Konya Evlere İş Veren Tekstil Firmaları – 2022 İçin BAŞVUR!

05.12.2021
Konya Evlere İş Veren Tekstil Firmaları – 2022 İçin BAŞVUR!

Konya’da yaşıyor ve evde para kazanmak mı istiyorsunuz? Tekstil ve üretim konusunda oldukça başarılı olması sebebiyle evde iş imkanı Konya için çok seçenekli! Konya evlere iş veren tekstil firmaları için tüm ayrıntıları paylaştım!

Bu iş modeli ek iş isteyen, evden çıkamayan kişiler veya ev hanımları, engelli insanlar için harika bir para kazanma fırsatı diyebilirim. Gün geçtikçe evlere iş veren firmalar artıyor. Bu yazımda Konya’da bol imkanı bulunması açısından tekstil firmalarından bahsedeceğim.

Yazının sonuna geldiğimizde siz de evlere ek iş veren firmalar ile çalışmaya başlayabileceksiniz. Konya evde paketleme işi veren firmalar, tekstil firmaları gibi konulara değinerek ilerleyeceğim. Ayda 4.000 TL evden kazanç sağlamak sizin elinizde!

Firmaların size ulaşmasını istiyorsanız, yorum bölümünden iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz!

İnsanlara evde ek getiri sağlayacak iş imkânı olan bu iş tarzından, evde ek iş sahibi olmak isteyen herkes yararlanabilir. Konya’da Selçuklu ilçesinde veya Karatay, Meram’da ikametgâh ediyorsanız bu tarz işleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Konya evlere iş veren tekstil firmaları , ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere sahip olabilirsiniz! Hadi ayrıntılara geçelim.

Konya da Evlere İş Veren Firmalar Hangi İşleri İsterler?

Konya Evlere İş
Konya Evlere İş veren firmalar

Konya evlere iş veren tekstil firmaları –  Konya şehrinde evden yapılabilecek işler oldukça fazla çeşittedir. Bunlardan bazıları dikiş, takı yapımı, Farmasi, kutu katlama, organik ürün temizleme, hediyelik veya organizasyon işleri, konyada evde tesbih dizme işi gibi birçok işi sadece Konya’dan değil birçok şehirden yapabilme imkânınız vardır.

Konya şehrinde tekstil firmaları tarafından iş imkânı baya bir fazla. Özellikle son zamanlara baktığımızda Konya evde paketleme işi veren firmalar ön plana çıkıyor. Konya evde paketleme işi ile aylık düzenli olarak kazanç sağlayabilirsiniz.

İster internet üzerinden ister de bireysel olarak firmalara başvurabilirsiniz. Konya’da çalışmak istediğiniz yer size yakın bir mesafedeyse veya aynı şehir içerisindeyseniz, randevu alarak bizzat görüşmeye gidebilirsiniz.  Çarşı gibi mekanları araştırabilir farklı tekstil firmaları ile görüşebilirsiniz.

Bu tarz evden çalışma iş başvurularında bizzat görüşmeniz sizin güvenilirliğinizi arttıracaktır ve rahat bir şekilde işi almanızı sağlayacaktır.

—- BURAYA DİKKAT! Konya evde paketleme işi için iş teklifinde bulunan firmalar ya da şahıslar sizlerden kimlik bilginizi ya da ayrıntılı banka kartı bilgilerinizi isterse sakın vermeyin. Kimsenin bunları sizden isteme hakkı bulunmuyor! —-

Alakalı Yazı: Penye Fason İş Veren Firmalar

Konya Evde Paketleme İşi Yaparak Ne Kadar Kazanılır?

Konya Evlere İş Veren Tekstil Firmaları
Konya Evlere İş Veren Tekstil Firmaları

Konya da kadınlara evde iş imkanı ve iş yapmak isteyen diğer herkes tarafından elde edilecek kazanç Konya evlere iş veren tekstil firmaları için ortalama şu şekildedir;

Paketleme Sayısı (Günlük)Kazanç (30 TL)
200 Adet Paketleme1500 Türk Lirası
400 Adet Paketleme3000 TL Türk Lirası
600 Adet Paketleme4500 TL Türk Lirası
800 Adet Paketleme6000 TL Türk Lirası
1000 Adet Paketleme7500 TL Türk Lirası
1200 Adet Paketleme9000 TL Türk Lirası
Konya Evde Paketleme İşi

LC Waikiki evlere iş fırsatından yararlanmak istemez misiniz? Ayrıntılarıyla açıkladığım yazıya göz atabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Sizlere güvenilir evde ek işler için tavsiyelerde bulunarak ilerlemeye devam edeceğim.

Konya’da Evlere İş Veren Tekstil Firmalarına Başvuru Nasıl Yapılır?

