En Karlı Bayilikler – KAZANÇLI Bayilik Veren Firmalar 2022!

02.10.2022
En Karlı Bayilikler – KAZANÇLI Bayilik Veren Firmalar 2022!

Bayilik alma düşüncesine sahip herkesin isteyeceği şey; en uygun fiyata, en yüksek karı elde etmek. Bu yazımda tam olarak bunu hedefliyorum! Sizlere en karlı bayilikler hangileri? Tek tek listeleyeceğim. En karlı bayilik veren firmalar ile çalışarak hem ucuza iş sahibi olacaksınız hem de bol kazançlar elde edeceksiniz.

Konuyla alakalı derin bir araştırma yaptım ve en karlı ucuz bayilikler için hangi firmaları tercih edebileceğinizi sizlere anlattım. Hatta 81 ilde ücretsiz bayilikler verilecektir şeklinde ilan açan firmalar dahi var. Bunlardan da bahsettim. En karlı franchise için yazımın hepsini okumanız gerekiyor. Girişim fikri olmayan kişilerin dahi aklını çalacak bir yazı olduğunu en başta belirtmem gerek!

Lafı daha fazla uzatmak istemiyorum ve 2022 yılı için yüksek karlı bayilikleri listelemeye başlıyorum!

1- Yurtiçi Kargo Bayiliği

yurtiçi kargo bayilik alma
Yurtiçi Kargo Bayilik

İnternetten alışverişin hızlandığı şu dönemlerde kargo firmaları büyük kar marjı elde ediyor. Durum böyleyken en karlı bayilikler listesinde Yurtiçi firması da yer almalıydı. Türkiye’de en çok tercih edilen firmalardan birisi olan Yurtiçi Kargo’dan bayilik alabilirsiniz.

Aylık 10.000 TL‘nin üzerinde kazanç elde edebiliyorsunuz. Bayilik bedeli de ortalama olarak 400.000 TL. Ancak bedel konusunda ücretlerin farklılık gösterdiğini söylemeliyim. Yurtiçi Kargo bayilik şartları için uygunluk gösterebiliyorsanız, başvuruda bulunabilirsiniz.

üm detaylarıyla yazmış olduğum, Yurtiçi Kargo Bayilik Şartları yazımı okuyabilirsiniz. Başvuru süreci ile ilgili tüm detaylar yazıda.

2- Torku Market Bayiliği

En Karlı Bayilikler
En Karlı Bayilikler

Sizlere en karlı bayilik veren firmalar hangileri? Sıralıyorum. Ülkemizde Torku Doğrudan Market çok seviliyor. Potansiyel müşteri kitlesi belli. Türkiye’de en çok kazandıran 100 franchise içinde bulunan, Torku Market’ten bayilik alabilirsiniz. Torku oldukça başarılı bir firma olduğu için bayilik başvurusunda bulunan kişiler konusunda çok hassas davranıyor.

Gerekli şartları tamamlayan ve gerekli sermayeye sahip adaylar ile bayilik sürecine giriyorlar. Konu ile alakalı daha fazla ayrıntı öğrenek için Torku Doğrudan Market bayiliği almak yazısını okuyabilirsiniz. Başvuru şartları ve ücretleri hakkındaki güncel bilgileri öğrenebilirsiniz. En karlı gıda bayilikleri için birkaç başlığım daha olacak.

3- Oses Çiğköfte Bayiliği

En karlı çiğ köfte bayiliği
En karlı çiğ köfte bayiliği

En karlı çiğköfte bayiliği veren firmalar arasında bulunan Oses Çiğköfte de yer alıyor. Oses Çiğköfte bayiliği alarak sektöre adım atabilirsiniz. Kendi işinin patronu olmak isteyenler için iyi bir seçenek olacak. Unutmayın, rekabet oranı yüksek sektörlerde sıfırdan bir marka oluşturmak yerine, daha ucuza lider firmaların ortağı olabilirsiniz.

