2022 Motorlu Kurye Maaşları – 10 GÜNCEL FİRMA BİLGİSİ!

03.01.2022
2022 Motorlu Kurye Maaşları – 10 GÜNCEL FİRMA BİLGİSİ!

Özellikle son birkaç yılda internetten alışveriş aşırı derecede arttı. Online market alışverişleri, ev alışverişleri kıyafet alışverişleri… Akla gelebilecek her şey artık internetten kısa bir süre içerisinde alınabiliyor. Böyle bir ortamda motorlu kurye maaşları da bir hayli merak ediliyor.

Neden? Alışverişlerin teslim edilmesindeki en önemli aracı olan kuryeler, gün geçtikçe artıyor. Bol kazançlı bir iş fırsatı arıyorsanız, kurye olmayı düşünebilirsiniz. günümüzün en popüler serbest meslekleri arasında olmaya başlayan kuryelerin ne kadar kazandığını da elbette merak ediyorsunuzdur.

Kurye olma düşünceniz varsa ve hangi firmanın kuryesi daha çok kazanıyor? Bilmek istersiniz. Yazı yazma amacım tamamen bu! Moto kurye maaşları 2022 için tüm firmaların bilgilerini sizler için araştırdım. Vigo kurye maaşları, Getir kurye maaşları, Banabi kurye maaşları, PTT kurye maaşları gibi birçok firmanın bilgisini sizlere aktardım.

2022 yılı için hangi firmaların kuryeleri ne kadar kazanıyor? Hadi öğrenelim!

“Motorlu Kurye Olmak İstiyorum” Diyorsanız…

2022 kurye maaşları
2022 kurye maaşları

Son zamanlarda her yerde motorlu kuryeler görüyorsunuz öyle değil mi? Bunun en büyük nedeni elbette kazanç noktasında çalışanların memnun olması diyebilirim. Elbette her firmayla çalışmak aynı şartlara sahip olmayı gerektirmiyor.

Bazı firmalarda daha çok çalışma şansı varken bazılarında daha az saat çalışabiliyorsunuz. Haliyle kazançta buna bağlı olarak değişiyor. Ancak motosiklet ehliyetiniz varsa ve iş arıyorsanız, kesinlikle kurye olmayı değerlendirmelisiniz.

Hangi firmalar ile çalışabileceğinizi ve hangisinden daha çok kazanç sağlayabileceğinizi öğrenmek için yazımı okumaya devam edin! Motorlu kurye 2022 maaşları burada…

1- Vigo Kurye Maaşları

Motorlu Kurye Maaşları
Vigo kurye maaşları 2022

Motorlu kurye maaşları için listeme başlıyorum! Son zamanların en popüler firmalarından birisi… Tüm Türkiye’de restoran, market zincirleri ve E – ticaret siteleri için hizmet veriyor. Anlaşmalı olduğu firmalara kurye hizmeti veren firma ile çalışmak çok avantajlı. Özellikle kendi motorunuz ya da aracınız varsa, işinizin patronu olabilirsiniz!

Kendi motoruyla kurye maaşları daha yüksek diyebilirim. Çalıştıkları firmalar Çiçeksepeti, Köfteci Yusuf gibi başarılı firmalar. Referansları kuvvetli olan Vigo ile kendi aracınızla kurye olma fırsatınız bulunuyor. Peki kazanç durumu ne? Vigo kurye ile ek mesailer yaparak ayda 10.000 TL kazanabilme şansınız var.

Kendi motoruyla kurye maaşlarının daha yüksek olmasının sebebi, firmanın sizden araç için ücret kesmemesidir. Ayrıca kendinizden siz sorumlu olacağınız için fazla mesai yaparak daha çok paket atma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece aylık kazancınızı belirlemede siz etkili olacaksınız. Vigo kurye olmak için tıklayın.

2- Getir Kurye Maaşları

getir kurye maaşları
getir kurye maaşları

Getir 2022 maaşları en çok merak edilenlerden birisi. Getir her geçen gün kendini büyütmeye devam ediyor. Artık 81 ilde hizmet vermeye başlayan Getir ile rahatlıkla çalışabilirsiniz. İş bulma konusunda zorlanacağınızı düşünmüyorum. Getir kurye olmak istiyorum diyenlerdenseniz iki tip çalışma sisteminden birisini seçebiliyorsunuz.

Ayrıca Getir’de bahşiş sistemi de bulunuyor. Böylece daha fazla kazanabiliyorsunuz. Tam zamanlı Getir kurye çalışanı olmak istiyorsanız günlük 12 saat çalışmanız gerekiyor. Tam zamanlı çalışan bir motokurye ortalama olarak 5.000 TL kazanabilir. Gelen bahşişlerle birlikle tabi ki bu kazancı artırabilmek mümkün.

İyi bir konumda Getir kurye maaşları gerçekten de tatmin edici! Getir 2022 maaşları için yazmış olduğum detaylı yazıyı şimdi okuyabilirsiniz! Getir maaşları için sizlere sunabileceklerim bunlar. Getir ile esnaf kurye de olabiliyorsunuz. Esnaf kurye maaşları da genellikle biraz daha aşağı olabiliyor.