Evinizde çalışmaya başlamadan önce bulduğunuz ve çalışmak istediğiniz tekstil firmasının sayfasına giderek başvuru aşamasını tamamlamanız gerekir. Evde tekstil iş ilanları olan firmalara ulaşabilir ve rahatlıkla başvurabilirsiniz. Bu başvurular, yüz yüze, telefonda yapılabilir. Genellikle Konya evlere iş veren tekstil firmaları için başvuruda bulunurken istenen bilgiler şu şekildedir,

 • İsim ve soyisim bilgileriniz.
 • Adres bilginiz. Doğru bir şekilde girilmesi önerilir.
 • Sizinle beraber çalışan ekip arkadaşlarınız mevcut mu? Mevcutsa kaç kişi olduğunuz.
 • İletişim bilgileriniz, bunlar cep telefonu, mail gibi bilgiler olabilir.
 • Daha önce yapılan iş deneyimleri. Eğer deneyimler varsa belirtin.
 • Neden bu işi istediğinizi belirtebilirsiniz.

Genel olarak Konya’da evlere iş veren firmalar bu tarz bilgileri isterler. Bu bilgilere ek olarak her firmanın istediği farklı bilgiler olabilir. Bazı firmalar sizle canlı görüşmek ister veya sadece telefonla anlaşmak isterler. Başvurusunu yapmak istediğiniz firmanın sayfasına girerek mail atabilirsiniz. Telefon numaralarını aşağıda sizlere verdim. Bahsedeceğim numaralar dışında firmalarla iletişim kurmak için size birkaç önerim daha olacak.

Konya evlere iş veren tekstil firmalarının çoğuna kolayca erişebilirsiniz. Nasıl mı? Hemen basit adımlarla anlatıyorum…

 1. Google’ı açın.
 2. Arama kutucuğuna Konya tekstil firmaları yazın.
 3. Aratın ve haritalar kısmına tıklayın.

Şöyle bir görselle karşılaşmanız gerekiyor. Kırmızıyla işaretlediğim yerlerde tekstil firmalarının adresleri ve telefon numaraları yer almakta. Firmaları kolayca arayarak evlere iş verip vermediklerini sorabilirsiniz. Konya evde çorap paketleme işi gibi işler için bu firmalar ile iletişime geçebilmek mümkün.

Konya’da Evlere İş Veren Firmalardan Ne Kadar Para Kazanılır?

Konya Evlere İş Veren Tekstil Firmaları
Konya Evde PAKETLEME işi veren firmalar

Konya’da tekstil alanında çalışmak istediğinizde güzel miktarlar kazanabilir ve 3500- 5000 TL arası rakamlara kadar çıkabilirsiniz. Konya evlere iş veren tekstil firmaları Minimum 1000 TL üzerinden belirlenen bu işler alanlarına göre değişebilmektedir.

Tabi ki kazanacağınız para sizin ne kadar çok iş yaptığınıza bağlıda olabilir. Günlük belli bir miktar iş yaparak bu rakamlara ulaşabilirsiniz. Günlük belirtilen rakamın üzerinde çalışma sergilerseniz firmalar size prim ödeyebilir ve kazancınız artabilir.

Firmaların size ulaşmasını istiyorsanız, yorum bölümünden iletişim bilgilerinizi paylaşabilirsiniz!,

Mutlaka Okuyun! Evde Para Kazanma Yolları

Konya’da Fason İşi Yaparak Para Kazanmak

Konya Evlere İş
Konya Evlere İş

Konya evlere iş veren tekstil firmaları birçok atölyeden oluşur. Konya’da fason iş veren fabrikalar, istihdamı sağlayıp maliyeti düşürmektedir. Bu atölyeler tekstil ürünleri üretebilir veya markası olmayan ürünler üretirler. Konya da kadınlara evde iş imkanı – Bu atölyeler kazancı fazla olmaz ve evlere ürünlerini yollayarak ürünlerin fazla iplerini vs. kestirmeleri istenir. Bu şekilde hem maliyetlerini düşürürler hem de evden çalışanlara kazanç sağlamış olurlar. Fason üretim genel olarak şu işleri içerir,

 • Kıyafet katlama, ütüleme veya paketleme.
 • İplikleri temizleme işi.
 • Gelin şalı dikmek.
 • Kumaş boyama.
 • Gelin duvağı yapma.
 • Dantel örme.
 • Örgü tarzında işler.
 • Konyada evde tesbih dizme işi.
 • Konya da kadınlara evde iş imkanı.
 • Hediyelik eşyaların montajları.
 • Birçok tekstil ürünün paketleme işi.
 • Toka tarzındaki aksesuarların paketlenmesi gibi birçok iş alanı vardır. Kazancı ortalama 1000 TL veya 2000 TL arasında değişmektedir.

