Komagene Bayilik Almak! 2022 Komagene Bayilik Detayları

16.02.2022
Komagene Bayilik Almak! 2022 Komagene Bayilik Detayları

Kendi işinizin patronu olmak ister misiniz? Eminim herkesin hayali kendi işinin sahibi olmaktır. Ancak artan maliyetler göz önüne alındığında bu soruya “evet!” demek çok zor oluyor. Peki size düşük bir bütçeyle kendi işiniz için çalışmaya başlayacağınızı söylesem? Durun durun! Yok artık dediğinizi duyuyorum.

Bu yazının sonunda haklı olduğumu göreceksiniz. Sizi Komagene bayilik alma ile tanıştıracağım. Hiç vakit kaybetmeden anlatmaya geçelim.

Size bu yazımda Komagene Çiğ Köfte bayilik alma şartları hakkında tüm detayları anlatacağım. Komagene bayilik fiyatı 2022 yılında ne kadar? Kar marjı kadar?  her konuya hakim olacaksınız. Komagene Çiğ Köfte bayilik başvurusu için işte başlıyorum… 🙂

Komagene Çiğ Köfte

Komagene bayilik

komagene bayilik alma

Komagene çiğ köftesinin bayiliğini almadan önce Komagene çiğ köfte firmasına dair bilgilerden kısaca size bahsetmek istiyorum. 2005 yılında ilk şubesini açtıktan sonra 16 yıl boyunca binlerce şubesiyle Türkiye’nin dört bir yanında adından sıkça söz ettirdi. Komagene, Murat Sivrikaya, Çetin Tekdemir ve Mevlüt Ceyhun Tekdemir’e ait köklü bir çiğ köfte firmasıdır. Adını Kommagene Uygarlığından alan firma, şimdilerde bayiilik vermeye başladı.

Biliyorsunuz, Sağlık Bakanlığı etli çiğ köfteyi hijyen sebebiyle ülkemizde yasakladı Bu sebeple Komagene dahil birçok çiğ köfte firması etsiz acılı yada acısız çiğ köfte satışı yapıyor. Talep çok olunca adım başı Komagene çiğ köfte dükkanı görmeye başladık ve müşterilere yetişmekte zorlanıyorlar. Neden bu dükkanlardan biri sizin olmasın?

Komagene Bayilik Fiyatı Nedir?

Komagene çiğ köfte bayilik ücreti

Komagene çiğ köfte bayilik ücreti

Komagene bayilik almak için için Komagene bayilik ücreti 2022 yılında ne kadar? Bilmeniz gerek… Öncelikle şunu belirtmem gerek. Bayilikler için harcanan ücret değişkenlik gösterebiliyor. Çünkü dükkanın konumu, büyüklüğü gibi değişkenler söz konusu. Ancak ortalama olarak bir fiyattan tabi ki bahsetmeliyim.

Komagene Çiğ Köfte bayilik için ortalama olarak 35.000 TL sermayeye gerek var.  Çiğ köfte bayilik fiyatları genelde bu civarda. Bunun hakkında en doğru bilgiyi, firma ile iletişime geçtikten sonra alacaksınız.   Firma sizleri bilgilendirecek. Komagene franchise bedeli ne kadar? Artık biliyorsunuz… Şimdi Komagene bayilik 2022 kazancından da söz edebilir değil mi? 🙂

Komagene Kar Marjı 2022

Komagene bayilik almaya karar verdikten sonra en merak edeceğiniz konu eminim ki kazanç… Sizi daha fazla merakta bırakmadan anlatayım. Bildiğimiz ve gördüğümüz kadarıyla Komagene’nin kar marjı oldukça yüksek. Ve bu kazanca sahip olmanız için çok yüksek bir birikiminiz olmasına da gerek yok.

Bir bayi ortalama diğer giderler dışında ortalama 10 bin TL kar elde ediyor.Ayda cebinize 10 bin TL koymak istemez misiniz? Komagene ” düşük bir bütçem ve çok az bir bilgim var.” diyenler için ücretsiz danışmanlık hizmeti de sağlıyor.

