Evde Davetiye Katlama İşiyle 10.000 TL Kazan! FİRMA BİLGİLERİ

27.02.2023
Evde Davetiye Katlama İşiyle 10.000 TL Kazan! FİRMA BİLGİLERİ

Evde ek iş yaparak para kazanmanız için sizlere fırsat sunmaya devam ediyorum. Bu yazım da evde davetiye katlama işi fırsatından bahsedeceğim.

Sizlerle evde yapabileceğiniz ek işleri anlatırken, firmalara nasıl ulaşabileceğinizi de gösteriyorum. Özellikle ev hanımları için mükemmel bir fırsat olduğunu söylemem gerek.

Sadece ev hanımları değil, öğrenciler de bu işi yapabilir. Ya da ek kazanca ihtiyaç duyan herkes! Her yıl binlerce düğün, nikah ve çeşitli davetler düzenleniyor. Davetlerin baş kahramanları davetiyeler ise baskısı alındıktan sonra düzenli şekilde katlanıp, zarflara yerleştiriliyor.

Peki, bu katlama işlerini kimler gerçekleştiriyor sanıyorsunuz? Katlama için ayrı bir işçi çalışıyor. Firmalar ise bunun için bünyelerinde işçi çalıştırmak yerine, evlerinde çalışabilecek durumda olanlara görevi veriyor. Katlama başına da bir ücret ödüyorlar. Ayda 10.000 TL dahi kazanabilirsiniz!

Davetiye katlama işi veren firmalar ve telefon numaraları sayesinde siz de evden para kazanmaya başlayacaksınız.

Evde Davetiye Katlama İşi Nasıl Yapılır?

Evde davetiye katlama işi
Evde davetiye katlama işi nasıl yapılır?

Evde davetiye katlama işi yapmak çok basittir ve herkesin yapabileceği bir iştir. Firmalar da zaten daha önce deneyimi bulunmasını gerektiğini düşünmüyorlar. O yüzden endişelenmeyin.

Elbette daha önce deneyiminiz olmuşsa, belirtebilirsiniz. Bunun faydası olacaktır. Şimdi, iş hakkında bilgi sahibi olmanız açısından, evde nasıl davetiye katlama işi gerçekleştiriliyor?

Evde davetiye katlama işi için ilk olarak bir firma ile alaşmanız gerekiyor. Davetiye katlama işi veren firmaları nasıl bulurum? Diye sorduğunuzu duyuyorum… Merak etmeyin yazının devamında anlatacağım. Şu an firmayla anlaştığınızı farz ederek size işi anlatacağım.

 • Anlaştığınız firma sizlere basılmış davetiyeleri kutuların içerisinde teslim edecektir.
 • Genellikle bir hafta içerisinde sizlere teslim süresi verilir. Bazen acil işler olabildiğinde bu süre daha kısa olabilir.
 • Her davet için davetiye sayısı farklı olacaktır. Bazen 1.000 katlama işi yapmanız gerekirken, bazen 400 katlama yapmanız gerekebilir.
 • Teslim edilen davetiyeleri ve zarfları düzenli ve temiz bir şekilde işe hazır hale getirmelisiniz.
 • Dikkat etmeniz gereken belki de en önemli kısım, davetiyelerin lekelenmemesi. Mutlaka temiz bir alanda çalışmalı ve mümkünse eldiven takmalısınız.
 • Düzgün, hizalı şekilde katlama işlemlerini gerçekleştirmelisiniz.
 • Katladığınız davetiyeleri sonrasında zarflara koymanız gerekiyor. Davetiye adedine göre zarflar da sizlere verilmiş olacak.
 • Zarfladığınız davetiyeleri kimi zaman isimlendirmeniz gerekebilir. Davetlilerin isimlerini zarf üzerine yazmanız gerekebiliyor.
 • Davetiyelerin modellerine göre süsleme işlemleri de olabiliyor. Kurdeleme gibi işlemler olabilir ve ücretiniz de ona göre belirlenir.
 • Tüm işlemleri bitirdiğinizde yapmanız gereken, kutulara ya da poşetlere davetiyeleri yerleştirmek.
 • Firmanın belirttiği tarihte de katladığınız davetiyeleri teslim edersiniz.

