2023 İzmir Evde Ek İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları!

14.02.2023
2023 İzmir Evde Ek İş Veren Firmalar Ve Telefon Numaraları!

İzmir evde ek iş veren firmalar ve telefon numaraları, evden çalışmak isteyenler için harika bir fırsat olacak. Eğer herhangi bir nedenle evinizden uzun süre ayrılamıyorsanız, evde paketleme işi İzmir için firmalarla iletişim kurmanız mümkün. Nasıl mı? izmir evde ek iş ilanları için tüm detayları anlatacağım!

Bu tür işler gerek doğrudan başvuru, gerekse online başvuru tarzında alınmakta. Bununla beraber internette bulunan evlere paketleme işleri, düzenli şekilde kontrol edilmelidir. İzmir evde ek iş telefon numarası bulmak ve iletişim kurmak, başvurunuzu çok kolaylaştıracak.

Bunun için gerek İŞKUR, gerekse kariyer siteleri düzenli şekilde kontrol edilmelidir. Özellikle İŞKUR’da bulunan ilanlarda, telefon numaraları da görülebilir. İzmir’de ek iş yapabileceğiniz birçok firma mevcut. Üstelik Bornova, Karşıyaka, Konak, Gaziemir, Torbalı, Çiğli, Bayraklı, Ödemiş, Tire, Selçuk, Karabağlar ilçelerinden de rahatlıkla çalışabilirsiniz.

İzmir evde paketleme işi veren firmalar sayesinde kendinize ek bir gelir elde edebilirsiniz.. Evde ek iş İzmir 2023 fırsatları için okumaya devam edin!

İzmir Evde Ek İş İlanları

İzmir Evde Ek İş İlanları
İzmir evde paketleme işi veren firmalar

Günümüzde sadece ev hanımları ve öğrenciler değil, birçok insan evde çalışmak için iş aramaktadır. Örneğin çocuk gibi nedenlerle evden uzun süreli ayrılamayan kişilerin karşısına bu işler çıkmaktadır. Böylece insanlar ek gelir elde edebilmekte, ev ekonomisine yardımda bulunabilmektedir. İzmir evde ek iş veren firmalar ve telefon numaraları için nasıl başvurulduğunu bilmek önemlidir.

İzmir evde paketleme işi veren firmalar ile irtibat kurmak istiyorsanız, sunacağım 4 yolu kullanabilirsiniz:

 1. Firmaları ziyaret etmek
 2. İş ilanı siteleri
 3. Sosyal medya platformları
 4. İŞKUR

Öncelikle doğrudan ilgili firmaya giderek evlere iş verip, vermediklerini öğrenmek mümkündür. İzmir’de birçok üretim yapan şirket vardır. Diğer bir yöntem ise iş ilanı sitelerini kontrol etmektir. İzmir evde iş imkanı için ilan yayınlayan firmalar olabiliyor ve paketleme ilanı da sık sık verilmektedir.

Diğer etkili yöntem ise sosyal medya platformlarından evde ek iş ilanlarına bakmaktır. İzmir’de evlere parça başı iş verenler genellikle Facebook’tan ilan yayınlıyorlar. Örneğin Evde Ek İş İlanları ve Evde Paketleme İşi gibi gruplara katılabilirsiniz. İzmir evde paketleme işi veren firmalar ile irtibat, internet üzerinden kolayca sağlanabilir.

Ayrı olarak İzmir evde ek iş veren firmalar için Sahibinden sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kaporasız evde paketle işi Sahibinden sitesinde sık sık yayınlanabiliyor. Örneğin Davetiye Katlama işi Sahibinden sitesinde sıkça olabiliyor. İŞKUR alternatifini sizlere detaylı olarak aşağıda anlatayım.

Eğer yorum kısmına ikamet ettiğiniz şehri ve iletişim bilgilerinizi girerseniz, firmalar size ulaşabilir.

İzmir Evde Paketleme İşi İşkur

Evde paketleme işi İzmir için başvuru yapabileceğiniz bir diğer yer de İŞKUR. İŞKUR üzerinden yapacağınız başvuruda, önce üye hesabınıza girmeniz gereklidir. Eğer yoksa, bir tane açmanız şarttır. Sonrasında arama kısmına gelerek paketleme yazmanız, il kısmından da İzmir’i seçip, taratmanız yeterlidir.

Karşınıza çıkan ilanlara girerek incelerseniz, İzmir sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaraları dahi bulmanız mümkündür. Sonrasında başvuru yapılabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için İŞKUR Evde ek iş başvuru formu için bilgilendirici yazıyı okuyabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Yaparak Ne Kadar Kazanılır?

izmir evde paketleme işi
izmir evlere ek iş veren yerler

İzmir evde paketleme işi veren firmalar sizi almayı kabul etmişse, ücret mevzusunu detaylarıyla beraber konuşulacaktır. Ayrıca kazanç konusunu etkileyen birçok faktör söz konusu. Yaptığınız işin türü, firma, çalışma süreniz gibi durumlar kazancınızı etkileyecektir.

