İstegelsin Bayilik Şartları ve Güncel Franchise Bedeli!

16.03.2022
İstegelsin Bayilik Şartları ve Güncel Franchise Bedeli!

Son yıllarda milyonlarca insan, market alışverişlerinde dijital market sistemini kullanıyor. Bu konuda şimdilerde çok popüler olan online alışveriş sistemine sizde sermayenizi yatırmak ister misiniz? Paranızı katlamak için size istegelsin bayilik fikrini aktarmak istiyorum.

İstegelsin bayilik sayesinde birikmiş sermayenizi kısa süre içinde katlamanız mümkün. Kendi işinizin patronu olma fikrine sıcak bakıyorsanız bu markanın bayisi olmak kesinlikle size kazanç sağlayacak.

Bu yazımda sizlere istegelsin bayilik şartlarını madde madde açıklayacağım. Ayrıca İstegelsin franchise bedelini öğrenince kesinlikle bayilik almak isteyeceksiniz. Merakınızı gidermek için istegelsin bayilik ayrıntılarına geçelim…

İstegelsin Hakkında

İstegelsin bayilik

İstegelsin bayilik detaylarına geçmeden önce çalışacağınız firma hakkında merak ettiğiniz bilgileri aktarmak istiyorum. 2019 yılında internet dünyasına katılan istegelsin.com sitesi Yıldız holding tarafından kuruldu.

Şuan içinde 7.000 ‘den fazla ürün çeşidi barındıran istegelsin sitesi, müşterilerin sipariş verdiği dakikadan itibaren 30 dakika içinde siparişi teslim etmesiyle birçok insanın dikkatini çekiyor. Üstelik süpermarket fiyatlarıyla aynı fiyat etiketlerine sahip.

Tüm bunların yanı sıra manav ve şarküteri ürünleri gibi hassas ürünler için soğutmalı araçlarla dağıtım yapılıyor. İstegelsin ‘in aktif olarak 4 milyona yakın üyesi var.

Gün geçtikçe artmaya devam eden müşteri portföyünde siz de para kazanmak ister misiniz? Bunun için bazı şartlara uyuyor olmanız gerekiyor. İşte bilmeniz gereken o şartlar.

Ayrıca istegelsin bayilik dışında en karlı diğer bayilikleri öğrenmek için Finansko web sitemizdeki ilgili yazımızı incelemeyi unutmayın!

İstegelsin Bayilik Şartları

İstegelsin bayilik
İstegelsin bayilik

İstegelsin hakkında merak ettiğiniz tüm detayları öğrendikten sonra gelelim istegelsin bayilik şartlarına. Bu konuda merakınızın bir hayli fazla olduğunu tahmin edebiliyorum.

Bu yüzden sizlere vakit kaybetmeden istegelsin bayilik alabilmek için hangi şartlara sahip olmanız gerektiğini aktarmak istiyorum. İşte istegelsin bayilik şartları:

 • İstegelsin bazı hedefler sunar. Sunduğu temel hedefleri anlamış olmanız ilk şarttır.
 • İstegelsin bayilik için bir bayilik bedeli ödemeniz gerekir.
 • Bayilik için yüksek bir sermaye ayırabilirseniz, daha kalabalık bölgelerde daha büyük depolarla çalışabilirsiniz.
 • İstegelsin firma yetkilileriyle görüşürken sunacağınız iş planının onay alması gerekir.
 • Güler yüz ve müşteri memnuniyeti istegelsin firmasının marka olarak en önemli şartıdır.
 • Firmanın belirlediği ürünleri anlaştığınız şekilde satmanız gerekiyor.

Mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim: Komagene bayilik şartları

İstegelsin Bayilik Maliyeti

İstegelsin bayilik

İstegelsin bayilik şartlarının size uyduğunu düşünüyorsanız gelelim istegelsin bayilik almak için ne kadar bedel ödemeniz gerektiğine. İstegelsin franchise bedelini eminim siz de merak ediyorsunuzdur.

Birikmiş sermayesini arttırmak isteyenlerden biriyseniz kesinlikle istegelsin bayilik fikrine sıcak bakmanızı öneririm. Kendi işinizin patronu olmak ve hazır milyonlarca müşteriye sahip olmak için 75.000 TL‘yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Tabi bir konuda sizi uyarmam gerekiyor. Siz istegelsin firmasıyla anlaşırken belirlediğiniz şartlar, açacağınız dükkan gibi önemli etkenler de maliyetinizde değişikliğe sebep olabilir.

Bu yüzden tüm giderleriniz ve çalışanlarınızın giderleri göz önüne alındığında başlangıçta 100.000 TL150.000 TL arası sermayenizin olmasında fayda var. İstegelsin bayilik vereceği kişilerde ilk olarak bayilik bedeli ödeme şartını arar. Peki istegelsin karşılığında ne gibi avantajlar sunuyor?

