Evde Kına Paketleme İşiyle 2022’de EVDEN PARA KAZAN!

Evde Kına Paketleme İşiyle 2022’de EVDEN PARA KAZAN!

Evde para kazanmak istiyorsanız, sizlere sunacağım fırsatları değerlendirebilirsiniz! Evde kına paketleme işi sayesinde dışarı çıkmanıza bile kalmadan para kazanma şansınız var. Bunun için kına paketleme işi telefon numarası ve diğer merak edilenleri araştırdım…

Yazıda bilmeniz gereken her şey var. Evde ek iş yapmak isteyenler, son dönemlerde evde paketleme işi fırsatını değerlendiriyor. Daha önce yapmadıysanız bu işi yaparak siz de para kazanabilirsiniz. Paketleme işlerinin artmasıyla yapabileceğiniz birçok seçenekten birisi.

Evde kına paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları ile bilgisiyle, başvuruda bulunarak oturduğunuz yerden 5.000 TL ve üstünde kazançlar elde edebileceksiniz. Ev hanımları için özellikle harika bir fırsat!

Yazının aşağılarında dikkat ederseniz, sizlere daha farklı yöntemlerde sunacağım. Yazıdaki her bilginin önemli olduğunu belirtmem gerekiyor. Evde kına paketleme işi ücreti, yorumları, firma adresleri bu yazıda olacak. Emeğimle evde para kazanmak istiyorum diyenler için harika bir yöntem.

Malum ekonomik durumlar, evde boş vakitleri değerlendirme konusunu düşündürüyor. Hazır elimizde fırsatlar var değerlendirelim! 🙂

Kına Paketleme İşi Nedir?

evde kına paketleme
evde kına paketleme işi

Düğünler, kına geceleri, asker kutlamaları gibi organizasyonlarda kına olmazsa olmaz… Kınaların bu davetler için paketlenmesi gerekiyor. Firmalarda, paketleme için ayrı bir işçi çalıştırmak yerine evden paketleme işi yapabilecek insanlarla çalışıyorlar. Bu da adeta yeni bir istihdam alanı sağlıyor.

Özellikle ev hanımları için mükemmel bir fırsat. Evinizde diğer işlerinizi hallederken, 4 – 5 saat de kına paketleme işi yaparak cebinizi rahatlatabilirsiniz. Bu işi alabileceğiniz firmaları sizlerle paylaştım. Evde kına paketleme işi iletişim adresleri, kazancınız gibi merak ettiklerinizi bu yazıda bulabileceksiniz.

Gerekli uyarıları ve ipuçlarını sıralayarak gideceğim için her detayın önemli olduğunu tekrarlayayım!

İlgili İçerik: Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Kına Paketleme İşiyle 5.000 TL Kazanın!

Evde kına paketleme işi kaç para? Hakkında çok fazla soru var. Kazanç kısmı elbette hepinizin merak ettiği bir konu. Hangi firmayla çalışacağınıza göre alacağınız kazanç değişebilir. Ama genellikle paketleme adedine 1 TL ödeniyor. Şöyle bir tablolama yapabiliriz.

Paketleme SayısıKazanç
200 paketleme200 TL
500 paketleme500 TL
1.000 paketleme1.000 TL
5.000 paketleme5.000 TL
Evde kına paketleme işi kaç para

Aylık 5.000 paketleme işi yapmanız oldukça olası. Hatta eşinizle, dostunuzla daha çok paketleme işi yapıp daha fazla kazanabilirsiniz. Zamanla işi öğrendikçe eliniz de hızlanacaktır. İşin nasıl yapıldığını sizlere aşağıda anlattım.

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

evde kına paketleme
kına paketleme işi veren firma adresleri

Evde para kazanmaya başlamak için kına paketleme işini seçtiniz diyelim! İlk olarak firmalara başvurmadan önce bu işin nasıl ilerlediği konusunda fikir sahibi olmalısınız. Firmaların bir çoğu sizden deneyim beklemeyecektir evet… Ancak konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzu fark eden firmalar sizlere daha öncelik verebilir.

Son yıllarda artan paketleme işleri ilgi çok fazla. O yüzden rakiplerinizden öne çıkmak adına evde kına paketleme işi nasıl yapılır? Bilmek lazım. Zaten çok basit olduğu için herkesin rahatlıkla yapabileceğini düşünüyorum. Hadi evde kına paketleme işi nasılmış öğrenelim.