Komagene Bayilik Alma Şartları

komagene bayilik şartları

Komagene çiğ köfte bayilik alma şartları

Komagene bayiliği almak için tabii bazı şartları bulunuyor. Ancak bu şartlar sizi zorlayacak şartlar değil. Az sonra madde madde sıraladığım zaman beni daha iyi anlayacaksanız. Hemen şartlar için detaylara geçiyorum; Komagene bayilik almanın 2022 yılı itibariyle şartlarını şöyle güncelledi;

 • Komagene resmi internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurup iletin
 • Girişimciye gönderilen şartlar karşılandıktan sonra girişimciden bayilik alacağı yer için detaylı bilgi isteniyor. Tüm bilgileri eksiksiz verin.
 • Mutlaka açacağınız yerle alakalı çok iyi bir analiz yapın. Zira satış getirisi yüksek olan yerlerde daha çok para kazanabilirsiniz. Mutlaka cadde ya da işlek bir sokak üzerinde bir dükkan seçimi yapmalısınız.
 • Tabii en az kenarınızda 35.000 TL olması gerekiyor. bunun 20.000 TL’sini Komagene isim hakkı olarak alır.
 • Ayrıca kredi puanı iyi olan adaylara bayilik veriliyor. Bunun için kredi notunuzun yüksek olması büyük bir avantaj olacaktır. Çünkü ileri zamanlarda eğer kenarınızda ekstra paranız yoksa kredi çekmek zorunda kalabilirsiniz.
 • Ayrıca kira, depozito ve diğer giderler için yanınızda fazladan bir miktar paranın olması da gerekebilir.
 • Komegene’nin bayilik vermek için bir diğer şartı, diğer komagene bayileriyle sizin bayiniz arasında en az 5 Km mesafe olmak zorunda. Ve dükkanınız en az 15 metrekare olmalı. Bu şartları yerine getirdiğiniz takdirde Komagene size bayilik verecektir.

Komagene Çiğ Köfte bayilik alma şartları artık bilgi sahibisiniz! Şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Komagene Bayilik Başvurusu Sonrası

Komagene çiğ köfte bayilik

Komagene çiğ köfte bayilik

Komagene firmasını tanıdık. Komagene bayilik şartlarını öğrendik. Komagene kar marjı ve Komagene bayilik fiyatı hakkında da yeterince bilgi sahibi olduk. Şimdi gelelim başvurduktan sonraki kısma. Başvuru formunu doldurdunuz. Gerekli miktarı komagene bayilik alma için ayırdınız ve istenen şartları da yerine getirdiniz.

Komagene sizi asla zahmete sokmuyor. Reklamdan tedariğe kadar birçok alanda bayilerini yalnız bırakmıyor ve açılış sürecinde, açılış sonrasında destek olmaya devam ediyor. Eğer bir bayilik almak isterseniz ve Komagene bayilik almak isterseniz Komagene size şu avantajları sunuyor;

 • Tabela, satış ve çeşitli bayi destekleri veriyor
 • Bu alanda bilgi sahibi olmadığınız için size 1 hafta boyunca yoğun bir eğitim olanağı sunuyor. Üstelik sadece yetkiliye değil, tüm çalışanlara da eğitim veriliyor.
 • Reklam kampanyaları sayesinde firmanın ve dolayısı ile bayiliklerin desteklenmesini sağlıyor.
 • Ülke çapında geniş hizmet ağı sebebiyle; bilindik marka üzerinden hazır müşteri kitlesine sahip olması gibi unsurlara sahip oluyorsunuz.
 •  Açılış sürecinde lokasyon analizi, mimari proje, şirket kurulumu ve şubenin resmi işlemleri, açılışa yönelik pazarlama planı ve şube açıldıktan sonra işin geliştirilmesi, eğitim ve şubenin denetlenmesi konusunda size destek vermeye devam ediyor.
 • Ayrıca Komagene, bayilik alan kişilere Tedarik Zinciri ve Lojistik Desteği ile yardımcı olmaya devam ediyor.

