B-fit Bayilik 2022 Güncel Kazançları!

16.03.2022
B-fit Bayilik 2022 Güncel Kazançları!

Günümüzde sağlıklı yaşamak isteyenlerin sayısı artmaya devam ediyor. Özellikle kadınlar, sağlıklı beslenme kadar iyi bir spor yapmanın yollarını arıyor. Birikmiş sermayenizle, milyonlarca hazır kadın müşterinizin olduğu b-fit bayilik alarak kazanç elde etmeye ne dersiniz?

Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz B-fit hakkında binlerce araştırma yapılıyor. Sadece kadınların üye olabildiği spor salonu olan B fit bayilik maliyetini sizin de merak ettiğinize eminim.

Bu yazımda B-fit franchise kazancınızın ne kadar olacağını öğrenince kesinlikle sermayenizi bu işe yatırmak isteyeceksiniz. Size hiç vakit kaybetmeden B-fit hakkında tüm detayları aktarmaya başlıyorum…

B-fit Hakkında Bilmeniz Gerekenler

B-fit bayilik
B-fit bayilik

B -fit bayilik detaylarına geçmeden önce size b fit ile ilgili bilgileri aktaracağım. B-fit, diğer spor salonlarından farklı bir sisteme sahiptir. B fit, sadece kadınların üye olup spor yapabildiği marka olarak yola çıkmıştır.

2006 yılından bu yana milyonlarca kadın müşteriye sahip olan B-fit’in amacına gelelim. B-fit 30 dakika boyunca kadın üyelerine aralıksız spor yaptırarak fit kalmalarını sağlıyor. Bunun için bazı spor aletlerini ve aerobik hareketleri yaparak 30 dakikayı tamamlamalarını sağlıyorsunuz.

Bu egzersizlerle müşterileriniz günde sadece 30 dakikanızı spora ayırmaları yeterli oluyor. B-fit spor salonlarında kardiyo dışında aynı zamanda reformer pilates için de bir alan ayırmanız gerekiyor.

Bunların dışında aynı zamanda uzman diyetisyenlerle çalışarak kadın müşterilerinize sağlıklı beslenme hizmeti sunmanız gerekiyor. B-fit hakkında detaylara hakim olduğumuza göre b-fit bayilik ile ilgili bilmeniz gerekenlere bir göz atalım…

B-fit hakkında daha detaylı bilgi için bu videoyu izleyebilirsiniz:

50 Bin TL ile ne iş yapabilirim?” diye düşünüyorsanız Finansko web sitemizdeki yazımız size yardımcı olacaktır.

B-fit Bayilik Şartları

B-fit Bayilik
B-fit Bayilik

Her yaş grubundan binlerce kadın müşteriye sahip B-fit bayilik almak için gelin bir de şartlarına göz atalım. Sadece kadınların haftada 3 gün günde 30 dakika spor yapabildikleri 2022 güncel b-fit bayilik şartları nelerdir?

 • B-fit kadın girişimine destek amaçlı sadece kadınların franchising almasını sağlıyor.
 • Bu yüzden kadın olarak b-fit franchise sahibi olabilirsiniz. Erkekler sadece %49 ortak olabilir.
 • B-fit bayilik için sporcu olmanıza gerek yok.
 • b-fit bayilik merkezi için gereken minimum alan 120 m2’dir
 • Ayrıca 1 soyunma odası, 2 duş ve 1 tuvalet, ufak bir kafe bölümü ayırabiliyor olmanız gerekir.
 • Sicil kaydınızın temiz olması da b-fit şartları arasında.
 • Ayrıca güler yüzlü ve iletişim becerinizin yüksek olması müşteri sayınızı arttırmak için faydalı olacaktır.
 • B-fit bayilik için yeterli sermayeye sahip olmanız gerekiyor. Peki bu iş için ne kadar sermaye gerekiyor? İşte b-fit bayilik maliyeti…

B-fit bayilik detayları dışında mutlaka Domino’s Pizza bayilik alma detaylarını da Finansko web sitemizde incelemelisiniz.

B-fit Bayilik Maliyeti

B-fit Bayilik

Yukarıda size sunduğum şartlara uyarsanız kolayca b-fit bayilik alabilirsiniz. Tabi kendi işinizin patronu olmanız için belli bir sermayeye ihtiyacınız olacak. Girişimci kadınlar arasında olmak için şu maliyetleri bilmenizde yarar var.