Kına Paketleme İşinin Aşamaları

Evden kına paketleme işi veren firmalar ile anlaştığınızda, firma sizlere gerekli olan tüm malzemeleri verecek. Bu malzemeler:

 • Kına
 • Poşet
 • Süsleme malzemeleri (gerekiyorsa)
 • Yapıştırıcı
 • Maket bıçağı
 • Hassas terazi
 • Bant
 • Koli

Hemen hemen tüm malzemeler yukarıdaki şekilde oluyor. Kına paketleme işi veren firmalara göre bazı değişiklikler söz konusu olabilir. Örneğin paketleme işlemini yaptığınız kınaları süslemenizi isteyen firmalar olabilir. Bunun için de sizlere malzeme verilecek. Kimi firmalar ise sadece kınaları şeffaf poşete koymanızı isteyebilir.

Her neyse genel olarak aşamalar şu şekilde oluyor… Firmalar çuvalla bütün malzemeleri verir. Yapmanız gereken istenilen gramajdaki kınaları ambalajlara doldurmak. Bazen şişelere de doldurmanız isteniyor. Firmanın size sunduğu bilgilere göre hareket etmelisiniz.

Kınaları paketlerken gramaja dikkat etmeniz önemli. Bir pakete fazla bir pakete az koymanız doğru olmaz.

Daha farklı paketleme işleri yaparak da para kazanabilirsiniz. Mesela evde maske paketleme işi ile aylık iyi kazançlar elde edebiliyorsunuz.

Kına paketleme için devam edelim… Paketlediğiniz kınaları gerekiyorsa süslemesini yaparsınız. Kaç adet kına paketleme gerekiyorsa, tamamlayıp kolilere yerleştirmelisiniz.

Evde kına paketleme işi için dikkat etmeniz gereken, hijyenik koşullarda çalışmak. Paketlenen kınaların içerisinden saç, tüy gibi şeylerin çıkması durumunda firma şikayet alabilir. Bu da firmanın sizle çalışmamasına neden olabilir. Evinizde temiz şekilde çalışmalısınız.

Firma sizden memnun kaldığında düzenli olarak sizlerle çalışmak isteyeceklerdir. Böylece sürekli evlere paketleme işi veren firmalar aramak durumunda kalmazsınız.

Kutulara yerleştirdiğiniz paketlenen kınaları, teslim tarihinde firmaya teslim ederek ödemenizi alabiliyorsunuz. Teslim tarihi tamamen firmaya başlı. Bazen bir hafta ya da daha fazla süre içerisinde teslim etmeniz beklenebilir.

Evde Kına Paketleme İşi Veren Firmalar

evde kına paketleme
kına paketleme işi veren firma adresleri

Gelelim bu iş için en önemli kısma… Hangi firmalar evlere kına paketleme işi veriyor? Bu firmalara nasıl ulaşılır? Bu soruların en net cevabını sizlerle paylaşacağım. Eve kına paketleme işi veren firmalar genellikle kına organizasyon şirketleri oluyor.

Organizasyon firmaları toptan aldıkları kınaları paketletmek için çalışacak insanlara ihtiyaç duyuyorlar. Bazı firmalarda evlere bu işi veriyor. Firma için daha avantajlı olduğu durumlar olduğu için bu yöntemi seçebiliyorlar. Ayrıca sadece kına değil, düğün, nikah organizasyon firmaları da kına paketleme işleri verebiliyorlar.

Şehrinizde mutlaka bahsettiğim firmalar yer alıyordur. Malumunuz ülkemizde çok fazla düğün, nikah, kına, asker uğurlaması gibi organizasyonlar gerçekleşiyor. Yani her yerden bu işi yapabileceğiniz firmalar mevcut. Önemli olan firmalara ulaşabilmek. Şimdi firmalar ile nasıl iletişim kuracağınızdan da bahsedebilirim.

Evde Kına Paketleme İşi İletişim

Firmalara kısaca değindikten sonra firmalar ile iletişim nasıl kuracağınıza sıra geldi… Evde kına paketleme telefon numarası ve adresi için uygulayabileceğiniz birkaç yöntem bulunuyor. Bunlardan en etkilisini şimdi sizlere uygulamalı olarak göstereceğim.

