İzmit Evlere İş Veren Firmalar – 2021 İçin Şimdi BAŞVUR!

24.10.2021
İzmit Evlere İş Veren Firmalar – 2021 İçin Şimdi BAŞVUR!

Kocaeli’nde yaşayıp, evde ek iş arıyorsanız bu yazı sizler için! İzmit evlere iş veren firmalar ile siz de evinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Kocaeli merkez ve İzmit gibi diğer ilçeler için de bilgiler sizlerle paylaştım. Yazıyı dikkatlice okuyun!

Son dönemlere baktığımızda evde ek iş yapanların sayısı azımsanamayacak kadar çok. Kocaeli’nde de evlere iş veren firmalar bir hayli var. Bu yazıda Kocaeli evde paketleme iş ilanları 2021 için ayrıntıları ve diğer bilmeniz gerekenleri sizlerle paylaştım.

Yazıyı atlamadan okursanız, sizler için faydalı olacağını düşündüğün bilgiler sayesinde, ek iş sahibi olabilirsiniz. Evinizin konforundan, boş vakitlerinizi nakde çevirebilirsiniz.

Evde kutu katlama işi, evde nikah şekeri paketleme gibi yapılabilecek birçok iş var. Firmalar özellikle paketleme işleri için dışarıdan çalışabilecek insanlara ihtiyaç duyuyorlar. Zamanım var ve çalışkan biriyim diyorsanız, siz de evinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylar için okumaya devam edin…

Kocaeli Evde Ek İş Fırsatları

İzmit Evlere İş Veren Firmalar
İzmit Evlere İş Veren Firmalar

İstanbul, İzmir ve Ankara’dan sonra, Türkiye’nin en gelişmiş ve büyük şehirlerinden birisi olan Kocaeli’nde rahatlıkla evde ek iş bulabilirsiniz. Sadece Kocaeli merkez değil; Gebze, İzmit, Darıca, Körfez, Gölcük, Derince, Çayırova, Kartepe, Başiskele, Karamürsel, Kandıra, Dilovası ilçelerinde de evden ek iş yapabiliyorsunuz.

En kalabalık ilçelerden birisi olan İzmit’te fırsatın çok fazla olduğunu söylemem gerek. İzmit evlere iş veren firmalar çok fazla. İzmir evlere iş veren yerler ve iletişim adreslerinden bahsetmeden önce, hangi evde ek işlerini yapabileceğinize bir göz atalım.

Kocaeli’nde özellikle evde paketleme işleri rağbet görüyor. Birbirinden çeşitli paketleme işleri var. Kıyafet, çorap, mandal paketleme gibi işler var. Firmalar kısmında detaylardan bahsedeceğim. Paketleme işleri dışında evde nikah şekeri yaptıran yerler var. Tülbent işi, el işleri, düşme dikim, boncuk dizme gibi işler var.

Hepsi insan eliyle zahmet gerektiren ancak kolay işler. Zamana sahip insanların işi diyebiliriz. Evde ek iş deyip, emek göstermeyeceğinizi düşünmeyin. Gerçekten zamanınızı ayırmanız gerek. İstediğiniz taktirde evde yapabileceğiniz işler bir sürü var.

İLGİLİ OLARAK OKUYUN: Evde Pipet Paketleme İşi

İzmit Evlere İş Veren Firmalar Hangileri?

İzmit Evlere İş Veren Firmalar
izmitte evlere iş veren firmalar

İzmitte evlere iş veren firmalar genellikle şu şekilde:

 • Tekstil firmaları
 • Organizasyon şirketleri
 • Çeyiz dükkanları
 • Plastik ve ambalaj fabrikaları
 • Nikah şekeri satıcıları
 • Tuhafiyeciler
 • Hediyelik eşya dükkanları

Yukarıdaki firmalar üzerinden evlerinden ek iş yaparak para kazanan insanlar var. Bu sektörlerdeki firmalar genellikle evlere paketleme işi veriyorlar. Mesela Başiskele bardak paketleme işi için plastik ve ambalaj fabrikalarını aramamız gerekiyor.

Özetle İzmit evlere iş veren firmalar genellikle bu sektörlerde hizmet veriyorlar. Firma adres aramalarını saydıklarım üzerinden yapacağım.

Koton evlere iş fırsatı ve LC Waikiki evlere iş fırsatı için başvuruda bulunabilirsiniz. Evlere iş veren güvenilir firmalar ile evinizden rahatlıkla çalışabilirsiniz.

İzmit Evde Ek İş Kazancı

İzmit Evlere İş Veren Firmalar
kocaeli evde paketleme iş ilanları 2021

Kocaeli – İzmit evde ek iş kazancı için net bir ücret biçmek doğru olmaz. Ancak örnekler üzerinden gidere tahmini bir kazanç çıkartabilir. İzmit evlere iş veren firmalar genel olarak paketleme işi veriyor demiştim. Örneğin evde paketleme işi için bir firma ile anlaştığınızı farz edelim.

