Evde Maske Paketleme İşi – 2023 Firma ve Telefon Numaraları

Evde Maske Paketleme İşi – 2023 Firma ve Telefon Numaraları

Siz de evde maske paketleme işi ile evinizden para kazanmak ister misiniz? Son yılara baktığımız zaman maskelerin kullanım oranlarındaki artış inanılmaz. Buna bağlı olarak birçok firma maske üretimlerinde artış gösterdi. Bu işte sayesinde evde para kazanabilirsiniz!

Evlere maske paketleme işi veren firmalar ile çalışabilir ve cebinize fayda sağlayabilirsiniz. Covid-19’un şiddeti ne kadar azalırsa azalsın, daha uzun dönemler maske kullanımı devam edecek gibi duruyor.

Evde maske paketleme işi var mı? Sorusunun cevabı evet… Maske üretimine başlayan ve devam eden firmalar mevcut. Bu firmalar daha avantajlı olduğu için evlere maske paketleme işi veriyorlar. İş yüklerinin ve maliyetlerinin azalması için bu yöntem birçok firma tarafından benimsendi. Evde maske paketleme işi başvuru için her detayı öğreneceksiniz.

Evde paketleme işi için mutlaka maske paketleme fırsatını da değerlendirmeniz gerekiyor. Firmalar, telefon numaraları, kazanç, hepsinden bahsedeceğim!

Paketleme İşleri Kimler İçindir?

evde maske paketleme işi
evde maske paketleme işi

Akıllara takılan bir soru da evde paketleme işleri için kimler başvurabilir?  Maske paketleme işi için çalışacak insanlarda aranan en büyük kriter çalışmak ve sabırlı olmak. Firma sizlerle görüştüğünde onlara güven verirseniz, sizle çalışmak isteyecekledir.

Ayrıca bazı firmalar 18 yaşından büyük kişiler ile çalışmayı uygun görüyorlar. Onun dışında evde maske işi için başka bir kriter aranmıyor. Evinde hijyenik, tertipli ve hızlı çalışabilecek herkes paketleme işi başvurusu yapabilir.

Daha önce herhangi bir evde ek iş deneyiminiz varsa, başvurmaktan çekinmeyin. Deneyimiz varsa, evet belirtmeniz sizin için faydalı olacaktır. Ancak yoksa da bu bir engel değil. İstanbul Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Gaziantep, Denizli, Samsun gibi Türkiye’nin birçok şehrinden maske paketleme işi yapılabiliyor.

Ev hanımları en başta olmak üzere; öğrenciler, emekli olanlar, ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen birçok kişi evde maske paketleme işi ile kazanç elde etmekte. Siz neden o kişilerden birisi olamayasınız? Hadi bilmeniz gerekenlere geçelim! ?

İlgili İçerik: Evden Çorap Paketleme

Maske Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde maske paketleme işi
evde maske yapma

Tecrübeniz yoksa özellikle bu başlığı atlamamanızı tavsiye edeceğim. İşin nasıl yapıldığını bilerek firmalar ile iletişime geçerseniz, işi alma olasılığınız daha yüksek olacaktır. Evde maske paketleme işi iletişim adreslerine geçmeden işi işleyişine hâkim olmanız için bilgi vereceğim.

 • Bu evde ek işi yapabilmek için önce bir firmayla anlaşmanız gerekiyor. Aşağıda bunun detaylarını vereceğim. Şimdi bir firmayla anlaştığınızı fark edelim. Anlaştığınız firma sizlere gerekli olan malzemeleri evlerinize teslim eder.
 • Malzemeler genellik maskelerin çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Bazen tek çeşit maske paketlemeniz gerekirken, bazen birden çok maske çeşidi paketlemeniz gerekebilir. Maske çeşitleri genelde şu şekilde:
  • Cerrahi maskeler
  • Yıkanabilir maske
  • N95 koruyucu maske
  • 3m 1826 cerrahi maske
 • Maske çeşitleri bir koli içerisinde sizlere verilir. Maske lastikleri, koli bandı, maske çeşitlerine ait paketleme ambalajları ve sizlerin takması için eldiven, önlük, bone gibi malzemeler de tarafınıza verilir.
 • Malzemeleri aldıktan sonra hijyenik bir ortamda çalışmanız önemlidir. Firmalar kesinlikle bu kurala uyacak insanlar ile çalışmak isteyeceklerdir. Bone, eldiven, önlük gibi hijyenik ürünleri paketleme işlemi sırasında kullanın.
 • Ardından maskeleri, birden fazla çeşit varsa, çeşitlerine göre ayırmanız lazım. Böylece sistemli bir şekilde çalışmış olursunuz. Maskeler türlerine, renklerine göre ayrıldıktan sonra takılı değilse, lastiklerini geçirmelisiniz. Firma sizlere detayları anlatacaktır.
 • Sonra maskelere ait paketlemelere geçiyorsunuz. Medikal paketleme işlemi için dikkatli olmalı ve maskeleri çeşitlerine göre paketlemelisiniz. Bazen 50’lik kutulara bazen 10’luk – 20’lik kutulara, ambalajlara paketleme yapmanız gerekebilir.
 • Paketleme işlemi bittikten sonra yapmanız gereken, paketlenen maskeleri kolilere yerleştirmek. Artık maskeler teslim edilmeye hazır! Firmanın sizlere belirttiği tarihte kolileri firmaya teslim edebilirsiniz.  