Konya’da Ütü Yaparak Para Kazanmak

Konya evlere iş veren tekstil firmaları yanı sıra, Konya’da ütü yaparak da para kazanabilirsiniz. Bu iş alanında sürekli iş yerinde olan bireyler ütü işlerini başka bireylere ücret karşılığı vermektedirler. Evde oturduğu yerden para kazanmak isteyen kişiler ütü yaparak aylık 1.000 lira kazanabilirler. Bu kazancın yine bir kısmı elektrik giderine ödenebilir bunun için işi aldığınız kişilerle anlaşabilirsiniz.,

Konya Evlere İş Veren Tekstil Firmaları
Konya Evlere İş Veren Tekstil Firmaları

Konyada Evde Tesbih Dizme İşi

Evinizde yapabileceğiniz ve para kazanabileceğiniz bir diğer iş ise Konyada Evde Tesbih Dizme İşi. Bu işi herkes yapabilir ve özel bir beceri gerektirmez. Tek yapmanız gereken hazır sizlere teslim edilen boncukları iplere dizmek. Modellere göre nasıl bir dizme işi gerçekleştireceğiniz zaten firma tarafından sizlere anlatılır.

Birçok öğrenci, ev hanımı bu işi yapabilir. Ortalama kazan. 1500 TL veya 2000 TL arasında değişmektedir. Şimdi telefon numaralarından bahsedebilirim. İşte Konya evlere iş veren tekstil firmaları ve telefon numaraları…

Evde para kazanmak için fabrikalardan evlere iş veren markalar ile irtibata geçin. Kırmızı yazıyı tıklayın ve detayları öğrenin.

Konya Evlere İş Veren Tekstil Firmaları Ve Telefon Numaraları

a Evlere İş Veren Tekstil Firmaları
a Evlere İş Veren Tekstil Firmaları Ve Telefon Numaraları

Bunun dışında Konya’nın en kalabalık yeri olan Meram bölgesinde araştırma yapabilir ve evde yapılacak farklı iş imkanlarını araştırabilirsiniz. Konya’yı dolaşarak tekstil atölyeleri ile görüşebilir ve kendinize uygun işi bulabilirsiniz. Konya da kadınlara evde iş imkanı – Evde yapabileceğiniz işler şeker paketlemesi gibi farklı işlerde olabilir veya bileklik yapmak olabilir, Evlere bileklik işi veren firmalar iletişim bilgileri altta yer alan başlıkta sıralanmıştır…

Konya da Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Konya da evlere iş veren firmaların telefon numaraları ulaşmak için öncelikle yapmak istediğiniz işi belirledikten sonra Konya’da bulunan firmaları araştırmalı ve sitelerini bulmalısınız.

Biz, Konya evlere iş veren tekstil firmaları ve telefon numaralarını sizler için araştırarak derledik. Aşağıda yer alan numaralarla iletişime geçerek başvuru yapabilirsiniz… Evlere is veren güvenilir firmalar ve telefon numaraları şu şekildedir;

 1. 0 332 236 082
 2. 0 332 712 309
 3. 0 322 323 844
 4. 0 322 359 917
 5. 0 322 321 159
 6. 0 212 243 761
 7. 0 212 407 079
 8. 0 216 418 345
 9. 0 216 511 254

Ek iş Konya için iletişim bilgileri bu şekildedir. Bu numaralar aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. İŞKUR evde paketleme işi yapmak istiyorsanız, mutlaka başvuru yaptığınız fabrika ya da firmanın kaparo isteyip istemediğine dikkat etmeniz gerekiyor. Kaparo isteyen firmalar ile çalışmamalı, herhangi bir ücret göndermemelisiniz. Konya evlere iş veren tekstil firmaları konumuzun yanı sıra, diğer evde yapılacak iş ilanları için internet sitemizi takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Lütfiye Küçükhışır dedi ki:

  Konya Kadınhanı da oturuyorum, paketleme işi yapmak istiyorum 5-6 kişilik ekibim var. Lütfen bilgi verir misiniz

  1. Büşra seker dedi ki:

   Evde paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var Konya Karatay ekibim var

 2. Fadimana çalışkan dedi ki:

  Fadimana Çalışkan evde paketleme işi yapmak istiyorum

 3. Ayşe dedi ki:

  Ayşe Meram Konya paketleme işi için geri dönüş yapılmasını istiyorum

 4. Elif tüzün dedi ki:

  Konya selçukluda oturuyorum evde paketle isi icin ulasiyorum bana ulaşim saglarsaniz sevinirim

 5. Sevgi Özcan dedi ki:

  Merhaba konya Selçuklu da oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum.
  Geri dönüş yaparsanız sevinirim…

  1. Çok ACIL ise ihtiyacım var

 6. HATİCE YAŞA dedi ki:

  İsim ve soyisim : Hatice yaşa
  Adres bilginiz. Konya/Ereğli
  Sizinle beraber çalışan ekip arkadaşlarınız mevcut mu? Evet mevcuttut 10 kisiyizdir.
  İletişim bilgileriniz: haticeyasa5@gmail.com
  Daha önce yapılan iş deneyimleri: bileklik isiyaptim. Birde evde toka paketlemesi yaptim.

 7. Jale dedi ki:

  Merhaba Konya da ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim tesekkurler

 8. Raziye dedi ki:

  Evde işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

  1. Betül ak dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 9. Esra dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 10. Ümmü Gülsüm Karakuş dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  1. Emine dedi ki:

   Evde paketleme işi istiyorum lütfen

1 2 3 30