Bülent Börekçilik Bayilik – 2022 Bayilik Ücreti GÜNCEL!

14.12.2021
Bülent Börekçilik Bayilik – 2022 Bayilik Ücreti GÜNCEL!

Gıda sektörünün önü hiçbir zaman kapanmıyor! Kültürümüzde, hemen hemen bütün sofralarda ve ikramlarda yerini alan börek, Bülent börekçilik sayesinde artık çok farklı bir noktada yer almakta.

Sermayenizi en iyi şekilde değerlendirmek ister misiniz? Yazıyı okumaya devam edin! Çünkü doğru yerdesiniz. Bülent Börekçilik bayilik sizin için büyük bir fırsat olabilir. Bülent Börekçilik çıtır çıtır lezzetleri ve kaliteli ürünleri ile sektörün önemli isimleri arasına girmeyi başardı.

Sizin için bu yazımızda Bülent Börekçilik Bayilik hakkında; Bülent Börekçilik Bayilik Şartları nedir? Bülent Börekçilik kâr marjı ve kazancı nedir? Ve daha birçok detayı sizler için araştırdım.

Bülent Börek franchise hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabı yazımda yer alıyor.

Bülent Börekçilik Hakkında

Bülent Börekçilik Bayilik
bülent börekçilik franchise alma

Bülent Börekçilik Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok noktasında bayilikler vererek girişimcilere iş imkânı ve istihdam sağlamaktadır. Bülent Börekçilik, böreği tek öğün yenilebilir bir lezzet olmaktan çıkarıp, her öğün yiyebileceğiniz bir ürün haline getiriyor.

2018’den bu yana şubeleşmeye başlayan Bülent Börekçilik, eskiden beri bilinen Adana Böreğini tekrar güncelleyerek günümüze taşıdı. Adana’nın Meşhur böreğinin sıcak yenmesi önerildiği için şubeleri hiç boş kalmıyor.

Bülent Börekçilik, bayilikleri ile birlikte büyüyen bir markadır. Yani bayiliklerin karlılık oranı ne kadar yüksekse, markanın da doğru orantıda büyüyeceği anlayışı ile ilerlemektedir. Bu sebeple bayiliklerin genel merkezden tedarik ettiği tüm ürünlerde %100 kazançlı olmasını garanti eder.

Benzer bir firma olan Levent Börek firması da bayilik veriyor. Karşılaştırma yapmak için mutlaka Levent Börek bayilik okumanızı tavsiye ederim.

Bülent Börekçilik Bayilik Avantajları

Gıda sektöründe bayilik veren firmalar oldukça fazla. Niye Bülent Börekçilik Franchise almayı tercih edeyim? Diye soruyor olabilirsiniz. Kafanızda ki soru işaretlerini hemen kaldıralım. Sizlere Bülent Börekçilik Bayilik avantajlarından bahsedeceğim.

 • Görüntüsüyle bile iştah kabartan bu eşsiz böreğin özelliği sıcak tüketilmesi.
 • Bu durum ise müşterilerin şubelerde kuyruklar oluşturması anlamına geliyor.
 • Üretilen tüm ürünler, soğuk hava sistemli araç filosuyla İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Adana, Bursa, Türkiye’nin her yerine ulaştırılıyor.
 • Özel üretim, kaliteli malzeme kullanarak bilinirliği arttıkça lezzeti damaklarda tat bırakarak sektörde en çok tercih edilen marka haline geliyor.
 • Sade, temiz ve şık mekân konseptleriyle hijyenik ortamlarda ürünü müşterileriyle sunmakta olması sebebiyle girişimcilerin bayilik alma sürecinde içini ferahlatıyor.
 • Bayiliğini alan dükkân sahiplerine çeşitli eğitimler ve pazarlama alanında destek vererek dükkanlarının reklamlarını yapma konusunda büyük bir yardım sunuyor
 • Bülent Börekçilik Franchise, en büyük avantajlarından biri ise yüksek kâr marjı ile kısa sürede yüksek kazanç sağlar.
bülent börek bayilik almak
bülent börek bayilik almak

Bülent Börekçilik Bayilik Şartları

bülent börekçilik bayilik şartları
bülent börekçilik bayilik şartları

Merak ettiğiniz diğer bir konuya geldik! Bülent Börekçilik Bayilik Şartları nelerdir? Bülent Börekçilik ’ten franchise alırken öncelikle başvuru forumunu doldurmanız gerekiyor. Gıda sektöründe bir iş yapmak istiyorsanız eğer bazı şartları kusursuz şekilde yerine getirmeniz gerekir. Bu konuda sizler için detaylı bir araştırma yaptım. Gelin bu şartlara birlikte göz atalım!

