Sakarya Evde Ek İş – 2022 İçin ŞİMDİ BAŞVUR

05.01.2022
Sakarya Evde Ek İş – 2022 İçin ŞİMDİ BAŞVUR

Sakarya’da yaşıyor ve evde ek iş imkanı mı arıyorsunuz? Sakarya evde ek iş yaparak para kazanma şansınız var. Sizlere detaylarıyla bahsedeceğim yöntemleri, tavsiyeleri uygulayarak, 2022 yılında evde para kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Son yıllarda Türkiye’nin her yerinde evde ek iş yapanların sayısı arttı. Bunun bazı nedenleri var; ekonomik koşullar, evde ek iş imkanlarının cazip oluşu gibi… En başta ev hanımları olmak üzere, öğrenciler, emekliler, ek kazanç isteyen herkes evde iş ilanları ile para kazanabiliyor.

Türkiye’nin her yerinde evde ek iş fırsatları bulunuyor Sakarya’da da sizlere önereceğim evde iş ilanları olacak. Sapanca, Arifiye, Adapazarı, Erenler, Akyazı, Serdivan, Karasu, Kaynarca gibi ilçelerde de evinizden para kazanabileceksiniz.

Sakarya evde ek iş veren firmalar neler? Sakarya paketleme işi Sakarya evde sabun paketleme, kına paketleme gibi birçok iş imkanı bulunuyor Bu iş imkanlarına nasıl ulaşacaksınız? Nasıl iletişim kuracaksınız? Hepsini teker teker anlatacağım…

Yazının sonunda Sakarya’da evde ek iş sahibi olabileceksiniz! 🙂

Sakarya Evde İş İmkanı 2022

Sakarya Evde Ek İş
Sakarya evde iş imkanı

Bir milyonu aşkın nüfusuyla, eski adıyla Adapazar’ı olan Sakarya’da evde ek iş arayanların sayısı bir hayli fazla. Şehirde evde yapılabilecek işler için birçok fırsat var.  Sizlere bu fırsatlardan bahsedeceğim.

Sakarya evde ek iş imkânı ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. Sakarya Üniversitesi’nde okuyan birçok öğrenci de bu yöntemleri kullanarak evde iş sahibi olabilir. Ev hanımları, emekliler, sunacağım yöntemler ile para kazanmaya başlayabilecekler.

Sakarya evde ek iş başvurusu için yapmanız gerekenler neler? Paketleme iş ilanları için nereden erişim sağlanır? İŞKUR ile evde ek iş almak mümkün mü bunların cevaplarını vereceğim. Daha fazla uzatmıyorum ve hangi işleri yaparak firmalara ulaşabileceğinizi söylüyorum.

İlginizi Çekebilir: Fabrikalardan Evlere İş Veren Firmalar

 Sakarya’da Yapabileceğiniz Evde İşler

sakarya evde ek iş
sakarya evde ek iş

Sakarya evde ek iş isteyenlerin sayısı arttıkça, firmaların da buna bağlı olarak evde çalışabilecekleri insanlara iletişimi daha da arttı. Yani artık Sakarya’da evde yapabileceğimiz birçok iş imkanı var. bunlardan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Bu sayede ne tür işler yapabileceğinizi bilerek iş arayışınız da devam edebilirsiniz. Merak etmeyin, sizlere bu iş ilanlarına nasıl ulaşacağınızı yazının devamında anlattım.  Örneğin evde yapabileceğiniz bazı ek işler

Bu şekilde çeşitli iş imkanları var. Bu listeyi istediğimiz kadar uzatabiliriz amaç anlamanız açısından bazı örnekler sizlere sunmak.

Genel olarak bu şekilde evde iş yapabiliyorsunuz içinde alakalı firmalar ile iletişime geçebilmek gerekiyor aşağıda sizlere detaylarını soracağım ondan önce diğer bilmeniz gereken noktaları hadi gir göz atalım.

Sakarya Evde Paketleme İşi

Sakarya Evde Paketleme İşi
Sakarya Evde Paketleme İşi

Sakarya evlere ek iş fırsatlarında daha çok paketleme işleri olduğunu belirtmem gerekir. Bunun için ayrı bir çaba sarf etmeniz gerektiğinin altını çiziyorum. Evde yapmaya uygun olarak birçok evde paketleme iş imkanları var. Si zde bu imkanları değerlendirerek para kazanabilirsiniz.