Çiğköfte gıda sektöründe de iddialı firmalar var. Ayrıca sizlere harika bir haberim var! Oses Çiğköfte sizden herhangi bir franchise bedeli talep etmiyor. Ancak mağaza için giderlere belli bir ödeme yapmanız gerekiyor. Oses Çiğköfte’den bayilik almak için – franchising – sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

4- Lezizhan Çiğköfte Bayiliği

en karlı bayilikler
en karlı bayilikler

Eğer minimum 10 metrekare, maksimum 50 metrekare olan, boş bir dükkanınız varsa hemen Lezizhan Çiğköfte bayiliği olmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Boş olan bu dükkanın aylık kirası 1.000 tl’nin altında olmamalı ve 3.500 TL’yi geçmemeli. Dükkanın konumu işlek bir yerde ise rahatlıkla dükkanınızı bayiliğe dönüştürme fırsatınız var.

Tüm gerekli olan ürünlerin teslimi Lezizhan firması tarafından sağlanıyor. En karlı bayilikler arasında gerçekten zahmetsizce, işinizin patronu olmanızı sağlayacak bir marka. Ayrıca dükkanda ekstra ürünler satmanıza izin vardır. Birçok firma başka ürünlerin satışına izin vermez. En karlı bayilik veren firmalar içerisine rahatlıkla alabiliriz.

Lezizhan bayiliği almak için – bayilik – uzantısına tıklayın ve detayları öğrenin.

5- Erikli Su Bayiliği

Bayilik veren en karlı firmalar
Bayilik veren en karlı firmalar 2022

Aklınızda su bayiliği alma fikri mi var? En karlı su bayiliği veren firmalar arasında bulunan Erikli için franchise başvurusunda bulunabilirsiniz. En karlı bayilikler için tercih edebileceğiniz bir firma. Ortalama olarak 100.000 TL ödeyerek Erikli su bayiliği sahibi olabiliyorsunuz.

Aylık olarak 50.000 TL kazanç sağlayabilen firmalar var. Siz de sermayenizi karlı bir firmadan bayilik alarak kullanmak isterseniz, bu iş fikrini bence bir düşünmelisiniz. Aklınızda su bayiliği almak yoksa dahi düşünebileceğiniz bir sektör.

Popüler yazı: Para Kazandıran Siteler

6- ÇiçekSepeti Bayiliği

Online bayilik veren-firmalar
Online bayilik veren firmalar

En karlı bayilikler için okumaya devam edin! Online bayilik veren firmalar içerisinde olan ÇiçekSepeti firmasından bayilik alabilirsiniz. Oldukça karlı bayilik fikri olması açısından sizlerle paylaşıyorum. Türkiye’de 1.000’e yakın bayiliği bulunan ÇiçekSepeti’ni bilmeyen yok desem yeridir.

En iyi haber ise, firmanın sizden bayilik için herhangi bir ücret almaması… Ücretsiz bayilik veren firmalar arıyorsanız, harika bir seçecek… Çiçek Sepeti’nde satıcı olmak için başvuru formu doldurmanız gerekiyor. Kısa bir süre içerisinde bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Firma çok kısa bir süre zarfında sizlere olumlu, olumsuz geri dönüş sağlıyor. Bilgileri doğru girdiğinizden emin olun.

İnternetten ne satabilirim? Yazısını okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz!

7- Chef Börek Bayiliği

en karlı bayilikler 2022

En karlı bayilik hangisidir? Sorusuna verilebilecek birçok cevap var. Chef Börek firması da bunlardan bir tanesi. Chef börek bayiliği almak çok karlı… Piyasa standartlarına göre yüksek kar marjı ile harcadığınız sermayeyi çok kısa süre içerisinde tekrar kazanabiliyorsunuz.

Firma sizlerden bayilik ücreti almıyor. Sadece mağazanın açılması için gider bedeli ödemeniz lazım. Birinci ağızdan Chef Börek bayiliği almak hakkında bilgi almak için videoyu izleyin!

En karlı bayilikler arayanlara süper bir seçenek.

