Fabrikalardan Evlere İs Veren Firmalar – 2023 GÜNCEL!

28.02.2023
Fabrikalardan Evlere İs Veren Firmalar – 2023 GÜNCEL!

Evde güvenilir para kazanmak isteyenler buraya! Son zamanlarda evden para kazanmak isteyenlerin sayısı arttır. Bunun en büyük nedeni de fabrikalardan evlere iş veren firmaların çoğalması.

Fabrikalardan evlere is veren firmalar, fabrikadan evlere is almak isteyen kişiler tarafından sıklıkla araştırılır. Evde tekstil işi veren firmalar başta olmak üzere, diğer birçok alanda faaliyet gösteren markalar bu şekilde istihdam sağlar.

Güvenilir evde paketleme işi yapmak isteyen kişiler, özellikle de ev hanımlarına evde iş veren firmalar ile iletişime geçmek istemektedir. Sizlere bu konuda rehberlik yapacağım!

Kimler Evde Ek İş Yapabilir?

Fabrikalardan Evlere İs Veren Firmalar
Fabrikalardan Evlere İs Veren Firmalar

Ev hanımları başta olmak üzere emekli, işsiz, engelli, öğrenci ya da ek iş yapmak isteyen herkes başvuru yapabilir ve ek gelir elde edebilir. Son zamanlarda ekonomik koşullar konusunda sıkıntı çeken herkes, boş vaktini gelire çevirmek ister. Evde paketleme işi veren firmalar ve diğer ek işler için iş veren firmalar, bu istediğinize cevap oluyor.

Evde ek iş için uygun olup, olmadığınız konusunda endişeniz varsa tedirgin olmanıza gerek yok! Herhangi bir deneyim ya da yeteneğe sahip olmanız gerekmiyor.

Boş vakti olan biriyseniz ve titiz çalışırım derseniz, fabrikalardan evlere iş veren firmalar ile rahatça çalışabilirsiniz. Hangi işleri yapacağınızı merak mı ediyorsunuz? Hadi ona da göz atalım.

Alakalı Yazı: Evde Para Kazanma Yolları

Evde Hangi Ek İşler Yapılabilir?

Evde Paketleme İşi
evde paketleme işi veren firmalar

Evde ek iş yapmak istiyorsanız, hangi işleri yapabileceğinizi bilmenizde yarar var. Firmalar sizden deneyim istemese bile iş konusunda bilgili olduğunuzu görürse, sizle çalışmaya daha yakın olacaklardır. Evde ek gelir elde edebileceğiniz birçok iş fırsatı söz konusu. Birbirinden çeşitli ek işler var. Sizlere bazılarını sıralayacağım. Evde ek iş için en çok aşağıdaki işleri bulabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi en çok paketleme işleri revaçta. Tabi bunlar sadece benim sıralayabildiklerim. Çok daha farklı sektörlerden de evlere iş alabilirsiniz.

DİKKAT: Evlere iş verilir diyerek sizden para, TC. no isteyen kişilere inanmayın!

Evde Ek İş Kazancı

Fabrikalardan Evlere İs Veren Firmalar
Kargo ile Evlere is Veren firmalar telefon numarası

Evde ek iş yapacakların en merak ettiği konu, ne kadar kazanç elde edecekleri. Sizlere bu konuda fikir olması açısından bilgi vereceğim. Fikir diyorum çünkü fabrikalardan evlere iş veren firmalar ile çalışacağınızda hangi işi ne kadarlık yapacağınızı bilmiyoruz. İşin yoğunluğuna göre kazancınız değişir.

Örneğin bir organizasyon şirketinden kına paketleme işi aldınız diyelim. Firma sizlere haftalık 1000 paketleme işi için 500 TL teklif etti. Diğer başka bir firma daha çok ya da az paketleme işi verebilir. Yani kazanç konusu fazlasıyla değişiklik gösteren bir konu.