Sakarya evde sabun paketleme, Sakarya evde kına paketleme gibi çeşitli paketleme işleri mevcut. Paketleme işi için herhangi bir tecrübeye sahip olmanız gerekmiyor. Firma ile anlaştığınız takdirde firma sizlere gerekli olan tüm malzemeleri sunuyor.

Paketlenecek ürünler ve paketleme ambalajları tarafınıza sağlanıyor. Yapmanız gereken tek şey zamanında ürünleri paketleyip firmaya teslim etmek. Böylece evde oturduğunuz yerden para kazanabileceksiniz.

Ben Sapanca’da oturuyorum ya da Akyazı, Hendek, Arifiye’de ikamet ediyorum diye düşünmenize gerek yok. Sakarya’da olup her yerden paketleme işleri ya da diğer evde ek işleri alabilirsiniz. Sakarya evde paketleme iş ilanları için aşağıda başvuru kısmında sizlere yol gösterdim.

İŞKUR Evde Sabun Paketleme Başvurusu için tıklayın!

 Sakarya Evde Ek İş Veren Firmalar

Sakarya Evde Ek İş
sakarya evde ek iş veren firmalar

Gelelim Sakarya evde ek iş için hangi firmalar ile çalışabileceğiniz mevzusuna. sizlere son dönemlerde eve ek iş veren firmaların sayısının bir hayli arttığını söylemiştim. Peki bu firmalar neler ve hangi firmalar ile iletişim kurmak gerekiyor. Sakarya eve ek iş veren firmalar genellikle Tekstil firmaları

 • Fason firmalar
 • Organizasyon şirketleri
 • Ambalaj ve plastik üreticileri
 • Çeyiz eşyası satan dükkanlar
 • Bir milyoncular
 • Hediyelik eşya satan dükkanlar
 • Sabun üreticileri

Bahsettiğim bu firmalar ve sektörler sizlere evde ek iş imkanı sunacaklardır. Bu bahsettiğim firmaları sakaryada evlere iş veren yerler için değerlendirmeniz önemli bir konu.

Elbette Sadece bu firmalarla sınırlı kalmayacaksınız. Sakarya evde ek iş için çalışabileceğiniz farklı firmalarda var iş ilanları imza bunlarla karşılaşa Bileceksiniz baka hepsini değerlendirmeye dikkat edin. Sakarya’da evlere fason is veren firmalar da mevcut. Fason firmalara ulaşın.

Okuyun: İşkur Evlere Ek İş Veriyor mu?

Sakarya Evde Ek İş ile 6.000 TL Kazan!

Sakarya Evde Ek İş
sakarya evde iş imkanı

Sakarya evde iş ile ne kadar kazanacağınız merak ediyor musunuz? Aylık düzenli olarak evde ek iş yapan insanlar ortalama olarak 4.000 – 6.000 TL kazanç elde ediyorlar.

Sakarya’da evde davetiye katlama işi yapan birisi de aylık olarak yine o civarlarda kazanacaktır. Ancak şunun altını çizmem gerek: Ne kadar iş yaptığınıza göre değişir.

Genellikle adedine göre işler yapacağınız için çalışma yoğunluğunuz maaşınızı belirler. Özetle sıkı çalışırsanız 4.000 TL’den fazla kazanabilirsiniz. Az çalışırsanız, bu miktar elbette düşer.

 Sakarya Evde İş İlanları Başvurusu

Sakarya Evde Ek İş
sakarya evde ek iş başvurusu

Sakarya evde ek iş başvurusu nasıl yapılır için sizleri cevap vereceğim. Sakarya evde ek iş başvurusu için yukarıda sizleri sıraladığı firmalar ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Peki bunu nasıl yapacaksınız?

Firmaların iletişim bilgileri için ayrıntılı bir arama gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bunun için en etkili yöntem, yukarıda sıraladığım firmaları, Google’da arayarak haritalar uzantısından kontrol etmek. Böylece Sakarya’da evlere is veren yerler telefon numaralarına nasıl ulaşacaksınız? Örnekle sizlere göstereyim…

 Ben Sakarya çeyiz dükkanları için bir arama gerçekleştirdim. Bunun için Google açıp, arama motoruna alakalı yukarıda sıraladığımız gibi firma bilgisi girmek gördüğünüz gibi karşıma birçok Sonuç çıkıyor ve hepsinde adres ve iletişim numaraları var.

