Köfteci Yusuf Bayilik – Ayda 50.000 TL Kazanç Sağlayın!

17.03.2022
Köfteci Yusuf Bayilik – Ayda 50.000 TL Kazanç Sağlayın!

Sermayesini faydalı bir işe yatırmak isteyenler sıfırdan bir şirket kurmak yerine bilinen bir markanın bayiliğini alıyor. Siz de kazananlardan olmak istiyorsanız, bu konuda adını sıkça duyduğumuz bir markadan bahsedeceğim. Köfteci Yusuf bayilik alarak kazancınızı arttırmak ister misiniz?

Köfteci Yusuf bayilik veriyor mu?” diye düşünebilirsiniz. Birçok insan bilmese de Köfteci Yusuf franchise almak çok kolay! Üstelik Köfteci Yusuf bayilik bedelinin ne kadar uygun olduğunu görünce siz de bu markanın bayiliğini almak isteyeceksiniz.

Size Köfteci Yusuf bayilik kazancınızın ne kadar olacağına, Köfteci Yusuf bayilik şartlarına kadar merak ettiğiniz soruların cevaplarını aktaracağım. Ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız vakit kaybetmeden başlayalım…

Köfteci Yusuf Hakkında

Köfteci Yusuf bayilik

Size Köfteci Yusuf bayilik ile ilgili bilmeniz gerekken ayrıntıları aktarmadan önce Köfteci Yusuf hakkında bilgiler aktaracağım. Bayiliğini almaya niyetlendiğiniz markanın bilgilerini almanın size güven vereceğine eminim.

Bursa’da kurulan Köfteci Yusuf, 1996 yılından bugüne kadar 26 yıldır Türkiye’de adını duyurmaya devam ediyor. 36 ‘dan fazla şehirde hizmet veren Köfteci Yusuf’un 230’a yakın bayiliği bulunuyor. Üstelik Dünya Helal Birliği tarafından “Helal Sertifikası” alan sayılı şubelerden biri.

Köfteci Yusuf bünyesinde döner, köfte, tatlı çeşitlerinin yanı sıra kahvaltı servisi ve kasap satışı da var. Sizde hizmet karteli geniş olan Köfteci Yusuf’un bayiliğini alarak en güvenilir restoranlardan biri olabilirsiniz.

Aşağıdaki tanıtım belgeselini izleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz:

Köfteci Yusufdışında diğer bayilikler hakkında bilgi almak ister misiniz? B-fit bayilik ile ilgili Finansko web sitemizdeki yazımızı incelemenizi tavsiye ederim.

Köfteci Yusuf Bayilik Kazancı

Köfteci Yusuf bayilik
Köfteci Yusuf bayilik

Köfteci Yusuf hakkında merak ettiğimiz bilgileri edindiğimize göre, gelelim Köfteci Yusuf’un bayiliğini aldığınızda kazancınızın ne kadar olacağına. Güvenilir bir marka olan “Köfteci Yusuf bayilik kar marjı yatırımınızı karşılayacak mı?” diye düşünüyorsanız emin olun cevabımız “evet!” olacak.

Bir Köfteci Yusuf bayisi, günde 30.000 TL- 50.000 TL arası ciro elde ediyor. Bayiliğini aldığınız ilk aylar bu ciroyu elde edemeyebilirsiniz. Ancak adınızı duyurdukça bu kazancı sağlamanız çok daha kolay olacak.

Köfteci Yusuf ‘un bayilik için bazı şartları olacak. Size madde madde bilmeniz gereken şartları aktaracağım. Ayrıca son yıllarda popüler olan İstegelsin Bayilik veriyor. Finansko web sitemizde konuyla alakalı yazımızı mutlaka incelemelisiniz.

Köfteci Yusuf Bayilik Şartları

Köfteci Yusuf Bayilik
Köfteci Yusuf Bayilik

Köfteci Yusuf gibi bilinen bir markanın bayiliğini almayı kim istemez ki? Tabi kazancınızı katlayabileceğiniz Köfteci Yusuf bayilik almak için bazı şartlara uymanız gerekiyor. Köfteci Yusuf şartlarını şu şekilde açıklıyor:

 • Açacağınız dükkan en az 1000 metrekare olması firmanın ilk şartları arasında yer alıyor.
 • Bildiğiniz gibi Köfteci Yusuf yol üzerine bayilik açıyor. Bu yüzden sizin de yol üzerine, işlek caddelere dükkanınızı açmanız gerekiyor.
 •  AVMlerin içerisinde de dükkan açmak isteyen bayi adaylarının, müşterilerin sıklıkla geldiği AVM’leri tercih etmelerini şart koşuyor.
 • Daima yol üzerine bayilik verdiği için açacağınız yerin mutlaka otoparkı olmasına dikkat edin.
 • Köfteci Yusuf bayilik vereceği adayların güler yüzlü olmasını, hijyen kurallarına uymasını ve yiyeceklerin lezzetinden ödün vermemesini de en önemli şartlar arasında sunuyor.

Ayrıca Köfteci Yusuf isim hakkı başta olmak üzere diğer harcamalar için belirlenen miktarda sermayeniz olması gerekiyor. Peki Köfteci Yusuf’un bayilik maliyeti nedir? Size 2022 güncel Köfteci Yusuf bayilik maliyetini aktaracağım.