Evde davetiye katlama işi işte bu kadar basit! Titiz ve çalışkan biriyseniz bu evde ek iş sizin için çocuk oyuncağı olacak. Davetiye katlama ve süsleme işinden ne kadar kazanacağınızı merak etmiyor musunuz? Hemen bakalım!

Okumak isteyebilirsiniz: Evde Tesbih Dizme İşi

2023 Evde Davetiye Katlama İşi Kazancı

Evde davetiye katlama işi
Davetiye Katlama işi Veren firmaları nasıl bulurum

Evde ek iş ilanları genellikle Kazanç kısmının firmalarla çalışma şeklinize göre değişiklik göstereceğini unutmayın. Mesela firma sizlere bazen fazla katlama işi verebilir, bazen az. Katladığınız adet davetiye sayısına göre bir ücret alıyorsunuz.

Genellikle bir katlama için 2 TL ödeme yapılır. 5.000 davetiye katlama işi yaptığınızı düşünürsek 10.000 TL kazanç elde etmiş olursunuz. Katlama dışında süsleme, isim yazma hizmeti de verirseniz alacağınız ücret artacaktır.

Vaktiniz bolsa ve eliniz hızlıyla ayda ortalama 15.000 TL net gelir elde etmek mümkün. Dediğim gibi ne kadar çok katlama işi yaparsanız, o kadar kazanırsınız. Firmanın elindeki gelecek işleri de alarak aylık olarak tatmin edici kazançlar alabilirsiniz.

Tam zamanlı bir iş olarak vakit ayırabilirseniz, dediğim ücretleri rahatlıkla alabilirsiniz. Tabi firmadan firmaya değişiklik olabileceğini de belirtmek gerek.

Evde Davetiye Katlama İşi Avantajları

Evde davetiye katlama işi
davetiye katlama işi

Davetiye katlama işi veren firmalar Türkiye’nin her yerinde vardır. İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerden yapabileceğiniz gibi, Kütahya, Düzce, Isparta, Sivas gibi küçük şehirlerden de yapabiliyorsunuz.

Her yerde birçok düğün, nikah, kına gecesi, özel davet gerçekleştiriliyor ve davetiye gerekiyor. Bu sayede rahatlıkla evde davetiye paketleme işi alabilirsiniz.

Bu işi yapmanın avantajlarından bahsettiğimde hemen başvuru aşamalarına geçeceğinizi düşünüyorum… Neymiş o avantajlar? Bakalım…

 • En büyük avantajı belirtmeme gerek var mı bilmiyorum. Evden çıkmanıza gerek kalman para kazanabilmenize olanak sağlayan bir evde ek iş fırsatı.
 • Türkiye’nin her yerinden evde davetiye katlama işi yapılabilir.
 • Yoğun olduğunuz dönemlerde iş almak zorunda değilsiniz. Bu tamamen sizin firma ile anlaşmanıza bağlıdır.
 • Herhangi bir yetkinlik, deneyim gerektirmez. Herkesin yapabileceği bir iştir.
 • Cebinizden para çıkmadan, evden kazanç sağlarsınız. Malzemeleri firma tarafınıza sağlar.
 • Kazancınız, ne kadar katlama işi yaptığınıza göre azalır veya artar. Vakti bol olan birisi çok iş yaparak daha çok kazanabilir.

İŞKUR evlere ek iş veriyor mu? Öğren!

Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Evde davetiye katlama işi
Eve Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Bu ek işten para kazanmaya başlamak için firmalar ile çalışmak gerektiğini söylemiştim. Davetiye katlama işi veren firmaları nasıl bulurum? Diye sorduğunuzu biliyorum. Sizlere firmalar ile çalışabilmeniz için çeşitli yöntemler sunacağım.

Yöntemlere geçmeden önce hangi firmalar davetiye katlama işi veriyor ondan kısaca bir bahsedeceğim. Büyük çoğunluk organizasyon şirketleri, davetiye dükkanları, matbaalar ve parti malzemesi satan yerler katlama işleri veriyor.

Çevrenizde bu firmalar varsa mutlaka görüşün derim. Şu an evlere davetiye katlama işi vermeseler bile, siz seçenek sunduktan sonra vermeyi düşünebilirler. Özellikle davetiye için dükkanları şehrinizde değerlendirebilirsiniz.