B-fit bayilik açmak için 120 metrekare alana sahip olmanız gerektiğinden bahsetmiştim. B-fit açılış malzeme paketi olarak size bir paket sunar. Ancak toplam maliyetiniz 100.000 TL olacaktır. 14.000 TL açılış paketine şunlar dahil:

 • 8 istasyondan oluşan özel b-fit makine ve ekipmanları,
 • Bir adet tower reformer pilates ekipmanı,
 • Cafe,
 • Soyunma odası,
 • Karşılama alanı mobilyaları,
 • b-fit üye takibi bilgisayar programı,
 • İnsan kaynakları desteği,
 • Siz ve antrenörleriniz için 5 günlük uygulamalı eğitim,
 • 2 günlük faaliyetine devam eden bir merkezde oryantasyon, 2 gün genel merkez ofis oryantasyonu,
 • 4 günlük merkez açılış desteği, reklam ve tanıtım desteği,
 • Merkezinizi açmak ve işletmek için franchise el kitabı
 • Yer bulma, merkez tabela/cephe giydirme ve iç dekorasyon gibi açılış sürecinde destek.

Önemli!

B- fit bayilik açılış sürecinde olduğu kadar süreç tamamlandıktan sonra da size destek olmaya devam edecek. Başlangıç sürecinde, antrenör işe alım sırasında size destek olacak.

B-fit bayilik dışında diğer bayilik fikirlerine göz atmak için Bereket Döner bayilik alma şartları Finansko web sitemizde!

B-fit Bayilik Kazancı

B-fit Bayilik

B-fit bayilik alma fikri, maliyetinin ne kadar uygun olduğunu görünce hepimize cazip geliyor. Eminim “b-fit bayilik kazandırır mı?” diye düşünmeye başlamışsınızdır. Peki b-fit bayilik kazancınız ne kadar olacak?

B-fit bayilik alırsanız ayda ortalama 35.000 TL kazanç sağlarsınız. 30 dakikalık periyodlarla 9 öğrenci alabiliyorsunuz. Her öğrenciden ortalama 500 TL kazanç sağlarsınız. Kardiyo dışında reformer dersleri vererek her öğrenciden ortalama 1.500 TL kazanırsınız.

Bu durumda % 150 kazanç elde edeceğiniz b-fit bayilik karlı mı? diye soracak olursanız, kesinlikle cevap “”evet!” olacaktır. Gelelim işin önemli kısmına. Bayilik almak için nasıl başvuru yapacaksınız?

B-fit Bayilik Başvuru

B-fit Bayilik

B-fit Bayilik almaya kesin karar verdiyseniz, gelelim bu işin son kısmına. B-fit bayilik almak için ne yapmanız gerekiyor sorusuna ayrıntılı bir cevap bulalım. İşte bilmeniz gereken adımlar:

 1. B-fit bayilik almak için, B-fit bayilik başvuru formu doldurmanız gerekiyor.
 2. Ön başvuruyu doldurduktan sonra yetkililer sizinle birebir görüşme sağlar.
 3. Sizin sunumunuz doğrultusunda anlaşma sağlanırsa sözleşme imzalanır.
 4. Ardından mekan seçimi, malzemelerin yerleşmesi, ekibin kurulması, oryantasyon süreci sonunda çalışma hayatına başlanır.
 5. Bölge koruma, pazarlama, personel, eleman seçimi, eğitim, lokasyon bulma, açılış ve daha birçok destek sunan firma kadın girişimcilerin başarısı adına tüm adımları atıyor.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Birikmiş sermayesiyle en karlı işi yapmak isteyenler için bu yazımda B-fit bayilik hakkında tüm detayları sundum. Bayilik alma süreci hakkında tüm detayları bu yazının sonunda öğrenebilirsiniz.

B-fit bayilik ne kadar kazandırır diye düşünüyorsanız, kazancınızı katlayacağınıza şüphe yok. Aklınıza takılan diğer sorular için Yazının sonunda YORUM kısmında buluşalım…

B-fit bayilik açmak yerine evde çalışmak isterseniz kaporasız evde paketleme işi telefon numaralarına Finansko web sitemizden ulaşabilirsiniz…

YORUMLAR

 1. berna dedi ki:

  kazancımdan belli bir kısmını b fite verecekmiyim, yoksa kazancım ne kadarsa olduğu gibi bana mı ait olacak, belli bir yüzdesini alacak mısınız, bir de bu işten kazaç sağlayamazsam vazgeçmek istediğimde zararım ne olacaktır, belli bir sözleşme koşulu var mıdır teşekkürler