Sakarya Evde Ek İş
Sakarya Evde Ek İş

Burada karşılaşacağınız sonuçlardaki sinemaların hepsi evde ek iş imkanı sağlayacak diye bir durum söz konusu değil…

Ancak aralarında Sakarya evde ek iş için iş veren firmalar olacaktır. Eğer yakınınız baysa firmayla gidip yüz yüze görüşebilir misiniz ya da kırmızı olarak işaretlediğim telefon numaralarını arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaraları için tıklayın!

Firmalara evde ek iş ilanları mevcut mu?  Evlere ek iş veriliyor mu? bu gibi soruları sorabilirsiniz. Sakaryada evlere iş veren yerler telefon numaraları kırmızı ile işaretli.

Firmalar ile iletişime geçmek biraz sizlere kalıyor. Firmalar genellikle Sakarya evde iş ilanları için bir ilan oluşturmuyor. Genellikle kendilerine ulaşılmasını bekliyorlar ya da Facebook’ta yer alan evde ek iş guruplarına evde iş ilanları için İran oluşturuyorlar.  

Facebook gruplarına da Üye olmanızı tavsiye ederek bu konu hakkındaki konuya da açıklık getirmiş olayım.

Son olarak iş bulma sitelerini kontrol edebilirsiniz. Jooble.org ve sahibinden.com için günlük kontrol sağlayabilirsiniz. Şimdi Sakarya evde iş ilanları için diğer bir garanti yöntemden sizlere bahsedeceğim.

Sakarya İŞKUR Evde İş ilanları 2022

Sakarya Evde Ek İş
Sakarya İŞKUR evde is ilanları

Sakarya evde iş için Türkiye İş Kurumu’ndan faydalanabilirsiniz. İŞKUR Evde iş ilanları mevcut. Bazı firmalar İŞKUR aracılığı ile evde çalışabilecek insanlara ulaşıyorlar.

Bu yöntemi kullanarak Sakarya evde iş ilanları 2022 için sonuca güvenle ulaşabilirsiniz. İŞKUR devlet tarafından denetlenen bir kurum olduğu için güvenle kullanabileceğiniz bir aracıdır. Ücretlerin ödenmesi, sigorta durumu vs. hepsi devlet güvencesi altında bulunmuş oluyor.

Sakarya İŞKUR evde ek iş için ilk yapmanız gereken İŞKUR’a üye olmak. Sonrasında İŞKUR evde iş başvuru formu doldurmanız gerek. Bunun için sizlere detaylı bir yazı hazırladım. İŞKUR evde ek iş başvuru formu yazısını okuyarak, gösterdiğim aşamaları takip ederek Sakarya evde iş ilanları için başvuru da bulunabilirsiniz.

Sakarya Erenler evde iş ilanları, Serdivan evde iş ilanları, Sakarya Hendekte evde is imkanı için de izlemeniz gereken yol bunlar. Aklınıza takılanları aşağıya yorum bırakarak sorabilirsiniz. Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. 🙂

YORUMLAR

 1. İlknur Güngör dedi ki:

  Sakarya Karasu da ikamet etmekteyim her türlü paketleme işi yapabilirim daha önce Bursa’da da çalıştım paketleme işlerinde iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 2. İlknur Güngör dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim daha önce Bursa’da da çalıştım paketleme işlerinde iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. Yağmur dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim öğrenciyim aynı zamanda yardımcı olursanız sevinirim

 4. Sevgi yasak dedi ki:

  Sabun ve ne olursa pktlme işi istyrm

 5. Hülya dedi ki:

  Serdivan Sakarya da oturuyorum 28 yaşındayım ve evde paketleme işi istiyorum

 6. Sevda keleş dedi ki:

  Sakaryada yasıyorum el işi yeteneğime güveniyorum öğrenciyim

 7. Fadime Aşan dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var iki çocuğum var okula gidiyorlar yetişemiyorum lütfen bir iş verbilirmisiniz Sakarya Akyazı da oturuyorum

 8. Fatma dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum sakarya serdivan

 9. Elif polat dedi ki:

  Ben sakarya geyvedeyim bende paketleme işi istiyorum

 10. Derya Ezik dedi ki:

  Sakarya hendekte oturuyorum. Her türlü paketleme işi yapabilirim. Mail adresim deryaezik.gmail.com bakmak zorunda olduğum bir kızım var. Yardımcı olursanız sevinirim. Kolay gelsin