Farmasi Para Kazanma- Aylık 5.000 TL+ Kazanç

02.03.2022
Farmasi Para Kazanma- Aylık 5.000 TL+ Kazanç

Network marketing son dönemde herkesin en çok rağbet ettiği alanlardan biri olmaya devam ediyor. Siz de network marketing ile para kazanmak isterseniz, bunun için size uzun zamandır adını sıkça duyduğumuz bir marka seçeneğini sunmak istiyorum. Farmasi para kazanma fikrini daha önce hiç duymuş muydunuz?

Eğer duymadıysanız, Farmasi ile binlerce lira kazanabilirsiniz. Hemen kararınızı vermeden önce Farmasi para kazandırıyor mu sorusuna sizler için bulduğum cevapları incelemenizi öneririm. Farmasi hakkında merak ettiğiniz farmasi aylık kazanç gibi bir çok sorunun cevabını da bulabilirsiniz. Üstelik binlerce Farmasi kullanıcısı yorumu okumak da sizi epey rahatlatacak. Hazırsanız vakit kaybetmeden detaylara geçelim…

Farmasi Hakkında Bilgi

Farmasi para kazanma
Farmasi para kazanma

Farmasi, birçok ilaç çalışmalarını başarıyla tamamlayan ünlü Doktor Cevdet Tuna tarafından kurulmuş bir firmadır. 12 yıldır 125 ülkeye ihracat yapmasıyla bilinen Farmasi, son dönemde özellikle ev hanımlarının ve öğrencilerin kazanç kapısı olmaya başladı. 2009 yılında kurulan ve bundan bir yıl sonra doğrudan satış pazarına girmiş. Farmasi Türkiye ve dünya pazarına 200.000 m2’lik fabrikasıyla yetişmeye devam ediyor.

Ayrıca “Farmasi hayvanlar üzerinde deney yapıyor mu?” ya da “Farmasi vegan mı?” sorularının cevabını merak edenler vardır eminim. Buna cevaben Farmasi ‘nin PETA’dan aldığı Cruelty Free (Hayvanlar Üzerinde Test Yapılmaz) sertifikasına sahip olduğu biliniyor. Farmasi hakkında bilgiler edindiğimize göre gelelim Farmasi’de hangi ürünler var sorusuna…

Farmasi Ürünleri

 • Farmasi kozmetik ürünleri,
 • Kişisel bakım ürünleri,
 • Parfümler,
 • Temizlik ürünleri,
 • Takviye edici gıdalar satılıyor.
 • Yukarıda saydığım ürünlerin dışında Farmasi ürünlerinin ambalajlarını da ürettiği lamine tüp fabrikası ve plastik ambalaj üretimi de yapıyor.

Farmasi şu ülkelerde Network Marketing sistemi sunuyor:

Türkiye, Ukrayna, Slovakya, Çekya, Polonya, ABD, Romanya, Bosna Hersek, Karadağ, Sırbistan, Makedonya, Tunus, Fas, Kıbrıs, Mautitius,  Belarus, Gürcistan, Lübnan, Moritanya, Senegal, Libya Kolombiya, Japonya, Güney Afrika, Meksika, Kanada, Almanya, Brezilya, Hindistan, Malezya, Çin.

Diğer ülkelerin iş imkanları hakkında detaylı bilgi almak için Finansko web sitemizdeki faydalı yazılara göz atmayı unutmayın!

Farmasi Para Kazanma

Farmasi para kazanma

Farmasi hakkında merak ettiğiniz bilgileri örendiyseniz gelelim Farmasi para kazanma detaylarını öğrenmeye. Size ne kadar kazanacağınız hakkında ve Farmasi sistemi hakkında detayları vermeden önce bir bilgiyi aktarmak istiyorum. Farmasi para kazandırıyor mu diye soracak olursanız cevabım evet!

