2022 İzmir Evde Ek İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları!

09.01.2022
2022 İzmir Evde Ek İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları!

İzmir evde ek iş veren firmalar ve telefon numaraları, evden çalışmak isteyen insanlar arasında ilgi odağıdır. Eğer herhangi bir nedenle evinizden uzun süre ayrılamıyorsanız, evde paketleme işi İzmir için firmalarla iletişim kurmanız mümkün. Nasıl mı? izmir evde ek iş ilanları için tüm detayları anlatacağım!

Bu tür işler gerek doğrudan başvuru, gerekse online başvuru tarzında alınmakta. Bununla beraber internette bulunan paketleme iş fırsatları, düzenli şekilde kontrol edilmelidir. Zira uygun fırsatların kaçırılması, başvuru yapmanızda bir engeldir. İzmir evde ek iş telefon numarası bulmak ve iletişim kurmak, iş verenin onaylamasını sağlayabilir.

Bunun için gerek İŞKUR, gerekse kariyer siteleri düzenli şekilde kontrol edilmelidir. Özellikle İŞKUR’da bulunan ilanlarda, telefon numaraları da görülebilir. İzmir’de ek iş yapabileceğiniz birçok firma mevcut. Üstelik Bornova, Karşıyaka, Konak, Gaziemir, Torbalı, Çiğli, Bayraklı, Ödemiş, Tire, Selçuk, Karabağlar ilçelerinden de rahatlıkla çalışabilirsiniz.

İzmir evde paketleme işi veren firmalar sayesinde kendinize ek bir gelir elde edebilirsiniz.. Evde ek iş İzmir 2022 fırsatları için okumaya devam edin!

İzmir Evde Ek İş İlanları

İzmir Evde Ek İş İlanları
İzmir evde paketleme işi veren firmalar

Günümüzde sadece ev hanımları ve öğrenciler değil, birçok insan evde çalışmak için iş aramaktadır. Örneğin çocuk gibi nedenlerle evden uzun süreli ayrılamayan kişilerin karşısına bu işler çıkmaktadır. Böylece insanlar ek gelir elde edebilmekte, ev ekonomisine yardımda bulunabilmektedir. İzmir evde ek iş veren firmalar ve telefon numaraları için nasıl başvurulduğunu bilmek önemlidir.

İzmir evde paketleme işi veren firmalar ile irtibat kurmak istiyorsanız, öncelikle doğrudan ilgili firmaya gitmeniz mümkündür. İzmir’de birçok üretim yapan şirket vardır ve paketleme ilanı da sık sık verilmektedir. Böylece ayrıntılı bilgiler de alınabilir.

Ancak arama şeklinizi genişletmeniz, daha kolay iş bulmanızı sağlayacaktır. İzmir evde paketleme işi veren firmalar ile irtibat, internet üzerinden de sağlanabilir. Bunun için tek yapmanız gereken, İŞKUR ve kariyer sitelerinde çıkan paketleme ilanlarını takip etmek, ardından başvurmaktır.

Ayrı olarak İzmir evde ek iş veren firmalar için Sahibinden sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kaporasız evde paketle işi Sahibinden sitesinde sık sık yayınlanabiliyor. Örneğin Davetiye Katlama işi Sahibinden sitesinde sıkça olabiliyor.

Eğer yorum kısmına ikamet ettiğiniz şehri ve iletişim bilgilerinizi girerseniz, firmalar size ulaşabilir.

İzmir Evlere İş Veren Yerler

zmir Evlere İş Veren Yerler
evde paketleme işi izmir

Peki, evde mandal işi veren firmaların telefon numaraları bulunduktan sonra başvurular nasıl yapılır? Paketleme işi başvurusu için doğrudan gitmeyi tercih ederseniz, eğer firma böyle başvurular alıyorsa gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Başvuru işlemleri tamamlandığında, yapılan değerlendirme sonucu İzmir evde paketleme işi veren firmalar tarafından mülakata çağrılırsanız, dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. En önemlisi ise bu işlerin niteliğidir. Bununla beraber nedenlerinizi yetkiliye güzel şekilde aktarırsanız, dürüst ve açık olursanız, sizi evden çalıştırabilir. İzmir evde ek iş veren firmalar ile anlaşma sağlayabilirsiniz.