Google arama motorunu açın ve yaşadığınız şehri yazın. Ardından kına organizasyon yazın ve aratın. Arama motorunun hemen altında yer alan “Haritalar” kısmına tıklayın. Ben kına paketleme işi Ankara için bir arama gerçekleştireceğim. Ankara kına organizasyon yazdığımda ve haritalarda arattığımda şöyle bir sonuç ile karşılaştım.

evde kına paketleme
kına paketleme işi telefon numarası

Kırmızı ile işaretlediğim yerde organizasyon şirketlerinin iletişim adresleri bulunuyor. Firmalar ile yüz yüze ya da telefon aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. Buradaki arama sonuçlarında karşılaştığınız her firmanın evlere paketleme işi vermediğini belirtmem gerekiyor. Arayıp sormanız gerek. Evde kına paketleme işi telefon numarası için bu yöntemi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu yöntem dışında evlere ek iş veren Facebook gruplarına dahil olabilirsiniz. Çeşitli Facebook gruplarına dahil olup firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca İŞKUR’a üye olarak da evlere paketleme işi veren firmalar ile çalışmanız mümkün. Bunun için sizlere yazmış olduğum İŞKUR evden ek iş başvuru formu yazısını okuyup, başvuruda bulunabilirsiniz.

Eve paketleme işi veren firma iletişim numaraları için tıklayabilirsiniz!

Hangi Şehirlerde Kına Paketleme Yapılır?

evde kına paketleme
evde kına paketleme işi

Evlere kına paketleme işi veren firmalar iletişim hakkında artık bilgi sahibisiniz. En çok merak edilenlerde birisi de hangi şehirlerde rahatlıkla evde kına paketleme işi yapılacağı. Bu konuya kısaca bir açıklık getireyim… Bildiğiniz gibi çeşitli etkinliklerde kına çok sık tercih ediliyor. En yaygın geleneklerimizden birisi. Hal böyle olduğu için kına paketleme işi için belli bir şehir yok.

Türkiye’nin her yerinden kına paketleme işi veren firmalar ile çalışabilirsiniz. Sakarya evde kına paketleme, İzmir, Antalya, İstanbul, Adana, Gaziantep, Sivas, Kütahya, Muğla, Balıkesir, Ankara, Diyarbakır… Hiç fark etmiyor çünkü her şehirde kına işi yapan firma mevcut.

Elbette bazı şehirlerde yoğunlukları daha fazla diyebilirim. Ancak kına paketleme işi yapmanıza engel olacak bir durum değil. Firmalar ile anlaşabildiğiniz müddetçe, evinizden kına paketleyerek para kazanabilirsiniz.

Okumak isteyebilirsiniz: Evden Çorap Paketleme

Evde Kına Paketleme İşi Yapanların Yorumları

evde kına paketleme
evde Kına Paketleme İşi Yapanların Yorumları

Evde kına paketleme işi için birçok kişi yorumları merak ediyor. İnternette yaptığım araştırmalara göre evde kına paketleme işi yapanların yorumları hem olumlu hem de olumsuz olabiliyor. Olumsuzlukların en büyük sebebi ise doğru firmalar ile iletişime geçilememesi.

Sizlere yazının devamında en doğru şekilde evde kına paketleme işi iletişim için yapmanız gerekenlerden bahsettim. Bu yolları ve yöntemleri izleyerek kısa süre içerisinde iş alabilirsiniz. İş alabilenlerin yorumlarıysa sizleri teşvik edecek yönde.

Bu iş sayesinde özellikle ev hanımları ev ekonomisine katkıda bulunabiliyorlar. Altını çizdiğim gibi, doğru yöntemlerle ulaşacağınız firmalarla başarılı kazançlar elde edebilirsiniz.

UYARI: Evlere paketleme işi veren firmalar ile çalışmak isteyenlerin sayısı arttıkça, durumdan faydalanmak isteyenler oldu. Evlere kına paketleme işi verilir diyerek, sizlerden banka, kimlik bilgilerinizi isteyenlere dikkat edin. Ayrıca malzemelerin teslimi için vs. sizden para talep eden olursa inanmayın! Hiç bir şahıs veya firmanın bunu yapma hakkı bulunmuyor.

Daha fazla evde para kazanma için takipte kalın!

YORUMLAR

 1. pınar dedi ki:

  ankara/akyurt
  paketleme yapılır

 2. pınar dedi ki:

  ankara/akyurt paketleme yaparım

 3. Ayşegül dedi ki:

  Konya paketleme işi istiyorum

 4. Kevser Oğuz dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum