Yemeksepeti Banabi Bayilik Şartları ve Kar Marjı! – 2022

17.12.2021
Yemeksepeti Banabi Bayilik Şartları ve Kar Marjı! – 2022

Günümüzde artık internetten alışveriş çok popüler. Online marketlere ilgi arttıkça buna bağlı kuruluşlarda doğru orantıda artmış oldu. Sektörde en eski ve bilinen firmalardan birisi olan Yemeksepeti’nin de online market uygulaması olaran Banabi hizmeti var.

Üstelik kar marjı da oldukça tatmin edici. ve değerlendirmek için iş fikri arıyorsanız, Banabi bayiliği almayı düşünebilirsiniz. Banabi bayilik veriyor mu? sorusunun yanıtını arıyorsanız, cevabı evet… Sermayeniz varsa Banabi bayilik şartları için uygunsanız bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Banabi Bayilik
Banabi Bayilik Almak

Sizlere bu yazıda Banabi bayiliği almak için bilmeniz gereken bilgileri aktardım. Banabi bayilik ücreti, Bayilik kazancı gibi konulara değinerek, başvuru sürecinden bahsedeceğim. Banabi franchise için hadi devam edelim!

Yemeksepeti Banabi Nedir?

Bayilik Veren Firmalar
Yemek sepeti banabi bayilik şartları

Yemeksepeti Banabi bayilik hakkında daha önce bilgisi olmayanlar için kısaca uygulamayı anlatacağım. Yemek sepeti Banabi 2019 yılında kurulan online market alışverişi uygulamasıdır. Son yıllarda aşırı popüler bir uygulama haline gelmesiyle birlikte, sermayesini bu sektörde değerlendirmek isteyenlerin sayısı da arttı.

Banabi uygulaması sayesinde insanlar internet üzerinden kısa sürede market alışverişlerini gerçekleştirebiliyorlar. Alışveriş poşetleri, kuryeler tarafından kısa süre içerisinde müşterilerin adreslerine teslim edilir. Sermayenizi değerlendirmek için güzel bir yöntem. Yemeksepeti Banabi şartları ve diğer bilmeniz gereken kısımlara da hadi değinelim.

Tıpkı Yemeksepeti Banabi gibi Getir markasından da bayilik alma şansınız bulunuyor. Tüm ayrıntılarıyla yazmış olduğum Getir Bayilik Şartları yazısını okuyabilirsiniz. Farklı alternatifleri de sizlere sunacağım. Böylece karşılaştırma yaparak ilerleyebilirsiniz. Banabi Bayilik Şartları yazımıza hadi devam edelim…

Banabi Bayilik Kazancı Ne Kadar?

Banabi bayilik alma düşünceniz varsa, en merak ettiğiniz kısımlardan birisinin kazanç noktası olduğunu biliyorum. Banabi frachising almak oldukça karlı bir iş fikri. Ancak şunu belirtmeliyim ki, kazanç için çok net bir sayı vermem doğru olmayacak.

Neden diyecek olursanız, bayiliğin açıldığı şehir, konum gibi noktalar kazancı çok etkiler. Ama elbette ortalama olarak bir kar marjı sizlere söyleyeceğim. İşlek bir semtte açılan Banabi bayiliği aylık ortalama olarak 40.000 TL brüt kazanç elde eder.

Masrafları ve tüm maliyetleri çıkarttığımızda bayilik, sahibine ortalama 8.000 TL -10.000 TL kazanç sağlar. Elbette her ay kazançlar aynı olacak, tüm bayilikler için aynı kazanç sağlanır gibi bir durum söz konusu değil. “

Yemeksepeti Banabi Bayilik Avantajları

banabi bayilik avantajları
banabi bayilik avantajları

Yemeksepeti Banabi bayilik şartları konusuna gelmeden önce size bayilik avantajlarından söz etmek istiyorum. Neden sermayenizi Banabi bayiliği alarak değerlendirmenizi tavsiye ediyorum? Avantajlar için sizlere sıraladıklarımdan sonra bence siz de ikna olacaksınız. Avantajlar genel olarak şöyle sıralanabilir;

 • 20 yıldan fazla süredir hizmet veren Yemeksepeti güvencesiyle kendi işinizin patronu olursunuz.
 • Online market zincirlerinden birisine sahip olarak, son yıllarda çok popüler olan bir sektöre adım atmış olursunuz.
 • Bulunduğunuz semtteki birçok müşteriye ulaşabilmiş olacaksınız.
 • Yemeksepeti’nin potansiyel müşterilerinden faydalanabileceksiniz.
 • Yemeksepeti’nin teknik altyapı, sistem ve teknolojileriyle rahatlıkla sipariş takibinizi yapabileceksiniz.