Bu konularda Türkiye’nin hatta dünyanın bir çok yerinde binlerce bayiliğe sahip olan Komagene sizin yanınızda olarak işinizi büyütmenize yardımcı oluyor. Komagene bayilik alma için yazının sonlarına yaklaşıyoruz…

Ayrıca Komagene, bayilik açmaya karar verdiğinizde ödediğiniz ücretin içinde size şunları veriyor;

 • 1 adet 120 cm Çiğ Köfte Dolabı (Soğutmalı)
 • 1 adet 100 cm Çalışma Tezgahı
 • 1 adet 100 cm Meze Dolabı
 • 1 adet 70 cm Kasa Bankosu
 • 1 adet 330 cm Ledli Ön Kapama Mobilyası
 • 1 adet Arka Dolap Mobilyası
 • 5 adet 50*70 cm Işıklı Menüboard
 • 1 adet 250 cm Kutuluk Mobilyası
 • 3 adet 60*60 cm Masa
 • 6 adet Sandalye
 • 1 adet Duvar Mühürü Folyosu
 • 1 adet 300*75 cm Işıklı Tabela
 • 1 adet Cam Folyosu

Komagene Bayiliklerinden Gelen Yorumlar

Bayil

komagene bayilik alma

Tabi herkes en çok bayilik alan firmaların yorumlarını ve düşüncelerini merak ediyor eminim. İnternette paylaşılan bazır bayi sahiplerinin yorumlarını sizler için derledim. Komagene bayilik sahipleri şu şekilde ifade ediyor;

“Merhaba, 2 Yıldır Komagene bayisi olarak hizmet veriyorum. Türkiye’nin en bilinen markalarından biri olan Komagene ile çalışmanın birçok olumlu yanı bulunmaktadır. Marka bilinirliği sayesinde reklam ve benzeri giderlerimiz bulunmuyor. Kar marjı benim için yeterli oluyor.”

“Kiralık Bayim sitesi aracılığıyla bayilik araştırması yaparken Komagene firmasıyla iletişime geçtim. Daha önce franchise almak gibi bir tecrübem yoktu ancak her konuda yardımcı oldular. 6 Ay gibi kısa bir süredir hizmet veriyorum şimdilik memnunum, Teşekkürler.”

Komagene Bayilik İletişim 2022

komagene bayilik iletişim 2

komagene çiğ köfte bayilik iletişim

Komagene çiğköfte firmasını tanıdık ve başvurmaya karar verdik diyelim. Komagene bayilik almak için nereye başvuracağız? Kiminle ve nasıl iletişime geçeceğiz? Açıklayayım. Şayet buna gerçekten komagene bayilik açmaya karar verdiyseniz ve çok yüksek bir bütçeniz yoksa aşağıda belirteceğim 3 şıktan biri sayesinde Komagene ile iletişime geçebilirsiniz,

 • Komagene Whatsapp Bayi Hattı: 0 549 808 48 15 numarası üzerinden mesaj yoluyla iletişime geçebilir,
 • Komagene Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 377 0850 telefon numarası üzerinden arayabilir,
 • Komagene bayilik başvurusu formu ‘nu doldurarak sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Komagene bayilik iletişim için adresler bunlar. Komagene bayilik alma hakkında SIKÇA SORULAN SORULAR için tıklayın.

Uyarı!

Ancak sizi bir konuda uyarmam gerekir. Komagene resmi internet sitesinden başka internet sitelerine sakın güvenmeyin. Ülkemizde çok fazla dolandırıcı var. Eğer Komagene bayiliği almaya karar verdiyseniz, siz siz olun mutlaka size yukarıda belirttiği iletişim adreslerine başvurun.

Sizlere bu yazımda Komagene bayilik alma detaylarını tek tek anlattım. Ancak sadece Komagene değil diğer firmaların da bayiliklerine göz atmak istiyorsanız mutlaka Finansko resmi internet sitesinde bulunan diğer firmaların bayilik şartlarına göz atmayı unutmayın.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.