Farmasi’ de yeterince çalışırsanız ayda 200.000 TL kazanabiliyorsunuz. Yanlış okumadınız! Sıkı çalışmayla Sultan adlı mertebeye ulaştığınızda aylık geliriniz 200.000 TL olabiliyor. Farmasi ödemeleri her ayın 20’sinde sistemde kayıtlı olan hesaba yatırmaktadır. Peki bu kadar para nasıl kazanılıyor. Farmasi kazanç sistemini size madde madde aktaracağım:

1. Girişimci Sistemi

Başlangıç seviyesi olarak kabul edilir. Farmasi üyeliği olarak da geçer. 18 yaşın üzerinde olmanız yeterli oluyor. Farmasi üyesi olursanız satış yapma ya da her ay ürün alma zorunluluğunuz olmuyor. İsterseniz sadece ihtiyacınız olan ürünleri indirimli almak için de kullanabilirsiniz. Ürünleri indirimli alıp satış yaparak kar elde edebilirsiniz. 2022 güncel %7 prim grubuna girer

2. Lider Sistemi

Bu sisteme en az 4.000 TL -puan alışveriş yapanlar dahil oluyor. Lider sistemi ise %11 ‘lik prim hakkında sahip oluyor.

3. Üst Lider Sistemi

Üst lider sisteminde olmak için, sizin ve grubunuzun en az 8.000 TL alışveriş yapması gerekiyor. Bu sistemde ise prim sistemi %15 olarak belirleniyor.

4. Yönetici Sistemi

%18 prim sistemine sahip olan yönetici sisteminde ise en az 12.000 TL alışveriş şartı bulunuyor.

5. Müdür Sistemi

Farmasi para kazanmak isteyenler için bu sistem diğer sistemlerin başı anlamına geliyor ve birçok performans bonusu alma hakkına sahip oluyorlar. % 21 prim hakları olan müdürlük sisteminde 18.000 TL alışveriş yapılması gerekiyor. Ayrıca performans bonus şartlarını yerine getirenler +1.000 TL alabiliyor.

6. Direktör Sistemi

Müdür seviyesini yıl içinde 5 kez korumayı başaran herkes direktör sistemine geçiş yapabiliyor. Direktörlerin de %21 prim hakkı vardır. Yandan 6.000 puan farkı aranır. Aynı fark araması müdürlük sistemi için de geçerlidir.

Farmasi Para Kazanma

7. Altın Müdür Sistemi

Altın müdür sisteminde kendisine bağlı %21 prim sistemine sahip 2 kol olması gerek. Altın müdür olunca 10.400 TL kazanca sahip olursunuz. Ayrıca lider seviyesi yetiştirmeye göre ekstra prim de alırsınız.

8. Platin Müdür Sistemi

Platin müdür olunca ise en az 4 kolun size bağlı olması gerekiyor. 15.000 alışveriş şartı aranır. 23.000 TL potansiyel kazancınız olur.

9. Zümrüt Müdür Sistemi

Bu sisteme eriştiğinizde size bağlı %21 ‘lik 8 kolun olması gerekiyor. Lider yetiştirdiğinizde 4800 TL bonus kazanırsınız. 68.000 TL potansiyel kazanca sahip olursunuz.

10. Elmas Müdür Sistemi

En az 12 kolun size bağlı olması ve yandan performans ödülü 15.000 TL şartı var. Lider yetiştirdiğinizde 7200 TL bonus verilir. Potansiyel kazancınız ise 104.000 TL olur.

11. Asbaşkan Sistemi

Asbaşkan olmak için 16 kolun size bağlı olması gerekir. Asbaşkan olduğunuzda 175.000 TL para ödülü hak edilir.

12.Başkan Müdür-Direktör Sistemi

Farmasi para kazanma sisteminde yandan 20.000 puan elde ettiğinizde ve 20 kol size bağlı olduğunda 350.000 TL para ödülü alırsınız.

13. Sultan Sistemi

Tüm bu sistemler arasında en üst mertebe sultan sitemi mertebesidir. Artık bu sistemde 30 kol size bağlıdır. 700.000 TL para ödülü alırsınız. Tüm bu ödüller kişilere 12 ay taksitle ödenir. 

Farmasi Üye Bulma Yolları

Farmasi para kazanma
Farmasi para kazanma

Farmasi para kazanma şansına sahip olmanız için yukarda da bahsettiğim gibi öncelikle üye bulmanız gerekiyor. Peki üye bulmak için neler yapmanız gerekiyor. Üye bularak Farmasi para kazanma sisteminden faydalanmak için birkaç yol var. O yollar şu şekilde:

 • İlk seçenek olarak sisteme giriş yapıp kendi sisteminizden üye alabilirsiniz. Üyelerin tüm bilgilerini siz girersiniz. Sponsor seçiniz yazan yere kendi adınızı girersiniz.
 • İkinci yolunuz ise sponsor linki göndererek üye bulabilirsiniz. Kişi kayıt olduğunda sizin alt üyeniz olur.
 • Üçüncü yol ise üye olacak kişi Farmasi resmi web sitesindeki kayıt formunu doldururken sponsor bilgilerini sizin sponsor kodunuzu girmesi seçeneği olabilir.

