Koton Fabrika Evlere İş Veriyor mu? – 2023 BAŞVURU FORMU

14.02.2023
Koton Fabrika Evlere İş Veriyor mu? – 2023 BAŞVURU FORMU

Evlere iş veren güvenilir firmalar ile çalışmak ister misiniz? Koton Fabrika evlere iş paketleme gerçek mi? Evde ek iş arayanlar için harika bir alternatif! Koton evde paketleme işi başvuru formu nerede? Detayları öğrenmek için yazıyı atlamadan okumaya devam edin. Sizlere önemli bilgiler sunacağım.

Koton fabrika evlere iş direkt olarak vermiyor! Fason firmalar ile evde paketleme işi alabilirsiniz. Örneğin paketleme işi gibi insan eli gerektiren bazı işler evden çalışabilecek kişilere veriliyor. Bunun fabrikalar için avantajları var. Bünyesinde işçi çalıştırmak yerine bu yönteme başvuruyorlar.

Hem firmalara hem de evden çalışmak isteyenlerin işine yarıyor diyebilirim. Peki Koton mağazasına ait Koton fabrikalarıyla evden çalışmak mümkün mü? Nereden başvuru imkanı var? Başvuru nasıl yapılır? Fason firmalara nasıl ulaşılır? Hepsini teker teker anlattım.

Koton fabrika eve iş 2023 fırsatları hakkındaki bilgi kirliliği ile ilgili uyarım var! Koton fabrika evlere iş vermiyor! Ancak fason firmalar aracılığıyla evde paketleme işi yapabilirsiniz!

Evde Ek İş Seçenekleri

koton fabrika evlere iş
koton fabrika evlere iş

Fason firmalar aracılığıyla evlere iş için detaylara girebiliriz… Koton mağazasını bilmeyen yok. Büyük ve başarılı bir kıyafet mağazası. Ancak Koton firması evde paketleme işi vermiyor. Evde para kazanmak için güvenilir firmalar ile çalışmak önemli bir konu. Bu durum için sizlere seçenekler sunmaya devam ediyorum. En güvenilir firmalar ile çalışmanız için rehber oluyorum.

Koton fabrika evlere iş vermediği için diğer fırsatlardan yararlanmayı düşünüyorsanız, hangi işleri yapabileceğinizi bilmekte fayda var. En azından fason firmalara başvurmadan önce seçenekleri bilirseniz sizler için daha kolay bir süreç olacaktır.

Koton genellikle tekstil ürünleri satıyor. Onun dışında parfüm, takı, aksesuarlar, gözlük gibi ürünlerinde satışını gerçekleştiriyor. Bu ürünlerin paketleme işi ile fason firmalar ilgileniyor. Ürünleri bilirseniz, bunlar üzerinden az çok hangi işleri verdiğini tahmin edebilirsiniz.

 • Ürün paketleme işi
 • Ürün etiketleme işi
 • Kıyafet katlama işi
 • İplik kesme ve temizleme işi
 • Düğme dikme işi
 • Ütüleme işi

Gördüğünüz gibi fason firmalarla evlere iş 2023 için oldukça bol evde ek iş seçeneği var. Bu işlerden sizlere en uygun olanını yapabilirsiniz. Uygunluk diyorum ama aslında bütün hepsi herhangi bir deneyim ya da yetenek gerektirmiyor bile…

Herkesin gayet evden yapabileceği işler. Ev hanımıysanız, evinizde 4 – 5 saat paketleme işi alarak para kazanmak mümkün. Boş vakitlerinizi güvenilir şekilde kazanca çevirin!

İlginizi Çekebilir: Evde Tesbih Dizme İşi

DİKKAT: Koton fabrika evlere iş direkt olarak vermiyor… Fason firmalar aracılığıyla evlere ek iş verilmekte!

1- Evde Paketleme İşi

Fabrikalardan evlere iş veren firmalar arasında bulunan Koton, evlere paketleme işi vermiyor. Bu işleri fason firmalarla anlaşarak alıyorsunuz. Paketleme işi çok basit bir iştir. İhtiyacınız olan zaman ve biraz sabır.

Sizlere verilen ürünleri gerekli şekilde paketlemeli ve gerekiyorsa etiketlemelisiniz. Örneğin çorap paketleme işi, takı paketleme işi, kıyafet paketleme işi gibi… Seçenekler bir hayli çok.

2- Evde Ürün Etiketleme İşi

Ürün etiketleme işi genellikle ürün paketleme işi ile beraber veriliyor. Yine bu da çok basit bir işlem. Sizlere verilen ürünlere belirtilen etiketleri yapıştırıyorsunuz. Kıyafet, çorap, takı, kutu etiketleme gibi işler var. Günde 4 – 5 saat çalışarak rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz bir işlem.