Paketleme AdediKazanç
Günlük 100 paketleme500 TL
Günlük 200 paketleme1000 TL
Günlük 300 paketleme1500 TL

Örneğin İzmir evde paketleme işi için bir maske üreten firmayla anlaştınız. Tüm ay boyunca günde 5 – 6 saat ayırarak günde 200 maske paketleme işini haftalık 5 gün yapıp, aylık 10.000 TL kazanç elde etme şansınız bulunuyor.

Kazançlar firmayla anlaşmanıza göre değişiyor. Genellikle paketleme adedi için sizlere 2 TL ödeme yapıyorlar. Diyelim ki öğrencisiniz ve firmayla 2 haftalık bir iş için anlaştığınız, öyle bir durumda daha az kazanç elde edersiniz. Durum böyle… İzmir evde ek iş veren firmalar ile nasıl bir anlaşma yaptığınıza bağlı.

İzmir Evlere İş Veren Yerler

zmir Evlere İş Veren Yerler
evde paketleme işi izmir

Şimdi gelelim İzmir evde ek iş veren firmalar için detaylara… Gidip firmalarla birebir görüşmek ya da telefonla iletişim kurmak isteyenler için İzmir evde paketleme işinin en çok verildiği yerleri sizlere sunacağım.

Bu yerlere başvuru işlemleri tamamlandığında, İzmir evde paketleme işi veren firmalar tarafından mülakata çağrılabilirsiniz. Karşıyaka, Bayraklı, Bornova, Buca gibi birçok yerden rahatlıkla parça başı işler alabilirsiniz.

İzmir’de evlere iş veren firmaların telefon numaraları değişebilir, dolayısıyla sürekli güncel araştırmalar yapmanız tavsiye edilmektedir.

İşinize yarayabilir: Evde Pipet Paketleme İşi

İzmir Kemeraltı Evlere İş Veren Yerler

Kemeraltı evde paketleme işi
Kemeraltı evde paketleme işi

İzmir evde ek iş veren firmaları bulmak ister misiniz? İzmir Kemeraltı evlere iş yeren yerler için ideal bir nokta.. Eğer İzmir’de yaşıyorsanız eğer bu dükkanlara, mağazalara giderek iletişim sağlayabilirsiniz. Hatta bazı yerler evlere iş vermese de sizlerden böyle bir fırsatı duyarak iş vermeye dahi başlayabilir.

Çünkü firmalar için de çok avantajlı bir yöntem. Örneğin paketleme işi için bir işçi çalıştırmak demek; yol, yemek, sigorta ödemesi demek… Bunlara gerek kalmadan, evden çalışabilecek kişilerle hareket edebilmek onlar için daha avantajlı olacaktır. Bu avantajlardan bahsedebilirsiniz. Kemeraltı evde paketleme işi için firmalarla mutlaka birebir iletişim kurun.

İzmir MTK Sitesi’nde Evlere İş Veren Firmalar

evde ek iş izmir
evde ek iş fırsatları izmir

Evde ek iş İzmir için Moda Tekstil ve Konfeksiyoncular (MTK) Sitesi’nden faydalanabilirsiniz. Fark etmişsinizdir, evlere iş veren firmalar arasında en çok tekstil firmaları yer alıyor. MTK Sitesi’ndeki Tekstilciler Çarşısı’na gidebilirsiniz. Gitmeden telefon numaraları ile de iletişim kurabilirsiniz.

İletişim adresleri için MTK firmalar uzantısına gidebilirsiniz. Burada birçok firma bulunuyor. Bazı firmalar evlere iş verebiliyor. Vermese bile tekstil atölyelerinde günlük olarak çalışmanızı isteyebilirler. Paketleme adedinden ödeme alırsınız.

Bu da oldukça tatmin edici bir ek kazanç diyebilirim! Güvenilir evde paketleme işi için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İzmir evde ek iş veren firmalar için devam edelim…

Buralar dışında Yeşilova Mahallesi’nde ve Çamdibi’nde bulunan tekstil atölyelerini de ziyaret edebilirsiniz. İzmir evlere ek iş veren firmalar o civarda da yadsınamayacak kadar fazla…

İzmir Karşıyaka’da Evlere İş Veren Yerler

İzmir evlere iş veren yerler için devam edelim. İzmir evde paketleme işi veren firmalar Karşıyaka’da da bulunuyor. Bunun için Karşıyaka Çarşısı’nı değerlendirebilirsiniz. Çeyizlik dükkanlar, tekstil ürünleri satan dükkanlar, tuhafiyeciler evlere ek iş veren firmalar arasında.

Bu gibi mağazalara direkt gidip iletişim kuramıyorsanız, Google haritalardan aramaya yaparak telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Hemen aşağıda sizleri telefon numaraları için ayrıca bilgilendirdim.

