koyuluyorsunuz.
 • Paketleme için sizlere parçalar halinde kalemler verilecektir. Bunlar tükenmez kalem montajı da olabilir uçlu kalem de… Kalemler için montaj ve paketleme işlemleri farklılık gösterebiliyor.
 • Örneğin tükenmez kalem genel olarak üç parçadan oluyor. Kalemin iç kısmı, dış kısmı ve uç kısmı. Bunun montajını nasıl yapacağınız konusunda en başta bilgilendiriliyorsunuz.
 • Kalemleri renklerine, modellerine göre birleştirdikten sonra gerekiyorsa ambalajlamasını yapıyorsunuz. Bazı kalemlerin paketleri ya da kutuları olacak. Onları sayılarına göre yerleştirmelisiniz.
 • Kutuladığınız, paketlediğiniz kalemleri firmanın söylediği tarihte teslim etmelisiniz. Teslim tarihine dikkat edin. Aksi taktirde firma sizinle tekrar çalışmak istemeyebilir.
 • İşinizi ciddiye almalısınız. Bu sayede düzenli olarak firma ile çalışabilirsiniz. Böylelikle sürekli olarak firma aramayla uğraşmazsınız.

Daha farklı bir paketleme işi isterseniz, evde nikah şekeri paketleme işi yazısına göz atabilirsiniz.

Evde Kalem Paketlemeyle 12.000 TL Kazanın!

evde kalem paketleme
evde kalem işi kaç para

Evde kalem montaj ve paketleme işlemlerini gerçekleştireren ayda 10.000 TL kazanabilmek mümkün. Tabi çalışacağınız firma ve paketleyeceğiniz kalem sayısına göre kazanç değişiklik gösterir. 10’lu paketler için ortalama 3 TL ödeme alırsınız. Sizlere şöyle bir örnek kazanç tablosu sunayım:

Paketleme SayısıKazanç
100 paketleme300 TL
150 paketleme 450 TL
200 paketleme 600 TL
300 paketleme 900 TL

200 paketleme yaparak 600 TL kazanabiliyorsunuz. Firma ile 20 gün anlaştınız diyelim, ay sonunda 12 bin TL‘nin üzerinde kazanabiliyorsunuz.

Tabi bazı firmalar sizle haftalık olarak çalışmak isteyebilirler. Kazancınızı genellikle paketlemeleri teslim ettikten sonra alabiliyorsunuz.

Benden size bir ipucu! Eğer firma sizlere fazla paketleme işi sağlayabilirse, küçük bir ekip kurarak daha fazla paketleme işi yapabilirsiniz. Komşularınızla, eşinizle iş yaparak kazancınızı katlayabilirsiniz.

Antalya evde paketleme işi telefon numaraları için tıklayın!

Evde Kalem Montaj İşi Yorumları

evde kalem paketleme
evde kalem montaj işi yorumları

Kalem montaj ve paketleme işi yapanların yorumları çok fazla merak ediliyor. Evde kalem montaj işi yorumları genellikle olumlu ve olumsuz olarak ayrılıyor. Doğru firmalara erişemeyen insanlar, kalem montaj ve paketleme işi bulamıyorlar.

Sizlere aşağıda anlatacağım yöntemler ile kalem paketleme işi veren firmalarla görüşebileceksiniz. Burada önemli olan kısım gözlerinizi dört açmak. Sebebi, evden çalışmak isteyenlerin sayısı arttıkça dolandırıcıların da bunu fırsat bilmesi.

Dikkatli olun! Evde kalem işi verilir diyerek sizden ön ödeme, malzemeler için ödeme talep edenlere inanmayın. Firmalar sizden böyle bir şey isteyemezler. TC kimlik numaranızı, detaylı banka bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın!

Buna da göz atın: Balon paketleme işi telefon numarası

Evde Kalem Paketleme İşi Veren Firmalar

evde kalem paketleme
evde kalem paketleme işi veren firmalar

Bu evde ek iş fırsatından yararlanabilmek için firmalar ile anlaşabilmek gerektiğini anlamışsınızdır. Belki de en çaba göstermeniz gereken kısım, firmaları bulmak olacak. Merak etmeyin, ben sizlere firmalara ulaşabilmeniz için çeşitli gerçek yöntemler sunacağım. Bahsedeceğim yöntemlerin hepsini uygulayarak, kısa süre içerisinde evden para kazanabilirsiniz.