Konya evlere iş veren tekstil firmaları için tıklayın!

3- Evde Düğme Dikme İşi

Koton Fabrika fason firmalar aracılığıyla üretim yapıyor. Bu fason firmalar, evlere düğme işi verebiliyorlar. En sık evde iş imkanından birisi. Dikim konusunda iyiyseniz, düğme dikme işleri alabilirsiniz. Firmaların düğme dikmek için elemana ihtiyaçları oluyor.

Diğer bir güvenle evde paketleme işi alabileceğiniz yöntem de İŞKUR’a üye olmak. Nasıl mı? İŞKUR evde paketleme işi yazısını okuyarak öğrenebilirsiniz.

4- Evde Kıyafet Katlama İşi

Evlere iş için en sık verilen iş seçeneklerinden bahsetmeye devam ediyorum. Seçeneklerden birisi evde kıyafet katlama işi. Firma sizlere kutu ya da çuval içerisindeki karışık kıyafetleri teslim ediyor.

Yapmanız gereken, kıyafetleri ayırarak düzgünce, gösterilen şekilde katlamak. Gerekirse etiketleme ve paketleme işlemlerini de gerçekleştirmeniz gerekebiliyor.

5-Ütüleme İşi

Evdeki boş vakitlerini fabrikadan evlere ütü işi yaparak da kazanca çevirme imkanınız var. Kimi fason firmalar ütü işlemi içi dışarıdan insanlarla çalışabiliyorlar. Evde para kazanmak için bu yöntem sizler için harika bir yol olabilir! Evde ek iş için kazançlı bir yol…

Koton Fabrika Evlere İş Kazancı!

Koton Fabrika Evlere İş
Koton fabrika evlere iş gerçek mi?

Koton Fabrika evlere iş vermiyor dedik. Peki fason firmalarla anlaşarak ne kadar kazanabileceğinizi merak etmiyor musunuz? Aylık evde sıkı bir çalışmayla ortalama olarak 8.000 TL kazanabilirsiniz. Bunun için tam zamanlı çalışıyormuşçasına vakit ayırmanız gerektiğini unutmayın. Koton fabrika evlere iş kazancı ortalama:

Paketleme AdediGünlük Kazanç
100 paketleme200 TL
150 paketleme300 TL
200 paketleme 400 TL
250 paketleme500 TL
Koton evde paketleme işi kazancı

Bir kişi tek başına günde ortalama olarak 150 paketlemeyi çok rahat şekilde gerçekleştirebilir. Bunun için günlük 5 saat yeterli oluyor. Günde kaç paketleme yapacağınıza göre kazancınız bu şekilde değişiyor.

Ayrıca eve iş veren fason firmalar ile çalışacağınız için her firmanın farklı bir görevlendirmesi olabilir. Yaptığınız iş adedi üzerinden para alacağınızı unutmayın. Ortalama olarak paket başı ödemeler 2 TL oluyor.

İPUCU: Kendi ekibinizi kurarak evlere iş fırsatıyla daha çok kazanabilirsiniz. Örneği 5 kişilik bir ekiple daha çok evde paketleme işi yapabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz. Fason firmalarla evlere iş ile iyi kazançlar elde edebilirsiniz!

Mutlaka Okuyun: LC Waikiki Evlere İş

Koton Evde Paketleme İşi Başvuru Formu

Koton Fabrika Evlere İş
koton evde paketleme işi başvuru var mı?

Fason firmalarla evlere ek iş için gelelim nasıl başvuruda bulunabileceğinize… Önce bir açıklık getireyim, koton evde paketleme işi başvuru formu olarak direkt doldurabileceğiniz bir form yok. Ancak farklı yöntemler ile evlere iş fırsatını değerlendirebilirsiniz. Sizlere göstereceğim yolları uygulayarak fason firmalarla çalışabilirsiniz.

Biliyorum, aklınızdaki bir soru da “hangi şehirlerden evde ek iş için başvuruda bulunabilirim?” Türkiye’nin hemen hemen her yerinden fason firmalar ile çalışarak para kazanma şansınız var. Konya, İstanbul, Bursa, Adana, Trabzon, Kastamonu, Sivas, Eskişehir, İzmir, Antalya hiç fark etmiyor.

