Evde Tesbih Dizme İşi – Ayda 10.000 TL KAZAN!

24.02.2023
Evde Tesbih Dizme İşi – Ayda 10.000 TL KAZAN!

Ek iş yaparak para kazanmak istiyorum diyorsanız bu yazımızda sizlere harika bir fikrim olacak. Evde tesbih dizme işi sayesinde haftalık, aylık olarak düzenli kazançlar elde edebilirsiniz. Özellikle ev hanımları başta olmak üzere, öğrenciler, evde ekşi ihtiyaç duyan herkes bu işi yaparak gelir elde edebilir.

Ekonomik şartlardan dolayı son yıllarda evde iş yaparak ek kazanç sağlamak isteyenlerin sayısı bir hayli arttı. Siz de o kişilerden biri iseniz, sizlere evde paketleme hakkında yazdığım yazıları mutlaka okuyun.

Bu yazımda da bol kazanç sağlayabileceğiniz bir ek iş fikri sizlere sundum. Evden tesbih işi ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Peki nasıl? Sizlere tüm detayları açıkladım. Bu yazının sonunda evde tesbih dizme işi veren firmalar ile çalışarak sizde para kazanmaya başlayabileceksiniz.

2023 yılında evde tesbih dizme işi ve paketleme işi ile kazanın! Hadi uzatmadan detaylara geçelim ve evden ek kazanç sağlayalım!

Evde Tesbih Dizme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Tesbih Dizme İşi
Tesbih Dizme İşi nasıl yapılır?

Gelelim ilk başta bu işi tanımak için evde tesbih yapımı nasıl olur? evde tesbih dizme işi nasıl yapılır? Daha önce tecrübeniz yoksa En azından işi tanımanız açısından, tesbih dizme tesbih paketleme işi nasıl yapılır? Bilmenizde yarar var.

Firma ile görüştünüz de bu iş hakkında bir fikrimiz olduğunu belirterek kendinizi ön plana çıkartabilirsiniz. Evde tesbih dizme işi gerçekten çok da zorlanacağınız bir iş değil. Ancak şunu belirtmem de yarar var ki evde tesbih dizme işi yapabilmek için boş vakti sahip olmanız gerekiyor.

Eve tesbih dizme işi veren firmalar sizlere çokça tesbih dizme işi ve paketleme işleri sizlere verecektir ve bu işlerin belirlenen tarihe kadar sizlerden teslim edilmesi beklenir. Ancak bunu yapabilecek kişilerin başvuruda bulunması lazım. Gelelim işin sürecine…

 • Evde tesbih dizme işi için firmalarla anlaştığınız da gerekli olan tüm malzemeler firma tarafından sizlere verilir.
 • Farklı türe sahip ve farklı renkteki tesbih boncukları, ipler, tesbih dizme aparatı gibi malzemeler sizlere verilecektir. Tesbih modelleri hakkında sizlere bilgi verilecektir.
 • Bu modellere göre tesbih dizme işlemlerinizi gerçekleştirmeli ve gerekiyorsa paketleme işi de yapılmalı.
 • Eğer bir firma ile çalışmadan kendiniz tesbih dizme işi yapacaksanız da ihtiyacınız olan malzemeler; düğümlük, boncuklar, imane ve tesbih ipi. İnternette bulunan tesbih dizme videolarını izleyerek kendinize belirli modeller çıkartabilirsiniz.

Ortalama olarak 10-20 dakika arasında tesbih dizme işini bitirirsiniz. Tesbih modeline göre bu dakika değişmekte. En çok ilgi gören tesbih taşları da genellikle Kehribar kuka ve oltu taşı olduğunu sizlere bir ipucu olarak belirteyim.

Mutlaka Okuyun: Evde Para Kazanma Yolları

Evde Tesbih Paketleme İşi

Evde Tesbih Dizme İşi
Evde Tesbih Paketleme İşi

Kimi firmalar sizlerden tesbih dizme işinin yanında evde tesbih paketleme işi yapmanızı da isteyebilir. Bu da kazancınıza yansıyacaktır. Paketleme işi çok kolaydır.