Peki evde kalem paketleme işi veren firmalar hangileri? Firmalar genellikle kırtasiye ürün imalatı yapan firmalar oluyor. Örneğin kalem imalatı gerçekleştiren markalar… Kalem imalatı için arama yaptığımızda çok sonuçla karşılaşamıyorsunuz. Ancak kırtasiye ürünleri için bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdi bunun için detaylara geçeceğim ve nasıl arama yapmanız gerektiğini anlatacağım. Evde kalem paketleme işi veren firmaları bulmak için aşamaları iyice okuyun ve diğer yöntemlere de göz atın.

Evde Kalem Paketleme İşi Telefon Numarası

evde kalem paketleme işi iletişim
evde kalem paketleme işi iletişim

Sizlere evde kalem paketleme işi telefon numarası nasıl bulunur? Anlatacağım. Firmalara iletişim adreslerinden erişebileceksiniz.

Mesela İstanbul’da yaşadığımızı farz ederek bir arama gerçekleştirelim.

 • Google arama motorunu açtım ve İstanbul yazdım (yaşadığınız şehri yazın).
 • Ardından kırtasiye imalat diye bir arama gerçekleştirip, “Haritalar” kısmına bastım.
 • Karşıma birçok firmanın ve iletişim adresinin bulunduğu bir sayfa çıktı.

Sol tarafta firmaların iletişim adresleri burada yer alıyor. Adreslerine giderek ya da arayarak iletişim kurabilirsiniz. Arama sonuçlarında karşılaştığınız her firma evde kalem işi vermiyor olabilir. Burada durumu sizin açıklamanız gerekiyor… Kim bilir belki firmayı bile ikna edebilirsiniz.

Kalem Paketleme İş İlanları

Evde kalem paketleme işi iletişim için sizlere izlemeniz gereken en etkili yoldan bahsettim. Şimdi bu tarz iş ilanlarını nasıl bulabileceğinizden bahsedeceğim.

Evde kalem paketleme işi için diğer bir yöntem Facebook evde ek iş gruplarına üye olmak. Gruplarda kimi zaman evde paketleme işi için ilanlar yayınlanabiliyor. Ancak yukarıda dikkat çektiğim kısmı unutmayın. Sizden para isteyenlere inanmayın.

Firmalardan bazıları İŞKUR üzerinden evde paketleme işleri verebiliyor. Bunun için sizlere yazdığım İŞKUR evlere ek iş yazısına bir göz atabilirsiniz.

İlgili yazı: Eve paketleme işi veren firmalar iletişim numaraları

Hangi Şehirlerde Kalem Paketleme İşi Var?

evde kalem paketleme
evde tükenmez kalem paketleme işi

Evde kalem paketleme işi yapmak istiyorsanız, hangi şehirde olmak gerekiyor? Bunun için belli bir sınırlama yok. Türkiye’nin her noktasında evde tükenmez kalem paketleme işi gerçekleştirebilirsiniz. Tabi ki İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerde firmaların yoğunluğundan dolayı iş almak daha kolay olabilir.

Büyük şehirlerden değilseniz, ,Sivas, Konya, Adana, Şanlıurfa, Mersin, Isparta gibi daha küçük şehirlerden de bu işi yapabilirsiniz. Sadece firma ararken biraz daha çaba sarf etmeniz gerekebilir. Bu Konuda dikkatli olduğunuz sürece bir sorun yok!

Ev hanımları, öğrenciler ve emekliler başta olmak üzere, evde ek iş yapmak isteyen herkesin faydalanabileceği bir fırsat. Daha fazla EVDE PAKETLEME İŞİ için yazı kategorisine göz atın! Kendinize göre mutlaka bir paketleme işi bulacaksınız!

YORUMLAR

 1. Figen dedi ki:

  Paketleme yapmak istiyorum

 2. Semanur dedi ki:

  Eve iş istiyorum

 3. Ebubekir Morkoç dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 4. Gamze dedi ki:

  Merhabalar bursa dikkaldirimda ikamet etmekteyim evde paketleme isi istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 5. hacire dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum nasıl başvurabilirim

 6. esen dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Hatice ersoy dedi ki:

   Evde paketleme isi ariyorum

 7. Sahirehassani dedi ki:

  Benim maddi durumumda sıktılar var ve bu işe ihtiyacım var

1 2 3 7