Antalya Evde Paketleme İşi Telefon Numarası – 2023 İletişim

Antalya Evde Paketleme İşi Telefon Numarası – 2023 İletişim

Antalya Evde Paketleme İşi Telefon Numarası, birçok kişi evde ek gelir etmenin birden fazla yolunu aramaktadır. Hem ek gelir olması adına hem de özel nedenlerden ötürü dışarıda bir işte çalışamayan kişilerin gelir kaynağı haline gelmiştir.

Bu yazımda sizlere Antalya’da Paketleme İşi Telefon Numarası ile ilgili gerekli detayları aktaracağız. Siz de Antalya’da yaşadığınız ilçede kendinize ek gelir elde edebilirsiniz.

Antalya evde ek iş arayanlara, aile gelirine destek olmak isteyenlere ya da geleceği için birikim yapmak isteyen herkesin kazanç kaynağı olmuştur. Bölgenizde bulunan ve evlere ek iş veren firmaların herhangi biri ile iletişime geçerek eve iş almak istediğinizi belirtmelisiniz.

Antalya Evde Paketleme İşi Telefon Numarası, isimli yazımızda size en uygun evde paketleme işini bulmanıza yardım edeceğim.

Antalya Evde Paketleme İşi

Antalya Evde Paketleme İşi
Antalya Evde Paketleme İşi

Antalya evde paketleme işi, ile ilgili birden fazla kategori ve seçenek bulunmaktadır. Antalya bölge olarak tatil bölgesi olduğundan Antalya paketleme işi olarak çoğunluk hediyelik eşya paketleme ve boncuk dizimi evlere ek iş olarak verilir.

Bu sayede aylık belirli bir miktarda gelir elde etmeniz mümkündür. Evde paketleme işinde birden fazla seçeneğiniz bulunmaktadır. Size en yakın ve sizin en yatkın olduğunuzu düşündüğünüz herhangi bir evde paketleme işi ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

Antalya evde paketleme işi birçok kategoriyi kapsamasının yanı sıra, ilgi gördüğü birden fazla kategori vardır. Böylece hediyelik eşya ve aksesuar konusunda da çok daha fazla evlere ek iş veriliyor.

Bunu da Okuyun: Kaporasız Evde Paketleme İşi

Antalya Evde Paketleme İşi Olarak Verilen İşler

 • Antalya evde balon paketleme işi
 • Antalya evde boncuk paketleme işi
 • Antalya evde hediyelik eşya paketleme işi
 • Antalya evde bileklik yapımı işi
 • Antalya evde mum paketleme işi
 • Antalya evde çorap paketleme işi

Antalya Evde Sabun Paketleme İşi

Evde paketleme işi Antalya içerisinde çok seçenekli. Bunlardan en çok rağbet göreni de sabun paketleme işi. Kimya sanayi fabrikaları evlere sabun paketleme işi verebiliyorlar. Antalya evde sabun paketleme işini İŞKUR üzerinden alabilirsiniz. İŞKUR evde sabun paketleme işi yazısını okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Antalya Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Antalya evde ek iş için bir diğer popüler seçenek de nikah şekeri paketleme işi. Organizasyon şirketleri evlere paketleme işi verebiliyorlar. Bunun dışında kına paketleme, davetiye katlama gibi ek işler de alabilirsiniz. Evde nikah şekeri işi veren firmalar iletişim Antalya için detayları hazırlamış olduğumuz yazıdan görüntüleyebilirsiniz.

Antalya Evde Paketleme İşi ile Ne Kadar Kazanılır?

Antalya evde paketleme işi
Antalya Kepez evde paketleme iş ilanları

Antalya evde paketleme işi ile ne kadar kazanılır? Evde paketleme işi yapmak isteyen birçok insanın merak ettiği en önemli sorulardan biri de evde paketleme işi ile ne kadar kazanılır? Sorusudur. Evde paketleme işi ile aylık belirli miktarlarda para kazanmanız mümkündür.

