Levent Börek Bayilik Şartları – Kar Marjı 2022 BİLGİLERİ!

09.12.2021
Levent Börek Bayilik Şartları – Kar Marjı 2022 BİLGİLERİ!

Börekçi dükkanları son zamanlarda çok fazla ilgi görüyor. İş, okul, ofis bölgelerinde açılan börekçilerin müşterisi her daim oluyor diyebilirim. Sermayenizi börekçi dükkanı açarak değerlendirebilirsiniz. Sektördeki lider firmalardan birisi olan Levent Börek’ten bayilik alabilirsiniz!

Levent Börek bayilik şartları, bayilik ücreti ve kazanç oranı gibi konulara detaylarıyla birlikte değineceğim. Bu içeriğimde ihtiyacınız olan tüm bilgilere erişeceksiniz.

Franchise veren markalar arasında yer alan Levent Börek; bayi olmak isteyen kişilerin birtakım şartları karşılamasını beklemektedir. Şartları karşılayan kişiler; bayilik alabilmektedir. Şartlardan ayrıca bahsedeceğim.

Levent Börek Franchise hakkındaki bilgileri atlamadan okuyun!

Firma yalnızca mail, telefon ve yüz yüze görüşme ile anlaşma sağlayıp sonrasında sözleşme yapmaktadır. Sizden kaparo vb. taleplerde bulunan kişilere itibar etmemeniz gerekmektedir.finansko.com

Levent Börek Hakkında

levent börek bayilik başvurusu
levent börek bayilik başvurusu

Börekçilik sektörünün gün geçtikçe büyümesi, yatırımcıların sermayelerini bu sektördeki firmalarda değerlendirme düşüncesini artırdı… Levent Börek markası da önemli markalardan birisi haline geldi. Levent Börek bayilik veriyor mu?

Sorusunun yanıtını sizler zaten biliyorsunuz. 1968 yılında Adana’da ortaya çıkan Levent Börek, gıda sektöründe franchising veren firmalar arasında yer almakta, hızla büyümektedir. Sermayenizi değerlendirmek için gerçekten başarıyı yakalabileceğiniz bir sektör. Aylık kazanç oranlarınız oldukça yüksek olabilir.

Sizler de büyüyen bu zincire dahil olmak için; Levent Börek bayilik alma şartları ve ücreti için içeriğimizi sonuna kadar okuyabilirsiniz. Levent Börek bayilik şartları ve daha fazlası için devam edelim…

Levent Börek Bayiliği Nasıl Alınır?

levent börek bayilik veriyor mu
levent börek bayilik veriyor mu

Levent Börek Bayilik alabilmek için, ilk olarak Levent Börek bayilik şartlarını karşılamanız gerekmektedir.

Şartları karşıladığınızı düşünüyorsanız; içeriğin sonunda yer alan iletişim kanalları sayesinde başvurunuzu yapabilir ve kısa süre içerisinde olumlu ya da olumsuz sonuç alabilirsiniz.

Bayilik başvurusu için şu adımları takip etmelisiniz;

 1. İlk olarak mail, telefon numarası ya da şube üzerinden firmayla iletişime geçin.
 2. Şube olmak istediğiniz işletmenin (dükkanın) konumunu / adresini belirterek; şartları karşıladığınızı ifade edin.
 3. Eğer varsa yakınlarınızda yer alan okul, cadde, AVM ya da insan topluluğunun bulunduğu potansiyel alanları açıklayın.
 4. İletişim bilginizi paylaşın.

Firma, gerekli incelemelerin ardından sizinle iletişime geçerek; sonucu bildirecektir. Aşağıda başvuru başlığı açarak sizlere detaylı bilgileri vereceğim. Levent Börek bayilik şartları için detaylara gelmeden avantajlara göz atalım.

Levent Börek Bayilik Avantajları

Levent börek bayiliği olduğunuzda ise; birtakım avantajlara sahip olursunuz. İş yatırımı yaparken bu avantajlar hakkında bilgi sahibi olmak önemli bir mevzu. Avantajlara hemen göz atalım.

 • Reklam çalışmalarında firma tarafından destek alırsınız,
 • Metrekare sınırlaması bulunmamaktadır,
 • Söz konusu işletmenin tüm dekorasyon dizaynı, firma tarafından sağlanmaktadır,
 • Marka bilinirliği neticesinde; kar marjınız standart börekçilere nazaran daha yüksek olacaktır.
 • Bayilik alarak kendi işinizin patronu olmuş olacaksınız.

Peki, Levent Börek bayilik şartları nelerdir? Artık öğrenebiliriz!

Levent Börek Bayilik Şartları

Levent Börek Bayilik Şartları
Levent Börek Bayilik Şartları 2022

Levent Börek Bayilik fiyatı başta olmak üzere; diğer tüm şartların tamamı karşılanmak zorundadır. Şartlardan biri dahi karşılanmadığı takdirde; olumsuz dönüş almanız muhtemeldir.

