İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar – 2023 GÜNCEL!

İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar – 2023 GÜNCEL!

İstanbul’da evde ek iş yaparak para kazanmak ister misiniz? İstanbul’da yaşıyor ve ek gelir ihtiyacı duyuyorsanız, yazıyı sonuna kadar okuyun! Paketleme işleri evde yapılan işler arasında çok popüler bir hale geldi. Sizlere İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar hangileri? Açıkladım.

Aynı zamanda evde is ilanları İstanbul içerisinde nasıl bulunur anlattım. İstanbul evde paketleme işi yaparak ayda 10.000 TL kazanabilirsiniz. İşleri nasıl alabileceğiniz konusunda sizlere rehber olacağım. Evde ek iş İstanbul için tüm bilmeniz gerekenler bu yazıda…

İstanbul eve iş veren firmalar ve evde paketleme işi telefon numarası hakkında detayları almak için atlamadan yazımı okuyun! Güvenilir evde paketleme işi ile ek gelir sağlayın…

Kimler Evde Paketleme İşi Yapabilir?

İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar
İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

İstanbul’da paketleme işi yapmayı düşünüyorsanız, kimlerin başvuruda bulunabileceğini bilmeniz gerek. Güzel haberi sizlere veriyorum… Evde ek iş için paketleme işi yapmayı tercih edecekseniz, firmalar sizden büyük şartlar istemeyecek. Evde paketleme işleri oldukça kolay işler.

İhtiyacınız olan en önemli şeylerden ikisi boş vakte sahip olmak ve azimli çalışmak. Eğer sabırlı ve titiz çalışabileceğinize inanabiliyorsanız, paketleme işleriyle aylık tatmin edici ek gelir sağlayabilirsiniz. Bazı firmaların dikkat ettiği konu reşit olmanız. Onun dışında herhangi bir yetkinlik ya da deneyim çok önemli değil.

Elbette daha önce deneyiminiz olduysa bunu belirtmeniz sizi rakiplerden ön plana çıkarabilir. Ancak deneyimim yok diye başvuru yapmaktan çekinmeyin. İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar ile çalışmak için her ilçeden başvuruda bulunabilirsiniz.

İEv hanımları, öğrenciler, emekli olanlar, ek iş arayanlar, kadın, erkek fark etmeksizin evde paketleme işi yaparak para kazanabilir. İstanbul evde ek iş ile siz de kazanın!

Dikkatinizi Çekebilir: Evde Para Kazanma Yöntemleri

İstanbul’da Hangi İlçelerden Paketleme İşi Alınır?

Güvenilir evde paketleme işi
Güvenilir evde paketleme işi

İstanbul’da ek kazanç sağlamak isteyenler, paketleme işleri için başvuruda bulunmak istiyorlar. Akıllardaki en büyük sorulardan birisi de İstanbul’un her yerinden işler alınır mı? ,

İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar hangi ilçelere iş veriyor? Açıkçası İstanbul’un her köşesinden paketleme işi alabilmeniz mümkün. Zaten paketleme işleri konusunda İstanbul en şanslı şehirlerden bir tanesi. Evlere iş veren firmalar şehirde çok fazla. Bu firmalardan bazıları kargoyla dahi evlere iş veriyor.

Yani İstanbul’da Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu ilçelerinden evde paketleme işi alabiliyorsunuz.

Hangi firmaların evlere ek iş verdiğini ve telefon numaralarını yazının devamında açıklayacağım. Ondan önce, hadi gelin diğer bazı önemli konulara bakalım.

İstanbul Evde Paketleme İşiyle 6.000 TL Kazanın!

Güvenilir evde paketleme işi
İstanbul Güvenilir evde paketleme işi

Evet yanlış okumadınız! Evde paketleme işi yaparak aylık 10.000 TL kazanma fırsatınız bulunuyor. İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar için ödemeler kimi zaman değişebilir. Ancak bir ay boyunca her gün 6 – 7 saatlik paketleme işi yaparak 8.000 TL -10.000 TL kazanabilirsiniz.

Bunun için gerçekten tam zamanlı çalışıyor gibi çalışmak gerek. Ancak vaktiniz daha az ise part time evde paketleme işi yapabilirsiniz. Örneğin öğrencisinizdir ve sadece haftasonları boşsunuzdur. Daha az paketleme işi alabilir ve cep harçlığı kazanabilirsiniz.

