Bursa Evde Ek İş Fırsatı – 2022 İçin HEMEN BAŞVUR!

12.12.2021
Bursa Evde Ek İş Fırsatı – 2022 İçin HEMEN BAŞVUR!

Bursa evde ek iş fırsatları için doğru adrestesiniz! Sizlerle Bursa evde iş imkanı için neler yapabilirsiniz, evde paketleme işi Bursa başvuru için ayrıntıları paylaştım. Yazının devamını dikkatli okuyarak, en sonda başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Evde ek iş sayesinde ev hanımları başta olmak üzere, ek gelire ihtiyacı olan herkes para kazanmaya başladı. Bursa’da eve ek iş veren firmalar bir hayli çok. Bursa’da evde ek iş ilanları azımsanamayacak kadar çok. Evinizde boş boş oturmaktan sıkıldıysanız, bunu gelire çevirebilirsiniz!

Bursa evde paketleme işi , firmaların en çok evlere verdiği işlerden birisi. Burda evde paketleme işi telefon numarası gibi tüm detayları yazı içerisinde size zaten aktarıyor olacağım. Evde para kazanmak isteyenler için rehber bir yazı olacak… Ayrıca sadece şehir merkezinden ek iş alabilirsiniz diye düşünmeyin…

Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli Orhangazi ve Yenişehir ilçelerinden de evde ek iş yapabilirsiniz.

Konu hakkında kısa bir bilgi verdiğime göre detaylara geçebilir! Sizlere tavsiyelerle devam edeceğim yazıyı atlamadan okumanızı öneririm. 🙂

Bursa Evde Paketleme İşi

Bursa Evde Ek İş
Bursa evde paketleme işi

Paketleme işleri son yıllarda baya bir arttı. Özellikle pandemi döneminden dolayı evlere paketleme işi veren firmalar çoğaldı. Bu yöntemi devam ettiren birçok firma var. Firma ve çalışan kişi içi çok avantajlı. Bursa evde ek iş arıyorsanız, güzel bir seçenek. Bu avantajlardan detaylıca birazdan bahsedeceğim. Bursa’da en çok alabileceğiniz işlerden birisi paketleme işi. Birçok paketleme iş imkanı mevcut. Bunlardan bazıları şöyle:

Yazıların üzerine tıklayarak bu paketleme işleri hakkında detayları öğrenebilirsiniz. Bunlar sadece bir örnek. Saydıklarım dışında yapabileceğiniz nice paketleme işleri var.

Evde paketleme işleri çok basit oluyor. Firmalarla anlaşabildiğiniz sürece cebinizden hiç para çıkmadan, evden para kazanabiliyorsunuz. Anlaştığınız firmalar sizlere paketlenecek ürünleri ve paketleme malzemelerini veriyor. İstenilen şekilde ürünleri paketleyip, belirlenen tarihte teslim ediyorsunuz. Hepsi bu kadar!

Evde Sabun Paketleme İşi

Bursa Evde Ek İş
evde sabun paketleme işi Bursa

Evde sabun paketleme işi ile ayda 3.000 TL – 4.000 TL para kazanabilirsiniz. Evde sabun paketleme işi Bursa ‘da çok yaygın. Yapmanız gereken, firmanın sizlere teslim ettiği sabunları, söylenen düzgünce paketlemek. Birbirinden çeşitli sabunları gereken ambalajlarla paketlemeniz gerekiyor.

Bu işi almak için elbette firmalarla anlaşmak lazım. Evde sabun paketleme işi Bursa telefon numarası için yazının devamında detaylarıyla açıklayacağım. Ondan önce bilmeniz gereken diğer konulardan bahsedelim. En son başvuru için bilgileri size zaten aktaracağım.

Mutlaka okuyun: İŞKUR evlere ek iş veriyor mu?

Neden Evde Ek İş Yapmalıyım? Avantajları Neler?

