Gano Excel Para Kazanma – Gano Excel Aylık Kazanç Detayları

01.03.2022
Gano Excel Para Kazanma – Gano Excel Aylık Kazanç Detayları

Son dönemde özellikle kadınlar tarafından çok ilgi gören yeni bir markadan bahsetmek istiyorum. Ek iş imkanlarından faydalanmak isteyen ya da iş arayanlar için yeni bir marka olan Gano Excel para kazanma için son günlerin en çok talep gören sistemi haline geldi. Peki Gano Excel nedir? Eminim bu kadar talep gören bir markayla çalışmayı siz de çok isteyeceksiniz.

Gano excel aylık kazancı hakkında tüm detayları bu yazının sonunda öğreneceksiniz. Ayrıca Gano excel distribütör olmak için bilmeniz gereken tüm ayrıntılar hakkında bilgi alacaksınız. Gano excel fiyat listesini karşılaştırdığınızda gano excel aylık kazancınıza siz de inanamayacaksınız. Siz de hazırsanız hemen Gano excel hakkında detaylara geçelim…

Gano Excel Nedir?

Gano Excell Para Kazanma

Network marketing dünyasının son gözdesi olan Gano excel para kazanma işine karar vermeden önce sizlere gano excel hakkında detaylı bilgiler sunmak istiyorum. Gano excel birçok network marketing üyesine nazaran daha ziyade sağlık ve zindelik alanlarına ağırlık vermiş bir firmadır.

Biz birkaç yıldır adını sıkça duysak da 1995 yılından beri faaliyetini sürdürüyor. Gano excel firması, tüm ürünlerini “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak da bilinen Ganoderma Lucidum mantarından üretiyor. Tamamen doğal olan ürünleri özellikle kadınların beğeniyle kullanmasını sağlıyor.

Gano Excel Ürünleri

Gano excel markasının birçok alanda sayısız ürünü var. %100 doğal olduğunu belirttiği tüm ürünlerini, merak edenler için madde madde aşağıda sizlere aktaracağım. Bu ürünleri satarak gano excel para kazanma şansı yakalayabilirsiniz:

 • Reishi gold, ganoderma, ganocordy takviye edici gıdalar
 • Oleaf gano rooibos antioksidan içeceği
 • Ganocafe hazelnut cafe
 • G’Beaute Reishi Misty cilt bakım kremi
 • Gano soap, gano transparent soap cilt bakım sabunları
 • Gano fresh diş bakım ürünü

Gano Excel Nasıl Para KAzanılır?

Gano excel para kazanma
Gano excel para kazanma

Gano excel şirketi hakkında detayları öğrendiysek gelelim gano excel para kazanma kısmına. Gano excel ile ister ek iş yapın isterseniz meslek haline getirin aylık kazancınız ne kadar olacak? Tamamen yasa olan devlete vergisi ödenen Gano excel para kazanmak için iki yolunuz olacak.

 • Bunlardan birincisi, gano excel üyesi olarak satış yaptıktan sonra %15-%20 arasında kar elde ederek para kazanabilirsiniz. Örneğin; 295 TL’ye gano transparent soap satışından 295 TL para aldınız. Bunun %15-20 ‘si size ait olacağından ortalama 45-50 TL arası sizin cebinize kalacak.
 • Bir diğer seçeneğiniz ise distribütörleri ekibinize katarsanız, kazançlarınızı birleştirerek kar elde edebilirsiniz. Gano excel para kazanma sistemini merak ediyorsanız; Distribütörlere %20’si primle çalışıyor. Altınızda 3 direktör olursa Rubby Direktör seviyesinde %26 prim kazanırsınız. Altınızda çalışan direktör sayısı 6 tane olursa Diamond Direktör seviyesine geldiğinizde bu sayı %32 seviyesine çıkar ve kademe arttıkça artmaya devam eder.

Her iki türlü de aylık kazancınız tamamen size ait olacak. “Gano excel kazandırır mı?” diye soracak olursanız, bu şekilde sıkı bir çalışmayla ayda 15.000 TL ürün satışı yaparsanız, 2.000 TL ‘nin üzerinde kazanç sağlarsınız. Ancak kendi işinizin patronu olacaksınız. Ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok para kazanırsınız. Peki gano excel para kazanma yoluna başvurmak için ne yapmalıyız? Gelin birlikte para kazanmak için bilmeniz gereken diğer detaylara geçelim…

Gano Excel Kariyer Basamakları

Gano Excel Para Kazanma

Kariyer basamaklarını günlük hayatımızda da tırmanmak zor ve meşakkatli oluyor. Aynı şekilde gano excel para kazanma fikrine sıcak bakıyorsanız  gano excel kariyer basamakları diye bir gerçek ile karşılaşacaksınız. Peki bu kariyer basamaklarında neler var? Bu basamakları adım adım tırmanmak için ne yapmamız gerekiyor? Gelin birlikte önce kariyer basamaklarına bir göz atalım:

 • Distribütör
 • Direktör
 • Ruby Direktör
 • Dıamond Direktör
 • Sılver Dıamond Direktör
 • Gold Dıamond Direktör
 • Crown Dıamond Direktör
 • Crown Ambassador
 • Presıdental Crown Ambassador

Bu kariyer basamaklarını adım adım tırmanıyorsunuz. İlk olarak distribütör olarak başlayıp kazandığınız puanlama sistemine göre yükselmeye devam ediyorsunuz. Peki nedir bu puanlama sistemi ve neye göre puan alıyorsunuz?

Gano Excel Puan Sistemi Nedir?

Gano excel’de kazanç sisteminiz diğer network marketing sistemlerinden biraz farklı olacak. Araştırma yaparken eminim gano excel puan sistemini görmüşsünüzdür. Size bu sistem hakkında bilmeniz gerekenleri tüm ayrıntılarıyla anlatacağım. Gano Excel uluslararası bir firma olduğu için dünyanın birçok ülkesinde satış yapılıyor. Sistem aslında bu anlamda eşitlik için şirkete eklendi.

Hem Türkiye’yi hem de Almanya’yı baz alarak size örneklerle açıklayacağım. Türkiye’de x bir ürün 30 TL’dir. Ancak kur farkı sebebiyle Almanya’da aynı ürün daha düşük bir fiyata satılabilir. Bu sebeple iki ürünün satışı için de bu ürünleri satan kişilere 13 puan verilir.

2500 puan’a ulaşmayı başardığınızda distribütör’den direktör mertebesine geçiş yaparsınız. Bir paketten 550 puan kazanırsınız. Sizinle birlikte 4 arkadaşınız da 550 puan kazandığında siz bayi yaptığınızdan tüm puanlar size yazılır. Bu sayede direktör olmak için gerekli puanı kazanmış olursunuz.

Direktör olabilmek için en az 4 arkadaşa daha ihtiyacınız var. Diamond direktör olmak için ise en az 6 arkadaşınız daha olmalı. Ancak bu sayılar sınırlı değil ve kariyer basamaklarını tek tek çıkacaksınız diye bir şart da yok. İki koldan çalışarak bir anda Gold Diamond Direktör olabilme olanağınız da yüksek. Siz yeter ki sıkı çalışın…

Gano Excel Distribütör Şartları

Gano Excell para kazanma
Gano Excel para kazanma

Gano Excel distribütörü olmak, gano excel para kazanma kısmı için adım atmanız gereken ilk kariyer basamağı. Gano excel’ e üye olduğun zaman otomatik olarak aldığın sıfattır aslında. Gano excel’e üye olup distribütör olarak başladığın zaman şirket alacağınız tüm ürünlerde % 20 indirim olanağı sağlıyor. Gano Excel’e üyelik adımları şu şekilde:

 • Gano Excel üye olmak için Gano excel üyelik formunu  doldurmanız gerekiyor.
 • Yaşadığınız ülke/şehir kısmını doldurup devam etmelisiniz.
 • Kişisel veri kısmını işaretleyip ‘’Kabul Ediyorum’’ yazısına tıklandıktan sonra gerekli bilgileri doldurduğunuzdan emin olduktan sonra işlemi tamamlayın.

Gano Excel Hakkında Yorumlar

Gano Excel Para Kazanma

Gano excel ‘i uzun yıllardan beri kullanan insanlar bazı yorumlarda bulundu. Gano Excel para kazanma için gelin birlikte kullanıcı yorumlarını inceleyelim:

M.A. isimli kullanıcı: “Gano excel ile 2 yıl önce tanıştım hem zevkle tüketiyor hem de kazanç elde ediyorum çevreme ve arkadaşlarıma kesinlikle önerdiğim bir firmadır.”

F.G. isimli kullanıcı ise şöyle dedi: “Çocuklarım Gano Exel Coffee’ye bayılıyorlar hem çok faydalı hem de çok ucuz kesinlikle tavsiye ediyorum aynı gün kargo yapmaları da ayrı bir güzel”

Gano Excel Sıkça Sorulan Sorular

Ek gelir sağlamak ya da yeni bir meslek kolu edinmek isteyenler için bu yazımda Gano Excel para kazanma hakkında tüm detayları sundum. Gano excel distribütör olmak ve Gano Excel’e üye olmak dışında diğer gelir elde edebileceğiniz alanlar hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz, Finansko web sitemizdeki girişimcilik yazılarımızı da inceleyebilirsiniz…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.