Kazanç konusunu siz belirliyorsunuz diyebilirim. Günlük ne kadar çok paketleme işi yaparsanız, firmaların size ödeyeceği tutar o kadar fazla olur.

Paketleme üzerinden kazancınızı merak ediyorsanız sizlere ortalama olarak bir tablo oluşturdum.

Paket Sayısı Kazanç
100 500 TL
500 2.500 TL
1.0005.000 TL
2.00010.000 TL
Evde paketleme işi kazancı

Sizin İçin Hazırlandı: Akşam Ne İş Yapabilirim?

İstanbul’da Paketleme İşleri

evde paketleme işi istanbul
evde paketleme işi istanbul

İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar hangileri öğrenmek için hangi paketleme işlerinin ön planda olduğunu bilmekte fayda var. İstanbul evde paketleme işi veren firmalar bir hayli fazla.

Birçok sektörden firma evlere paketleme işleri veriyor. En çok rağbet gören bazı paketleme işlerini sizlere anlatacağım. Böylece aklınızda hem fikir oluşacak hem de iş ilanlarını ararken bunlardan yola çıkabileceksiniz.

İstanbul Evde Sabun Paketleme İşi

İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar arasında sabun üreticileri de yer alıyor. Yapmanız gereken iş çok basit. Sizlere teslim edilen sabunların paketlemesini dikkatli şekilde gerçekleştiriyorsunuz. Paketleme için lazımsa süsleme işlemini de gerçekleştiriyorsunuz. Adetlerine göre kutularına sabunları yerleştirip, hazır hale getiriyorsunuz.

Hatta İŞKUR’dan dahi evde sabun paketleme işi alabilme şansınız var. Güvenilir evde paketleme işi yapmak isterseniz, bu seçeneği mutlaka değerlendirmelisiniz. Konu ile alakalı daha önce detaylı bir yazı hazırlamıştım. İŞKUR evden sabun paketleme başvurusu yazısını okuyarak, başvuru yapabilirsiniz.

İstanbul Evde Kına Paketleme İşi

evde paketleme işi İstanbul’da çok seçenekli! Yapabileceğiniz diğer iş kına paketleme işi. Evde rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz bol kazançlı bir ek iş fırsatı. İstanbul’da evlere iş veren organizasyon şirketleri yoğun olarak bulunuyor. İş sistemi de çok basit.

Anlaştığınız firma sizlere çuvalla kına ve paketleme için gerekli ambalaj malzemelerini yolluyor. İstenilen sayıya göre kınaları paketlemeniz isteniyor. Evde kına paketleme işi yazısını okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz! İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar için devam edelim…

İstanbul Davetiye Paketleme İşi

Organizasyon şirketlerinden ve matbaalardan davetiye katlama ve paketleme işleri alabilirsiniz. Davetiye katlama işi mantığı da tıpkı kına paketleme gibi diyebilirim. Sizlere teslim edilen davetiyeleri istenilen şekilde katlamalı ve zarflara yerleştirmelisiniz.

Özellikle düğün sezonlarında davetiye katlama işi almanız çok olası. Davetiye katlama işini nasıl alacağınızı merak ediyorsanız, evde davetiye katlama işi yazısını okuyabilirsiniz. İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar arasında organizasyon şirketleri çok fazla.

İstanbul Nikah Şekeri Paketleme İşi

Son zamanların en popüler paketleme işlerinden birisi evde nikah şekeri paketleme… Nikah şekeri paketleme işleri için firmalar insan gücüne ihtiyaç duyuyorlar. İşlerin yoğun olduğu dönemlerde ise paketleme işleri için sık sık evden çalışabilecek insanlar aranıyor.

Bu sayede aylık 3.000 TL ek gelir elde etmeniz mümkün! Evden nikah şekeri paketleme işi yazısını okuyabilir ve ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Gördüğünüz gibi birçok paketleme işler mevcut. Listeyi daha da fazla uzatabiliriz. Farklı farklı sektörlerden firmalarla çalışabilirsiniz. İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar için tekstil firmalarını değerlendirmeyi unutmayın…

Kaporasız evde PAKETLEME işi
Kaporasız evde PAKETLEME işi

İstanbul Evde Çorap Paketleme İşi

Evde çorap paketleme işi yaparak İstanbul’da para kazanabilirsiniz. Evlere iş veren tekstil firmaları çorap paketleme işlerini evlere verebiliyorlar. Evde çorap paketleme işi yazısını okuyarak başvuru detaylarını öğrenebilirsiniz.

