Kahve Dünyası Bayilik Güncel Detayları 2022

11.02.2022
Kahve Dünyası Bayilik Güncel Detayları 2022

Çok bilinen bir markanın bayiliğini alarak binlerce TL kazanmak ister misiniz? Sizlere, dışarıda bir kahve içmek istediğiniz zaman aklınıza ilk gelen markalardan biri olan Kahve Dünyası’nın franchise fırsatından bahsedeceğim!

Kahve Dünyası bayilik veriyor mu sorusuna cevap: Evet! Kahve Dünyası franchising hakkında tüm detayları aktaracağım. Bu yazıda kar marjından franchise bedeline, şartlarından avantajlarına kadar tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Vakit kaybetmeden detaylara geçelim… 🙂

Kahve Dünyası Hakkında

Kahve Dünyası Franchise

Kahve Dünyası Franchise

Siz Kahve dünyası bayilik açmaya karar vermeden önce size Kahve Dünyasına ilişkin detaylı bilgileri aktarmak istiyorum. Kahve Dünyası 17 yıl önce İstanbul’da bir dükkan ile hayata başlamış.

Şimdilerde 500’ü aşkın şubesiyle hem Türkiye’de hem de dünyada adından sıkça söz ettiren firmanın arkasında bir kadın girişimci var; Alev Altınkılıç. Küçük bir dükkandan bugünlere getiren Alev Altınkılıç en güçlü 50 iş kadını arasında bulunuyor.

Altınmarka grubuna ait olan firma 2004’ten bu yana hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor. Kahve Dünyası misyonunu “Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak, geniş ürün yelpazesiyle tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.” olarak aktarıyor. Bunun dışında Kahve Dünyası bünyesinde şu ürünleri müşterilerine satıyor;

 • Türk Kahvesi
 • Filtre Kahve
 • Yöresel Kahve
 • ifade
 • Hazır Kahveler
 • Salep ve Sıcak Çikolatalar
 • Şuruplar
 • Kutu Çikolatalar
 • Atıştırmalık Çikolata
 • Çikolata Kaplılar
 • Pastacılık Çikolataları
 • Dondurma
 • Unlu Mamuller
 • Aksesuar Ürünleri

Kahve Dünyası oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. Böylelikle para kazanma şansınız daha yüksek.

Ayrıca Kahve Dünyası sosyal sorumluluk projeleriyle de gündemden düşmüyor. Bayiliğini almak istediğiniz firma şu kuruluşlara destek vererek gönüllerde taht kurmaya devam ediyor;

 • Darüşşafaka Cemiyeti Sosyal Sorumluluk Projesi
 • Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Sosyal Sorumluluk Projesi
 • Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Sosyal Sorumluluk Projesi
 • AÇEV Sosyal Sorumluluk Projesi
 • KAÇUV Sorumluluk Projesi
 • TEMA Sosyal Sorumluluk Projesi

Kahve Dünyası Bayilik Şartları Nelerdir?

kahve dünyası bayilik

kahve dünyası bayilik

Kahve Dünyasına dair bilgilerin ardından Kahve Dünyası bayilik almanın şartlarını da merak ediyorsunuzdur. Size Kahve Dünyası’nın resmi internet sitesinde yayınlamış olduğu bayilik alma şartlarına ilişkin detayları aktaracağım. Kahve dünyası bayiliği şartlara tam uyum sağlanmadan vermiyor. Bu yüzden Kahve dünyası bayilik açmak isteyen adaylara şartlarını şu şekilde aktarıyor;

