LC Waikiki Evlere İş Fırsatı Var Mı? 2023 Evden PARA KAZAN!

28.07.2023
LC Waikiki Evlere İş Fırsatı Var Mı? 2023 Evden PARA KAZAN!

“Evde iş yapmak istiyorum” diyenler için harika bir fırsat sunacağım! Evde iş imkanı arayanlar! LC Waikiki evlere iş veriyor mu? Türkiye’de LC Waikiki markasını bilmeyen yok. Bu kadar büyük bir firmayla güvenilir şekilde evden çalışmak mümkün mü dersiniz? LC Waikiki ile evde paketleme işi yapmak mümkün mü? Sizin için araştırdık.

Son dönemde internette sıkça aranan “LC Waikiki evlere ek iş” gerçek değildir! LC Waikiki evlere ek iş vermemektedir! Fason firmalar aracılığıyla evde paketleme işi yapılabilir!

Fason firmalar aracılığıyla evlere ek iş veren firmalar ile güvenle ve bol kazançla çalışabileceksiniz. Dışarıdan çalışmaya fırsatı olmayan ev hanımları için güzel bir evden para kazanma yöntemi.

Ek gelire ihtiyacınız varsa, bu yolla para kazanmaya başlayabilirsiniz. Sizlere fason firmalar aracılığıyla nasıl iş alabilirsiniz? Bunu anlatacağım.

İstanbul, Antalya, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Konya, Eskişehir, Sakarya gibi her yerden evde paketleme için başvuru gerçekleştirebilirsiniz. LC Waikiki evlere iş başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi çeşitli bilmeniz gerekenleri sizlere sıraladım.

Fason Firmalar ile Evden Kimler Çalışabilir?

LCW ile evde paketleme işi yapmak için akıllarda bir diğer soru, fason firmalar ile evden kimler çalışabilir? Endişelenmenize gerek yok. Çok basit şartları yerine getirebildiğiniz taktirde siz de başvuruda bulunabilirsiniz. Fason firmalar aracılığıyla evlere iş için şartlar şu şekilde:

 1. TC vatandaşı olmak
 2. Çalışma için engel sahibi olmamak
 3. Banka hesabına sahip olma
 4. Temiz ve titiz çalışma düzenine sahip olmak
 5. Bireysel ya da grup şeklinde çalışmayı belirtmek

Bu şartları yerine getirebiliyorsanız siz de başvurusunda bulunabilirsiniz. Öğrenci, ev hanımı, emekli olmanız fark etmiyor. Ek gelire ihtiyacınız varsa, sizler için harika bir seçenek olacak. Öyleyse detaylara devam edelim!

ÖNEMLİ: Değerli okuyucular, dediğim gibi LC Waikiki markası evlere direkt ek iş vermiyor! Fason firmalardan iş alabileceksiniz! Bazı siteler direkt markanın iş verdiğini söylese de bu doğru değil. O nedenle firma ile iletişime geçmeniz bir fayda sağlamaz.

İlgilini Çekebilir: Evden kına paketleme işi

Fason Firmalarla LCW Evde Paketleme İşi Kazancı

Evlere iş sayesinde ne kadar kazanabileceğinizi merak mı ediyorsunuz? Tekstil atölyesi evlere iş veren firmalar, yani fason firmalar ile çalıştığınızda kazancınızı etkileyen birçok nokta var. Yaptığınız iş, yaptığınız işin yoğunluğuna göre kazanacağınız para farklılık gösteriyor. Ortalama olarak LCW evde paketleme işi kazancı:

Paketleme SayısıGünlük Kazanç Aylık Kazanç
100 paketleme200 TL4.800 TL
200 paketleme400 TL 9.600 TL
300 paketleme 600 TL14.400 TL
lcw evde paketleme İşi kazancı

Yukarıdaki tablo haftanın 6 günü paketleme işi yapan bir kişiden hesaplanmıştır. Fason firmalarla evde iş imkanı ile kazancınızı bir nevi siz belirliyorsunuz diyebilirim. Tam zamanlı çalıştığınızı farz ederek hesaplayalım. Haftada 6 gün ortalama olarak 5 – 6 saat kıyafet paketleme işi yaptığınızı düşünürsek, ayda 9.000 TL’ye kadar kazanabilmek mümkün.

Öğrenciyseniz ve yarı zamanlı olarak bu işi yapma fırsatınız da bulunuyor. O zaman günde 3 – 4 saatlik çalışabilirsiniz. Kazancınız buna göre şekillenecek. Ne kadar paketleme işi yaparsanız onun üzerinden ücret alacaksınız. LC Waikiki Evlere İş 2023 fırsatı için fason firmalar ile hangi paketleme işlerini alabileceğinizden bahsedelim.