Firma sizlere paketlemeniz gereken çorapları toplu şekilde teslim eder. Çorapları eşleştirerek, yetkilinin gösterdiği şekilde paketlemeniz veya etiketlemeniz gerekiyor. Firmanın belirttiği tarihe kadar çorapları paketleyip, firmaya tekrar teslim etmeniz gerekiyor. İstanbul evlere tekstil işi veren firmalarla kazançlı çıkabilirsiniz…

İstanbul Kalem Paketleme İşi

Kalem üretim fabrikaları evlere paketleme işleri veriyor. Kalem paketleme yazımı okumanızı öneririm. Kimi firmalar kalem montaj ve paketleme işlerini beraber yaptırtabiliyorlar. Bu sayede daha fazla ek kazanç elde edebilirsiniz. İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar çok çeşitli.

Pipet Paketleme İşi

İstanbul’da plastik ürünleri üreten fabrikalar çok fazla. Plastik ürün üretimi gerçekleştiren fabrikalar evlere pipet paketleme işleri verebiliyorlar. Evde pipet paketleme işi yazısını okumanızı tavsiye ederim. Telefon numaralarını ararken plastik üremi yapan fabrikalarını bulmanız etkili olacaktır.

İstanbul Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

İstanbul Evde Paketleme İşi Telefon Numarası
İstanbul Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

İstanbulda evlere iş veren firmaların telefon numaraları için sizlere birkaç yöntem göstereceğim. Bu yöntem ile İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar ile rahatlıkla iletişim kurabileceksiniz. Firmalara direkt giderek yüz yüze görüşmeniz de faydalı ancak her firma için bunu yapamayabilirsiniz.

Kısa sürede birçok firma ile görüşmek için telefon numaralarına ulaşmanız lazım. Bunun için şu yöntemi kullanabilirsiniz. Şimdi davetiye katlama ve paketleme işi nasıl alınır? Bu örnek üzerinden gideceğim fakat siz bu yöntemi birçok farklı sektördeki firma için de uygulayabilirsiniz.

 1. Google arama motorunu açın.
 2. Arama yerine “organizasyon şirketleri” yazın
 3. Aramaya bastıktan sonra “Haritalar” kısmına tıklayın

Karşınıza iletişim bilgileriyle birlikte birçok firma çıkacak. Burada birçok firmanın adres ve telefon numarası var. Tek problem bu yöntemde tüm firmalara erişebiliyorsunuz. Yani bu firmaların hepsi evlere paketleme işi vermiyor. O nedenle aradığınız firmalara durumu açıklamalısınız.

Belki daha önce eve ek iş vermeyen bir firma bile söylediklerinize ikna olup, eve paketleme işi verebilir. Kırmızı ile işaretlediğim kısımda adres ve iletişim bilgileri yer alıyor.

İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar ile iletişim kurmak için bu yöntem çok etkili diyebilirim. Daha çok 0536, 0507 gibi kişisel telefon numaralarından ziyade 0216, 0212 gibi kurumsal numaraları tercih edebilirsiniz.

Uyurken dahi para kazanmak istemez misiniz? Hemen – Pasif Para Kazanma – yazısını okuyun ve her an nasıl para kazanabileceğinizi öğrenin!

İstanbul Evde Ek İş İlanları

Evde is ilanları İstanbul
Evde is ilanları İstanbul

İstanbul evde paketleme işi için güncel iş ilanlarına başvurmanız gerekiyor. İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar iş ilanları için genellikle iş ilanı sitelerinden ilan açıyorlar. Örneğin evde maske paketleme işi Sahibinden .com sitesinden bulunabilir. Ya da kariyer.net sitesini ziyaret edebilirsiniz. Daimi olarak bu siteleri takipte kalmanız önemli bir konu. Bugün bulamadığınız ilanı belki yarın bulabilirsiniz.

Başka bir yöntem olarak Facebook üzerinden evde ek iş ilanları yayınlanabiliyor. “Evlere paketleme işi verilir” şeklinde ilanlar açılabiliyor. Bunun için açılmış olan birçok evde paketleme ve ek iş ilanları gruplarına dahil olabilirsiniz.

DİKKAT: Evlere ek iş verilir diyerek sizden kapora isteyenlere karşı dikkatli olun! TC. no ve banka bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın! Evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı arttıkça, dolandırıcılar da artıyor… Lütfen dikkatli olun.