Farmasi’de Para Kazanma Yolları

Farmasi kazanç sistemini öğrendiysek gelelim Farmasi’de para kazanma yollarının neler olduğu hakkında sizlere aktaracağım cevaplara. Bunun için 3 seçeneğiniz olacak:

1. Ürün satarak Para Kazanma: Farmasi’ye üye olduktan sonra, Farmasi ürünlerini katalogda bulunan fiyatlardan daha uyguna alabilirsiniz. Ardından aldığınız bu ürünleri satarak para kazanabilirsiniz. Kozmetik ürünlerinden %30, Cevdet Tuna amblemli ürünlerden %40, Nutriplus ürünlerinden %40, temizlik ürünlerinden %30 kar elde etmiş olursunuz.

2. Hediyelerle Farmasi Para Kazanma: Aynı şekilde Farmasi sitesinden üyelik işlemlerinizi tamamlayın. Farmasi’nin outlet ürünlerini, teşvik ve hoş geldin hediyelerini satarak para kazanın.

3. Ekibinizi kurun, kazanmaya başlayın: Ekibinizi kurarak da para kazanabilirsiniz. Yukarıda anlattığım sistem doğrultusunda ilerleyerek binlerce lira kazanabilirsiniz. ekibinizi eğiterek, ekip satışlarından %21 kar elde ederek başlayabilirsiniz.

Farmasi Üye Olma

Farmasi para kazanma
Farmasi para kazanma

Farmasi para kazanma için Farmasi üye olma fikrine sıcak bakmaya başladıysanız, gelin birlikte üye olmak için uymanız gereken adımları sırasıyla inceleyelim.

 • İlk olarak Farmasi Kayıt Formunu doldurun.
 • Formu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra Farmasi Danışmanı siz arar  ve Farmasi hakkındaki tüm detaylı bilgiler verir.
 • Bu aramanın ardından Farmasi Kayıt işleminiz gerçekleşir.
 • Kayıt sonrası internet üzerinden erişebilmeniz için telefonunuza kullanıcı şifreniz gelir.
 • Online katalogdan anında sipariş vermeye başlarsınız. İsterseniz kataloğunuz adresinize ücretsiz gönderilir.

Farmasi Üyelik Avantajları

Farmasi para kazanma yollarına başvurmaya henüz karar vermediyseniz, size incelemeniz gereken bir diğer başlık hakkında detayları da aktarmak istiyorum. Bu konudaki bilgilere sahip oluktan sonra kesin kararınızı vereceğinizden eminim. Farmasi üyelik avantajları nelerdir? Farmasi üyesi olduğunuzda avantajlarınız şöyle olacak:

 • Farmasi üyesi olduğunuzda, katalogda gördüğünüz tüm ürünleri indirimli şekliyle alabilme imkanınız olur. Kendiniz kullanacaksanız, bütçenizi rahatlatırsınız. Satış yapacaksanız da kazanç sağlamaya başlarsınız. İster ek gelir ister maaş kazancınız olur.
 • Size sunulan hediye seçeneklerini ister satabilir isterseniz satış yaptığınızda müşterilerinize hediye edebilirsiniz. Ya da kendiniz kullanabilirsiniz. Seçim tamamen size ait olur.
 • Farmasi kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca direkt internet üzerinden alışveriş yapabilme şansınız olur.

Ek gelir isteyen ya da maaşlı olarak iş arayanlar için bu yazımda son dönemin gözdesi Farmasi para kazanma sistemi hakkında detaylar sundum. Farmasi hakkında bilgi edinirken, Farmasi para kazandırıyor mu sorusuna cevap bulduk.

Yine de Farmasi para kazanma dışında başka network marketing sistemleri hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz? O halde Finansko web sitemizde bulunan ek iş hakkındaki yazılara göz atmanızı tavsiye ederim. Eminim merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşacaksınız…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.