Dizdiğiniz teşbihleri ya da direkt dizilmiş teşbihleri ambalajlara yerleştirerek, işi tamamlayabilirsiniz. Tesbih dizme işi yanında paketleme işi yaparak kazancınızı artırabilirsiniz! Bu konu hakkında da sizleri kısaca bilgilendirdiğime göre devam edelim.

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaları Telefon Numaraları için tıklayın ve iletişime geçin!

Evde Tesbih Dizme İşi Fiyatları – Kazancı

Evde Tesbih Dizme İşi
Evde Tesbih Dizme İşi Fiyatları

Evde tesbih işi ne kadar kazandırır? evde tesbih dizme işi fiyatları yani Kazancı tamamen sizin çalışacağınız yönteme göre değişiklik göstermekte yöntem derken neyi kast ediyorum? Tesbih dizme işini bir firma aracılığıyla mı yapıyorsunuz? Yoksa tamamen kendiniz mi?

Ortalama olarak her dizme işi için 5 tl alırsınız. Ayda 2 bin dizme işi yaptığınızı düşünürsek 10.000 TL kazanç elde etmiş olacaksınız. Elbette tesbih dizme işi için kaç tane tesbih dizi paket dediğiniz bu konu hakkında belirleyici oluyor.

Eğer evde tesbih dizip satma işini kendimiz gerçekleştireceksiniz de bu tamamen sizlere kalıyor. Satış performansınız ne kadar yüksekse aylık kazandınız o kadar fazla olacaktır. Değerli taşlardan yapacağınız tesbihleri satarak 10.000-15.000 TL kazanmanız mümkün!

İlginizi çekebilir: İzmir Evde Ek İş Veren Firmalar

Evde Tesbih Dizme İşi Veren Firmalar

Evde Tesbih Dizme İşi
Evde Tesbih Dizme İşi Veren Firmalar

Gelelim bu işi alabilmek için çalışacağınız firmalara. Evde teşbih dizme işi veren firmalar neler? Evde tesbih dizme işi veren firmalar genellikle Facebook gruplarına ilan veriyorlar. Eğer Facebook hesabınız varsa, evde tesbih işi gruplarına katılabilirsiniz. İş ilanları için genellikle ilan açılmaz. Gruplar aracılığıyla duyurulur.

Facebook hesabınız yoksa, mutlaka açmanızı tavsiye edeceğim. Diğer bir yöntem ise çok basit. Yapmanız gereken şey Google Haritalar uzantısına gitmeniz ve ardından yaşadığınız şehre göre arama gerçekleştirmeniz.

 • Google arama motorunu açın
 • Yaşadığınız şehirle birlikte tesbih imalatı yazın
 • Arama tuşuna basın

Karşınıza iletişim bilgileriyle birlikte birçok firma çıkacak. Burada karşılaşacağınız her imalatçının evde tesbih dizme işi ya da tesbih paketleme işi verdiğini düşünmeyin. Ancak aralarında bu işi verenler olacaktır.

Evde tesbih işi telefon numarası için bu yöntemi kullanabilirsiniz. Yakın bir konumdaysanız gidip yüz yüze durumu anlatarak, evde ek iş verip vermediklerini sorabilirsiniz.

Evde Tesbih Dizme İşi Veren Firmalar Telefon Numarası

Evde Tesbih Dizme İşi
tesbih dizme işi

Sizlere yukarıda anlattığım yöntemler ile evde tesbih dizme işi veren firmalar telefon numarası için sonuca varabilirsiniz. Çoğu tesbih imalatçısının haritalar kısmında iletişim adresi bulunuyor.

Eğer yakın konumda değilseniz, telefon numaralarından arayıp, evde tesbih dizme işi verip, vermediklerini sorabilirsiniz. Kırmızı ile işaretlediğim yerde iletişim numarası bulunuyor. Eminönü tesbih işi veren firmalar şeklinde de arama gerçekleştirip, telefon numaralarına erişebilirsiniz.