8- Halk Ekmek Bayiliği

En karlı bayilik veren firmalar
En karlı bayilik veren firmalar

Bölge bayiliği veren firmalardan da sizlere bahsedeceğim. Eğer param yok bayilik almak istiyorum diyorsanız, belediyelerin Halk Ekmek için ihalelerine katılabilirsiniz. Birçok şehirde Halk Ekmek bayilikleri bulunuyor. Daha çok dar gelirli vatandaşlara verilen Halk Ekmek bayiliği, aradığınız fırsat olabilir.

İhalelere katılmadan önce belediyelerin bayilik için açmış olduğu formları doldurmanız gerekebiliyor. Konunun tüm detaylarını paylaştığım – Halk Ekmek Bayiliği Nasıl Alınır? – yazımı okuyabilirsiniz! İstanbul, Ankara, Antalya, Eskişehir, İzmir gibi şehirlerde ihalelerin sık sık yapıldığını söyleyebilirim. En karlı bayilikler için son başlıklara yaklaştım!

9- Yemeksepeti Banabi Bayiliği

Bayilik veren en karlı firmalar
Bayilik veren en karlı firmalar

Son zamanlarda online market alışveriş uygulamaları çok yaygınlaştı. Yemeksepeti markasının çıkardığı Yemeksepeti Banabi sayesinde insanlar market alışverişlerini hızlıca tamamlayıp, evlerine teslim alabiliyorlar. Yemeksepeti bu konuda çok iddialı olan firmalardan birisi.

En karlı bayilikler arasında şimdi Yemeksepeti Banabi de yer alıyor. Eğer online market işine girmek istiyorsanız, Banabi markasını tercih edebilirsiniz. En karlı bayilik veren firmalar için ayrıntılarını paylaştığım – Yemek Sepeti Banabi Bayiliği – yazımı okumanızı öneririm. Kar marjı tatmin edici olan bu marka ile bence çalışmak isteyeceksiniz.

Karlı bayilik almak isteyenler için firmaları listelemeye devam ediyorum…

10- Levent Börek Bayiliği

En karlı ucuz bayilikler
En karlı ucuz bayilikler

Yukarıda sizlere Chef Börek bayiliği alabileceğinizden bahsettim. Yine aynı sektörde bulunan, lider markalardan birini daha önereceğim. En karlı bayilikler arasında yer alması açısından bu markayı da sizlere anlatmak istiyorum. Levent Börek birçok şehirde en çok tercih edilen börek markalarından birisi.

Hal böyle olunca müşteri kitlesi bir hayli geniş diyebilirim. Eğer börekçi dükkanı açma düşünceniz varsa, Levent Börek firmasını da düşünebilirsiniz. Kar oranı yüksek firmanın bir aile üyesi olmak istiyorsanız, ön başvuru formunu doldurmanız gerekmekte.

Tabi firma sizden belli başlı şartları tamamlamanızı isteyecek. Levent Börek bayiliği hakkında daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, yazımı okuyabilirsiniz.

11- Köfteci Yusuf Bayilik

en karlı bayilik
en karlı bayilik 2022

Köfteci Yusuf markası da hızla büyüyen restoranlardan birisi. Köfteci Yusuf’un kar marjı oldukça yüksek olduğu için sermayesini değerlendirmek isteyenler için iyi bir fırsat. En karlı franchise arayanlara iyi bir seçenek olacaktır. Gıda sektörüne yatırım yapmak isteyenlerdenseniz, kesinlikle değerlendirebilirsiniz.

Köfteci Yusuf bayilik için tüm detayları öğrenmek için öncesinde hazırlamış olduğumuz yazıyı okuyabilirsiniz. Bayilik kar marjı ve bedeli hakkındaki ayrıntılı bilgileri sizler için araştırdık. En karlı bayilikler için global bir seçeneğe göz atalım mı?