Kapora demişken hemen sizler için hazırlamış olduğum Kaporasız evde ek iş yazısını okumanızı tavsiye edeceğim.

İstanbul İŞKUR Evde İş İlanları

işkur evde paketleme
İstanbul İŞKUR Evde İş İlanları

İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar bazen İŞKUR üzerinden de iş ilanı açabiliyor. İstanbul evde paketleme işi için İŞKUR üzerindeki ilanları da değerlendirebilirsiniz. Güvenilir evde paketleme işi arıyorsanız, İŞKUR sizler için doğru bir başvuru yöntemi olacak. Bazı firmalar evlerden çalışabilecek durumda olan insanlara İŞKUR sayesinde ulaşabiliyor.

Bu fırsattan neden yararlanmayasınız? İŞKUR evde paketleme iş ilanları için İŞKUR’a üye olmanız gerekiyor. İŞKUR E – Şube üzerinden 10 dakika gibi kısa sürede üye olabilirsiniz. Bunun için sizlere yazmış olduğum İŞKUR evde paketleme işi başvurusu yazısını okuyabilirsiniz. Adım adım ne yapmanız gerektiğinizi bu yazıda anlattım.

Evde ek iş ilanlarını değerlendirerek İstanbul evlere iş veren firmalar ile çalışabilirsiniz. İstanbul gibi büyük bir şehirde fırsatlar bol! Doğru adımlarla, doğru yöntemlerle evde ek kazanç sağlamanız çok kolay. İstanbul evlere paketleme işi veren firmalardan bahsettim. Diğer yapabileceğiniz ek işlere de değinelim mi?

İstanbul’da Yapılabilecek Diğer Evde Ek İşler

istanbul evlere paketleme işi veren firmalar
istanbul evlere paketleme işi veren firmalar

İstanbul’da paketleme işleri çok fazla bulunabiliyor. Ancak evde para kazanmak için sadece paketleme işlerini aramanız gerekmiyor. Evde ek iş olarak yapabileceğiniz birçok işler var. Bunlara da bazı örnekler vermek istiyorum:

Bu sıraladıklarım dışında çok bilindik ve güvenilir bazı firmalar üzerinden de iş alabilirsiniz. Örneğin LC Waikiki evlere iş ve Koton evlere iş fırsatları tam size göre olabilir. Yazıların üstüne tıklayarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

SONUÇ:

Sizlere İstanbul evlere paketleme işi veren firmalar ve daha fazlası hakkında bilgiler verdim. İstanbul evde ek iş fırsatları çok çeşitli… Hem paketleme işi olarak hem de diğer ek işler için İstanbul’u mutlaka değerlendirmelisiniz. Bu sayede evdeki boş vakitlerinizi kazanca çevirmiş olacaksınız.

Evde paketleme işleri için bizler iş ilanı vermiyoruz. Tavsiye amaçlı yazdığımız yazılardaki yöntemleri uygulayarak evde ek iş sahibi olabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları YORUM olarak aşağıya bırakmaya çekinmeyin.

Paketleme işi dışında daha fazla evde ek iş fırsatları için EVDE EK İŞ yazı kategorisine hemen göz atın. Ayrıca internet aracılığıyla da kolay para kazanma şansınız var. Bunun için de sizlere İNTERNETTEN PARA KAZANMA yazı kategorisini önereceğim.

Boş vakitlerinizi değerlendirmek sizin elinizde! İyi günler dilerim! 🙂

YORUMLAR

 1. Evin Kaymak dedi ki:

  Emekliyim aile bütçeme katkıda bulunmak için evde paketleme işi yapabilirim.İstanbul Sarıyerdeyim

 2. Zeynep dedi ki:

  Kime güvenecez dolandırıcı cok 3 aydır ugrasıyor um evde paket isi için tc ev adresi kart no verdık önce atlıyolar sonra ses yok dogru düzgün bir is istiyoruz umutlarımız tükendi maddi durum olsa istermıyız

 3. Hüsniye dedi ki:

  Evde Paketleme işi almak istiyorum 51 yaşındayım İstanbul dayım

 4. Asiye dedi ki:

  İstanbul sariyer
  Evde paketleme işi ariyorum

 5. Hülya Göksu dedi ki:

  Istanbul maltepe paketleme ip temizleme boncuk dizme izi ariyorum

 6. Ayfer dedi ki:

  Is arıyorum yardımcı olurmsnz