Hepsiburada İş İmkanları – Hepsiburada Personel Maaşları

28.02.2022
Hepsiburada İş İmkanları – Hepsiburada Personel Maaşları

Son dönemde evinin gerekli alışverişlerini yapmakta bile zorlanan yüzlerce vatandaş, evde ek iş imkanlarını araştırmaya başladı. İster evde çalışmayan olsun ister çalışan herkes evde oturduğu yerden para kazanmanın yollarını arıyor. Türkiye’de ve dünyada enler listesine giren e-ticaret mağazası hepsiburada iş imkanları nelerdir? sorusuna cevap arayalım birlikte.

Uzun zamandır revaçta olan Hepsiburada iş ilanlarını araştırmaya başlayanlar için en çok araştırılan bir konuyla geldim. Size hepsiburada iş ilanları hakkında tüm detayları vereceğim. Hepsiburada personel maaşları hakkında tüm ayrıntılara ışık tutacağız. Hazırsak merakla beklediğiniz ayrıntılara geçelim…?

Hepsiburada Hakkında Bilmeniz Gerekenler

hepsiburada evde paketleme

Hepsiburada iş imkanları hakkında ayrıntılara geçmeden önce sizlere biraz Hepsiburada ‘dan ve çalışma sistemlerinin nasıl olduğundan bahsetmek istiyorum. Hepsiburada 1998 yılından beri en çok tercih edilen e-ticaret sitelerinden biri olarak hayatımızın içinde yer alıyor.

2013 yılında yılın en iyi e-ticaret sitesi olarak seçilen hepsiburada, bu anlamda ne kadar güvenilir olduğunu kanıtlıyor. 5000’den fazla tedarikçisi olan Hepsiburada’nın, birçok kargo şirketiyle anlaşması olduğu gibi kendi içinde hepsijet, hepsiexpress gibi kargo teslimat firmaları var. Doğan Holding’in sahibi olduğu e-ticaret sitesi Hepsiburada hakkında gerekli bilgileri aldıysak, merak ettiğimiz iş ayrıntılarına geçelim…

Hepsiburada Evde Paketleme İşi Veriyor mu?

hepsiburada evde paketleme
hepsiburada evde paketleme

Özellikle ek iş imkanlarını araştıranların en çok merak ettiği sorulardan birinin cevabına gelelim. Hepsiburada evde paketleme işi veriyor mu? diye soracak olursanız, size aktarabileceğim cevap maalesef hayır olacak. Bunun sebebi, hepsiburada, çoğunlukla tedarikçilerle çalıştığı için size bu gibi işler vermiyor.

Ancak Hepsiburada’da toptan satış mağazası olan firmalarla iletişime geçerek, paketleme işi isteyebilirsiniz. Yoğun ilgi gören e-ticaret markası hepsiburada ‘da şu ürünler için evde paketleme işi alabilirsiniz:

 • Evde sabun paketleme
 • Maske paketleme
 • Kürdan paketleme
 • Nikah şekeri paketleme
 • Pipet paketleme
 • Çorap paketleme
 • Kına paketleme
 • Kürdan paketleme
 • Mandal paketleme
 • Plastik bardak paketleme
 • Küpe paketleme
hepsiburada iş imkanları

Bu ürünleri satan firmalarla iletişime geçerseniz, size evde paketleme işi verebilirler. Bunun için Hepsiburada internet sitesine girip, tedarik firmalarını aşağıdaki örnekte sunduğum görseldeki gibi bulabilirsiniz. Hepsiburada evde paketleme işi dışında hepsiburada’da ne yapabilirsiniz? Gelin bu konuya birlikte göz atalım…

1. Hepsiburada Kurye Olabilirsiniz

hepsiburada iş imkanları

Hepsiburada evde paketleme işi dışında, hepsiburada bünyesinde çalışmak isterseniz, birçok seçeneğiniz var. İlk olarak Hepsijet kuryesi olabilirsiniz. Bunun için hepsiburada taşımacı olmak için başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Ayrıca Hepsijet taşımacısı olmak için hepsiburada ‘nın sunduğu şartlar şu şekilde:

 • Haftada 45 saat çalışmanı gerekiyor. Ancak mesai yoğunluğunuza bağı olarak bu süre 75 saate kadar uzayabiliyor. Bu durumda yoğun tempoya ayak uydurmanız gerekiyor.
 • Bir diğer şart ise üniversite mezunu olmanıza gerek yok. Ancak en az lise mezunu olmanız gerekiyor.
 • B sınıfı sürücü belgesi dışında SRC belgesine sahip olmanız da bir diğer şart arasında yer alıyor. Bu iki belge dışında psikoteknik belgeniz de olmalı.
 • Bu şartlar dışında iletişim beceriniz yüksek, müşteri memnuniyeti odaklı olmanız gerekiyor.
 • Erkekler için askerlikle herhangi bir bağlantınızın olmaması da işe alınmanız için önemli şartlar arasında.