Paketleme AdediKazanç
100 adet500 TL
200 adet1000 TL
300 adet1500 TL
400 adet2000 TL
500 adet2500 TL
Antalya evde ek iş kazancı

Kazancınızı etkileyecek en önemli detay çalışma hızınızdır. Eğer bu işi hızlı ve akıcı bir şekilde yapabiliyor iseniz eğer aylık kazancınız oldukça yüksek miktarlara kadar çıkabilir. Hangi işi yaptığınıza göre hızınız ve kazancınız değişiklik gösteriyor.

 • Örneğin nikah şekeri paketleme için 5 TL adet başı ödeme gerçekleşirken, Antalya evde sabun paketleme işine adet olarak 10 TL ödeniyor.

Antalya evde paketleme işi ile ne kadar kazanılır? Eğer birden fazla kişi bu işi yapacaksanız yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Fakat tek yapacak iseniz elinizin biraz hızlı olması gerekir. Evde paketleme işi ile aylık kazanç elde eden sayısız kişi bulunmaktadır. Tüm ay boyunca günde 200 paketleme işi yaparak, ortalama 15.000 TL gelir elde etmek mümkün.

İlgili Yazı: LC Waikiki Evlere Ek İş

Antalya Evde Paketleme İşi Veren Yerler

ntalya Evde Paketleme İşi Veren Yerler
Antalya Evde Paketleme İşi Veren Yerler

Antalya evde paketleme işi veren yerler ve firmalar birçok kategoriye ayrılmaktadır. Antalya’ da birden fazla firma evlere paketleme işi vermektedir. Konum olarak Antalya evde paketleme işi veren yerler daha çok Kapalı Yol’da bulunmakta. Buradaki işletmeleri ziyaret edebilirsiniz.

Antalya evde paketleme işi yapmak istiyorsanız eğer ilçenize evde ek iş veren firmalar ile iletişime geçerek kendinize uygun evde paketleme işini alabilirsiniz.

 • Tekstil atölyeleri
 • Organizasyon firmaları
 • Tuhafiyeler
 • Çeyiz dükkanları
 • Ambalaj, plastik fabrikaları

gibi firmalar evde ek iş için sizlere fırsat sunabilir. Firma eğer sizi uygun görür ise kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçerek bulunduğunuz yere kadar iş getirecektir. Yapmanız gereken tek şey Antalya evde paketleme işi veren yerler ile iletişime geçmektir.

Antalya Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Antalya Evde Paketleme İşi Telefon Numarası
Antalya Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Antalya evde paketlenme işi iletişim numarası, Antalya evde paketleme işi için gerekli olan en önemli bilgilerden birisidir. Bölgenizde var olan firmanın iletişim bilgilerine ulaşmanız lazım. Biz de sizlere yardımcı olabilmek adına Antalya evde paketleme işi Telefon Numarası listemizi oluşturduk.

Antalya Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

 1. Antalya Evde Balon Paketleme
 2. (0286) 217 71
 3. (0376) 213 11
 • Antalya Evde Boncuk Paketleme
 • (0248) 233 10
 • (0224) 225 15
 • (0224) 220 20
 • Antalya Evde Hediyelik Eşya Paketleme
 • (0 272) 213 17
 • (0472) 215 17
 • (0 472) 215 12
 • Antalya Evde Bileklik Yapımı İşi
 • (0248) 233 10
 • (0224) 225 15
 • (0224) 220 20
 • Antalya Evde Mum Paketleme İşi
 • (0 472) 215 12
 • (0312) 216 30
 • Antalya Evde Çorap Paketleme İşi
 • (0272) 215 18
 • (0 272) 213 17
 • (0472) 215 17

Ayrıca eve paketleme işi veren firmaların telefon numaraları için kırmızı yazıya tıklayıp, daha fazla numara öğrenebilirsiniz.

Antalya Evde Paketleme İş İlanları

Antalya Evde Paketleme İş İlanları
Antalya Evde Paketleme İş İlanları

Antalya evde ek iş yapmak için firmaları ile irtibat kuramadıysanız, diğer bir yönteme geçelim. Antalya evde paketleme iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için birkaç alternatifiniz olacak.