Mutlaka göz atmalısınız: Bülent Börekçilik Bayilik

Köfteci Yusuf Bayilik Maliyeti

Köfteci Yusuf Bayilik
Köfteci Yusuf Bayilik

Bayilik açtığınız zaman kazancınızı kısa sürede katlayabileceksiniz. Ancak sermayenizin büyük bir kısmını bayilik için harcamanız gerekecek.

1.000 m2 üzeri, yol üzeri, otoparklı bir Köfteci Yusuf bayilik alabilmek için ortalama 750.000 TL ‘ye ihtiyacınız olacak. Ortalama aylık kazancınızın 50.000 TL olduğunu düşündüğümüzde kısa sürede kazancınızı amorti etmeniz mümkün.

Köfteci Yusuf bayilik karlı mı? diye düşünenler için, kesinlikle Köfteci Yusuf’un bayiliğini almak sizin için karlı olacak. Üstelik Köfteci Yusuf, bayiliğini alan adaylarına bazı avantajlar da sunacak. O avantajlar ise şu şekilde:

Köfteci Yusuf Bayilik Avantajları

Köfteci Yusuf Bayilik
Köfteci Yusuf Bayilik Avantajları

Köfteci Yusuf’un bayiliğini almak için ödeyeceğiniz maliyetin size ne gibi avantajları olacağını aktarmadan geçmek istemiyorum. Çünkü haliyle siz de yatıracağınız paranın karşılığını almak isteyeceksiniz.

Köfteci Yusuf avantajlarınız şu şekilde olacak:

 • Köfteci Yusuf sizin yerinize reklamlarınızı ve tanıtımlarınızı yapar. Siz reklamınız için ekstra harcama yapmazsınız.
 • Dükkanınızın tüm iç dekorasyon malzemelerini Köfteci Yusuf tarafından sizlere verilir.
 • Size açılış süreci ve sonrasında dükkanınızla alakalı konularda her zaman destek olurlar.
 • Tüm bunların yanı sıra “bu işi bilmiyorum.” diyenler için Köfteci Yusuf, size ve çalışanlarınıza açılış sürecinde eğitim veriyor.

Köfteci Yusuf Kiralık Yer Önerisi

Size bir diğer Köfteci Yusuf kazanç önerisinden bahsetmek istiyorum. 1000 metrekarelik bir dükkanınız varsa Köfteci Yusuf’un kiralamasını sağlayabilirsiniz.

Bunun için Köfteci Yusuf internet sitesinde bulunan “Köfteci Yusuf Kiralık Yer Önerisi” seçeneğini tıklayıp gerekli bilgileri doldurmanız gerekiyor. Peki dükkanınızı Köfteci Yusuf ‘a kiraya vermeniz size nasıl fayda sağlayacak:

 • Köfteci Yusuf güvenilir bir restoran olduğu için kira ödemelerinizi aksatmadan ve eksiksiz yapar.
 • Hatta kira ödemelerinizi toplu almanıza bile olanak tanır.
 • Üstelik kira bedeli yıllık enflasyona göre artış gösterir.
 • Tüm bu işlemlerin yanı sıra güvenilir bir markayla anlaşmak sizin adınızı da güvenilir kılar.

Köfteci Yusuf 2022 Güncel Fiyatları

Köfteci Yusuf Bayilik

Köfteci Yusuf 2022 yılı güncel menü fiyatlarını açıkladı. Güncel menü fiyat listesi şu şekilde:

Köfte28 TL
Köfteci Yusuf Hamburger19 TL
Sucuk28 TL
Köfteci Yusuf Kahvaltı30 TL
Köfteci Yusuf döner (ekmek arası)24 TL
Köfteci Yusuf döner (porsiyon)28 TL
Kaymaklı ekmek kadayıfı12 TL
Trileçe9 TL
Köfte et karışık40 TL
Ayran4 TL

Köfteci Yusuf Başvuru

Köfteci Yusuf Bayilik
Köfteci Yusuf Bayilik

Köfteci Yusuf’un bayiliğini alma konusunda kararınız olumluysa gelelim başvuru kısmına. Köfteci Yusuf bayilik başvurusu için birkaç seçeneğiniz olacak. Size o seçenekleri madde madde sunacağım:

 • Web sitesinde bulunan Köfteci Yusuf Franchise seçeneğini tıklayarak form doldurabilirsiniz.
 • Bir diğer seçenek olarak musterihizmetleri@kofteciyusuf.com.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.
 • Son olarak Köfteci Yusuf ile iletişime geçebilmek için 444 61 62 ve 0224 773 6261 numaralarını arayabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Birikmiş sermayesini katlamak isteyenler için Köfteci Yusuf’un bayiliğini almak kesinlikle karlı bir iş olacak. Bu yazımda Köfteci Yusuf hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara ulaşabileceksiniz…

Ancak aklınıza takılan sorularla ilgili bilgi almak için yazının sonunda bulunan YORUM kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Köfteci Yusuf bayilik dışında diğer bayilikleri de merak ediyorsanız web sitemizdeki en karlı bayilikler hakkında ayrıntıları bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.