Evde para kazanmak hakkında sizlere yazdığım yazıda 20’den fazla yöntem var. Bunları da okuyarak daha farklı işler yapabilir ve yine evden çıkmanıza gerek kalmadan para kazanabilirsiniz!

Bu dükkanlara, firmalara nasıl ulaşacağınızdan detaylarıyla sizlere bahsedeyim. Hepsini atlamadan okuyun! Her bir paragrafta bir yöntem ile karşılaşabilirsiniz.

Evde Davetiye Katlama İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evde davetiye katlama işi
de Davetiye Katlama İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evde davetiye katlama işi veren firmaların telefon numaraları için yapmanız gerekenlerden bahsedeceğim. İlk yöntem en etkili ve basit yöntemlerden birisi.

 • İlk olarak Google arama motorunu açın.
 • Yaşadığınız şehirle birlikte davetiye imalatı yazın.
 • Ardından üstte haritalar yazan butona basın. Karşınıza sonuçlar çıkacak.

Gördüğünüz gibi birçok firma sıralanıyor. Sol tarafta firmalarla birlikte adres ve telefon numaraları mevcut. Telefonla arayıp iletişime geçebilirsiniz.

Ancak şuna dikkat edin! Google’ın sıraladığı firmaların hepsi evlere davetiye katlama işi vermiyor. Bunlar şehirde bulunan firmalar. Siz kendiniz firmalarla görüştüğünüzde sormanız gerekiyor. Eve davetiye katlama işi verip, vermediklerini sorabilirsiniz.

UYARI: Evde davetiye katlama işi verilir diyerek sizden para talep eden, kimlik bilgilerinizi isteyenler olursa sakın inanmayın! Hiçbir firma sizden para alamaz. Son dönemlerde çok fazla evde ek iş fırsatlarının doğmasıyla dolandırıcılar da bunu fırsata çevirebiliyor.

Firmalar İle Çalışmak İçin Diğer Yöntemler

davetiye paketleme işi
davetiye paketleme işi

Firmalar ile çalışmak için sizlere farklı birkaç yol daha sunacağım. Evde davetiye katlama işi almak için en önemli kısım firmalarla anlaşabilmek. Bu yüzden sizlere farklı farklı yollar sunuyorum ki birinden birisi sayesinde evde ek iş sahibi olun.

 • Firmaların bazıları çeşitli Facebook evde ek iş sayfalarında ev iş ilanı yayınlayabiliyorlar. Konu ile alakalı Facebook gruplarını takip edebilirsiniz. Buralardan gelecek mesajlarda dikkatli olun. Yukarıda uyardığım noktalara mutlaka dikkat edin.
 • Sahibinden.com gibi iş ilanları sitelerinde de evde davetiye katlama işi için ilanlar olabiliyor. Örneğin Antalya evde davetiye katlama işi yazdığınızda ilanları görebilirsiniz.
 • Çevrenizde sektörle alakalı tanıdıklarınız, bildikleriniz varsa, evde çalışabileceğinizi de söyleyebilirsiniz. Eşe, dosta haber vermeniz, beklenmedik bir iş fırsatını doğurabilir. Özellikle nikahların arttığı dönemlerde bunu bir değerlendirin.

Bahsettiğim yöntemleri düzenli olarak kontrol edip, takipte kalırsanız iş bulma olasılığınız yüksek. İlk aramalarınızda davetiye katlama işi bulamadım diye üzülüp, pes etmenize gerek yok. Firmalar ile iletişime geçmek sizin çabanıza kalıyor! Ben yöntemleri verdim. 🙂

Fabrikalardan evlere ek iş veren firmalar için hemen tıkla! Fabrikadan evinize direkt olarak ek iş alabilirsiniz…

İŞKUR Evde Davetiye Katlama İşi

İŞKUR Evde Ek İş Başvuru Formu
İŞKUR Evde Davetiye Katlama İşi

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ile çalışarak da evde davetiye katlama işi alabiliyorsunuz. Bazı firmalar İŞKUR üzerinden ilan yayınlar ve çalışabilecek insanlara ulaşır. Ayrıca devlet tarafından kontrol edildiği için çok güvenli bir evde iş bulma yöntemi diyebilirim.