Firmalar ile iletişime geçmek için çaba sarf etmeniz gerekiyor. Eğer firmalar sizinle çalışmaktan memnun kalırlarsa, düzenli olarak sizle çalışmak isteyecekler. Böylece sürekli olarak evde tesbih dizme işi veren firmalar aramak zorunda kalmayacaksınız.

Fabrikalardan evlere ek iş veren firmalar sayesinde evden kazanç sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Detaylara erişmek için hemen tıklayın!

Kimler Evde Tesbih Dizme İşi Yapabilir?

Evde Tesbih Dizme İşi
evde tesbih dizerek para kazanmak

Bu işi yapmak için herhangi bir Kriter olduğunu söyleyemem. Genellikle firmalar 18 yaşından büyük kişilerle çalışmak istiyorlar.

Onun dışında herhangi bir eğitim şartı söz konusu değil. Öğrenciler ev hanımları ekşi ihtiyaç duyan herkes ama herkes bu işi yapabilir. Evde tesbih dizerek para kazanmak için Şehirde hiç fark etmiyor…

Kütahya İzmir, Konya Ankara, İstanbul, Antalya, Adana, Bursa fark etmeksizin Türkiye’nin her yerinden evde tespih dizerek para kazanabilirsiniz. Tesbih dizme işi için en önemli kriter, zamanında dizme ve paketleme işi için belirlenen tarihe kadar işleri bitirmek.

Firmanın sizden memnun kalmasını sağlamanız önemli bir nokta. Yukarıda da belirttiğim gibi sizden memnun kalan firma, tekrar sizle çalışmak isteyecektir.

Sizlere evde tesbih dizme işi için bilmeniz gerekenleri sıraladım. Evde ek iş yapmak isteyenler için harika bir yöntem olduğunu söylemem gerekli. Bu şekilde ev ekonomisine katkıda bulunan bir çok insan var. Sabırlı ve çalışkan olduğunuz sürece, siz de evden ek kazanç sağlayabilirsiniz! Daha fazla evde iş fırsatı arıyorsanız, evde paketleme işi yazı kategorisine göz atabilirsiniz! ?

YORUMLAR

 1. esmer dedi ki:

  Is istiyorum lutfen

 2. Müyesser OLGAN dedi ki:

  Kocaeli de oturuyorum 25 kişilik gerçekten ihtiyacı olan ekibimiz var daha bir ćok ihtiyacı olan arkadaşlarda var ekibe katılacak daha önce 5 yıl Çanakkale ye kolye işi yaptık bize de tespih dizim işi vererek yardımcı olursanız sevinirim şimdiden allah razı olsun dönüş yaparsanız sevinirim

 3. Büşra dedi ki:

  Tespih dizme işi yapmak istiyorum. Daha önce de yaptığım bir iş. Evde 2 kişiyiz. Elimiz hızlıdır. İstanbul/Başakşehir.

 4. Yasemin dedi ki:

  İyi gunler ev hanımıyım 3 kişiyiz eşim kızım ben tesbih işi istiyoruz.işe çok ihtiyacımız var dönüş sağlarsanız seviniriz

 5. Serra dedi ki:

  Merhabalar. Emekliyim, evde tespih dizip paketlemek istiyorum. Teşekkürlwr

 6. Nazan dedi ki:

  Tesbih dizme ve paketleme işi istiyorum elim hızlı ve temiz iş çıkartırım

 7. Kader dedi ki:

  12 kisilik ekibim vardir ve he psi birbirinden hizli elleri yatkin daha oncede matbaa paketlme isleri yaptik deneyimimiz vardir sorunsuz ve hizli bir sonuc icin paketleme islerinizi yapabiliriz iletisim icin mail atabilirmisiniz ozbeykader1388@gmail.com

 8. hakan dağgülü dedi ki:

  emekliyim evde tesbi işi yapmak istiyorum narlıdere izmirde oturuyorum 05372153951 numaramdan ulaşa bilirsiniz