İzmir Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

evde paketleme işi izmir
Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

İzmir evde ek iş veren firmalar için telefon numaraları gerekli. Bunun için sizlere bazı iletişim adresleri vereceğiz. İzmir’de evlere iş veren firmaların telefon numaraları;

 1. 905530467**
 2. 902322070**
 3. 905394245**

Ayrıca örneğin nikah şekeri, kına paketleme işi, davetiye katlama işi gibi işler almayı düşünüyorsanız, Google “haritalar” kısmına gelerek “Organizasyon firmaları” yazıp, arama gerçekleştirebilirsiniz. Sol tarafta adresler ile birlikte telefon numaraları da yer alacaktır.

Eğer yorum kısmına ikamet ettiğiniz şehri ve iletişim bilgilerinizi girerseniz, firmalar size ulaşabilir. İzmir evde ek iş veren firmalar için detayları anlatmaya devam ediyorum.

Evde Yapılacak İşler İzmir

İzmir evde ek iş veren firmalar en çok hangi işleri veriyor dersiniz? Bu konuda bilgi sahibi olmanız ve işler hakkında detayları az çok biliyor olmanız firmalar için önemlidir. İşi bilenlerle çalışmayı firmalar tercih etmekte. Evde yapılacak işler İzmir’de genellikle şu şekildedir:

Gördüğünüz gibi İzmir evde paketleme işi için birçok alternatif var. İşlerin yapılma mantığı hemen hemen aynı. Aşağıda ayrıntılı olarak anlattık.

DİKKAT evlere paketleme işi veriyorum diyerek sizden para talep edenlere inanmayın! TC numaranızı, detaylı banka bilgilerinizi paylaşmayınız!

Evde Ek İş Nasıl Yapılır?

evlere iş veren firmalar izmir
evlere iş veren firmalar izmir

Evde düğme paketleme işi telefon numarası gibi kaynaklar sonucu bir iş bulup, kabul edilirseniz nasıl yapılır? Bu soru oldukça geniştir. Zira her paketleme işi, paketlenen ürüne göre değişmektedir. İş üzerine tüm bilgiler, kabul edilen kişilere anlatılacaktır. Gerekliyse eğitim de verilebilir.

Ancak bazı işlerde özel dikkat ve titizlik gerektirmektedir. Evde kürdan paketleme işi telefon numarası bulup, kabul edilmişseniz gerek kendiniz, gerekse evdeki küçük çocuklara, bebeklere dikkat etmeniz şarttır. Zira kürdanlar oldukça batıcı maddelerdir.

Alacağınız günlük işlerin size ulaştırılması olabilir. İzmir evde paketleme işi veren firmalar, bunu size getirip, teslim almayı sunabilir. Ayrıca doğrudan sizin bir yerden alıp, oraya teslim atmanız da istenebilir. Bu durum iş görüşmesi ardından belli olacaktır. Kısaca İzmir evde ek iş veren firmalar ile anlaştığınızda işi nasıl yapacağınızı firma sayesinde öğreneceksiniz.

Sizler için yazıldı: Balon Paketleme İşi Telefon Numarası

Evde nasıl para kazanabilirsiniz, sizlere anlatmaya devam edeceğim. İzmir evde ek iş veren firmalar ile alakalı merak ettiklerinizi aşağıdan sorabilirsiniz! İyi günler dilerim… 🙂

YORUMLAR

 1. Ebru dedi ki:

  İzmir Bayraklı’da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Özen dedi ki:

   Merhaba Torbalı AYRANCILAR da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

   1. Yadigar saskin dedi ki:

    Karşıyaka’da oturuyorum bahçeli evler paketleme işi istiyorum

  2. rana dedi ki:

   merhaba geri dönüş yaptılar mi acaba

  3. Fatma dedi ki:

   Dönüş yapan oldu mu

 2. Medine dedi ki:

  Merhaba, İzmir/Gaziemir de oturuyorum. Evde paketleme işi istiyorum.

 3. fatma dedi ki:

  izmirde oturuyorum. Adım fatma. 3 kardeşiz. paketleme işini istiyoruz

 4. Sena dedi ki:

  İzmir Menderes

 5. Sena dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 6. Fethiye dedi ki:

  Çiğli de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 7. Pelin dedi ki:

  Evde haftalık paketleme işi yapmak istiyorum.

  1. Fethiye dedi ki:

   Çiğli de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 8. Fatma dedi ki:

  Merhaba izmir karabaglarda oturuyorum evde yapabileceğim is istiyorum

 9. Aysu dedi ki:

  İzmir güzelbahçede yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Kübra dedi ki:

   İzmir bornova mevlenada oturuyorum evde paketleme işi arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 10. Süveyla kurt dedi ki:

  Merhaba evde paketleme isi istiyorum kina paketleme olur sabun paketleme olur izmirdeyim yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. Seyran dedi ki:

   Merhaba İzmir Bornova Evka3 de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

1 2 3 25