 1. İlk şart kenarınızda bir sermayeniz olması gerekiyor. Bu sizin bayilik almanıza ve dükkanınızı açarken gerekli olacak miktar olması şartı var.
 2. Bir diğer şartları ise tutacağınız dükkanın yeri ve konumu. Buna göre bayiliğini alacağınız dükkan mutlaka görünür ve ulaşılabilir bir yerde olmak zorunda. Dükkanınızın mimarisi firmanın standartlarına göre dizayn edilecek. bu da ayrı bir koşul.
 3. Kahve Dünyası’nın en önem verdiği konu eğitim konusu. Kahve Dünyası sizinle bayilik konusunda anlaştığı takdirde sizi zorunlu eğitime tabi tutuyor. Bu eğitimler; Yönetsel gelişim eğitimleri, Davranışsal gelişim eğitimleri ve Mesleki gelişim eğitimleri olarak üçe ayrılıyor.
 4. Bu eğitimleri almadan bayilik alamıyorsunuz. Üstelik alacak olduğunuz eğitimleri de başarıyla tamamlamanız da Kahve Dünyası bayilik alabilmeniz için firmanın bir başka koşulu.
 5. Kahve Dünyası bayilik verirken ince eler sık dokur. Bu sebeple de bayilik verirken finansal gücünün iyi olmasını ve kalitesini devam ettirecek kişilere bayilik vermeyi tercih eder.
 6. Ayrıca açacağınız dükkanın büyük olması ve ürünlerinizin çeşitli olması en önemli koşullar arasında. En az 80 metrekare bir dükkan tutmanız gerekecek.
 7. Dükkanınızın konumu ulaşılabilir ve görünür olması, firmayı cezbedecek en önemli etkenlerden biri. Ancak rakiplere de eşit mesafede olması gerekiyor.

Kahve Dünyası Avantajları

Kahve dünyası bayilik konusunda anlaşma sağladığı kişilerden desteğini esirgemez. Kahve Dünyası’nın bayiliğini aldıysanız size şu konularda yardımcı olmaya devam eder;

 • Firma yer seçimi konusunda sizleri yönlendiriyor.
 • Özellikle kazanç sağlayacak olan yerler öne çıkarılıyor.
 • Uzmanların bir araya geldiği bir ekip verimlilik için gerekli çalışmaları yapıyor.
 • Tüm bayilere çeşitli eğitimler veriliyor.
 • Markayı güçlendirmek için sürekli olarak merkezden çalışmalar yapılıyor.
 • Yüksek standartlarda bir işletmeniz olması sağlanır.
 • Kazancınız kısa sürede artarak maliyetiniz çıkar.
 • Pazarlama ve reklam çalışmaları konusunda yardımcı oluyor.

Kahve Dünyası Bayilik Maliyeti

Kahve Dünyası Franchise bedeli

Kahve Dünyası Franchise bedeli

Kahve Dünyası bayilik şartları kadar maliyeti de önemli olan bir diğer detay. “Kahve Dünyası’nın bayiliğini açmak istiyorum. Ancak ne kadar sermaye gerekiyor?” sorusu hiç şüphesiz herkesin merak ettiği sorulardan biri.

Kahve Dünyası bayiliği açmak biraz maliyetli. Çünkü Kahve Dünyası çok bilinen bir firma olduğu için isim hakkını satıyor. Kahve Dünyası bayiliği almak istiyorsanız giderleriniz ile birlikte 300 Bin TL‘yi gözden çıkarmanız gerekiyor. 300 TL isim hakkı ve diğer giderleri ödediğiniz zaman Kahve Dünyasının sunduğu haklardan bayilik olarak sınırsız yararlanma şansınız oluyor.

Ancak yineliyorum, Kahve Dünyası kalitesinden ödün vermemek adına eğitime çok önem veriyor. Üstelik Kahve Dünyası, bu eğitimleri sermayenize ek bir ücret ödeme zorunluluğunuz olmadan sizlere ve tüm çalışanlarınıza sunuyor.

Kahve Dünyası Franchise bedeli hakkında söyleyeceklerim bunlar. Hadi kar marjına bakalım!