İŞKUR üzerinden yapacağınız başvuruda, önce üye hesabınıza girmeniz gereklidir. Eğer yoksa, bir tane açmanız şarttır. Sonrasında arama kısmına gelerek paketleme yazmanız, il kısmından da İzmir’i seçip, taratmanız yeterlidir. Karşınıza çıkan ilanlara girerek incelerseniz, İzmir sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaraları bulmanız mümkündür. Sonrasında başvuru yapılabilir. İŞKUR Evde ek iş başvuru formu için bilgilendirici yazıyı okuyabilirsiniz.

İzmir evde paketleme işi veren firmalar üzerine kariyer sitelerinden başvurmak istiyorsanız, öncelikle bir ilan bulunmalıdır. Zira yılın her dönemlerinde, farklı ilanlar söz konusudur. Tespitleri yaptıktan sonra ilgili kariyer sitesinde üyelik açıp, CV doldurarak yalnızca dakikalar içerisinde başvuru yapmanız mümkündür.

Mülakata çağrıldığınızda, yazının başında anlattığımız duruma dikkat etmeniz önerilmektedir. İzmir’de evlere iş veren firmaların telefon numaraları değişebilir, dolayısıyla sürekli güncel araştırmalar yapmanız tavsiye edilmektedir.

İşinize yarayabilir: Evde Pipet Paketleme İşi

İzmir Kemeraltı’nda Evlere İş Veren Yerler

evde ek iş paketleme izmir
evde ek iş paketleme izmir

İzmir evde ek iş veren firmaları bulmak ister misiniz? İzmir’de evlere iş veren yerler arasında Kemeraltı’ndaki firmalar da var. Eğer İzmir’de yaşıyorsanız eğer bu dükkanlara, mağazalara giderek iletişim sağlayabilirsiniz. Hatta bazı yerler evlere iş vermese de sizlerden böyle bir fırsatı duyarak iş vermeye dahi başlayabilir.

Çünkü firmalar için de çok avantajlı bir yöntem. Örneğin paketleme işi için bir işçi çalıştırmak demek yol, yemek, sigorta ödemesi demek… Bunlara gerek kalmadan, evden çalışabilecek kişilerle hareket edebilmek onlar için daha avantajlı olacaktır. Bu avantajlardan bahsedebilirsiniz.

İzmir MTK Sitesi’nde Evlere İş Veren Firmalar

evde ek iş izmir
evde ek iş fırsatları izmir

Evde ek iş İzmir için Moda Tekstil ve Konfeksiyoncular (MTK) Sitesi’nden faydalanabilirsiniz. Fark etmişsinizdir, evlere iş veren firmalar arasında en çok tekstil firmaları yer alıyor. MTK Sitesi’ndeki Tekstilciler Çarşısı’na gidebilirsiniz. Gitmeden telefon numaraları ile de iletişim kurabilirsiniz.

İletişim adresleri için MTK firmalar uzantısına gidebilirsiniz. Burada birçok firma bulunuyor. Bazı firmalar evlere iş verebiliyor. Vermese bile tekstil atölyelerinde günlük olarak çalışmanızı isteyebilirler. Paketleme adedinden ödeme alırsınız.

Bu da oldukça tatmin edici bir ek kazanç diyebilirim! Güvenilir evde paketleme işi için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İzmir evde ek iş veren firmalar için devam edelim…

Buralar dışında Yeşilova Mahallesi’nde ve Çamdibi’nde bulunan tekstil atölyelerini de ziyaret edebilirsiniz. İzmir evlere ek iş veren firmalar o civarda da yadsınamayacak kadar fazla…

İzmir Evde Ek İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları

evde paketleme işi izmir
Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Eğer İŞKUR’a girerseniz, evde kürdan paketleme işi telefon numarası tarzı paketleme işleri bulabilirsiniz. Ancak her firmanın farklı üretim yaptığı ve paketlemenin de değişeceği unutulmamalıdır. İŞKUR platformu üzerinde görülen paketleme işleri mevcut olup, bunlardan bazılarının telefon numarası ilanda şöyle verilmiştir;

 1. 905530467**
 2. 902322070**
 3. 905394245**

İzmir evde ek iş veren firmalar için telefon numaraları gerekli. Evde ek iş için İŞKUR’u kontrol etmek, size ayrıntılı bilgi sağlayacaktır. Ancak bunların normal paketleme elemanı alımı olduğu için, sizin evden yapmak istediğinizi belirtmeniz gerekir. Durum, iş veren tarafından değerlendirilebilir. 