Evde maske yapma işinin temelini anladıysanız, firmalardan ve telefon numaralarından bahsedebiliriz…

Evde Maske Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde maske paketleme işi
Evde Maske Paketleme İşi Veren Firmalar

Yukarıda sizlere bahsettim. Evde maske paketleme işi yaparak para kazanmak için bu işi veren firmalarla anlaşabilmeniz gerekmekte. Peki, hangi firmalarla anlaşmalısınız? Evlere ek iş olarak maske paketleme işi veren firmalar genellikle medikal ürün imaları yapan fabrikalar oluyor. 

Maske imalatı yapan yerler içinde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Telefon numaralarından bahsederken sizlere bu firmalara nasıl ulaşacağınızı anlatacağım. Birkaç etkili yöntem var. Bunları uygulayarak iş alabilir ve evinizde oturduğunuz yerde para kazanabilirsiniz.

Özellikle kendi şehrinizdeki firmaları değerlendirmek önemli bir konu. Kargo ile paketleme işi veren firmaların sayısı daha az. O yüzden daha kolay ulaşımın sağlandığı firmalarla çalışmak için başvuruda bulunursanız daha iyi olur.

UYARI: Firmalarla iletişime geçerken dikkatli olun. Paketleme işi için sizden kaparo almak isteyen, kimlik bilgilerinizi talep eden dolandırıcılar karşınıza çıkabilir. Evde ek iş fırsatlarının çoğalmasından faydalanmak isteyen dolandırıcılar olabiliyor. Bunlara karşı dikkatli olun! Uyarı yaptığıma göre iletişim bilgilerine geçebiliriz.

Evde Maske Paketleme İşi Telefon Numarası

evde paketleme işi veren firmalar
evde paketleme işi veren firmalar

Evde maske paketleme işi telefon numarası için gelelim nasıl bir yöntem kullanacağınıza… Evde ek iş için maske paketleme yapmak aklınıza yattıysa, artık firmalar ile iletişim kurmaya başlayabilirsiniz. Böylece evde maske paketleme işi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için ilk olarak sizlere basit bir yöntem göstereceğim.

 • Google arama motorunu açın
 • Yaşadığınız şehri yazdıktan sonra medikal ürün imalatı kelimelerini ekleyin.
 • Arama yaptıktan sonra üstte “haritalar” butonuna tıklayın.

Sol tarafta firmaların olduğu bir sonuçla karşılaşıyorsunuz. Kırmıı ile işaretlediğim yerlerde firmaların telefon ve adresleri bulunuyor. Eğer size yakın konumda buluyorlarsa, gidip yüz yüze olarak görüşme sağlayabilirsiniz. Yoksa telefon numaralarından ulaşıp, yetkili kişiler ile konuşabilirsiniz.

Ancak altını çizmem gereken bir nokta var. Bu yöntem ile ulaştığınız her firma evlere paketleme işi vermiyor. Ancak iletişim kurarak öğrenebilirsiniz. Evlere paketleme işi veren firmalar telefon numaraları için ayrıca hazırladığımız yazıyı da okuyabilirsiniz…

Maske Paketleme İşi İlanları

evde maske paketleme işi başvuru
evde maske paketleme işi başvuru

Evde maske paketleme işi yapmak için firmalarla birebir iletişim kurmak elbette en etkili yöntemlerden birisi. Bunun dışında evde maske paketleme işi başvuru için aktif iş ilanlarına da başvuruda bulunabilirsiniz.

Paketleme işi veren firmalar kimi zaman Facebook evde paketleme iş ilanları  gruplarından da iş ilanı yayınlayabiliyorlar. Bu gruplara benzer birçok grup var. Katılıp, siz de evde paketleme iş ilanları için takipte kalabilirsiniz.

Sosyal medya dışında, evde maske paketleme işi sahibinden sitesinden ilanlara da göz atabilirsiniz. Bu şekilde iş bulan insanlar mevcut. Bunun için İşkur’a da başvurabilirsiniz. Nasıl mı? Aşağıda anlattım.

Evde Maske Paketleme İşi İŞKUR İlanları

Evde maske paketleme işi
Evde Maske Paketleme İşi İŞKUR

İŞKUR evlere paketleme işi veriyor. Aralarında maske paketleme işleri de denk gelebiliyor. Mutlaka İŞKUR iş ilanları fırsatlarını da değerlendirmelisiniz. Türkiye İş Kurumu, devlete bağlı bir kurum olduğu için güvenle iş başvurusu yapabileceğiniz bir yerdir.

Bazı firmalar İŞKUR vasıtasıyla evden çalışabilecek kişilere ulaşıyorlar. Bu her iki taraf içinde daha güvenilir olduğu için sık kullanılan bir yöntem. Üstelik sadece maske paketleme iş ilanları da yok. Daha farklı evde ek iş ilanları için de ilanlar oluyor. Bana kalırsa birçoğunu değerlendirmeniz faydalı olur.