 • İkamet ettiğiniz ya da işletmenizi açacağınız ilçede gerekli izinleri almanız,
 • Temizlik ve hijyen kurslarını tamamlayarak sertifika almanız,
 • İşletmenin okul – cadde ya da AVM’ye yakın bir lokasyonda olması,
 • Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na kaydınızın yapılmış olması,
 • 1 KM kadar yakınınızda başka bir bayinin olmaması,
 • Gerekli Levent Börek bayilik ücretini karşılayacak durumda olmanız gerekmektedir.

Bu şartları sağlayan girişimciler, bayilik başvurusunda bulunabilir.

Farklı ve kazançlı iş fikirleri hakkında sizlere yazı yazmaya devam ediyorum. Bu yazıdan sonra parfüm dükkanı açmak hakkındaki yazıyı okumanızı tavsiye ederim!

Levent Börek Bayilik Ücreti Ne Kadar?

levent börek bayilik fiyatları
levent börek bayilik fiyatları

Levent Börek bayilik ücreti ya da farklı bir ifadeyle Levent Börek bayilik fiyatı 11 Nisan 2021 itibariyle minimum 150 Bin TL olarak belirlenmiştir. İşletmenin bulunduğu lokasyon ve ciro planına göre; bu bayilik ücreti arttırılabilmektedir.

Firmanın paylaşmış olduğu bilgilere göre; 200 Bin TL ile 500 Bin TL aralığında Levent Börek bayilik ücreti değişmektedir. Levent Börek Franchise Bedeli, ciro oranına bakılırsa oldukça uygun bir fiyata sahiptir.

Yani iyi bir konumda açacağınız dükkan ile sermayenizi hızla kazanabilirsiniz. Levent Börek bayilik fiyatları için söyleyebileceklerim bunlar. Hadi şimdi kazanç mevzuna değinelim.

Levent Börek Bayi Kazanç Oranı Ne Kadar?

levent börek bayilik kar marjı
levent börek bayilik kazancı

Levent Börek bayilik şartları kadar kar marjı da çok önemli bir konu. Girişimci olacaksanız, sizi ilgilendiren en önemli kısım dersem abartmış olmam. Levent Börek bayi kazancı; standart börekçilere oranla oldukça fazladır. Zira firmanın iletmiş olduğu bilgilere göre; bayilerinin minimum 60 Bin TL, maksimum 150 Bin TL aylık ciro oranına sahip olduğu belirtilmektedir.

Bu kazanç oranı – kazanç hedefine göre; belirlenmiş olan Levent Börek bayilik ücreti ve bayilik şartları, oldukça uygundur. Fakat şunu söylemekte yarar var; her bayiliğin aynı kazancı olacak diye bir durum söz konusu değil. Şehir, dükkan konumu gibi durumlar kazancı etkiliyor.

Karlı İş Fikri: Bijuteri Dükkanı Açmak

Levent Börek Bayilik Başvurusu

Levent Börek bayiliği almak istiyorsanız, çok kolay bir şekilde başvuru işlemlerine başlayabiliyorsunuz. Levent Börek bayilik şartları size uygunsa, ön başvuru formu için hazırsınız demektir… Uzantıya tıklayın ve karşınıza çık bilgi yerlerini doldurun. Mutlaka eksizsiz ve doğru bilgilerinizi girin.

Ön başvuru formunu gönderdikten kısa bir süre sonra sizlere geri dönüş yapılacak. Telefonla ya da mail yoluyla firma sizlerle iletişim kuracaktır. Detaylar görüşüldükten sonra her iki taraf içinde uygunsa, diğer aşamalara geçilir. Şimdi internetten kısaca ön başvurusunuz gerçekleştirebilirsiniz.

Levent Börek Bayilik İletişim

levent börek bayilik iletişim
levent börek bayilik iletişim

Levent Börek bayilik iletişim kanalları; birden fazladır. Adana’da yer alan ana şubeyi ziyaret edebilir ya da;

adreslerinden istediğinizi seçerek iletişime geçebilir, tüm sorularınızın yanıtlanmasını sağlayabilirsiniz.

SONUÇ:

Levent Börek bayilik alma hakkında bilmeniz gereken, önemli olan konulara değindim. Levent Börek bayilik şartları için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, başvuru yapmaktan çekinmeyin.

En azından firma ile bir ön görüşme gerçekleştirmiş olursunuz. Levent Börek bayilik başvurusu hakkında daha fazla merak ettiğiniz sorular varsa, aşağıya YORUM bırakabilirsiniz.

Daha fazla iş fikri öğrenmek ister misiniz? En karlı iş fikirleri yazı kategorisine göz atın!

YORUMLAR