Herbalife Para Kazanma -Aylık 5000 TL’den Fazla Kazanç

28.02.2022
Herbalife Para Kazanma -Aylık 5000 TL’den Fazla Kazanç

Uzun yıllardır yüzlerce insan evden para kazanmanın yollarını araştırıp duruyor. Herkes bir yöntem denemeye devam ediyor. Kimi bu konuda başarılı olurken, kimi de başarısız olup normal işlerde hayatlarına devam ediyor. Peki size başarısızlık oranı düşük olan bir işten bahsetsem? Şaşırdınız değil mi? Daha önce herbalife para kazanma hakkında bilgi almış mıydınız?

Eğer bugüne kadar herbalife  para kazanma ile ilgili bilgi sahibi olmadıysanız, size bu yazımda nasıl para kazanacağınızı anlatacağım, Herbalife distribütörü olmak isteyenler için herbalife satışı nasıl yapacaklarından herbalife üyelik konusuna kadar tüm detayları bu yazımın sonunda öğreneceksiniz. Sizde Herbalife satıcısı olmak istiyorsanız, hemen detayları aktarıyorum…

Herbalife Nedir? Herbalife Hakkında

Herbalife para kazanma

Ek iş arayanlar ya da yeni bir iş kolu arayışı içinde olanlar için herbalife para kazanma konusunda çok iyi bir seçenek olabilir. Doğrudan satış derneği üyesi olan bu firmayla ilgili siz bu seçeneği düşünmeye başlamadan önce size herbalife hakkında bilmeniz gereken bazı bilgileri aktarmak istiyorum. Dilerseniz Herbalife nedir sorusuna birlikte cevap bulalım…

Herbalife, şuan 93 ayrı ülkede faaliyet göstermeye ve daha da büyümeye devam ediyor. 1980’li yıllarda kurulan herbalife ürünleri sağlıklı yaşamak, kaliteli bir hayat sürmek ve sağlıklı beslenme konusunda kişilere yardımcı oluyor. Sağlıklı yaşam, kilo alma, kilo verme gibi birçok ürün satışı yapan herbalife, kesinlikle ilaç firması değil. Müşterilerine gıda takviyesi sunar.

Herbalife firması hakkında merak ettiğiniz detayları öğrendiyseniz gelelim herbalife para kazanma yolları hakkında merak ettiğiniz detayları öğrenmeye…

Herbalife Para Kazanma

Herbalife Para Kazanma
Herbalife Para Kazanma

Herbalife ‘ın kesinlikle ilaç satan bir firma olmadığını öğrendik. İnsan sağlığını riske atmayacak gıda takviyeleri ve vitaminler satan herbalife ile para kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Üstelik bir iş yerinde çalışıyorsanız, bunu ek iş olarak da yapabilirsiniz. Peki ama herbalife para kazanma sistemi nasıl oluyor? Size vakit kaybetmeden detayları anlatmaya başlıyorum.

1. Herbalife Üyesi Olun!

İlk seçenek olarak herbalife üyesi olabilirsiniz. Bu üyelik size birçok ürünü indirimli alma şansı tanıyacak. Herbalife üye olmak için başlangıçta 139 TL gibi bir ücret ödemesi yapıyorsunuz. Üyelik formunu doldurduktan sonra Bir Herbalife Nutrition Bağımsız Üyesi sizinle iletişim kuracak. size gönderdiği online sözleşmeyi doldurarak imzaladıktan sonra üyeliğiniz başlayacak. Bu üyelik size ne gibi avantajlar sağlayacak:

 • Başlangıçta %25 ardından 40, 50 gibi tüm ürünleri bu indirimlerle alabilirsiniz.
 • Çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz. Ne zaman nerede çalışmak istediğiniz tamamen size bağlı olur.
 • Ayrıca sadece satış değil, kendiniz içinde birçok ürünü de alabilirsiniz.
 • Herbalife tarafından sunulan konferanslarla kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu eğitim ve konferanslar sayesinde işinizde daha çok yükselme fırsatı bulursunuz.
 •  Herbalife şirketi çalışma ve başarınızın karşılığında sizi yurt içi veya yurt dışı tatillerle ödüllendirerek sevdiklerinizle mutlu eğlenceli vakit geçirme imkanı sunar.

2. Herbalife Distribütörü Olun!

Network marketing sisteminin son dönemde en revaçta olan mesleklerinden biri hiç şüphesiz herbalife distribütörü olmak. Herbalife distribütörü parekende satışı ve kendine ait hatlar kurar. İsteyen tam zamanlı, isteyen ek iş olarak tercih edebiliyor. Herbalife distribütörü olmak için bir referansa ihtiyaç duyarsınız. Distribütör olursanız 1 kez lisans ödemesi yaparsınız. Ancak birçok referans ücretsiz üyelik de alabiliyor.

Referansınızın sizi önermesi halinde online kayıt yaparak herbalife distribütörü olabilirsiniz. Ne kadar kazanmak istiyorsanız o kadar çalışmalısınız mantığıyla ilerler. Ancak şu konuda kesin garanti veriyorlar. Yeteri kadar çalışırsanız, ayda 5 Bin TL’den fazla kazanabilirsiniz. Üstelik distribütörlük bu işin başlangıcı gibi. Süpervizörlüğe kadar çıkabilirsiniz.

Herbalife distribütör olmanın avantajları neler olacak?

