Evde Pipet Paketleme İşi – Ayda 3.000 TL Kazanç Fırsatı!

Evde Pipet Paketleme İşi – Ayda 3.000 TL Kazanç Fırsatı!

Paketleme işleri ile para kazanabilen birçok kişi var. Paketleme işi olarak yapabileceğiniz bir iş de evde pipet paketleme işi. Bu evde ek iş sayesinde ayda 3.000 TL kazanma fırsatınız bulunuyor. Nasıl mı? Detaylar yazının devamında!

Sizlere gün geçtikçe evde para kazanmanızın yolları hakkında bilgiler vermeye devam ediyorum. Bu yazıda da evde pipet paketleme işi veren firmalar hangileri sizlere söyleyeceğim.

Evde pipet paketleme iş başvurusu yaparak, siz de evinizin koltuğunda kolaylıkla para kazanabileceksiniz. Fakat en başta belirtmeliyim ki iyi bir kazanç için bol vaktinizin olması lazım. Özellikle ev hanımları için biçilmiş bir evde ek iş fırsatı olduğunu söyleyebilirim.

Ek gelire ihtiyaç duyan herkes için süper bir fırsat! İstanbul, Bursa, Ankara İzmir, Antalya gibi büyük şehirler dışında, Konya, Sivas, Yozgat, Kırıkkale gibi küçük şehirlerden de pipet paketleme işi yapabilirsiniz… Bilmeniz gereken bilgilere geçiyorum. Dikkatli okuyun!

Evde Pipet Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Pipet Paketleme İşi
Evde Pipet Paketleme İşi

Evde pipet paketleme işi yapmak hakkında sizlere bilmeniz gerekenleri aktaracağım. Paketleme evde pipet yapımı nasıl gerçekleşiyor diye merak ediyor olabilirsiniz.

Ayrıca iş hakkında bilgi sahibi olarak firmalara başvurursanız, süreci hızlandırabilirsiniz. İş hakkında bilgili olduğunuzu düşünen firma sizlere öncelik verebilir. Herkesin rahatlıkla yapabileceği bir evde paketleme işi. Şu şekilde pipet paketleme işini yapabiliyorsunuz:

 • Pipet paketleme işi yapabilmek için evde pipet paketleme işi veren firmalar ile anlaşmanız gerekiyor. (Yazının aşağısında sizlere evde pipet paketleme işi veren firmaları anlatacağım.)
 • Firmayla anlaştıktan sonra firma sizlere belli sayıdaki pipetleri ve paketleme malzemelerini büyük kutular içerisinde teslim eder.
 • Firma paketlemeyi nasıl istiyorsa, sizlere gösterecektir. Siz de firmanın istediği şekilde paketleme yapacaksınız.
 • Pipetleri belli sayılara göre paketlemeniz gerekiyor. 20’lik, 30’luk, 50’lik, 100’lük pipet paketleme işlemleri olabiliyor.
 • Verilen bilgilere göre pipetleri paketliyorsunuz ve en son kutulara yerleştiriyorsunuz.
 • Paketleme ve kutulama işlemini zamanında yetiştirmeniz gerekiyor.
 • Firmanın belirttiği tarihte hazır ettiğiniz paketleri, firmaya teslim ederek ücretinizi alıyorsunuz.

TAVSİYE: Firmanın sizden memnun kalması önemli bir konu. Eğer zamanında ve temiz bir şekilde pipet paketleme işinizi teslim ederseniz, firma sizlerle daha sonrasında da çalışmak isteyecektir.

Böylece sürekli olarak firma arayışına girmenize gerek kalmaz. Evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı çok fazla bu nedenle firmalarla anlaştığınızda kaybetmek istemezsiniz.

İlginizi Çekecek Yazı: Evden İplik Kesme ve Temizleme İşi

Pipet Paketleme İşiyle 9.000 TL Kazanç Fırsatı!