Okumak İsteyebilirsiniz: Yemeksepeti Mahalle Başvuru

Yemeksepeti Banabi Bayilik Ücreti

Yemeksepeti Banabi Bayilik Ücreti
Yemeksepeti Banabi Bayilik Ücreti

Banabi bayilik kazancından bahsettiğimize göre artık girişimcilerin ne kadar sermaye ile bu işe girebileceğini anlatabilirim. Sizlere önce iyi bir haber vereceğim! Banabi franchise almak için herhangi bir ödeme talep etmiyor. Yani isim hakkı için para harcamayacaksınız.

Ancak elbette bu sermaye gerekmediği anlamına gelmiyor. Bayiliği açabilmeniz için bayilik bedelini karşılayabilmelisiniz. Dükkanı açabilmek ve ürünleri temin edebilmek için sermayeye sahip olmanız gerekiyor. Yemeksepeti bayilik ücreti için ortalama olarak 500.000 TL gerekiyor.

Ne kadar ücret ödeyeceğiniz, dükkan konumuna, büyüklüğüne, ürün stoğuna göre değişecektir. Konuyla alakalı en net bilgiyi, firma ile görüşmeye başladıktan sonra öğreneceksiniz.

Banabi Bayilik Şartları 2022

Banabi Bayilik Şartları
Banabi Bayilik Şartları 2022

Banabi uygulaması, Yemeksepeti bünyesinde kurulan bir proje. Yemeksepeti’ni duymayan kişi ülkemizde yoktur. Böylesine prestijli bir firmanın bayiliğini almak için elbette belli başlı şartlar için uygun olmanız gerekiyor. Banabi bayilik şartları için uygun olduğunuzu düşündüğünüzde, başvuruda bulunabilirsiniz. Peki 2022 yılında Banabi bayiliği şartları neler? Hemen aşağıya sıraladım.

 1. Banabi bayiliği almak için gerekli olan sermayeye sahip olmak
 2. Finansal uygunluğunuzun teminatını gösterebilmelisiniz
 3. Ticari sicilin temiz olması
 4. İnsan yönetiminde iyi olmak
 5. Yemeksepeti markasının misyon ve vizyonuna uygun olmak

Temel olarak sizlere sıralayabileceğim şartlar bu şekilde. Banabi bayilik başvursu için firma ile iletişime geçtiğinizde, şartlar konusunda daha detaylı bilgilendirileceksiniz.

Sermayenizi farklı sektörlerde değerlendirmeyi de düşünebilirsiniz. Örneğin karlı bir iş fikri olarak sizlere Sigorta acentesi açmak hakkında bir yazı hazırlamıştım. Okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yemeksepeti Banabi Bayilik Başvurusu

nabi Bayilik Başvurusu
nabi Bayilik Başvurusu

Yemeksepeti Banabi bayilik şartları için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, artık başvuruda bulunabilirsiniz. Banabi bayilik için ilk yapmanız gereken işlem çok basit. İlk olarak internet üzerinden ön başvuru formu dolduruyorsunuz. 10 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ön başvuruyu tamamlayabilirsiniz. Yemeksepeti Banabi bayiliği başvuru formu için uzantıya tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada;

 • İletişim bilgileri
 • Son iş tecrübesi
 • Detaylar

kısımları yer alıyor. Bu kısımları eksizsiz ve doğru şekilde tamamlamanız gerekmekte. İş tecrübesi için daha önce benzer bir tecrübeniz olduysa, bir sıfır önde olduğunuzu söylemem gerek.

Bilgileri doldurduktan sonra aydınlatma metnini onaylayıp, başvur butonuna tıklayarak başvurunuzu tamamlayabiliyorsunuz. Çok kısa bir süre içerisinde firma sizlere geri dönüş sağlıyor. Görüşmeler her iki taraf için de olumlu geçerse, bayilik için ilerleyen süreçlere geçiliyor.

Karlı İş Fikri: Levent Börek Bayilik

Banabi Müşteri Hizmetleri

Banabi Müşteri Hizmetleri
Banabi Müşteri Hizmetleri

Yemeksepeti Banabi bayilik şartları ve diğer konular hakkında sizlere vereceğim bilgiler bunlar. Aklınıza takılan soruları direkt Banabi müşteri hizmetlerine sorabilirsiniz. Yemeksepeti Banabi iletişim adreslerinden, Banabi bayiliği hakkında bilgi alabilirsiniz.

 • Adres: Yemek Sepeti Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş. TÜRKİYE / İSTANBUL / ŞİŞLİ
 • Müşteri hizmetleri telefon numarası: 444 5 445 – +90 212 359 18 00
 • Mail adresi: info@yemeksepeti.com

İstediğiniz iletişim adresini kullanarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Yemeksepeti Banabi bayiliği alma hakkında aklınıza takılan soruları YORUM kısmında benimle de paylaşabilirsiniz. En kısa sürede sizlere cevap vereceğim.

Kazançlı farklı İŞ FİKİRLERİ için yazı kategorime göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.