12- Little Caesars Franchise

en karlı bayilik veren firmalar
en karlı bayilik veren firmalar

Yüksek sermayeye sahip, yüksek kar marjı elde etmek isteyenler! Little Caesars aradığınız fırsat olabilir. Sıklıkla tercih edilen bir pizza markası. Türkiye’de en çok kazandıran 100 franchise içerisine girebilecek bir firma olduğu aşikar. Yatırım bedelini 36 ayda çıkartabilecek bir potansiyele sahip Little Caesars, Türkiye’nin dört bir yanına franchise vermeye devam ediyor.

Firmanın franchise bedelini karşıladığınız taktirde, anahtar teslimi alarak direkt faaliyet verebiliyorsunuz. Firma tüm gerekli olan her şeyi mağazaya sağlıyor ve yatırımcıya anahtarı teslim ediyor. 8 haftalık bir eğitimle de restoran için bilgileri öğrenmiş oluyorsunuz. En karlı bayilik 2022 içerisinde olmayı hak eden bir firma. Little Caesars franchise sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

13- Komagene Çiğ Köfte Bayilik

en karlı franchise markaları
en karlı franchise markaları 2022

En karlı bayilik 2022’de yukarıdaki örneklerden de anladığınız üzere gıda firmalarından oluşuyor. Çiğ köfte ülkemizde çok seviliyor ve tüketiliyor. Haliyle ünlü çiğ köfte firmalarının da franchise fırsatları çok avantajlı. Çiğ köfte denildiğinde akla gelen ilk firmalardan birisi olan Komagene, bayilik veriyor.

Peki, franchise bedeli, kar marjı ne kadar? Bayilik veren en karlı firmalar içerisindeki Komage için detaylı bilgi almak için Komagene bayilik alma yazısını okuyabilirsiniz.

14- Tavuk Dünyası

en kazançlı bayilik
en karlı bayilikler

En karlı bayilik veren firmalar 2022 için devam edelim. Tavuk Dünyası son birkaç yılda birçok şube açtı. Oldukça başarılı bir firma olan Tavuk Dünyası’ndan franchise alabilirsiniz. Tavuk Dünyası her şehir için bayilik başvurusu alıyor. Yeterli yatırıma sahipseniz ve girişimci ruha sahipseniz siz de franchise başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Eğer daha öncesinde benzer iş tecrübesine sahipseniz, başvurunuzun olumlu sonuçlanması çok daha olasıdır. Formu doldurduktan sonra firma kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlar. Yüz yüze gerçekleşen görüşmelerden sonra yer belirlenir ve fizibilite çalışmalarına başlanır. En karlı bayilikler için son seçeneğimize geçebiliriz

15- RE/MAX

bayilik veren en karlı firmalar
bayilik veren en karlı firmalar

En karlı bayilik veren firmalardan içerisinde farklı bir sektörden de örnek verelim. Gayrimenkul sektöründe başarılı olabileceğinize inanıyorsanız, RE/MAX firmasından bayilik almayı düşünebilirsiniz. RE/MAX, global bir marka ve dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren aracı firmalardan…

Türkiye’de de birçok şubesi bulunuyor ve kar marjı da oldukça yüksek. RE/MAX franchise başvuru formu üzerinden hemen başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Firma sizlere kısa süre içerisinde geri dönüş sağlıyor. Böylelikle franchise bedeli, maliyetler konusunda daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

SONUÇ:

Sizlere en karlı bayilikler için için 15 firma paylaştım. Seçenek çok fazla olduğu için seçmesi sizlere kalıyor. En karlı franchise markaları 2022 için gerekli olan şartları elbette farklılık gösterecek. Kendinize en uygun karlı bayiliği bulmak için ayrıyeten gereken araştırmaları da elbette yapmanız gerekiyor.

Bayilik almak dışında kendi işinizin patronu olmak isterseniz – İŞ FİKİRLERİ – yazı kategorimi inceleyebilirsiniz. Hepsi karlı iş fikirleri arasında yer alıyor. Yazı sonunda hala merak ettiğiniz sorular varsa benimle paylaşabilirsiniz. Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. Yorum bırakabilirsiniz… 🙂

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.