Evde Pipet Paketleme İşi
evde pipet yapımı kazancı

Evde paketleme işi bol kazançlı bir iş fırsatı diyebilirim! Tabi ki ne kadar paketleme işi gerçekleştirdiğinize göre kazancınızı siz belirliyorsunuz. 1.000 pipet paketleme işi yapan ile 2.000 pipet paketleme işi yapan kişi aynı kazanca sahip olmayacaktır.

Aylık olarak her gün 100 poşet paketleme yapabildiğinizi düşünürsek, ay sonunda toplam 3.000 paketleme işi yapmış olacaksınız. Paketleme başına ortalama 3 TL veriliyor. Bu şekilde ay sonunda elde edeceğiniz kazanç 9.000 TL olacaktır.

Eğer benim ekibim var ve 100 poşetten daha fazla paketleme işlemi gerçekleştirebilirim diyorsanız, daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Sizlere farklı bir evde para kazanma fırsatı! Son dönemlerde evde sabun paketleme işi veren firmalar çok arttı. Bu işi yapmak isteyebilirsiniz. Üstelik İŞKUR güvencesiyle! Nasıl mı? İŞKUR Evde Sabun Paketleme Başvurusu yazısını okuyun ve telefon numaralarını öğrenin…

Evde Pipet Paketleme İşi Veren Firmalar 2023

Evde Pipet Paketleme İşi
evde pipet paketleme işi veren firmalar

Evde pipet paketleme işi yapabilmeniz için ilk olarak alakalı bir firma ile anlaşmanız gerektiğini söylemiştim. Şimdi sizlere hangi firmalar ile pipet paketleme işi yapabileceğinizden bahsedeceğim.

2023 Evlere pipet paketleme işi veren firmalar genellikle plastik üreticileri oluyor. Plastik, ambalaj üretim fabrikaları çeşitli ürünler ürettikten sonra paketleme işlerinin gerçekleştirilmesi için çalışana ihtiyaç duyuyor. Şehrinizde plastik üretim yerleri ile nasıl iletişime geçeceğinizi aşağıda anlattım.

Evde pipet paketleme işi veren firmalar üretim yerlerinin dışında, parti malzemeleri satan, bir milyoncu dükkanlarda olabiliyor. Bu yerler ile iletişime geçerek siz de evde paketleme işleri alabilirsiniz.

Evde Pipet Paketleme İşi Telefon Numarası

Evde Pipet Paketleme İşi
Evde pipet paketleme işi telefon numarası

Şimdi sizlere evde pipet paketleme iş başvurusu için firmalarla nasıl iletişim kuracağınızdan bahsedeceğim. Yapmanız gerekenler çok basit. En çok uygulanan ve etkili yöntemden başlayalım.

 • Arama motorunu açın (GOOGLE)
 • Yaşadığınız şehri yazın
 • Plastik ve ambalaj üretim yazın
 • Arama tuşuna basın
 • Arama motorunun altındaki “Haritalar” kısmına basın
 • Karşınıza firmalar listelenecek

Sol tarafta üretim yerlerinin adres ve telefon numaraları yer alıyor. Sonuçlardan her firmanın evlere ek iş vermediğini söylemem gerekiyor. Evlere pipet paketleme işleri verip vermediklerini sorabilirsiniz.

Eve paketleme işi veren firmaların telefon numaraları için yazmış olduğum detaylı yazıyı da okuyarak, iletişim sağlayabilirsiniz.

Evde Pipet Paketleme İş İlanları

Ayrıca sahibinden.com sitesinden evde ek iş ilanlarını kontrol edebilirsiniz. Bazı firmalar ilan açmayı tercih ediyorlar. Takipte kalmanız faydalı olur. Diğer bir yöntem de Facebook evde ek iş ilan gruplarına dahil olmanız. Şehrinize ait evde ek sayfalarına üye olabilirsiniz. Birçok Facebook grubu var ve buralara üye olmanızı öneriyorum.