Paketleme işleri için ücretiniz genellikle kaç adet paketleme işi yaptığınıza göre değişiklik gösteriyor. Mesela haftalık 500 nikah şekeri paketlemesi yapan bir kişi ile 1.000 nikah şekeri paketlemesi yapan aynı parayı kazanamaz. Vaktiniz var ve firma ile anlaşabildiğinizde, günlük 7 – 8 saat paketleme işi yapabilirseniz ortalama olarak aylık 3.500 TL kazanç elde edebilirsiniz!

Bu kazancı artırmak da azaltmak da size bağlı. Öğrenciyseniz okuldan dolayı sadece hafta çalışıp cep harçlığı da kazanabilirsiniz. Esnek bir iş fırsatı olduğunu belirtmem gerek. Hatta size bir ipucu! Ekip oluşturup, daha fazla paketleme iş yapıp, kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz… Ne kadar emek o kadar kazanç!

HEMEN OKUYUN: Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

İzmit Kocaeli Evde Paketleme İş İlanları

İzmit Evlere İş Veren Firmalar
Kocaeli evde paketleme iş ilanları

İzmit evlere iş veren firmalar hakkında kazanç kısmından da bahsettiğimize göre gelelim, Kocaeli evde paketleme iş ilanları 2021 için bilgilere… Kocaeli’nin en kalabalık 2 ilçesinden birisi olan İzmit için aramaları gerçekleştirirken sadece “İzmit” üzerinden kısıtlı kalmamak gerekiyor. Kocaeli evde nikah şekeri yaptıran yerler merkezde yer alsa da İzmit’teki evde çalışabilecek kişiye de iş verebilmekte.

İzmit, Kocaeli evde paketleme iş ilanları genellikle Jooble ve sahibinden.com üzerinden yayınlanabiliyor. Bağlantılara tıklayarak görebilirsiniz.

Ayrıca Facebook üzerinden İzmit evde paketleme iş ilanları olabiliyor. Bunun için evde paketleme işleri için açılmış çeşitli gruplar var. Bu gibi gruplara hemencecik üye olabilirsiniz.

Bu gruplar için yapacağım tek uyarı, dolandırıcılara karşı dikkatli olmanız gerektiği. Evde ek iş arıyorum diyenlere iş vaadiyle kandırıp, kaparo, TC no, detaylı banka kartı bilgisi isteyenler olabiliyor. Lütfen dikkatli olun. İnsanlar ile anlaşırken taviz vermeyin. Hiç bir firmanın, kişinin sizden bunları talep etme hakkı yok.

Kocaeli’nde İzmir evlere iş veren firmalar ilan oluştururken kimi zaman İŞKUR üzerinden ilan açıyor. Türkiye İş Kurumu sayesinde güvenle evde paketleme işi yapabilirsiniz. İzmit İŞKUR evde iş ilanları için yaapmanız gerekenler çok basit. İŞKUR’a üye olun ve İŞKUR evde ek iş başvuru formu yazısını okuyarak ilanları görüntüleyin. Size uygun işlere bu şekilde güvenle başvurabiliyorsunuz. Yazıda tüm aşamaları tek tek anlattım.

İzmit Evde Paketleme İşi İlanları Telefon Numarası

İzmit evde paketleme iş ilanları telefon numarası ve diğer adres bilgileri için yapmanız gereken bir kaç etkili yöntem var. Bu yöntemler ile firmalarla iletişime geçebilir ve paketleme işi alabilirsiniz. İzmit evlere iş veren firmalar bu yöntem sayesinde de bulunuyor.

Kocaeli evde nikah şekeri yaptıran yerler için bir arama gerçekleştireceğim. Siz aramalarınızı farklı sektörler üzerinden arayabilirsiniz. Sizi yönlendirmek için bu örneği veriyorum. İzmit evde paketleme işi telefon numaraları için en etkili yöntem şu:

 1. Google arama motorunu açın.
 2. İzmit organizasyon şirketleri yazın.
 3. Arama tuşuna basın.
 4. “Haritalar” kısmına basın.
İzmit Evlere İş Veren Firmalar
izmit evde paketle iş ilanları telefon numarası

Karşınıza şöyle bir sonuç gelecek. Buradaki sonuçlanan firmaların hepsi İzmit evlere iş veren firmalar arasında yer almıyor. Ancak arayıp sormanızda bir sakınca yok. Hatta kimi firmalar böyle bir fikre ikna dahi olabilir. Kırmızı ile işaretlediğim kısımda telefon numaraları ve adres bilgileri yer almakta.

Son olarak sizlere evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaraları için yazmış olduğum yazıyı öneriyorum. Buradan da güncel telefon numaralarına erişebilirsiniz.

Sonuç:

Artık İzmit ve Kocaeli’nde evden para kazanmak için bilmeniz gereken her şeyi biliyorsunuz! Bence ilanlar için sizlere gösterdiğim yöntemlerden birini uygulamakla kalmayın. Birden fazla yöntemle kısa sürede iş alabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz! İzmit’te fırsat çok… Değerlendirmek size kalıyor. 🙂

İzmit evlere paketleme iş veren firmalar için sizlere rehberlik ettim. EVDE EK İŞ arıyorsanız, yazı kategorimize göz atarak daha farklı işler yaparak para kazanmayı da düşünebilirsiniz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.