Motorlu kurye maaşları için diğer firmalara da mutlaka göz atıp öyle karar verin.

3- Paket Taxi Maaşları 2022

paket taxi motor kurye maaşları
paket taxi motor kurye maaşları

Paket taxi kurye maaşları da son zamanlarda çok merak ediliyor. Adını gün geçtikçe duymaya başlıyoruz. Yeni yeni büyümeye başladığı için işe kurye olarak girme konusunda avantajlı bir konumda olabilirsiniz. Özellikle kurye olarak deneyiminiz varsa, çok şanslısınız diyebilirim.

Paket Taksi avantajları ve çalışma şartlarından söz edecek olursak, Sizlere Paket Taxi nedir? diye bir yazı hazırlamıştım. Yazı üzerinden Paket Taxi iş ilanlarına da başvurabilirsiniz. Peki maaş durumları ne? Paket Taxi kurye maaşları çalışma saatlerinize göre değişiklik gösteriyor.

Eğer part time kuryelik yapacaksanız ortalama olarak 6.000 TL kazanabiliyorsunuz. Tam zamanlı, yani 12 saat çalışacaksanız da kazancınız 9.000 TL civarını dahi bulabilir. Malum artık asgari ücret bile 4.250 TL… Motorlu kurye maaşları da 2021 yılına göre bir hayli arttı.

Paket Taxi kurye olmak için 3 seçeneğiniz bulunuyor: Motorlu kurye, araçlı kurye ve teslimat danışmanı olmak. Başvuruda bulunmak ve detayları görmek için tıklayın!

4- Yemek Sepeti Kurye Maaşları

Yemeksepeti Banabi kurye
yemek sepeti kurye maaşları 2022

2022 kurye maaşları için devam edelim mi? Yemek Sepeti markasını duymayan yok… Ülkemizde online market alışverişine giren firmalardan birisi olan Yemeke Sepeti ile kurye olarak çalışabilirsiniz. Sektörde öncü firmalardan birisi olması iş arayanların aklını çeliyor diyebilirim.

Üstelik Yemek Sepeti ve Yemek Sepeti Banabi kurye olma şansınız bulunuyor. Ayrıca Yemeksepeti kurye olursanız, bonus sistemi de bulunuyor. Örneğin bir gün atmanız gereken paket sayısından daha fazla paket attınız diyelim. Attığınız her fazladan paket için maaşınızın üzerine bir ödeme alıyorsunuz…

4.250 TL olan maaşınız bonuslar ve bahşişlerle birlikte 5.000 – 6.000 TL olabilirsiniz. Yemeksepeti Banabi kurye maaşları bu nedenle daha yüksek diyebilirim. Yemeksepeti Banabi Kurye başvuru için yazmış olduğum yazıyı okuyabilir ve aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz!

PTT Motorlu Kurye Maaşları

Gelelim PTT moto kurye maaşlarına… PTT’de sistem daha düzenli diyebilirim. Yani PTT dağıtıcıların çalışma saatleri net oluyor ve bu çalışma saati üzerinden para alıyorlar. Böylece 4.250 net maaşları oluyıor. PTT kurye olmak istiyorsanız, ek mesai de yapabileceğinizi söyleyeyim.

Eğer bir ay boyunca ek mesai yapabilirim diyorsanız aylık 7.500 TL dahi kazanabilirsiniz. Ne kadar çok çalışırsanız, o kadar çok kazanç sağlarsınız. PTT kurye maaşları için söyleyebileceklerim bunlar. Diğer firmalara göre işe alım daha nadir diyebilirim.

5- Trendyol Kurye Maaşları

trendyol motorlu kurye maaşları
trendyol motorlu kurye maaşları

Motorlu kurye maaşları için en merak edilen bir diğer firma… Son yıllarda kuryecilik için birçok iş fırsatı doğuyor demiştim. En çok tercih edilenlerden birisi de Trendyol markası. Türkiye’nin en büyük E – ticaret mağazalarından birisi olan Trendyol ile çalışmanın güvencesi bir başka.

Birçok avantajı var. Konuyla alakalı tüm bilmek istediklerinizi bir yazıda toplamıştım… Trendyol Go Motorlu Kurye için yazıya tıklayın ve çalışma şartları, avantajları gibi konuları öğrenin.Trendyol kurye maaşları 2022 yılı için gayet tatmin edici ancak değişken.Çünkü çalışma saatlerini ve günlerini tamamen siz seçiyorsunuz.

Örneğin haftanın en yoğun günlerinde part time dahi çalışabilirsiniz. Ya da haftanın her günü 12 saat ve daha fazla çalışabilirsiniz. Hem de kendi motosikletinizi uygunsa kullanabiliyorsunuz. Üstelik konumu da siz seçtiğiniz için baya bir şanslısınız. Refah seviyesi yüksek bir yerde kurye olabilir ve daha çok bahşiş toplayabilirsiniz.