Özellikle ev hanımlarını istihdama kazandırmak için öncelik tanınabiliyor. İŞKUR evde davetiye katlama işi için yapmanız gereken, İŞKUR’a üye olmak. Birçok kişi her sene İŞKUR’a üye olup, iş ilanlarına başvuruyorlar. İŞKUR güvencesi ile siz de çalışıp, para kazanabilirsiniz.

Sizlere detaylıca İŞKUR evde ek iş başvurusu formu nasıl doldurulur? Anlattım. Hemen yazıyı okuyarak iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Şehrinizdeki ilanları göreceğiniz için ilk baktığınızda ilan göremezseniz, tedirgin olmanıza gerek yok.

Davetiye katlama işi için yapacağınız iş ilanları düzenli olarak güncelleniyor. Yani takipte kalmanız gerekiyor. Evde ek iş arayanları sayısı arttığı için İŞKUR evde iş ilanları hızlı dolabiliyor. Mutlaka günlük olarak kontrol edin.

Ayrıca İŞKUR sayesinde sadece davetiye katlama iş ilanları ile karşılaşmayacaksınız. Paketleme işi, montaj işi gibi daha farklı iş fırsatları ile de karşılaşabilirsiniz. Evde ek iş arıyorsanız, bunlardı da değerlendirmeniz sizin için faydalı olabilir.

SONUÇ:

Evden davetiye katlama işi hakkında sizlere tüm bilmeniz gerekenleri sıraladım. Dediğim gibi herkes bu iş sayesinde para kazanabilir. Önemli olan, azimli olup firmalarla iletişime geçmek. Sizden memnun kalan firmalar uzun süre sizle çalışmak isteyeceklerdir. Çalışkan biriyseniz, rahatlıkla çalışabilirsiniz.

Aklınıza takılan sorular varsa, aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Sizlere EVDE EK İŞ yazı kategorisine de bekliyorum. Her geçen gün sizlere evde para kazanma için neler yapabilirsiniz? Anlatıyorum. Fikirlerinizi bizle paylaşabilirsiniz… Kendinize göre bir evde ek iş fırsatını burada bulabilirsiniz. Siteyi takipte kalın ve para kazanın! 🙂

YORUMLAR

 1. Tülin dedi ki:

  Merhaba ben eve paketleme işi arıyorum durumum iyi değil lütfen bana en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Tülin dedi ki:

   Bilgi almak istiyorum

  2. Şengül dedi ki:

   Selamun aleykum bende evde davetiye katlama işi istiyorum çok ihtiyacım var kiracıyım

 2. Rojbin coşkun dedi ki:

  İş istiyorum

 3. Özlem dedi ki:

  Merhaba bende evde davetiye paketlemek istiyorum. Ailecek yapicaz. Cok ihtiyacim var. Kiradan cikarildim. Ailemle yasiycaz.
  Beykozda ikamet ediyorum
  0546 712 48 60
  Lutfen donus yapın

  1. gül dedi ki:

   Merhaba bende evde paketleme isi istiyorum davetiye katlama

 4. Arzu dedi ki:

  Acil ise ihtiyacım var davetiye katlama işi ve sabun paketleme kına paketleme isi istiyorum .

 5. Ayşe K. dedi ki:

  Istanbul Esenyurt Kıraç ta oturuyorum Davetiye Katlama işi almak istiyorum çünkü çok ihtiyacım var Lütfen yardımcı olabilirmisiniz çok ihtiyacım var Lütfen. .2 .çocuk okutuyorm. .Daha önce de yaptım ve başka işlerde yaptim ..Elin her işe yatkın..Allah Rızası için olumlu cevap Lütfen …..Teşekkürler. …..

 6. Sonay dedi ki:

  Eskişehire de gönderiyor musunuz ?

  1. Elif dedi ki:

   Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum
   Kocaeli Gebze’de oturuyorum. Şimdiden teşekkürler
   05300891005

 7. esen dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Rabia dedi ki:

   Trabzon da evde ek iş imkanı istiyorum

 8. Eda ünlü dedi ki:

  Antalya da oturuyorum Evde yapabileceğim bir iş istiyorum. Şimdiden teşekkürler

 9. hakan dağgülü dedi ki:

  ben narlıderede oturuyorum emekliyim matbaacıyım evimde ek iş olarak davetiye veya matbua işi yapmak istiyorum sizden ricam bu telefonuma olumlu veya olumsuz haber verirseniz sevinirim 05372153951