Ben de sizlere farklı evde paketleme iş fırsatları sunuyorum bunlardan birisi de evden mandal paketleme işi. Detayları hemen okuyarak öğrenebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Evde maske paketleme işi İŞKUR için ilk önce İŞKUR’a üye olmalısınız. İŞKUR evde ek iş başvuru formu için sizlere yazmış olduğum yazıyı okuyun ve iş ilanlarına hemen başvurun. Adımları sizlere tek tek gösterdim. Ev hanımları için iş bulmak İŞKUR üzerinden çok kolay ve güvenilir.

Maske Paketleme İşi Kazancı Ne Kadar?

Evde maske paketleme işi
evde maske paketleme işi

Maske paketleme işi iletişim için sizlere farklı farklı yöntemler sundum. Bu yöntemler sayesinde evde maske yapma işi ile para kazanabileceksiniz. Ne kadar kazanacağınızı merak ediyor musunuz? Hemen bu konuya da bir açıklık getireyim.

 Evde maske paketleme işi 2023 yılı için bol kazançlı görünüyor. Firma sayılarının artmasıyla birlikte paketleme işleri de arttı. Böylece bu iş sayesinde para kazananların sayısı da arttı. Kazancınızı belirleyecek olan şey, kaç paketleme işlemi gerçekleştirdiğinizdir.

Yani belli bir maaş yok. Paketleme için adet üzerinden kazanç elde edersiniz. Bu da demek oluyor ki ne kadar maske paketleme işi yaparsanız, o kadar kazanırsınız. Günlük 100 – 150 paketleme yaparak ayda ortalama 9 bin TL – 12 bin TL kazanç sahibi olabilirsiniz.

Bunun ortalama bir kazanç olduğunu belirtiyorum. Daha aşağısını da daha yükseğini de kazanabilirsiniz. Tamamen sizlere bağlı. İsterseniz günlük  3 – 4 saat ayırın, isterseniz 8 – 9 saat. Örneğin öğrenciler okulları varken, daha az paketleme işi alabilirler. Firma ile ona göre anlaşarak, sıkıntısız çalışabilirsiniz.

Evde Maske Paketleme İşi Yapanların Yorumları

Evde Maske Paketleme İşi
Evde maske paketleme işi yapanların yorumları

İnternette çok fazla maske paketleme işi hakkında yorum var. İyi ve kötü yorumlar mevcut. Değerli okuyucular, doğru yöntemler ile sizlere anlattığım şekilde firmalara erişirseniz, sıkıntı yaşamadan evde para kazanabilirsiniz.

Yukarıda da uyarı yaptım. Fırsattan faydalanmaya çalışan dolandırıcılara karşı dikkatli olarak, sunduğum yöntemleri değerlendirirseniz herhangi bir problem ile karşılaşmazsınız.

Olumsuz yorumların aksine bu işten para kazanan insanlarında olduğunu belirtmeliyim. Doğru yöntemlerle firmalar ile çalışıp para kazanabilirsiniz.

Sizlere farklı bir ek paketleme işi fırsatı sundum. Daha fazlası için Evden Paketleme İşi yazı kategorisine göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Tahir Furkan dedi ki:

  İstanbul Pendik te oturuyorum evde ek iş taleb ediyorum

 2. Havva dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum paketleme işinide seviyorum

 3. songül bozkurt dedi ki:

  EV HANIMIYIM MASKE PAKETLEME VEYA DAVETİYE KATLAMA İŞİ İSTİYORUM 05300986544İLETİŞİM NUMARAM

 4. Ferdag dedi ki:

  Evde maske paketleme isi istiyorum.evim hijyen ve musait..ankaradan sevgiler

 5. Rumeysa atalay dedi ki:

  Konyada yasıyorum evde maske paketleme işinyapmak istiyorum

 6. Buse karakılıç dedi ki:

  Merhaba ben paketleme işi yapmak istiyorum İstanbul’da Sultangazi de yaşıyorum dönmenizi bekliyorum paketleme işini çok seviyorum 05453068128

 7. Necla dedi ki:

  Öğretmenim şu an çalışmıyorum evde maske paketleme işini yapmak istiyorum dönüş yaparsaniz iletişim numaram 5465820319 mersin /mezitli de oturuyorum

  1. Gülbahar dedi ki:

   İstanbul gaziosamanpaşa karayuları da uturuyum kına maske paktleme istiyurum lütfen dönüş sağlansın

 8. hakan dağgülü dedi ki:

  izmir narlıderede oturuyorum emekliyim evde maske işi yapmak istiyorum

 9. Fatoş yaman dedi ki:

  Ben iki çocuk annesi yım çocuklarima bakabilmek için bu işe ihtiyacım var paketleme işini çok severim lütfen çok ihtiyaç im var

 10. cahide dedi ki:

  az da olsa maske paketleme yapmışlıgım var acil ve ihtiyaçtan dolayı lütfen dönüşünüzü beklıyorum

1 2 3 8