Kahve Dünyası Bayilik Kar Marjı

Kahve Dünyası kar marjı

Kahve Dünyası kar marjı

Kahve Dünyası bayilik almak isteyenler için maliyetleri her ne kadar yüksek olsa da getirisi de oldukça yüksek olan bir tercih olacaktır. Siz 300 Bin TL’yi gözden çıkaracaksınız ancak bu parayı geri kazanacaksınız. Kahve Dünyası, kahvelerini 1 TL gibi bir fiyata mal ederken 15-20 TL arasına satıyor.

Tabi Kahve Dünyasının bayiliğini aldığınız takdirde müşterilerin ilgisini çekmek sizin elinizde olacak. Ancak 12-24 ay içinde harcadığınız parayı katlayarak geri kazanabileceksiniz. Çünkü Kahve Dünyası çok bilinen bir firma. Bu da sizin müşteri portföyünüzün otomatik olarak artması anlamına gelecek.

Kahve Dünyası tarafından gerekli eğitimleri aldıktan sonra 6 ay gibi kısa bir sürede bile %100 kar elde edebilirsiniz. Ancak ürünlerinizde ne kadar çeşitlilik olursa karınız o kadar yüksek olacaktır. Sıra Kahve Dünyası Franchise iletişim bilgilerinde!

Kahve Dünyası Bayilik Başvurusu

Kahve Dünyası, yukarıda da bahsettiğim gibi bayiliği çok zor şartlarda veriyor. Bu yüzden de resmi internet sitesinde herhangi bir bayilik alanı bulunmuyor. Bayilik veriyor, ancak iletişim bilgilerinden Kahve Dünyası firmasına ulaşmanız gerekiyor.

Türk kahvesi, filtre kahve, yöresel kahve, hazır kahveler, espresso, salep ve sıcak çikolata, şuruplar, kutu çikolata, atıştırmalık çikolata, çikolata kalıplar ve pastacılık çikolataları gibi ürünleriyle ünlü Kahve Dünyası bayilik iletişim bilgileri şu şekilde;

Telefon: 0850 393 7070

E-Posta:

 • musterihizmetleri@kahvedunyasi.com
 • altinkiliclarkahvekakao@hs03.kep.tr

Genel Merkez: Ömer Avni Mahallesi, Meclisi Mebusan Caddesi, İnebolu Sokak, Ekemen Han No:1 Kat:4
Beyoğlu / İstanbul

Telefon: 0 850 393 70 70
Faks: 0 212 244 10 21

Kahve Dünyası Online Mağaza: Kahve Dünyası Sanal Mağaza – Selanik Bulvarı, İstanbul Caddesi,
No:11 Kemerburgaz Eyüp/İstanbul PK:34075

Bu iletişim numaralarından Kahve Dünyası firmasına ulaşarak Kahve Dünyası bayilik için detaylı görüşme yapabilirsiniz.

Önemli Uyarı!

Daha önce de belirttiğim gibi Kahve Dünyası çok zor bayilik veriyor. O yüzden teklifiniz reddedilemeyecek kadar iyi olmalı ve istedikleri tüm şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Bunun için diğer bayilerden fikir almak sizin için çok yararlı olabilir. Bu konuda size yardımcı olacaklardır. Yani bayilik başvurusu yapmadan önce diğer şubeleri ve rakipleri detaylı bir şekilde araştırmadan ve açacağınız lokasyona ilişkin detaylı inceleme yapmadan başvuruda bulunmayın.

Ancak siz yine de Kahve dünyası bayiliği dışında başka firmaların bayilik detaylarına göz atmak isterseniz – iş fikirlerini – yazı kategorisini inceleyebilirsiniz. Diğer yazılarımız da mutlaka size bayilikler ve iş fikirleri hakkında detaylarıyla bilgi verecektir.

Sizlere yüzlerce şubesiyle hem Türkiye’de hem de yavaş yavaş tüm dünyada adından sıkça söz ettirmeye başlamış en ünlü kahve dükkanlarından biri olan Kahve Dünyası bayilik hakkında detaylı bilgileri sundum.

Görüşleriniz için sizinle YORUM kısmında buluşalım. 🙂

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.