Trendyol Go kurye maaş bilgisi bu yüzden baya bir değişken. Ancak ortalama olarak bir kazançtan bahsedecek olursam, 3.000 – 10.000 TL arasında bir sayıdan bahsedebilirim. Trendyol motorlu kurye maaşları için araştırdıklarım bunlar! Başvuru için tıklayın!

6- Domino’s Kurye Maaşları

dominos pizza motorlu kurye maaşları
dominos pizza motorlu kurye maaşları

Fastfood markalarının kuryelere de sıklıkla ihtiyacı var. En popüler ve kazançlı olanlardan birisi Domino’s… Dominos pizza motorlu kurye maaşları 2022 yılında ortalama olarak 5.000 TL diyebilirim. Peki Domino’s kurye olmak için ne yapmak gerek?

Eleman.net gibi iş ilanları sitelerini takip edebilirsiniz. Dominos pizza kurye maaşları yukarıda sıraladığım firmadaki kadar esnek değil. Daha net maaşlar alırsınız. Bunun çeşitli avantajları ve dezavantajları elbette var. Ancak kesinlikle değerlendirmeniz gerektiğini düşünüyorum.

7- HepsiJet Kurye Maaşları

Motorlu Kurye Maaşları
hepsijet motorlu kurye maaşları 2022

Başarılı bir e – ticaret sitesi olan Hepsiburada.com’un iştiraki olan iki koldan bahsedeceğim. İkisini de ayrı ayrı kurye olmak için değerlendirebilirsiniz. Sırayla gidelim… İlk önce HepsiJet’ten bahsedeceğim.

2016 yılında kurulmuş olan HepsiJet, yenilikçi hizmet anlayışıyla Türkiye’deki e-ticaret taşımacılık ve teslimat sisteminin yeniden şekillenmesi için çalışmalarını sürdürmekte.

Şu an 81 ilde hizmet veren HepsiJet için taşımacılık yapabilirsiniz. HepsiJet kurye maaşları ortalama olarak 6.000 TL civarı. HepsiJet kurye olmak istiyorsanız, ön başvuru yapmalısınız. Ön başvuru için tıklayın!

8- HepsiExpress Kurye Maaşları

hepsiexpress motorlu kurye maaşları
hepsiexpress motorlu kurye maaşları

HepsiExpress’de hepsiburada.com’un online market, restoran için başlattığı bir uygulama. Burada da kurye olabilirsiniz. Maaşları HepJet ile hemen hemen aynı… 5.000 TL – 6.000 gibi bir maaşınız olacak. Alacağınız bahşişler durumu değiştirebilir.

Üstelik her ikisi için de kendi araçlarınızı kullanabiliyorsunuz. Böylelikle firma sizden araç için kesinti yapmayacak ve daha çok kazanacaksınız. Motorlu kurye maaşları için sona doğru yaklaşıyorum!

9- McDonald’s Kurye Maaşları

McDonalds moto kurye olmak mı istiyorsunuz? Öyleyse kazanç kısmını mutlaka öğrenmelisiniz. Fastfood zincirlerinin kuryesi olmak bazen çok avantajlı olabiliyor. Siparişleriniz direkt sizlere bildiriliyor ve hakim olacağınız yerlerde dağıtıma çıkıyorsunuz. Geliriniz de daha net oluyor.

Kaç paket atarsanız, o kadar kazanırsınız gibi bir durum yok. Zaten mağazanın günlük mutlaka paket servisi belli bir miktar oluyor. Motorlu kurye maaşları için en çok arananlardan birisi olan McDonals kurye maaşları da yine ortalama olarak 4.250 – 6.000 TL arasında bulunuyor.

Kariyer.net gibi iş bulma sitelerinden Mcdonalds moto kurye iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

10- Fiyuu Kurye Maaşları

fiyuu kurye maaşları
fiyuu kurye maaşları

Kendi aracıyla kurye olmak için Fiyuu firmasını tercih edebilirsiniz. Üstelik kendi vardiyalarınızı da belirleyebiliyorsunuz. Fiyuu Facebook sayfasını ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz. Bol avantajlı bir kurye iş fırsatı diyebilirim. İstediğiniz kadar çalışma şansınız var. Ayrıca götürdüğünüz paket başına 10 TL kazanıyorsunuz. Günde kısa bir sürede 10 paket atarak 100 TL kazanabileceksiniz! Sıkı çalıştığınızı düşünürsek günlük çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz!

Motorlu kurye maaşları 2022 için yazımın sonuna geldim. Sizlere sıraladığım firmalar en çok tercih edilen ve kazançlı firmalar. Gönül rahatlığı ile istediğinize başvuruda bulunabilirsiniz. Farklı merak ettiğiniz bir firma mı var? Hemen sorun onu da yazalım!

Umarım faydalı bir yazı olmuştur… Görüşmek üzere. 🙂

YORUMLAR