 • Öncelikle yatırımcının liderlik vasfına sahip olması gerekiyor.
 • Çalışanlarını her an motive edebilecek ve işletmeyi ileriye taşıyabilecek yatırımcıları tercih etmekte.
 • Gıda sektöründe faaliyet gösterecek bir mağaza açacağınız için gerekli izinleri de almış olmanız ve bu sektörde her daim temiz ve hijyenik olmalısınız.
 • Müşterilere karşı iletişimi iyi olan ve iletişimde güçlü yönlere sahip olan kişiler bayilik için tercih ediliyor.
 • Seçmiş olduğunuz mekân mutlaka giriş katında yer almalıdır.
 • Bülent Börek Bayilik alma sürecinde hem malzemeler hem de dekorasyon açısından ortalama en az 150-200 m2 alan olmasında fayda var.
 • Yatırımcıların bu sektöre girerken tüm giderlere hazırlıklı olması için yeterli bütçeye sahip olması gerekiyor.

Karlı İş Fikri: Torku Market Bayilik

Bülent Börekçilik Bayilik Ücreti

bülent börekçilik şube alma
bülent börekçilik şube alma

Yatırımcıların en çok kafasını kurcalayan diğer bir husus bayilik ücretleridir. Bülent Börekçilik Bayilik maliyeti; Konum, mekân büyüklüğü, dekorasyon, personel sayısı, malzeme miktarı, mutfak masrafları vb. giderlere göre farklılık gösteriyor. Yani Bülent Börekçilik Bayilik bedeli için ortalama 250.000 TL – 300.000 TL bütçeye sahip olmanız gerekecektir.

Bu ücret bahsetmiş olduğumuz faktörlere göre değişiklik göstereceği için Bülent Börekçilik Bayilik departmanı ile iletişime geçerek net bilgi alabilirsiniz.

Çok farklı bir sektör olsa da kargo firmaları son yıllarda çok büyük ciro elde ediyor. O nedenle Yurtiçi Kargo Bayilik yazısını da okumayı tercih edebilirsiniz.

Bülent Börekçilik Başvuru

Bülent Börekçilik franchise alma sürecine karar verip yeterli sermayeye sahipseniz eğer başvuru yapmaya ne dersiniz?

Bülent börekçilik bayilik için ilk olarak web sitesi üzerinden başvuru yapmalısınız.

Bülent Börekçilik Başvuru
Bülent Börekçilik Başvuru

Bayilik başvurusu için – Bülent Börekçilik başvuru formu – doldurulmalı. Bu aşamada öncelikle yurt içi mi yurt dışı mı bayilik alacağınızı ve il/ilçe seçmelisiniz. Ardından ad – soyad, size ulaşabilmeleri için telefon numaranız, mail adresiniz istenmektedir.

Daha sonra yaptığınız mesleği/iş kolunu yazmanız istenir. Bu sektöre benzer bir mesleğe sahipseniz daha avantajlı duruma geçersiniz.

Özel mesaj kısmında ise size bir ipucu vermek isterim. Özel mesajınızda deneyimlerinizden, kendinizden, başarı ve hedeflerinizden bahsederek dikkat çekici cümleler kurabilirsiniz. Ve bu durum sizi birkaç adım öne geçirecektir. Bülent börek bayilik başvurusu işte bu kadar kolay!

Bülent Börekçilik Bayilik Kar Marjı

bülent börek bayilik alma
bülent börek bayilik alma

Merakla beklediğiniz kısma geldik! Bülent Börekçilik kâr marjı ne kadar? Bülent Börekçilik bayilik aldıktan sonra kısa bir süre içerisinde para kazanmaya başlarsınız.