 1. İş ilanları siteleri
 2. Sosyal medya platformları
 3. İŞKUR

İlk olarak iş ilanları sitelerinde paketleme işçisi arayan iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Evde paketleme işi Antalya başvuru için sahibinden.com, kariyer.net gibi internet siteleri takip edebilirsiniz.

Bunun dışında Facebook’taki evde ek iş gruplarına katılabilirsiniz. Bu tarz gruplarda paketleme işçisine ihtiyaç duyan firmalar ilan yayınlayabiliyorlar. Takipte kalmanızda yarar var. Bir diğer seçeneğiniz de İŞKUR. Onu da ayrıntılı olarak anlatalım.

İŞKUR Evde Paketleme İşi Antalya

Antalya evde paketleme iş ilanları için İŞKUR seçeneği oldukça güvenli. İŞKUR’a e-şube üzerinden kolayca üye olabilir ve güncel iş ilanlarını kontrol edebilirsiniz. İŞKUR’a E-devlet şifresiyle de giriş yapabiliyorsunuz. Sonrasında açık iş ilanları kısmından paketleme işi için arama gerçekleştirebilirsiniz. Anında başvuru yapabiliyorsunuz.

Antalya’da Paketleme İşi Kolay Bulunur mu?

Antalya evden iş ilanları
Antalya evden iş ilanları

Antalya’ da evde paketleme işi bulmak sanılanın aksine daha kolaydır. Tatil şehirlerimizden biri olan Antalya; hediyelik eşya, kolye, boncuk tarzında birçok ek iş seçeneği olan şehirlerden birisi. Sizlere bahsettiğim telefon numaralarını arayarak ya da firmaları ziyaret ederek evde ek iş sahibi olabilirsiniz.

Üstelik sadece şehir merkezinde olmanız gerekmez. Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik ilçelerinden de evde paketleme işleri yapabilirsiniz.

Güvenilir evde paketleme işi için İŞKUR’a da üye olabilirsiniz. İŞKUR evlere iş yazısını okuyun.

Evde Paketleme İşinde Yaş Sınırı Var mı?

Evde ek işinde herhangi bir yaş sınırı bulunmuyor. Ancak bazı firmalar 18 yaşından büyük, yani reşit kişiler ile çalışmak istiyorlar. Firmaya göre farklılık gösterebiliyor. Paketleme işini yapabileceğine inanan herkes bu işi yapabilir.

Unutmayın, evde paketleme işi sadece el beceresi gerektiren bir iştir. Bunun yanı sıra titizlik ve düzende önemlidir. Firmaların sizden memnun kalıp, tekrar çalışmalarını istiyorsanız titiz olmalısınız. Daha fazla merak ettiğiniz bir konu varsa, yorum bırakın.

ÖNEMLİ

Evlere ek iş veriyoruz diyerek sizden kaparo, ödeme talep edenlere inanmayın! Dolandırıcılara karşı dikkatli olun…

YORUMLAR

 1. Sibel dedi ki:

  İzmir bornova da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum birkaç kişiyiz elimiz oldukça hızlıdır ayrıca titizlikle çalısırız

 2. Özlem dedi ki:

  3 tane çocuğum var ise gidemiyorum eşimden ayriyim çocuklarıma kendim bakıyorum bı aylığım falanda yok yardımcı olursanız sevinirim burada sadece yomye işleri oluyor gide bilirsem bitek oraya gidiyorum evim de kendim yapabilirim elim hizlidir

 3. Vedat polat dedi ki:

  Engelliyim evde iş yapmak istiyorum.

 4. Zehra dedi ki:

  Antalya Kemerde yaşıyorum .Evde. paketleme işi isdıyorum

 5. Gülhan dedi ki:

  Antalya konyaaltı.. Ev hanımıyım evde paketleme işi istiyorum

 6. Fatime yıldırım dedi ki:

  Antalya paketleme işi yapmak istiyorum lütfen ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 7. Meral dedi ki:

  Benim de evde bu paketleme isine ihtiyacim var

 8. Ceylan celik dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var

1 2 3 5