İstegelsin Bayilik Avantajları

İstegelsin bayilik

İstegelsin maliyeti göz önüne alındığında bu bedelin karşılığında ne kazanacağınızı madde madde sizlere sunacağım. Son günlerde Getir bayilik şartları kadar araştırılan istegelsin bayilik alırsanız avantajlarınızın neler olacağını görünce kesinlikle bu işe “evet!” diyeceksiniz.

İstegelsin bayilik avantajlarınız şu şekilde olacak:

 • İstegelsin bayilik TV ve İnternet reklam ve tanıtımlarınızı üstlenir. Siz herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.
 • İstegelsin gibi güvenilir bir markanın bayiliğini aldığınız için milyonlarca müşteri portföyünüz olur.
 • Bu kadar yüksek müşteri portföyüne sahip olduğunuz için kazancınız da bir o kadar fazla olacak.
 • İstegelsin’in kendi firması size açılış sırasında eğitimden bölge korumasına kadar birçok alanda destek olmaya devam eder.

İstegelsin Bayilik Kazancı

İstegelsin bayilik
İstegelsin bayilik

Uygun fiyatlarıyla milyonlarca vatandaşın dikkatini çeken online alışveriş sitesi istegelsin bayilik hakkında gelelim en merak edilen sorunun cevabını bulmaya. İstegelsin bayilik aldığınız zaman aylık kazancınızın ne kadar olacağına bakalım.

Ancak şu konuda da sizi uyarmam gerekiyor. Kazancınız sizin harcamanıza, yatırımınıza göre değişiklik gösterebilir. Size ortalama aylık kazanacağınız miktarı sunacağım.

 • İstegelsin ile anlaşmanız doğrultusunda % kaç kar alacaksanız kazancınız ona göre şekillenecektir.
 • Ancak ortalama 65.000 TL kazancınız olur.
 • Bu kazancı çalışanlarınıza ve şirket giderlerinize harcadığınızda net kazanç 20.000- 30.000 TL olacaktır.
 • Bu da başlangıçta harcadığınız sermayenizi çok kısa sürede geri kazanacağınız anlamına gelir.

Yüksek kar elde edeceğiniz bir iş arıyorsanız kesinlikle istegelsin bayilik fikrini göz önünde bulundurmalısınız. Peki İstegelsin bayilik için nasıl başvuruda bulunabiliriz.

Önemli!

İstegelsin bayilik almak isteyenlere önemli bir ayrıntıyı açıklamak istiyorum. İstegelsin 81 ilde de hizmet veren bir firma. Bu yüzden hangi ilde yaşarsanız yaşayın istegelsin bayilik alabilirsiniz.

İstegelsin Bayilik Başvuru Süreci

İstegelsin bayilik

İstegelsin bayilik almaya karar verdiyseniz başvuru sürecine bir göz atalım. İstegelsin bayiliğine başvurmak için birkaç seçeneğiniz olacak. O seçenekler şu şekilde:

 • İlk olarak İstegelsin internet sitesinde bulunan giriş yap butonundan üye olarak gerekli bilgileri girmeniz gerekiyor. Ardından site üzerinden firma yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.
 • Bir diğer seçeneğiniz ise ik@istegelsin.com e- posta adresinden mail göndererek bayilik başvurusu yapabilirsiniz.
 • Bir diğer seçenek olarak 0850 255 17 17 numaralarını arayarak İstegelsin müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz.
 • App Store ya da Google Play üzerinden uygulamayı indirerek siz de başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonrasında sizlere kısa sürede dönüş yapılarak bilgi verilecektir. 4 seçenekte de İstegelsin bayilik ile ilgili detaylı bilgi alabilir veya başvuruda bulunabilirsiniz.

Birikmiş sermayesini katlamak isteyenler için en uygun seçeneklerinden biri olan istegelsin bayilik hakkında merak edilenleri sundum. Bu yazının sonunda istegelsin bayilik maliyetinizin ne kadar olacağını kolayca öğrenebilirsiniz.

Ayrıca istegelsin bayilik aylık kazancınızın ne kadar olacağını görünce kesinlikle siz de istegelsin bayilik almak isteyeceksiniz. İstegelsin bayilik hakkında aklınıza takılan diğer sorular için yazının sonunda bulunan YORUM kısmında buluşabiliriz…

Diğer bayilikler hakkında detaylı bilgi almak ister misiniz? Size önereceğim bir diğer seçenek olan b-fit bayilik hakkında tüm detaylı bilgilere Finansko web sitemizden ulaşabilirsiniz…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.