Bülent Börekçilik kâr marjı sattığınız ürünlere göre değişiklik gösterir. Ama adı üstünde Börekçilik olduğu için genel kâr marjını börekten elde edeceksiniz. Ve böreğin kâr marjı ise %100’e kadar ulaşmakta.

Bülent Börekçilik bayiliğini İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Adana gibi Türkiye’nin ve hatta Dünya’nın her yerine ulaşıyor. Kaliteli ve lezzetli ürünler sunarak müşterisini memnun etmek amacıyla hizmet veriyor.

Tavsiye Yazı: Getir Bayilik Şartları

Bülent Börekçilik Bayilik Ne Kazandırır?

bülent börek kar marjı
bülent börek kar marjı

Yazımızın en can alıcı noktasına geldik! Bülent Börekçilik bayilik ne kadar kazanır?

Öncelikle her işletmede olduğu gibi kazancınızı etkileyen bazı faktörler bulunuyor. Peki nedir bu faktörler? Hep birlikte inceleyelim.

 • İlk olarak bulunduğunuz lokasyon çok önemlidir. Hangi İl ve İlçe’ de olduğunuz kazancınızı ciddi anlamda etkiler.
 • İkinci bir husus dükkân seçiminiz olacaktır. Dükkanınız yaya trafiğine ve ulaşım yollarına yakın bir bölge içerisinde olursa eğer müşteri potansiyeliniz çok fazla olur. Bu durumda sizin kazancınızı doğrudan etkiler.
 • Son olarak sizlere tavsiyem, paket servis yapın E-ticaret entegrasyonuna sizde katılın! Satışlarınız ve kazancınız ciddi boyutta artacak.

Bülent Börekçilik bayilik aldıktan sonra ortalama 100 porsiyon börek satışı yapsanız tabi paket servisi de dahil olmak üzere.100×14= 1400 TL kazanç sağlarsınız. Günde 3 adet 1 Kg’lık, 1 adet 2kg Tepsi ve 1 adet 4.5Kg lık Tepsi satışı yaparsanız toplam cironuz sadece börekten 2000 TL olabilir.

Bunun yanı sıra sıcak ve soğuk içeceklerden de kazanç sağlayacaksınız. Ve ortalama %50 kar marjı ile satacağınız için börekler ile birlikte toplam 2.500 TL ye kadar günlük ciro sağlayabilirsiniz.

Yani kısacası aylık kazancınız müşteri potansiyelinize ve size bağlı olarak değişir. Ancak Ortalama 60.000 TL – 70.000 TL arasında bir ciro yapabilirsiniz.

Dükkân kirası, personel gideri, vergiler ve diğer tüm giderlerinizi çıkardığınızda aylık 10.000 TL – 20.000 TL gibi bir kazanç elde edebilirsiniz.

60.000 TL – 70.000 TL AYLIK CİRO

Bülent Börekçilik Fiyatları

Bülent Börekçilik fiyatları 2022 güncel tabloyu sizler için aşağıya hazırladım.

MİKTARGRAMFİYAT
PORSİYON250 gr14 TL
KİLO1000 gr56 TL
YARIM KİLO500 gr28 TL
TEPSİ2500 gr (2.5KG)112 TL
TEPSİ4500 gr (4.5KG)250 TL

Bülent börekçilik güncel fiyat listesi yukarıda da görebileceğiniz üzere bir kişilik porsiyonu 14 TL’dir. Gramaja göre bu durum artış gösteriyor. Eğer tepsi ile sipariş vermek isterseniz tepsi için depozito ödemeniz gerekir.

 • 2 KG Tepsi Depozito    = 20 TL
 • 4.5 KG Tepsi Depozito = 45 TL şeklindedir. Ancak tepsiyi geri götürdüğünüzde paranızı geri alabiliyorsunuz..

Bülent Börekçilik İletişim

Lezzet-i Ala sloganıyla ve lezzeti ile insanları büyüleyen Bülent Börekçilik ailesine katılmak ister misiniz?

Bülent Börekçilik bayilik başvuru için internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Farklı sorularınızı yöneltmek için ise Bülent Börekçilik müşteri hizmetleri doğrudan bağlanabileceğiniz ve 7/24 ulaşabileceğiniz 0212 445 34 91 – 0212 445 34 92 – 0212 445 34 93 numaralarını arayabilirsiniz. Ayrıca görüş ve sorularınız için  info@bulentborekcilik.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorulan

Bülent Börek Nerede Üretiliyor?