İPUCU: Kendi ekibinizi kurarak daha çok iş alabilir ve daha çok kazanabilirsiniz! Eşinizle, komşularınızla bu iş sayesinde yüksek gelir elde edin…

Fason Firma Aracılığıyla Evde Paketleme İşi ve Diğer İşler

LC Waikiki evlere iş
LC Waikiki Evlere İş Veriyor mu?

Bu başlık altında sizlere evlere paketleme işi olarak neler veriliyor? Onlardan bahsedeceğim. LC Waikiki evlere iş vermiyor, fason firmalar aracılığıyla evde iş imkanı bulabiliyorsunuz, demiştim.

Bu firmalar en fazla evde paketleme işi verdikleri için kısaca değinmek istiyorum. Fason firmalar genellikle kıyafet paketleme işi için çalışana ihtiyaç duyuyorlar. Bu işi yapmak ise çok basit. Kıyafetlere etiketleme işlemini gerçekleştirip, ambalajlara yerleştiriyorsunuz.

Firma sizlere zaten ne yapmanız gerektiğinin detayını en başta veriyor. Onun dışında fason firmalar aracılığıyla şu işleri de yapabilirsiniz:

 • LCW evde çorap paketleme
 • İplik kesme, temizleme işi
 • Düğme dikimi
 • Kıyafet katlama işi
 • Ütü işi
 • Dikiş işleri
 • Kutu katlama işi

Gibi çeşitli işler mevcut. Güvenilir evde paketleme işi tam size göre… Bu işleri yapabileceğinizi düşünüyorsanız, aşağıda anlatacağım şekilde başvuruda bulunabilirsiniz. Koton evde paketleme işi başvuru formu için yazıya tıklayın. Evlere iş için iş fırsatlarından biraz bahsedelim.

LCW Evde Çorap Paketleme

LC Waikiki evlere iş
lcw evde çorap paketleme var mı?

Fason firmalar aracılığıyla en çok çorap paketleme işi veriliyor diyebilirim. Bu iş hakkında bilgi sahibi olmanız faydanıza olabilir. Fason firma sizlere gerekli olan tüm malzemeleri çoraplarla birlikte teslim eder. Bu çoraplar eşleştirerek, olması gerektiği gibi paketleyip, etiketlendirmesini yapmalısınız.

Örneğin çorabın kaç numara olduğunu, fiyatını belirten etiketler sizlere teslim edilebilir. Elinizde firmanın verdiği örnek ürün olacaktır. Ona bakarak diğer işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Evde çorap paketleme işi oldukça kolay bir iş.

Hemen şimdi evde çorap paketleme yazısını okuyun ve detayları öğrenin… LCW evde çorap paketleme işi bu şekilde. Fason firmalardan alabileceksiniz. Tam zamanlı olarak bu işi yapıp, cebinize katkı sağlayabilirsiniz! Paketlediğiniz çorapları belirlenen tarihte teslim ederek, ödemenizi alabiliyorsunuz.

DİKKAT: Sitemizin kendisi iş vermemekte. Yazılarımız tamamen tavsiye ve bilgilendirme amaçlıdır. Ayrıca LC Waikiki evlere iş vermiyor. Fason firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor.

İplik Kesme Temizleme

Fason firmalar vlere ek iş olarak iplik kesme ve temizleme işi de vermekte. Sizlere verilen iplikleri firmanın verdiği aparat ile kesip temizlemeniz gerekiyor. Daha önce deneyiminiz yoksa önemli değil. Kısa süre içerisinde işi öğrenip, eliniz hızlanacaktır. Böylece daha çok iplik kesme – temizleme işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Sizlere konu ile alakalı yazmış olduğum evde iplik kesme – temizleme işi hakkındaki yazıyı okuyarak, bilgi sahibi olabilirsiniz.

Takı Paketleme

Biliyorsunuz ki takı, toka, çanta gibi aksesuar ürünler de çok popüler. Bu ürünlerin paketlenip, etiketlenme işlemleri de yine insanlar aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, bu işi de düşünebilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

LC Waikiki evlere iş
evde paketleme işi veren firmalar

Evde paketleme işi veren fason firmalara ulaşmak için sizlere küçük ipuçları vereceğim. İlk olarak en geçerli yöntemden bahsedeyim..

 1. Google arama motorunu açın
 2. Yaşadığınız şehirle birlikte tekstil atölyeleri yazın
 3. Arama gerçekleştirin ve “Haritalar” kısmına basın
 4. Sol tarafta karşınıza birçok firmanın iletişim adresleri çıkacak

Telefon numaraları ve adresleri bu şekilde kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Tekstil atölyesi evlere iş veren firmalar için en kolay ve hızlı yöntem bu. Ancak bu yöntemle karşınıza çıkan her firmanın evlere paketleme işi vs. verdiğini söylemiyorum.