Ancak şunu söyleyebilirim ki bir ay boyunca her gün evde paketleme işi yaparsanız, ortalama olarak 4.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bahsi geçen kazancın üstüne çıkmak ya da altına inmek size bağlı. Fabrikalardan Evlere İs Veren Firmalar yazısına devam edelim…

İlginizi Çekebilir: Evde İplik Temizleme İşi

Evlere İs Veren Güvenilir Firmalar

Evlere is veren güvenilir firmalar
Evlere is veren güvenilir firmalar

Evlere is veren güvenilir firmalar, kaparo talep etmeden bulunduğunuz adrese kargo ile iş gönderen firmalardır. Fabrikalardan evlere is alıyorsanız, firmanın sizden kaparo isteyip istemediğine dikkat etmeniz gerekmekte.   

Genellikle eve iş veren firmalar İstanbul adresinden kargo göndermektedir. Bu sebeple farklı bir şehirde olsanız dahi, kargoyla fabrikadan evlere iş alabilme imkanınız bulunmaktadır. Peki, hangi firmalarla çalışarak güvenli şekilde para kazanabilirsiniz?

Örneğin LC Waikiki evlere fason firmalar aracılığıyla işler verebiliyor. LC Waikiki firmasını bilmeyen yok… Güvenilir evde paketleme işi ve daha fazlası için bu firmayla çalışabilirsiniz. Detaylar için LC Waikiki evlere iş yazısını hemen okuyun ve başvurun!

Diğer bir güvenilir seçenek ise Koton markası. Koton da tıpkı LC Waikiki gibi fason firmalar üzerinden evlere iş veriyor. En güvenilir eve iş veren firmalar arasında bu ikisini rahatlıkla ele alabilirim. Koton fabrika evlere iş yazısını okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Güvenilir firmalar için kaporasız iş veren yerlerle çalışmak en önemli konu. Kaporasız paketleme işi, yazısına da göz atmak isteyebilirsiniz.

Fabrikalardan Evlere İs Veren Firmalar: Fabrikadan Evlere İs

Fabrikalardan Evlere İs Veren Firmalar
fabrikadan evlere is telefonu

Fabrikalardan Evlere İs Veren Firmalar için yorum bölümünden iletişim bilgilerinizi paylaşarak eve iş gönderen şirketler firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Evlere ek iş veren firmalar, ortalama olarak aylık 8.000 TL ila 10.000 TL arası bir kazanç elde etmenizi sağlamaktadır. Evde paketleme işi verilir başlıklı ilanlar aracılığıyla ulaşabileceğiniz gibi, yukarıda da belirttiğimiz üzere yorum bölümünden de ev hanımlarına evde iş veren firmalar ve güvenilir evde paketleme işi veren firmalar için başvuru yapabilirsiniz.

Yukarıdaki başlıkta hangi firmaları tercih edebileceğinizi anlattım. Fabrikadan evlere iş telefonu için paketleme işi veren firmaların iletişim numaraları yazısını okuyabilirsiniz! Kargo ile evlere iş veren firmalar telefon numarası için de tıklayabilirsiniz.

Eve İş Gönderen Şirketler

LC Waikiki evlere iş
fabrikadan evlere is

Eve iş gönderen şirketler, evde ek iş yapmak isteyen kişilere istihdam sağlamaktadır. Ev hanımlarına evde iş veren firmalar aynı zamanda işsiz ve ek gelir elde etmek isteyen kişilere de gelir imkanı sunmaktadır.

Evlere iş gönderen şirketler ile iletişime geçmek için, sayfa sonuna inerek yorum bölümünden iletişim bilgileriniz ile yorum yapmanız gerekmektedir. Bu sayede fabrikadan evlere is gönderen firmalar, size ulaşarak bilgilerinizi teyit edecektir. Evlere iş veren firmalar İstanbul ve çevresi başta olmak üzere, Türkiye’nin 81 iline de kargoyla gönderim yapabilmektedir.

Tekstil Atölyesi Evlere İs Veren Firmalar

Fabrikalardan evlere iş veren firmaları arıyorsanız, kesinlikle tekstil atölyelerini de değerlendirmeniz gerekiyor. Evde tekstil işi veren firmalar dikiş, nakış, düğme paketleme ve benzeri işleri gönderir. Üstelik sadece paketleme işlerine nazaran emek istediği için kazancı daha yüksek olacaktır.