Bülent börekçiliğin üretim yeri Sakarya/Taraklı ve Balıkesir’ de yer alıyor. Üretimi yapılan börekler çiğ vaziyette soğuk hava sistemli araç filosuyla dağıtımı yapılıyor. Ardından böreğin pişirilmesi, kesilmesi, servisi ve paket kısmı bayilik alan yatırımcıların işi oluyor.

Bülent Börek Püf Noktası

Bülent Börekçiliğe ait olan böreğin yapımında, 3 çeşit Akdeniz yöresinden olan özel üretim peynirler kullanılıyor. Bunun yanı sıra organik tereyağı ve hamurlar (baklava hamuru) kullanılıyor. Ve bu malzemeler böreğe çıtır çıtır lezzet veriyor.

Bülent Börekçilik Sahibi Kim?

Bülent Börekçilik kimin? En çok sorulan sorulardan birisi. Ülkemize böyle güzel bir markayı ve lezzeti kazandıran girişimci Yılmaz HACIOĞLU’ dur.

Pasif para kazanmak hakkında yazdığım yazıyı okuyarak her an para kazanabilirsiniz!

Bülent Börekçilik Çalışma Saatleri

Bülent Börekçilik çalışma saatleri olarak hafta içi 06:00 – 17:00 arasındadır.

Bülent Börekçilik çalışma saatleri olarak hafta sonu ise 06:00 – 18:00 arasında belirlenmiştir.

Ancak bu durum bayilerin aldıkları talebe göre değişiklik gösterebiliyor. O yüzden siz yine bulunduğunuz bölgede ki şubeyi arayarak net bilgi alabilirsiniz.

Bülent Börekçilik Mi Levent Börek Mi?

Her iki börek markasını Türkiye’ye kazandıran girişimciler; Adana Böreği gibi güzel bir lezzet konusunda rekabete girmeleri ile başladı. Bülent Börek markasını ortaya koyan kişi Yılmaz HACIOĞLU, Levent Börek markasını ortaya koyan kişi de Levent TAMTÜRK.

Aslında her iki markanın ürettikleri börek de benzer şekilde servis ediliyor. Bu iki firmanın da lezzetleri gerçekten birbirine yakın. Kişiden kişiye göre değişiklik gösterecek olan bu lezzetleri deneyerek karar verebilirsiniz. ?

Bülent Börekçilik Sipariş

Sipariş durumu hem işletme sahibi hem de müşteri için en önemli konulardan birisidir. Bülent Börekçilik’ de Yemeksepeti, Trendyol, Getir markalarla işletmenin duruma bağlı olarak çalışması planlanıyor. Onun dışında şubelerden direkt sipariş alıyorsunuz.

Bunun için size en yakın şube ile iletişime geçerek sipariş verebiliyorsunuz.

Bülent Börekçilik Kaç Şubesi Var?

Bülent Börekçilik Türkiye’nin her yerine hizmet vermekte. Şu an güncel olarak 350 şubesi bulunuyor. Tabi detaylı olarak yukarıda vermiş olduğum şubeler sitesini ziyaret ederek haritayı kullanabilirsiniz.

Bana En Yakın Bülent Börek Şubesi Nerede?

Bülent Börekçilik Türkiye’nin her yerinde ve birçok şubesi ile hizmet veriyor. Ve sizde sipariş vermek için en yakın Bülent Börek şubesinin nerede olduğunu merak etmiyor musunuz?

Bülent Börekçilik bunun için bir kolaylık sağladı. Bülent Börekçilik şubeler sayfasını ziyaret ederek bulunduğunuz il ve ilçeyi girmeniz yeterli olacak. Ardından size en yakın şubenin adres ve telefon bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz

Bu yazımızda sizlere gıda sektöründe büyük işlere imza atmış olan Bülent Börekçilik Bayilik alma aşamalarından bahsettim. Eğer sermayenizi nasıl değerlendireceğiniz konusunda kafanızda soru işaretleri varsa Bülent Börekçilik Bayilik almayı düşünebilirsiniz. Tek yapmanız gereken başvuru formunu doldurmak!  Tüm sorularınızı ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz… ?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.