 • Herbalife distribütörü olursanız, siz de %25 ile %50 arası indirimden yararlanabilirsiniz.
 • Firma, distribütörlerine ücretsiz şirket eğitimi, doktor ve diyetisyen eğitimlerine katılma fırsatı da sunuyor.
 • Herbalife distribütörü olduğunuz zaman bu işi hiç bilmiyorum endişesi yaşamamanız için şirket size eğitimler vererek bu alanda bilgi sahibi olmanızı sağlıyor.
 • Sadece Türkiye’de değil 94 ülkede de işinizi yapabilecek olmanız ayrıca güzel bir olanak.

Herbalife Tanıdıklarla İletişim

Herbalife para kazanma

Tanımadığınız birine ürün satışı yapmak birçoğumuz için tanıdığa yapmaktan daha kolay olabiliyor. Herbalife, tanıdıklarınızla bu konuda iletişime geçmekte zorlanacağınızı tahmin ederek sizi bu konuda da aydınlatıyor. İletişime geçmeyi planladığınız kişilerin listesini hazırladıktan sonra şu adımları izleyebilirsiniz:

 • İlk olarak sponsorunuzdan nasıl toplantılar ayarlayabileceğiniz konusunda destek alarak işe başlayabilirsiniz. Hatta tanıdıklarınızla yapacağınız ilk birkaç toplantınızda sponsorunuzla birlikte yapabilirsiniz.
 • Telefonda nasıl konuşmanız gerektiğini öğrenebilmek için konuşma denemeleri yapın ve bir metin hazırlayarak tanıdıklarınızla iletişime geçebilirsiniz.

Herbalife Ürünleri Nelerdir?

Herbalife para kazanma konusunda kesin kararınızı verdiyseniz, size herbalife ürünleri hakkında da bilgi vermek istiyorum. Herbalife ürünlerinin satışını yapabilmeniz için de distribütör olmanız gerekiyor. Herbalife firması şu ürünlerin satışını yapar:

 • Temel Beslenme
 • Aktif Yaşam Ürünleri (Sporcu Beslenmesi)
 • SKİN Serisi
 • Takviye Edici Gıdalar
 • İçecekler
 • Atıştırmalıklar

Herbalife Kullanıcı Yorumları

Diğer kullanıcı ve distribütör yorumları eminim ki sizi de meraklandırıyordur. Olumlu ya da olumsuz yorumlar nelerdir? gibi sorunun cevabı için size herbalife para kazanma yoluna başvuran birkaç kullanıcının yorumunu aktaracağım.

Herbalife kullanıcısı N.Y. şöyle diyor:

“Merhaba sizinle oluşan sonucu paylaşmak için buradayım bu defa dediğiniz gibi hemen farkını gördüm herbalife nin. Şu anda 6. Günüm ve 3 kilo kaybım oldu çok mutluyum şimdi 3 haftayı bekliyorum herkesin fark edeceği kiloyu vermek istiyorum hedefim 65 inşallah sizce kaç ayda verilir bu kadar kilo? Bu arada 85 kiloydum 82.5 şu anda, teşekkürler herbalife :)”

Ayrıca bir diğer herbalife kullanıcısı N.Ö:

“Ben yaklaşık 2 aydır herbalife ürünlerini kullanıyorum kullanmaya başlamadan önce 86 kiloydum şuan 81 kiloya ulaştım ve oranlarım yavaş yavaş düzene girmeye başladı başlamadan önce yemek konusunda çok düzensiz bir hayatım vardı vücut metobalizmam resmen kırmızı alarm çalıyordu ve günlük yaşamımda bu olumsuzluklar beni kısıtlıyordu. şuan hala 81 kilo olmama rağmen çok rahat hareket edebiliyor ve de metobolizmamın çok iyi çalıştığını hissediyorum haliyle buda bana mutluluk ve güven veriyor. Sadece tek dezavantajı var oda dolabın yenilenmesi oluyor :)”
 

Herbalife İletişim Bilgileri

Herbalife para kazanma yoluna başvurmaya karar verdiyseniz ve şartların tam size uygun olduğunu düşünüyorsanız, hiç vakit kaybetmeden herbalife firmasıyla iletişime geçebilirsiniz. Size herbalife firmasıyla iletişime geçebilmeniz için en güvenilir iletişim seçeneklerini sunacağım;
 
 • Herbalife resmi web sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu doldurarak sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.
 • (0216) 542 75 90 numaralı telefonlarını mesai saatleri içinde arayarak yetkili kişilerle distribütörlük için iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda saat 08:00-17:30 saatleri arasında yardımcı olacaklardır.
 • Son olarak sizinle herbalife firmasının İstanbul’da bulunan adresini de paylaşmak istiyorum; Herbalife International Ürünleri Tic. Ltd. Şti.Büyükhanlı Plaza, Küçükbakkalköy Mah. Defne Sk. No:334752 Ataşehir İSTANBUL. Bu adresten de herbalife yetkililerine ulaşarak herbalife para kazanma konusunda destek alabilirsiniz.

Evde para kazanmak isteyen ya da yeni bir mesleğe atılmak isteyenler için bu yazımda herbalife para kazanma hakkında detaylı bilgileri sundum. Herbalife distribütörü olmaya mı karar verdiniz? Yoksa Herbalife üyelik için kolları sıvamaya başladınız mı?Herbalife ile ayda 5 Bin TL’den daha fazla para kazanabilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular için sizlerle YORUM kısmında buluşalım… Ayrıca ek iş imkanlarını değerlendirmeyi düşünürseniz, Finansko web sitemizde bu konudaki faydalı yazıları da inceleyebilirsiniz…

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.