Balon Paketleme İşi Telefon Numarası başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir. Yazı üzerinden telefon numaralarını görebilir ve firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Ev Hanımlarına Evde İş Veren Firmalar

Fabrikalardan Evlere İs Veren Firmalar
Evlere is veren güvenilir firmalar

Evlere ek iş veren firmalar, işçi giderleri ve diğer (yol, yemek, sigorta) giderleri kısmak; tasarruf elde etmek ve yine pandemi döneminde ekonomik olarak zor durumda olan kişilerin Fabrikalardan evlere is veren firmalar ile gelir elde etmesini sağlamak amacıyla evlere gönderim yapar.

Evde paketleme işi verilir ilanları ile alınacak kişi, iş modeli ve ücretler zaman zaman yayımlanmaktadır. Evlere ek is almak isteyen kişiler bu ilanlar aracılığıyla başvuru yapabilir. Fakat vakit kaybetmemek adına, yorum yaparak da başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Eve iş veren firmalar, sürekli olarak sitemizi takip etmekte, başvuruları değerlendirmektedir. Ek iş veren firmalar için hemen başvuru yapabilirsiniz!  Fabrikalardan evlere is veren firmalar başlıklı içeriğimizin yanı sıra, Akşam Ne İş Yapabilirim? Güncel Ek İş Fikirleri başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Kaynak: İŞKUR

YORUMLAR

 1. Türkan dedi ki:

  Merhaba istanbul esenyurta oturuyorum
  Evde 3 kişi yapacağiz bu işi gün boyu zamanımı vere bilirim lütfen yardımcı olurmusunuz
  Çok ihtiyacım var böyle işlere
  Teşekkürler

  1. Merve dedi ki:

   Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  2. Sevim dedi ki:

   Bulursanız güvenilir yer vizede yardımcı olursanız sevinirim

 2. ayşegul eylem dedi ki:

  kayseri için paketleme işi arıyorum bolon paketleme için kayseriye ait telefon numarası vermemişsiniz nereyi aramam gerekiyor

 3. Ayşe dedi ki:

  Merhabalar , ben Ayşe
  evde paketleme işi ypmak için basvuruyorum. Ankara ,Etimesgut-Turkuaz toki de ikamet etmekteyim,1 çocuğum bulunmakta. daha önce İstanbul da yasarken evde paketleme işi ve tekstil,toka yapımı ,süsleme işleri yapmış bulunmaktayım

 4. Nazlı dedi ki:

  Bende paketleme isi yapmak istiyorum bursadayim

  1. Ebru özbay dedi ki:

   Sakarya karasuda iki kişi evde sanayi makinasıyla dikiş yapabileceğim işler istiyorum

  2. Neriman dedi ki:

   Istanbul Esenyurt’ta oturuyorum evde 3 kişi paketleme işlerini seri olarak yapabiliriz.

 5. Melek dedi ki:

  Paketleme yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Zozan dedi ki:

   Merhaba İzmir’de ikamet etmekteyi paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 6. Filiz Birdir dedi ki:

  Merhabalar efendim istanbul tuzla şifada oturmaktayım tek başına yaşayan bir bayanım evde paketleme işine geçici diil sürekli talibim bana dönüş yapar iseniz sevinirim saygılar yaşım 49 ama sakın yaşıma aldanmayın ız elim çok hızlıdır teşekkürler

 7. Melek dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 8. fatma dedi ki:

  merhaba. İzmirde oturuyoruz. 2 ablam var. Bu iş için uygunuz

 9. Emel dedi ki:

  Merhaba daha öncede paketleme isi yaptık ekip olarak çalışıyoruz.kahramanmaras tayiz. Donuslerinizi bekliyoruz.

  1. Pinar dedi ki:

   Geri donus yapan oldu mu evde paketleme isi icin

1 2 3 12