Bursa Evde Ek İş
Bursa Evde Ek İş

Daha önce evde ek iş yaptınız mı? Yaptıysanız bu işin avantajları hakkında bilgi sahibi olmuşsunuzdur. İlk defa yapanlar için de kısaca bir bahsetmek istiyorum. Aklınızda evde ek iş yaparak para kazanmak hakkında soru işareti kalsın istemiyorum. Evde ek iş avantajlarından bahsettikten sonra, eminim siz de bu fırsattan yararlanmak isteyeceksiniz.

 • Evde ek iş yapmak için en büyük avantaj tahmin edersiniz ki evinizden çıkmanıza gerek kalmaması. Evdeki işlerinizi hallederken, boş zamanlarınızda da firmaların verdiği ek işleri yaparak para kazanmış olursunuz.
 • İş alma durumunuz size bağlı. Aralıksız olarak 1 – 2 ay çalışabilirsiniz. Dilerseniz çalışmazsınız size bağlı. Örneğin öğrencisinizdir ve derslerinizin yoğun olduğu bir haftadasınızdır. O zaman çalışmazsınız. Firmayla o şekilde anlaşırsınız.
 • Cebinizden para çıkmaz. Herhangi bir maliyete para ödemezsiniz çünkü zaten firma sizlere gerekli malzemeleri sağlıyor.
 • İster tek çalışırsınız, ister komşularınızla küçük bir ekip kurup, daha çok iş yaparsınız.
 • Anlaştığınız firmayla karşılıklı memnun kalırsanız, sürekli olarak devam etme şansınız var.
 • Kazancınız size bağlı. Günde ne kadar sık çalışırsanız ona bağlı olarak kazanç elde edersiniz

Okuduğunuz gibi birçok avantaj söz konusu… Listeyi daha da uzatabiliriz ancak bunları bilseniz şu anlık yeter. Bursa Evde ek iş yapmaya başlayıp, para kazandıktan sonra vazgeçemeyeceğiniz bir para kazanma yöntemi olacak. Hatta normal çalışıp, akşam paketleme işi yaparak ek gelir eden insanlarda var. Benden söylemesi!

Bursa Evde Ek İş Ne Kadar Kazandırır?

Bursa Evde Ek İş
Bursa Evde Ek İş kazancı

Evde ek iş yapmaya karar verdiyseniz, ne kadar kazanacağınızı da merak ediyorsunuzdur. Hangi evde ek işi tercih ettiğinizden, iş yoğunluğuna göre birçok faktör kazancı etkiliyor. Örneğin tesbih dizme işi ile kıyafet katlama işi arasında fark olacaktır. Kaç adet iş yaptığınız kazancı belirleyen en önemli faktör.

Haftalık 2.000 paketleme işi yapan kişi ve 1.000 paketleme yapan aynı kazancı elde etmez. Sizlere ortalamadan bir hesap yapacak olursam, haftalık 1.000 paketleme yapan kişinin ortalama kazancı 3.500 olacak. Bunun için günlük olarak 8 – 9 saat çalışmak gerekiyor.

Yani evde ek iş deyip, işe vakit ayırmayacağınızı düşünmeyin. Evinizin konforunda vaktinizi gerçekten ayırarak yapmanız lazım. Emek göstererek para kazanmanın harika bir yolu! Bursa evde ek iş için kazanç konusunda aklınızda bir fikir oluştuysa devam edelim.

Bursa Eve İş Veren Firmalar

Bursa Evde Ek İş
Bursa Evde Ek İş veren firmalar

Artık Bursa evde iş imkanı için firmalardan bahsedebiliriz! Eve iş veren firmalar Bursa şehrinde baya bir var. Ancak firmaların birçoğu kendilerine başvuran kişileri değerlendiriyorlar. Başvuru için ne yapmanız gerektiğini anlatacağım. Önce hangi firmaların evde iş verdiğini söyleyeyim.