Dikkat etmeniz gereken kısım, evlere paketleme işi verilir diyerek sizden malzemeler için ödeme talep edenler olabilir. Böyle bir şeyi kabul etmeyin. Dolandırıcılara karşı gözünüzü dört açın. TC numaranızı, IBAN numarası dışında banka bilgilerinizi paylaşmayın!

Diğer Paketleme İşleri

evde paketleme işi
evde paketleme işi

Sizlere evde pipet paketleme işi hakkında bilgilendirdim. Evden çıkmaya gerek kalmadan yapabileceğiniz diğer paketleme işlerini de merak ediyor olmalısınız. Sizlere birkaç yönlendirme olması açısından diğer paketleme işlerinden bahsedeceğim.

Evde ek gelir kazanmak için gördüğünüz gibi birçok paketleme işi mevcut! Yazıların üstüne tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Sadece pipet paketleme işi bulamayabilirsiniz. O yüzden bu seçeneklerde sizin için güzel bir fırsat!

Firmalar Kimlere Pipet Paketleme İşi Veriyor?

evde pipet paketleme
evde pipet paketleme

Evde pipet paketleme işi yapmak için belli bir kriter var mı? Sorusunun cevabını vereceğim. Firmaların bir kısmı sizden 18 yaşını doldurmuş olmanızı bekliyor. Yani reşit olmanız önemli. Onun dışında herhangi bir eğitim sınırı ya da tecrübe zorunluluğu yok. Dediğim gibi ev hanımları için para kazanma yöntemleri içerisinde çok mantıklı bir seçenek! Emekli, öğrenci de olabilirsiniz.

Yaşadığınız şehrinde bir önemi yok. Büyük şehirlerde plastik ve ambalaj fabrikalarının çok olmasından dolayı daha hızlı iş bulabilirsiniz. Küçük şehirlerde firmalara erişmek için biraz daha çaba sarf etmeniz gerekebiliyor. Sizlere yukarıda sunduğum yöntemler sayesinde firmalar ile çalışmanız çok olası! İçiniz rahat olsun.

SONUÇ:

Evde pipet paketleme işi hakkında artık her şeyi biliyorsunuz! Evde para kazanma için sizlere en güncel ve kazançlı yöntemleri sunmaya devam edeceğim. Takipte kalın ve kazançlı çıkın! İNTERNETTEN PARA KAZANMA yazı kategorisine göz atarak çok basit para kazanma yöntemlerini uygulayabilirsiniz!

YORUMLAR

 1. cigdem dedi ki:

  Istanbul avcilar.evde herturlu paketleme isi yapabilirim tecrubem var zamaninda ister haftalik ister gunluk teslim ederim.detayli bilgi donus saglandiginda verilecektir

 2. Zeynep ARSLANTAŞ dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum Osmaniye Kadirlide yaşıyorum. Ürün farketmez. El becerim var.

 3. Nilüfer dedi ki:

  Ben sakaryada oturuyorum bende evde paketleme işi arıyorum inşallah yardımcı olursunuz

 4. Fevziye dedi ki:

  Merhaba ben Kayseri Kocasinan da ikamet ediyorum.pipet paketleme işini yeni yapacağım yardimci olursanız sevinirim

 5. Muhsine dedi ki:

  Merhabalar Odunpazarı/Eskişehir de ikamet etmekteyim evde pipet paketleme işi yapmak istiyorum daha önce fabrikada çalışmış biriyim şu an herhangi bir işle uğraşmıyorum daha önce paketleme işi yapmadım ama bir yerlerden başlamak istiyorum eğer olursa ailemle birlikte hızlı ve titiz bir şekilde işleri halledeceğim yarım iş bırakmak prensiplerime aykırıdır eğer irtibat kurarsanız karşılıklı kazanabileceğimize inanıyorum başlarsam devamını da getiririm şimdiden teşekkür ederim

 6. Emine dedi ki:

  Evde Paketleme işi yapmak istiyorum

 7. Yasemin dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız memnun olurum.

 8. Gülnar dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum Kırklareli de yaşıyorum