Eğer yorum kısmına ikamet ettiğiniz şehri ve iletişim bilgilerinizi girerseniz, firmalar size ulaşabilir. İzmir evde ek iş veren firmalar için detayları anlatmaya devam ediyorum.

Evde Para Kazan: Kına Paketleme İşi

Evde Ek İş Nasıl Yapılır?

evlere iş veren firmalar izmir
evlere iş veren firmalar izmir

Evde düğme paketleme işi telefon numarası gibi kaynaklar sonucu bir iş bulup, kabul edilirseniz nasıl yapılır? Bu soru oldukça geniştir. Zira her paketleme işi, paketlenen ürüne göre değişmektedir. İş üzerine tüm bilgiler, kabul edilen kişilere anlatılacaktır. Gerekliyse eğitim de verilebilir.

Ancak bazı işlerde özel dikkat ve titizlik gerektirmektedir. Evde kürdan paketleme işi telefon numarası bulup, kabul edilmişseniz gerek kendiniz, gerekse evdeki küçük çocuklara, bebeklere dikkat etmeniz şarttır. Zira kürdanlar oldukça batıcı maddelerdir.

Alacağınız günlük işlerin size ulaştırılması olabilir. İzmir evde paketleme işi veren firmalar, bunu size getirip, teslim almayı sunabilir. Ayrıca doğrudan sizin bir yerden alıp, oraya teslim atmanız da istenebilir. Bu durum iş görüşmesi ardından belli olacaktır. Kısaca İzmir evde ek iş veren firmalar ile anlaştığınızda işi nasıl yapacağınızı firma sayesinde öğreneceksiniz.

Sizler için yazıldı: Balon Paketleme İşi Telefon Numarası

Evde Paketleme İşi Yaparak Ne Kadar Kazanılır?

izmir evde paketleme işi
izmir evlere ek iş veren yerler

İzmir evde paketleme işi veren firmalar sizi almayı kabul etmişse, ücret mevzusunu detaylarıyla beraber konuşulacaktır. Ayrıca kazanç konusunu etkileyen birçok faktör söz konusu. Yaptığınız işin türü, firma, çalışma süreniz gibi durumlar kazancınızı etkileyecektir.

Örneğin İzmir evde paketleme işi için bir maske üreten firmayla anlaştınız. Tüm ay boyunca günde 7 – 8saat ayırarak maske paketleme işi yapıp, 6.000 TL kazanç elde etme şansınız bulunuyor. Yani firmayla anlaşmanıza göre değişiyor. Genellikle paketleme adedi için sizlere 1 TL ödeme yapıyorlar.

Diyelim ki öğrencisiniz ve firmayla 2 haftalık bir iş için anlaştığınız, öyle bir durumda daha az kazanç elde edersiniz. Durum böyle… İzmir evde ek iş veren firmalar ile nasıl bir anlaşma yaptığınıza bağlı.

Evde nasıl para kazanabilirsiniz, sizlere anlatmaya devam edeceğim. İzmir evde ek iş veren firmalar ile alakalı merak ettiklerinizi aşağıdan sorabilirsiniz! İyi günler dilerim… 🙂

YORUMLAR

 1. Ebru dedi ki:

  İzmir Bayraklı’da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Özen dedi ki:

   Merhaba Torbalı AYRANCILAR da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 2. Medine dedi ki:

  Merhaba, İzmir/Gaziemir de oturuyorum. Evde paketleme işi istiyorum.

 3. fatma dedi ki:

  izmirde oturuyorum. Adım fatma. 3 kardeşiz. paketleme işini istiyoruz

 4. Sena dedi ki:

  İzmir Menderes

 5. Sena dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 6. Fethiye dedi ki:

  Çiğli de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 7. Pelin dedi ki:

  Evde haftalık paketleme işi yapmak istiyorum.

  1. Fethiye dedi ki:

   Çiğli de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 8. Fatma dedi ki:

  Merhaba izmir karabaglarda oturuyorum evde yapabileceğim is istiyorum

 9. Aysu dedi ki:

  İzmir güzelbahçede yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Kübra dedi ki:

   İzmir bornova mevlenada oturuyorum evde paketleme işi arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 10. Süveyla kurt dedi ki:

  Merhaba evde paketleme isi istiyorum kina paketleme olur sabun paketleme olur izmirdeyim yardımcı olursanız çok sevinirim

1 2 3 18