 • Tekstil fabrikaları
 • Fason firmalar
 • Plastik, ambalaj fabrikaları
 • Organizasyon şirketleri
 • Çeyiz dükkanları
 • Bir milyoncu dükkanlar
 • Hediyelik eşya dükkanları

İlginizi Çekebilir: Evde Para Kazanma Yöntemleri

Bursa Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Bursa Evde Ek İş
bursa evde paketleme işi iletişim

Gelelim firmaların telefon numaraları için ne yapmak gerektiğine. Bursa evde paketleme işi telefon numarası yazısına göz atarak telefon numaralarına hemen erişebilirsiniz. Ayrıca sizlere Bursa evde ek iş firmaları bulmak için farklı bir yol daha göstereceğim. Paketleme işi üzerinden örnek vererek gideceğim fakat siz sadece bununla sınırlı kalmayın. Yukarıda sıraladığım firmaları kullanarak da aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi evde sabun paketleme işi için bir firmayı nasıl bulabilirsiniz bunun örneğini vereceğim.

İlk önereceğim yöntem çok basit.

 1. Hemen Google arama motorunu açın ve Bursa sabun fabrikası yazın.
 2. Arama tuşuna basın
 3. “Haritalar” butonuna tıklayı
Bursa Evde Ek İş
bursa evde paketleme işi telefon numarası

Karşınıza şöyle bir sonuç çıkması gerekiyor. Burada birçok üretim firması yer alıyor. Kırmızı ile işaretlediğim yerlerde Bursa evde sabun paketleme işi telefon numarası yer alıyor. Her firmanın evlere paketleme işi vermediğini söylemem gerek.

Buradaki firmalar Google sonuçlarının gösterdiği firmalar. Dolayısıyla bir ilan değil. Ancak firmalara erişebilmenizin en mantıklı yollarından birisi. Özellikle 0224 gibi başlayan kurumsal telefon numaraları tercih etmeniz faydalı olacak. Bursa evde paketleme işi iletişim adresleri için bu yöntemi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ayrıca İŞKUR evde sabun paketleme başvurusu için yazıyı okuyabilirsiniz…

Bursa Evde Ek İş İlanları

Bursa Evde Ek İş
Bursa Evde Ek İş

Burda evde ek iş ilanları için sahibinden.com adresinde bulunan Bursa ek iş fırsatları kısmına göz atın. Yazıya tıklayarak bağlantıya hemen erişebilirsiniz. Özellikle Bursa evde paketleme işi sahibinden üzerinden çok fazla bulunabiliyor. Takipte kalmaya çalışın.

Sosyal medya platformlarında evde ek iş ilanları yayınlayan kişiler mevcut. Mesela Facebook bunun için harika bir yer! Yoksa hemen kendinize bir Facebook açın ve Bursa evlere iş verenler ve arayanlar grubuna katılın! Bu grup gibi birçok grup var. Mutlaka hepsine katılın.

Bursa vişne caddesi evlere iş veren firmalar için de çok fazla arama gerçekleştirilmiş. Cadde üzerindeki firmaları Google’dan gösterdiğim yöntemle arayabilirsiniz. Bursa evde ek iş ilanları direkt yayınlanmasa da firmalarla iletişim kurmanıza engel değil.

UYARI: Eve iş veriyorum diyerek sizden para isteyenlere dikkat edin. TC no, banka bilgilerinizi paylaşmayın!

Bursa İŞKUR Evde İş İmkanı

Bursa evde ek iş almak için en güvenilir yöntemlerden birisi İŞKUR üzerinden iş almak. Bursa evde paketleme işi gibi çeşitli ek işleri İŞKUR üzerinden de alabiliyorsunuz. Kimi bazı firmalar İŞKUR aracılığıyla çalışacak insanlar arıyorlar. Bunun için yapmanız gereken ilk ve en önemli şey, İŞKUR’a üye olmak.

Sonrasında yapmanız gerekenleri aşama aşama sizlere anlattım. Bursa İŞKUR evde iş imkanı için İŞKUR evde paketleme işi başvuru yazısını okuyun! Tüm detaylar bu yazıda yer alıyor. Bursa İŞKUR evde is imkanı sayesinde güvenilir evde ek iş fırsatını yakalayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.