Hepsijet kuryesi olmaya karar verirseniz, aylık kazancınız en az 10.000 TL olacak. Çünkü hepsiburada, kurye çalışanlarına dağıtım başına para ödemesi yapıyor. Hepsiburada kurye hakkında detaylı bilgileri web sitemizde bulunan yazımızdan öğrenebilirsiniz. Hepsiburada kuryesi olmak dışında başka neler yapabilirsiniz?

2. Hepsiburada Tedarikçisi Olun

hepsiburada iş imkanları

Hepsiburada iş imkanlarından faydalanmak yerine kendi işinizin sahibi olarak, hepsiburada resmi web sitesinde tedarikçi olarak çalışabilirsiniz. Hepsiburada tedarikçisi olmak için web sitesinde bulunan tedarikçi portalına üye olmanız gerekiyor. Üye olurken kendi bilgilerinizi ve firmanıza ait vergi, iletişim, fatura, banka hesap bilgileri gibi önemli bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekiyor.

Önemli!

Sizi bu noktada önemle uyarmam gerekiyor. Hepsiburada iş imkanlarından faydalanmak yerine kendi mağazanızı hepsiburada bünyesine katmaya kararlıysanız, kesinlikle bir şirkete sahip olmanız gerekiyor. Vergi levhalı bir şahıs şirketi olması önemli değil. Hepsiburada, kuralları gereği şirket yetkilisi olmayanları bünyesine almıyor.

3. Hepsiburada İş İlanlarını İnceleyin

Tüm bu iş imkanları dışında hepsiburada ‘da kendi bünyesine personel alımı yapıyor. Hepsiburada operasyon kısmından genel başvuru kısmına kadar birçok alanda personel alımı yapıyor. Bu iş ilanlarına ulaşmak için Kariyer.net gibi sitelerde yayınlanan ilanları takip edebilirsiniz.

Kariyer.net gibi sitelerdeki iş ilanlarına başvurmak için öncelikle üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra tüm gerekli bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

4. Hepsiburada Girişimci Kadınlar!

Hepsiburada iş imkanları
Hepsiburada iş imkanları

Hepsiburada, girişim yapmak isteyen kadınların da yanında olmaya devam ediyor. Çalışmak isteyen kadınlar için başlatılan bu uygulamaya göre girişim fikriniz varsa ya da girişimci olduysanız ve bu işinizi hepsiburada’ya taşımaya karar verdiyseniz, hepsi burada size bu konuda yardımcı olabiliyor.

Kadın girişimcilere destek sağlayan hepsiburada, kadınların işlerini büyütmelerine ve geliştirmelerinde de destek sağlıyor. An itibariyle yaklaşık 2000 kadın girişimcinin, 88 kadın kooperatifinin bulunduğu hepsiburada girişimci kadınlar portalına sizde üye olmak hatta yurt dışına açılmak isterseniz, bu seçenek sizin için çok iyi olacaktır. Sadece kendi firmasına sahip olanlar değil. Aynı zamanda %51 ve üzeri hisseye sahip olan kadınlar da hepsiburada’nın desteğinden yararlanabilir.

5. Hepsiburada ‘da Para Kazanma

Hepsiburada evde paketleme
hepsiburada iş imkanları

Son dönemde birçok e-ticaret sitesinin başlattığı yeni bir para kazanma yolu daha var: listeni paylaş paranı kazan uygulaması. Hepsiburada ‘da bu furyaya dahil olan siteler arasında yer alıyor. Hepsiburada iş imkanları dışında hepsiburada web sitesinden para kazanmak için ne yapmak gerekiyor?

Listeni paylaş para kazan seçeneği ile 5.000 TL ‘ye kadar para kazanabilme olanağınız oluyor. Peki bu sistem nasıl işliyor? Hepsiburada sitesindeki en beğendiğiniz ürünleri listenize ekliyorsunuz. İster kendi hazırladığınız siteyi ister hepsiburada ‘nın önerdiği siteyi arkadaşlarınızla paylaşıyorsunuz. Arkadaşlarınız o listeden alışveriş yaptıkça hepsiburada size %5 hepsipapel veriyor. Üstelik liste paylaşma sınırınız yok, istediğiniz kadar paylaşabilirsiniz.

Hepsiburada iş imkanları nelerdir? Hepsiburada personel maaşları gibi aklımıza takılan soruları araştırmaya başlayan yüzlerce vatandaş için hepsiburada e-ticaret sitesi hakkındaki tüm detayları sundum. Hepsiburada’dan para kazanmak isteyenler için oturduğunuz yerden yapabileceğiniz işler gibi hepsiburada kurye olmak ya da hepsiburada iş ilanları hakkında da tüm detayları sizlere aktardım.

Ancak, siz hepsiburada iş imkanları dışında başka firmaların da iş ilanlarına göz atmak ya da evde ek iş fırsatlarını değerlendirmek isterseniz, Finansko web sitemizdeki faydalı yazılara göz atabilirsiniz…

YORUMLAR

 1. Müslüm dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Silivri Kavaklı da ikamet ediyorum. Grup oluşturabilirim.
  Tel.05452074002