Fason firmalara ve diğer başvuru yolları için yapmanız gerekenlerden bahsedebilirim artık. Evlere iş için devam edelim…

Koton Üzerinden Evde İş Veren Fason Firmalar

Koton Fabrika Evlere İş
evde paketleme işi veren firmalar

Evlere iş için fason firmalara nasıl erişebileceğinizi anlattım. İlk olarak çok etkili ve kolay bir yoldan sizlere bahsedeceğim. Yapmanız gereken birkaç adım aşağıdaki gibi.

 1. Kullandığınız arama motorunu açın.
 2. Yaşadığınız şehri yazın ve tekstil atölyesi kelimelerini ekleyin.
 3. Arama gerçekleştirin
 4. Arama motorunun altında yer alan “Haritalar” kısmına tıklayın.
 5. Karşınıza çeşitli atölyeler ve adresleri sıralanacak.

Bu şekilde firmalara erişebiliyorsunuz. Kotob fabrika evlere iş için bu yöntem kullanılabilir. Oldukça etkili bir yöntem.

Koton Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Bu konuyu ayrı bir başlıkta ele alacağız. Firmaların telefon numaraları ve adresleri için yukarıda 5 aşamalı olarak anlattığım yöntemi kullanmanız gerekiyor. Bu aşamalardan sonra sol tarafta görünüyor olacak.

Burada fason firmaları öne alarak arayabilirsiniz. Koton evde paketleme işi telefon numarası için 0216, 0212 gibi kurumsal telefon numaralarını aramanızı tavsiye edeceğim. Önünüze çıkan her fason firma elbette evlere paketleme işi vs. vermek zorunda değil. Sadece firmalara erişmek için bir yöntem. Bu yöntemle firmalar ile iletişime geçebileceksiniz.

DİKKAT: Evlere tekstil işi verilir diyerek sizlerden ön ödeme talep eden ve TC kimlik numaranızı, banka bilgilerinizi isteyenlere karşı dikkatli olun!

Koton Fabrika Evde İş İlanları

Koton Fabrika Evlere İş
Koton Fabrika Evlere İş

Fason firmalar ile evden çalışabilmeniz için başvuru yöntemi olarak birkaç yöntem daha var. Koton fabrik evlere iş için:

 • Facebook evde ek iş grupları
 • İş ilan sayfaları (Sahibinden, Jooble gibi)
 • İŞKUR

Koton evde paketleme iş başvurusu için bu yöntemleri kullanın. İŞKUR’u sizlere biraz daha açayım. İŞKUR evde ek iş için başvuruda bulunabiliyorsunuz. Fason firmaların bazıları Türkiye İş Kurumu üzerinden evde iş ilanları yayınlıyorlar. Bu ilanlara erişmek çok kolay. Nasıl mı?

Şimdi İŞKUR evde ek iş başvuru formu yazısını okuyun! İlk yapmanız gereken İŞKUR’a üye olmaktır. Koton kariyer fırsatları sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Koton evde iş imkanı için yazdığım yazının sonuna geldim. Aklınıza takılan sorular için yorum kısmında buluşabiliriz.

Daha fazla evde para kazanma için takipte kalın! EVDE EK İŞ yazı kategorisine göz atmayı unutmayın…

YORUMLAR

 1. Hayal dedi ki:

  Merhaba benimde xok ihtiyacım var dönüşü nuzu bekliyorum lütfen

  1. Meryem dedi ki:

   Evde paketleme iş yapmak isteyen

   1. Meryem dedi ki:

    Evde paketleme işleri yapmak istiyorum

   2. Yunus EKEN dedi ki:

    Evde ek iş yapmak istiyorum

   3. Gülseren dedi ki:

    Ben istiyorum

  2. Sedaye dedi ki:

   Evede paketleme isi yapmak isi isdyorum

 2. Medine dedi ki:

  Muğla Marmaris de yaşıyorum.evden iş yapmak istiyorum.ne iş olursa yapabilirim.gunde 9-10 saatimi bu işe ayırabilirim.ozenle yapıp zamanında teslim ederim.geri dönüş yaparsanız sevinirim acillllll

 3. Meral dedi ki:

  Ben de evde paketleme isi yapmak istiyorum evden devamli calismak istiyorum evden

 4. Feriha gur dedi ki:

  Meraba ben kocaeli derince çene suyunda oturuyorum çok zor durumdayım böyle bir işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 5. Emine dedi ki:

  4 kişi paketleme işi yapabiliriz

 6. Dilek dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum 3 kişiyiz

 7. Nurten dedi ki:

  Evde ovorlok singer resme calisiyorum sivit dikimi cocuk giyim tayt pijama esofman tarzı is ariyorum elinde işi olan mesaj atabilirmi yer sefakoy

1 2 3 5