Firmalar ile kendiniz arayıp konuşmanız lazım. Durumu izah ederek, evde iş yapmak istiyorum diyerek kendinizi açıklamalısınız. Bazı firmalar sizlerle çalışmayı kabul edecek. Fason firmaların birçoğu, evden çalışabilecek kişiler arıyor.

Ayrıca sizlere eve paketleme işi veren firmalar telefon numaraları hakkında detaylı bilgiler paylaştığım bir yazı var. Kırmızı yazıya hemen tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Evlere İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

LC Waikiki evlere iş
LC Waikiki evlere ek iş gerçek mi?

Evde iş yapmak istiyorum diyenler için fabrikadan evlere iş veren firmaları nasıl bulacağınızı size kısaca anlattım. Sırada en önemli konulardan birisi var. Şimdi sizlere evlere iş başvuru formu için bilmeniz gerekenleri anlatacağım.

LCW daha çok fason firmalar aracılığıyla evlere ek iş veriyor demiştim. Evlere iş için fason firmaları takip etmeniz önemli bir konu.

 • Sahibinden.com üzerinden de firmalar ilan açabilmekte. Burayı da evde paketleme iş başvurusu için takipte kalabilirsiniz. İş ilan sitelerini kontrol edin.
 • Facebook evde ek iş ilanları gruplarına dahil olarak da bazı ilanlara denk gelinebiliyor.
 • Son yöntem olarak İŞKUR’a üye olmanızı tavsiye edeceğim. Fason firmaların bir kısmı İŞKUR üzerinden evden çalışabilecek kişi arıyorlar. İŞKUR evde ek iş ilanları için öncelikle E – ŞUBE uzantısından üyelik başvurusu yapmanız gerekiyor.

Sizlere konu ile alakalı olarak İŞKUR evlere ek iş başvuru formu yazısını yazmıştım. Aşama aşama nasıl forma erişebileceğinizi ve başvuruda bulunabileceğinizi anlattım. İŞKUR’un evde iş imkanları da oldukça tercih ediliyor.

Lcw Evde Paketleme İşi Başvuru Formu Gerçek Mi?

Önce internette dönüp dolaşan bir bilgi kirliliği için açıklama yapmak istiyorum. LC Waikiki ev hanımlarına iş başvuru formu diye bir form yok.

Ancak bu demek değil ki paketleme işleri için başvuru gerçekleştiremiyorsunuz… Yukarıda form için sıraladığım tüm bilgiler herkes için; yani sadece ev hanımlarına ya da öğrencilere göre bir sınırlama söz konusu değil. Fason firmalar ile anlaşarak evde paketleme işi yapabilirsiniz. Ancak LC Waikiki evlere iş vermiyor.

LCW Evde Paketleme Telefon Numarası

Evde paketleme işi yapmak için iletişim adresleri çok merak ediliyor. LCW evde paketleme numarası diye sizlere bir numara veremeyeceğiz. Çünkü bu işi direkt LCW vermiyor demiştik. Bu noktada yapmanız gereken fason firmalara ulaşmaktır.

Yukarıda bahsettiğim fason firmaları Google’da aratabilir ve “haritalar” kısmına tıklayarak telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Fason firmalarla evlere iş için yazı sonuna yaklaşıyoruz…

SONUÇ:

Evlere iş hakkında sizlere bilmeniz gereken her şeyi sıraladım. Evde iş başvurusu hakkında da artık bilgi sahibisiniz! Fason firmalar ile iletişime geçmeyi unutmayın… Aklınıza takılan bir soru varsa aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Daha önce fason firmalarla evde iş imkanından faydalandıysanız bizlerle tecrübelerinizi paylaşın!

DİKKAT! LC Waikiki evlere ek iş verilir şeklinde ilan açıp sizden para, TC kimlik no, detaylı banka hesap bilgisi isteyen dolandırıcılara karşı dikkatli olun! LC Waikiki ve çalıştığı fason firmaların sizden böyle bir talebi olamaz. Evde iş imkanı arayanların sayısı arttığı için fırsattan yararlanmaya çalışan dolandırıcılar olabiliyor. LC Waikiki evlere iş vermiyor. Gerekli uyarımı da yaptığıma göre devam edebiliriz.

Daha fazla EVDE EK İŞ imkanı arıyorsanız, yazı kategorilerimize bir göz atın. Mutlaka evde iş yapma fırsatını yakalayacaksınız.

YORUMLAR

 1. ahmet çakmak dedi ki:

  ekipce evde paketleme işi yapmak istiyoruz

 2. Gülcan dedi ki:

  Ankara.Evde paketleme isi yapmak istiyorum.

 3. Aylin dedi ki:

  Merhabalar izmir den 40 yaşındayım 15 kişilik grubum var evde iş yapmak istiyoruz bize yardımcı olurmusunuz

1 16 17 18